Kde získat FWOOPERS & FWOOPER FEATHERS v Bradavickém dědictví? | PCGamesn

Měli byste ukrást fwooper peří v Bradavickém dědictví

Nejdřív nejdříve se po záchraně FWOOPERů vydejte do místnosti požadavku na mapě. Nyní jděte do Vivaria a uvolněte tato magická zvířata. Poté, co nakrmíte a kartáčujete své fwoopery, upustí jako odměnu Fwooper peří. Je období cooldownu 25 minut. Můžete to však udělat tolikrát, kolikrát chcete. Jen se ujistěte, že Fwoper je dobře krmen a postaráno.

Umístění FWOOPER DEN & FWOOPER FEATHERS: Bradavice Legacy

Přečtěte si tuto příručku, abyste věděli, kde získat FWOOPERS a FWOOPER FEATHERS v Bradavickém dědictví.

Podle Milton Dsouza Naposledy aktualizováno 3. března 2023

Fwoopers Feathers Fwoper Bradavické dědictví

V zemi Bradavic jsou různá magická zvířata, která G. Fwoper, který se podobá sově, je jedním z nich. Toto stvoření je docela těžké najít ve hře, která nechala mnoho hráčů přemýšlel, kde je jeho přesná poloha tření. V této příručce vám ukážeme, kde získat Fwoopers a Fwooper Feathers v Bradavickém dědictví.

Jak najít fwoper den v Bradavickém dědictví

Fwoopers se nacházejí v DENS v Bradavickém dědictví. Jeden z fwooperských doufat, o kterých víme, je v oblasti Feldcroft. Na níže uvedené mapě jsme označili přesné umístění tohoto doupěte.

fwoper den

Předtím, než se rozhodnete chytit fwopera ve svém doupěti, ujistěte se, že jste dokončili hlavní úkol-elf, nab-sack a tkalcovský stav. Po dokončení této mise dostanete nab-sack-magickou tašku používanou k záchraně stvoření kolem mapy. Stejný úkol vám také pomůže odemknout vivarium. Je to místo, kde si můžete ponechat všechna zachráněná zvířata a můžete být přístupný v místnosti požadavku. Pokud je pro vás těžké chytit FWOOPERS, pak vrhněte kouzlo hybnosti zatčení, abyste je zpomalili.

Nyní přichází důležitá část, jak můžete získat peří od Fwooper? Na tuto otázku jsme vám odpověděli přímo níže:

Jak získat fwooper peří v Bradavickém dědictví

Nejdřív nejdříve se po záchraně FWOOPERů vydejte do místnosti požadavku na mapě. Nyní jděte do Vivaria a uvolněte tato magická zvířata. Poté, co nakrmíte a kartáčujete své fwoopery, upustí jako odměnu Fwooper peří. Je období cooldownu 25 minut. Můžete to však udělat tolikrát, kolikrát chcete. Jen se ujistěte, že Fwoper je dobře krmen a postaráno.

Dalším způsobem, jak získat FWOOPER FEATHERS v dědictví Bradavic, je nákup je z obchodu s plodem a peckem v Braderseade Village. Tato peří vás vrátí zpět asi 250 galeonů. I když je to rychlejší způsob, jak získat FWOOPER FEATHERS, zjistíte, že je často kupujete místo toho, abyste je dostali zdarma z vivaria.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, kde získat fwoopers a Fwooper peří v Bradavicích Legacy. Pokud vám tato příručka pomohla, nezapomeňte se podívat na naše Bradavice Legacy Sekce pro další tipy a triky.

Měli byste ukrást fwooper peří v Bradavickém dědictví?

Ve své první třídě lektvarů v Bradavickém dědictví vás Garreth požádá o ukradení Fwooperského peří. Zde je snížení, zda byste mu měli pomoci nebo ne.

Bradavice Legacy ukrást Fwoper Feather: Garreth Weasley

Publikováno: 5. května 2023

Přemýšlel, zda ukrást The Bradavice Legacy Fwooper Feather? Vědět, zda pomoci Garrethu ve třídě lektvarů, je složité, protože na jedné straně chcete udělat dobrý první dojem profesorovi Sharp jako nový student pátého ročníku. Na druhou stranu je Garrethův „velkolepý“ lektvar určitě vynikající a během svého času na Bradavici chcete spřátelit a spojence.

Toto není jediné rozhodnutí, které budete muset učinit v Bradavickém dědictví, ale je to jeden z prvních a Garreth se ve hře RPG udělá pro sebe dobrým důvodem pro sebe. Je docela jednoduché ukrást peří – vše, co musíte udělat, je vyzvednout ho, když vstoupíte do Sharpovy kanceláře, vedle ingrediencí, pro které jste tam skutečně – ale dostanete se do potíží? Zde jsou dva výsledky rozhodnutí třídy lektvarů o tom, zda ukrást Fwoper Feather v Bradavickém dědictví nebo ne.

Bradavice Legacy ukrást fwoper peří :: Garreth

Bradavice Legacy fwoper peří výsledky

Ve skutečnosti nezáleží na tom, zda ukradnete peří Fwoper nebo ne proto, že výsledek je většinou stejný. Pokud ukradnete FWOOPER FEATHER z kanceláře profesora Sharha, poté, co vaříte lektvar Edurus, jak bylo poučeno Sharp, začne Garrethův kotel vydávat nějaké funky zvuky, následuje několik barevných explozí. Profesor Sharp pak má s vámi slovo o tom, jak pomoci panovi. Weasley vaří chaos, ai když obvinění popíráte, navrhuje, abyste začali přijímat odpovědnost za své činy.

Pokud se rozhodnete, že neukradnete Fwooper Feather pro Garretha, říká, že přijde na další způsob, jak zajistit, aby lektvar fungoval. Výsledek je však stále stejný – Garreth pokazí lektvar a vypráví se profesorem Sharp, i když zůstanete v dobrých knihách učitele, pokud se nedopustíte larceny.

To je vše, co je k tomuto rozhodnutí – bylo by vám odpuštěno, kdybyste si mysleli, že byste mohli odemknout nový lektvar brzy tím, že pomáháte Garrethovi, ale jeho dovednosti vaření jsou pod par, takže se tak nehraje. Nyní víte vše o výběru Fwooper Feather Vols ve třídě lektvarů, ujistěte se, že jste si přečetli všechny dědické lektvary, kouzla a talenty, protože všechny tři jsou životně důležité pro vaši cestu čarodějním světem. Alternativně se podívejte na náš seznam nejlepších PC her, které si můžete hrát právě teď.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.

Měli byste ukrást Fwoper Feather v Bradavickém dědictví pro Garreth Weasley?

Bradavice Legacy Feather ukradl Weasley

Měli byste ukrást Fwoper Feather v Bradavickém dědictví? Když vás Garreth Weasley požádá, abyste to pomohli, vypadá to jako dilema – pomozte příteli tím, že dělá zločiny? Neexistuje žádná jasná dobrá odpověď, protože někoho buď zklamáte, nebo krást.

Toto je to, že vás někdo požádá, aby něco udělal, ale na rozdíl od neškodných úkolů, jako je nalezení dědických gobstonů Bradavic, zda ukradnete peří, že by to mohlo mít důsledky. Spoilery však: Vaše volba opravdu nic nezmění.

Neexistují žádná kouzla Bradavic, která by vám zde mohla pomoci. Je to jen případ fyzického užívání peří nebo ne. Takže tady je to, co se stane, když se rozhodnete ukrást Bradavice Legacy Fwooper Feather a co se stane, pokud ne.

Měli byste ukrást Fwoper Feather v Bradavickém dědictví?

To znamená, že pokud ukradnete peří nebo ne v Bradavickém dědictví. Pokud to vezmete, profesor Sharp vám to řekne, a pokud ne, Garreth bude v pořádku a řekne, že bude vypracovat něco jiného.

Ať už se rozhodnete ukrást peří nebo ne, lekce bude pokračovat a skončí stejným způsobem. Obě možnosti nemají skutečný dopad na dědictví Bradavic:

  • Pokud ukradnete peří, bude vám to řečeno profesorem Sharp
  • Pokud peří neukradnete, Garreth nebude vadit, zatímco profesor Sharp si všimne vašich akcí.

Důležité je, že cokoli, co si vyberete Weasley, se k vám stále přiblíží ve hře s plánem proniknout do Honeydukes Sweetshop, který aktivuje úkol. Nic z toho, že vám profesor Sharp neřekne, kromě rychlého vypuštění na konci třídy. Neexistují žádné pozdější dopady, takže nezáleží na tom, co si vyberete.

Většina rozhodnutí ve hře je taková, a mise, které získáte od studentů, jsou obvykle jednoduché a často zahrnují něco získání nebo někam jít. Výjimkou z toho jsou odpovědi na kvíz Bradavice, které budete potřebovat, když vás Sefronia přepadne trivia výzvou.

Vydání dědictví Bradavic bylo předmětem kritiky a debaty kvůli j.K. Rowlingův veřejný postoj k genderové identitě, který nadále zpochybňuje inkluzivitu v srdci komunity Harryho Pottera. Tady je náš vysvětlení na Bradavice Legacy Controversie.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.