Kde napadnout artefakt z tajné pevnosti a hradu korálů ve Fortnite – Dexerto, kde nájezdem artefakty v tajné pevnosti a korálovém hradu ve Fortnite

Kde zaútočit na artefakty na tajné pevnosti a zámku Coral pro Fortnite Quest

Artefakty v tajné pevnosti jsou zdánlivě tematické po mayských sochách hadského boha Quetzalcoatl a vypadají, že také patří do místa Sunny Steps z mapy kapitoly 1. Najdete je v troskách chrámu kolem tohoto místa. Tyto artefakty budou zářit modře stejně jako ostatní.

Kde zaútočit na artefakt z tajné pevnosti a hradu korálů ve Fortnite

Artefakty Fortnite Raid

Epické hry

Výzvy Fortniteho týdne 12. týdne jsou zde a za účelem jejich dokončení budou mít hráči za úkol útočit na artefakt z tajného hradu u tajné pevnosti a Coral Castle.

Přišla konečná sada týdenních výzev Fortnite Season 6, což znamená, že hráči mají jednu konečnou šanci vydělat dostatek XP, aby maximalizovali svůj bitevní průkaz a odemkli zbývající kosmetiku – včetně těch vzácných osvícených kožních stylů.

Jeden z úkolů zahrnuje útok na artefakt ze dvou míst: Stealthy Feckhold a Coral Castle. Není to poprvé, kdy byli hráči požádáni, aby našli artefakty ve Fortnite Season 6, takže to s těmito úkoly nezaměňujte.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže jsme sestavili několik praktických map umístění, takže přesně víte, kam jít, abyste našli artefakty a zaškrtnili tuto výzvu a v tomto procesu si vydělali sladké 24 000 XP.

Kde zaútočit na artefakty ve Fortnite Season 6

Fortnite Raid Artefakt Coral Castle

Toto jsou artefakty, které hledáte ve Fortnite Season 6.

V tomto týdnu 12. úkolu je nalezeno celkem šest artefaktů, přičemž tři z nich jsou skryty u tajné pevnosti a další tři skryté na zámku Coral Castle. Z každého místa budete muset sbírat jeden.

Zde je šest míst, kde najdete artefakty ve Fortnite Season 6:

Článek pokračuje po reklamě

  • V troskách jihovýchodně od tajné pevnosti.
  • Zastrčený uvnitř rohu ruin severovýchodně od tajné pevnosti
  • Pod schody na západ od tajné pevnosti.
  • Na vrcholu velkého kopce severovýchodně od hradu korálů.
  • Pod obloukem severně od hradu korálů.
  • Ponořená pod vodou v přízemí hlavní budovy na hradě Coral.

Jakmile zjistíte artefakty, jednoduše s nimi komunikujte a shromažďujete je. Chystáme se jít podrobněji o každém artefaktu níže, což by mělo usnadnit dokončení tohoto úkolu.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Tajná místa pro artefakt pevnosti ve Fortnite

Artefakty Fortnite Raid na Stealthy Stronghold

Zde jsou umístění artefaktů na tajné pevnosti.

První artefakt v tajné pevnosti může najít uvnitř velkých ruin na jihovýchodě POI. Zamiřte do rohu, kde strom vyrazí z vrcholu a artefakt bude přímo před vámi.

Další je druhý artefakt, který je zastrčen uvnitř malého rohu zbytkových ruin na severovýchod od tajné pevnosti. Nakonec se třetí artefakt nachází pod schody v ruinách západně od Poi.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Umístění artefaktů korálového hradu ve Fortnite

Umístění artefaktů Fortnite Coral Castle

Zde jsou umístění artefaktů na zámku Coral.

První artefakt na zámku Coral najdete na vrcholu velkého kopce severovýchodně od hlavní centrální budovy – je těžké si nechat ujít! Další je druhý artefakt, který je pod obloukem na severu hradu Coral Castle.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec najdete třetí artefakt v přízemí velké budovy v centru hradu Coral. Je to ponořené pod vodou, takže je snadné si nechat ujít, pokud nevíte, kde hledat!

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Jak sledovat finálovou akci Fortnite Season 6

Hráči přemýšlejí, jestli by tyto artefakty mohly mít něco společného s budoucností Fortnite. Vzhledem k tomu, že UFO v současné době unesou lidi po celém ostrově a Epic uvolní upoutávku, která naznačuje, že „přicházejí“, rozhodně se zdá, že Fortnite sezóna 7 bude mimozemšťana.

Pokud hledáte více příležitostí k vydělávání XP před kapitolou 2. sezóna 7 zahájí 8. června, podívejte se na našeho kompletního průvodce všem týdenním výzvám Fortnite Season 6 a náš průvodce po úkolech Spire.

Kde zaútočit na artefakty na tajné pevnosti a zámku Coral pro Fortnite Quest

Artefakty Fortnite

Znáš vrták už. Epické hry přidávají nové úkoly Fortnite Každý týden a je vaším úkolem je dokončit výměnou za XP a další odměny související se sezónním bitevním průkazem. Tento úkol se neliší. Pro tento korálový zámek a tajnou pevnost budete muset najít nějaké artefakty, abyste mohli tento úkol zkontrolovat ze seznamu věcí, které musíte udělat před aktuální sezónou Fortnite končí. Když vidíte, že je jen dalších pět dní, než se mimozemšťané pravděpodobně napadnou, raději se dostanete. Tato příručka provede krátkou práci tohoto hledání.

K dokončení tohoto úkolu budete muset sbírat pouze jeden artefakt z každého místa. Když vidíte, že tato dvě místa sousedí s sebou na mapě a že na každém místě jsou tři artefakty, měli byste být schopni najít potřebné artefakty a vyrazit na ně v jednom zápase, pokud máte štěstí.

Kde najít artefakty na zámku Coral

Artefakty na zámku Coral jsou tematické po architektuře stylu Atlantis, takže budete hledat sochy zlatých/bronzových ryb s zářící modrou aurou o nich. Jakákoli socha udělá.

Fortnite Coral Castle Raid Artefakts Quest

Kde najít artefakty na tajné pevnosti

Artefakty v tajné pevnosti jsou zdánlivě tematické po mayských sochách hadského boha Quetzalcoatl a vypadají, že také patří do místa Sunny Steps z mapy kapitoly 1. Najdete je v troskách chrámu kolem tohoto místa. Tyto artefakty budou zářit modře stejně jako ostatní.

Fortnite Quest Stealthy Stronghold Raid Artefakts

Dokončení této výzvy je dostatečně snadné a možná můžete hodit na svou oblíbenou kůži Lara Croft, když jste u toho. Obdržíte 24K XP za nalezení těchto artefaktů na Coral Castle a Scalenty Pevnost, přičemž vás o krok blíže dokončení bitevního průsmyku pro sezónu 6 Fortnite. Pro další pomoc s Fortnite Úkoly a informace o jiném obsahu, podívejte se na naše původní průvodce sezóny 6 a obsahuje centrum.