Kde najít Yujin v Honkai: Star Rail – kdo je a mapa umístění, Honkai Star Rail Yujin Umístění: Kde najít Yujin… | Mobilematters

HONKAI STAR Rail Yujin Umístění: Kde najít Yujin na Xianzhou Luofu

V HONKAI STAR Rail, Najdete Yujin před velkou budovou nalezenou jihozápadně od kotvy Starwatcher Avenue v Central Starskiff Haven. Chcete -li se tam dostat, nejprve teleportujte na uvedený trasový bod a pokračujte v jihozápadním směru.

Kde najít Yujin v Honkai: Star Rail – kdo je & mapa umístění

Kde najít Yujin v Honkai: Star Rail - kdo je & mapa umístění

Napsal Jack Roberts

Zveřejněno 14. července 2023 12:22

  • Hledám se dozvědět se o více postavách v Honkai: Star Rail? Podívejte se na našeho průvodce o postavách zdarma a jak je odemknout.

Kdo je Yujin v Honkai: Star Rail?

Yujin, když se objevuje ve hře v Honkai Star Rail

Obrázek prostřednictvím mobilních her YT

v HONKAI: Hvězda, Yujin je krejčí a majitel obchodu Cloudbreath Sleaves. Je to foxian NPC kdo poskytuje několik úkolů a je ústřední pro misi sama. Budete muset s ní mluvit, abyste dokončili některé úkoly v Navigační mise Compass.

Po této misi ji budete muset znovu najít pro následné vedlejší úkoly, takže je dobré si všimnout, kde ji lze najít.

  • Potřebujete více úkolů, které se pustíte do Honkai: Star Rail? Proč se podívat na našeho průvodce pro dokončení zřídka láskyplných úkolů?

Kde se nachází Yujin v Honkai: Star Rail?

Mapa Xianzhoud Luofu v Honkai: Star Rail

Obrázky přes Mihoyo | Mobilní hry YouTube

Yujin může být umístěn v Xianzhou Luofu v HONKAI: Hvězda. Konkrétněji ji najde Kotva vesmíru Starwatcher Avenue, praktické umístění teleportu pro vás ve spodní části mapy.

Odemknout Xianzhou Luofu, Budete se muset dostat kolem počátečních misí Jarilo-vi. Poté se budete moci dostat na cestu Zóna Central Starskiff Haven.

To je místo, kde se nachází teleportní bod a jen jižní z toho najdete Yujin nosit zelené šortky a kočičí uši. Poté, co s ní mluví, vám dá Oblečení pro „toho učitele“ Položka, která vám pomohla dokončit úkol.

To je vše, co potřebujete vědět o Yujin a kde je najdete HONKAI: Hvězda. Pokud se chcete ve hře dostat dopředu, proč se také podívat na našeho průvodce pro relic Farming?

Pro více informací o Honkai: Star Rail, pokračujte v kontrole s GGRECON.

HONKAI STAR Rail Yujin Umístění: Kde najít Yujin na Xianzhou Luofu

Tato příručka sdílí umístění Yujin v Hankai Star Rail, zatímco mluví o několika dalších věcech.

Hvězdová železnice Yukong Honkai

Po dokončení HONKAI STAR RAIL Příběh jarilo-vi, přesunete se na další hlavní místo, do Xianzhou Luofu, kde můžete převzít různé aktivity, úplné úkoly příběhu a další.

Mezi různými úkoly máme jeden zvaný rozvrh navigační kompas. Když postupujete uvedeným úkolem, jste požádáni, abyste hledali konkrétní NPC s názvem Yujin, i když vám není dán žádný trasový bod nebo značka vedoucí k její poloze.

V důsledku toho se mnoho hráčů Horkai Star Rail snaží najít Yujin, a proto jsou uvíznuty s úkolem.

Abychom pomohli hráčům, připravili jsme tento šikovný průvodce sdílením podrobností o tom, kde najít Yujin v honkai Star Rail.

Poznámka: Aktualizovali jsme tuto příručku 13. července 2023.

Kde najít Yujin v Honkai: Star Rail

Hvězda Hvězda Yujin

V HONKAI STAR Rail, Najdete Yujin před velkou budovou nalezenou jihozápadně od kotvy Starwatcher Avenue v Central Starskiff Haven. Chcete -li se tam dostat, nejprve teleportujte na uvedený trasový bod a pokračujte v jihozápadním směru.

Na konci ulice najdete Yujin před budovou. Promluvte si s ní a postupujte prostřednictvím quest navigační kompas.

Aby se věci usnadnily, je zde mapová obrazovka, která sdílí umístění Yujin:

Yujin Location Honkai Star Rail

V závislosti na tom, kdy mluvíte s Yunjinem, získáte různé možnosti dialogu. Řekněme například, že s ní budete komunikovat před uvedením uvedeného úkolu, naznačí vás ohledně quest navigační kompas.

  • Pokud se vám líbí zdobení svého pokoje se zbožím Honkai Star Rail, může vás zajímat plakát Kafka Scroll. Podívejte se na prémiové umělecké plátno Kafky pro výzdobu ložnice na Amazonu .

Zatímco, když s ní mluvíte po převzetí úkolu a ji určitým postupem, získáte následující odměny:

  • Thiefův ocelový háček
  • Zlodějská maska ​​s nesčetným obličejem
  • Strale x 20
  • TRAILBLAZE XP
  • Stellar Jade X30

Pro více informací o Honkai: Star Rail, podívejte se:

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.