Kde najít Warzone Season 4 Satellite Crash Webs: Všechna místa SAT -Link – Dexerto, Warzone Uplink Stations a satelitní místa | PC hráč

Jak uplink stanice a havarované satelity fungují ve Warzone

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Kde najít Warzone Season 4 4 Satelitní havárie: Všechna místa SAT-Link

Warzone Satellite Havárie Poi

Se spuštěním sezóny 4 přidal Raven do Warzone spolu s novými stránkami satelitních havárií Poi. Tady je místo, kde je najdete, jak je používat a co získáte na oplátku.

Sezóna 4 se pro Warzone ukáže jako obrovská. Existují nové pois, byly přidány červené dveře k udělení vysokoškolského kořisti a řada zbraní byla zvážena a nerfedována.

Sezóna 3 přinesla první změny mapy ve Warzone, ale sezóna 4 přidává několik nových POI v podobě satelitních nedělových stránek.

Článek pokračuje po reklamě

Takže na místech CASH Místa uvedených níže můžete komunikovat s SAT-Links, abyste získali kořist a úplné výzvy na pozemní podzim. Zde je to, co potřebujete vědět a jak to udělat.

Článek pokračuje po reklamě

Kde najít stanice SAT-Link ve Warzone Season 4

Umístění webu Warzone Satellite Crash

Umístění webu Warzone Satellite Crash.

Nejtěžší částí této výzvy je nalezení stanic SAT-Link. Mějte oči oloupané na trosky na následujících místech:

 • Zemědělská půda Krovnik: Přímo uprostřed některých chudých farmářských plodin je jeden havarovaný satelit, jeho trup se rozdělil na více částí uprostřed pole.
 • Bloc 18: Blíže k kdysi splechové vesnici poblíž solných dolů leží další sestřelený satelit. Jeho umístění ponechává otevřené operátorům padákům z radarového pole.
 • Bloc 16: Hluboko uvnitř koryta Gora River poblíž letištní kontrolní věže, více neporušený satelit je připraven k prozkoumání.
 • Gora Bridge: Tento most, který překlenul řeku Gora mezi hasičskou stanicí 12 a promenády, viděl přímý dopad ze sestřeleného satelitu a vytáhl kus z její zdivo.

. Jakmile to zjistíte, jste na vítězi.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Jak narušit satelit a získat odměny

Chcete-li narazit satelit ve Warzone, vše, co musíte udělat. Buďte však opatrní: tento havarovaný satelit bude viditelný pro všechny na mapě, což znamená, že vás hráči budou moci skalit mnohem jednodušší, protože znají vaši drsnou polohu.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o odměny, není úplně jasné, co je odrůda, ale můžete získat vysokoškolské kořist, jako jsou značky načtení, h.A.R.P pokročilé UAV a další.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Buďte však opatrní, zejména na začátku sezóny 4 budou tyto nepoisy na místě srážky silně zpochybněny a mohly by mít za následek některé předčasné východy na Gulag.

Jak uplink stanice a havarované satelity fungují ve Warzone

Nalezení jedné z nepolapitelných stanic Uplink Warzone vám může získat silnou odměnu.

UPLINK STATIONY WARZONE SATELLITOVÉ MÍSTA

(Image Credit: Infinity Ward)

Pokud hledáte stanice Uplink Warzone, no, abych byl upřímný, tak jsem i já. Nejsou to nejjednodušší věci, které byste měli najít na obnovené verzi Verdansk ’84, ale pokud chcete dokončit nové výzvy pro podzim Warzone Ground Fall, musíte najít alespoň pět. To zahrnuje nejen nalezení havarovaného satelitu na mapě, ale Havarování jeden. Vzrušující.

Přichází jako součást Warzone Season 4, spolu s novými zbraněmi, jako je nehtová pistole a tajemné nové funkce, jako jsou portální červené dveře, Uplink stanice dorazily do hry, které vám po aktivaci dávají šanci poslat satelitu naráženou do země na oplátku za odměny, jako jsou mocné zabijáky. Kde tedy můžete najít stanici uplink a satelitní místo Warzone, takže si můžete popadnout kořist? Jsem tu, abych pomohl.

Umístění satelitu Warzone: Kde je najít

V prvních několika minutách zápasu začnou satelity sestupovat na Verdansku. Je naprosto možné sledovat jejich cestu od oblohy k zemi, ale pokud to pro vás nefunguje Zemědělská půda Krovnik a Gora Bridge. Když vidíte, že jeden nedotčený, komunikujte s ním a získejte svou cenu. Přirozeně tam budou další hráči na hon na tyto požehnání stejně jako vy, takže buďte ostražití.

Tímto způsobem můžete dokončit dvě ze tří výzev Fall Fall Fall Fall – vyvolit deset nepřátel poblíž satelitů nebo uplink stanic a shromažďovat tři odměny ze satelitů – ale za další výzvu, kterou budete muset najít satelitu jiným způsobem: narazíte jeden sami:. K tomu budete muset najít stanici uplink – více níže.

Kde najít stanice Warzone uplink

Uplink stanice je těžší najít. Jsou malé, nejsou na mapě označeny a jejich umístění jsou zdánlivě náhodná. Pokud se objeví běžná místa, aktualizuji tuto příručku. Pro vizuální odkaz těchto malých satelitních jídel naleznete v Legoleeově videu na Redditu níže.

Budete vědět, až budete poblíž stanice, protože na obrazovce se objeví ikona oranžové „bezpečné“. Začnete zabezpečit stanici tím, že stojíte poblíž, a když jste jeden, bude vám oznámeno, že se havaruje satelit. Přistane poblíž stanice uplink, ale pokud vám chybí, vrhá se hlasitě z oblohy, nebojte se: bude to označeno na vaší mapě. Odtamtud, pokud přežijete na cestě do přistávací zóny, si nárokujte svůj poklad interakcí s nově smetaným satelitem.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Harry Shepherd

UK – Po sběru a pohlcení hromádek průvodců po tisku v jeho mladších dnech Harry vytváří verze 21. století za posledních pět let jako spisovatel průvodců v PCGamesn a průvodci editorem PC Gamer. Vytvořil také funkce, recenze a ještě více průvodců pro důvěryhodné recenze, Techradar a Top Ten recenze. Hrál a vybíral PC hry již více než dvě desetiletí, od mlhavých vzpomínek na to, co bylo pravděpodobně hadí knock-off na jeho první soupravu, když mu bylo sedm až po produkci informativních průvodců na fotbalových simulátorech, hrách na hraní rolí a hry a hry a hry na otevřeném světě a Střelci dnes. Tolik už teď vytrvale odmítá sdělit informace, pokud není v online kliknutí.

Vysvětlily se stanice Warzone uplink a havarované satelity v zemi Fall Fall

The Pád pozemku Událost představuje dva nové prvky Warzone – Uplink stanice a Havarované satelity.

Navzdory tomu, co by se mapa změnila pro sezónu 4, mohou naznačovat, že již sestřelené satelity nejsou tím, po čem jste – místo toho musíte satelitní satelit sami sebe sama.

Tato stránka vysvětluje Jak fungují uplink stanice a havarovaná satelitní místa, Ale dlouhý příběh krátký, podle našich zkušeností to zahrnuje určité štěstí při jejich hledání – takže hrajte tak, jak byste normálně měli, a sledujte oči na obloze.

V současné době již od Warzone 4 nemůžete tuto činnost dokončit. Pokud hledáte další pomoc, podívejte se na naši probíhající stránku Best Warzone Weapons a The Vanguard Royale Meta.

 • Jak umístění stanice uplink funguje ve Warzone
 • Jak havarované satelity a satelitní mezipaměti fungují ve Warzone
 • Jak dokončit stanici Uplink Fall Fall a havarovat satelitní výzvy

Z našich zkušeností při zahájení akce Ground Fall se zdá, že jejich umístění je většinou náhodná. Je možné, že umístění sama by mohla být stanovena, ale zda se na těchto místech vynoří, budou náhodné za shodu. Dokud to nevíme jistě, mějte na ně pozor, kamkoli jdete, když hrajete.

Vzhledem k velikosti uplink stanic je těžké detekovat z dálky – takže vaše nejlepší šance na ně narazily, když prozkoumáte mapu. (Najdete je také nalezením nejprve na lokalizaci havarovaného satelitu, protože jeden vede k druhému – ale více o tom v pozdějších sekcích.)

„Bezpečný“ značka se objeví na obrazovce, když jste dostatečně blízko k stanici uplink, což je užitečné, pokud cestujete rychlostí.

Až se přiblížíte, začnete automaticky zabezpečit stanici. Ačkoli je to malé, je možné se skrýt za jedním – takže se přikrčte nebo jděte náchylným, abyste se vyhnuli detekci od jiných hráčů.

Jakmile je zajištěn a měřič je plný – bude to trvat mezi pěti a 10 sekundami – pak havarovaný satelit klesne.

Jak havarované satelity a satelitní mezipaměti fungují ve Warzone

Jakmile jste použili stanici uplink, satelit klesne z oblohy poblíž.

To bude trvat jen několik sekund – tak zůstaňte tam, kde jste, a měli byste to slyšet a vidět.

Pohled na padající satelit a značku na obrazovce, když přistane.

Pokud nemůžete zjistit zrakem nebo zvukem, rádio vás upozorní na to, že je upuštěno – a výrobce na obrazovce ukáže umístění, které by mělo být vzdáleno asi 100 až 150 metrů od.

Jakmile je blízko, můžete shromáždit odměnu ze havarovaného satelitu, jako je značka naložení a h.A.R.Str. UAV (pokročilý UAV, který trvá 90 sekund).

Při spuštění mohl obrněný nákladní vůz také klesnout ze havarovaných satelitů – ale to bylo rychle odstraněno po chybě neviditelnosti.

❗ Proseli jsme aktualizaci v #warzone, abychom odstranili obrněný nákladní vůz kvůli pokračujícímu problému, kdy se hráči stali neviditelnými.

Trello se aktualizoval.

Na satelitech je stále spousta kořistí. Je to boj o smrti za harfu a bezplatné načítání. �� https: // t.CO/QT0USYGYBU

– Raven Software (@ravensoftware) 17. června 2021

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Jak dokončit stanici Uplink Fall Fall a havarovat satelitní výzvy

V rámci události pozemního podzimu máte tři výzvy k dokončení souvisejících s výše uvedenými novými přírůstky do Warzone:

 • Ve Warzone zajistěte 5 uplink stanic
 • Eliminujte 10 nepřátel v blízkosti aktivní stanice uplink nebo nedávno havarované satelit
 • Ve Warzone sbírejte 3 odměny od havarovaných satelitů

Nejobtížnější částí je nalezení uplink stanic na prvním místě – to bude vyžadovat trochu štěstí, když na ně nakopne. Jakmile však budou aktivní, věci však budou snazší, protože havarovaný satelit bude na obloze viditelný pro všechny ostatní hráče.

To k vám může přitahovat hráče – užitečné, pokud jste na kroku Eliminate Eliminate Nepřátelům – nebo naopak, pokud se snažíte najít web na prvním místě. Stručně řečeno, pomáhá to sledovat nebe pro příchozí satelity, kdykoli hrajete.

Podle našich zkušeností je můžete vidět z docela vzdálenosti, takže pokud máte to štěstí, že jeden je blízko, měli byste mít čas jít a způsobit nějaké potíže – a možná dokonce sbírat havarovanou satelitní odměnu pro sebe.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Call of Duty: Black Ops studená válka následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.