Kde získat odpalovač Ripsaw ve Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3, Fortnite: Jak poškodit hráče s odpalovačem Ripsaw Launcher

Fortnite: Jak poškodit hráče s odpalovacím zařízením

Launcher střílí čepel, která může projít více sestavy, a každá způsobí 25 poškození. Pokračuje v pohybu po dobu 10 sekund, poté se zastaví. Čepel také způsobuje 60 poškození hráčům a 100 poškození vozidel, s dobou načtení 3.5s.

Kde získat odpalovač Ripsaw ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Jedna z nejzajímavějších zbraní z oficiálního přívěsu Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 je konečně zde. Když byl přívěs propuštěn, fanoušci si nemohli pomoci, ale všimli si, že se v něm objevil výuko. Komunita však byla vážně zklamaná, když zbraň do hry nepřijela první den nové sezóny.

Naštěstí launcher Ripsaw konečně dorazil do sezóny 3 Fortnite Kapitola 3. Velmi očekávaná zbraň je nejnovější inovace Epic Games pro hru Battle Royale a na rozdíl od jiných zbraní a výbušnin ve hře tato zbraň vystřelí čepel, která se svým způsobem rozbíhá čímkoli způsobem. Jakmile jsou tedy servery zpět online, každý hráč bude chtít dostat ruce na odpalovač Ripsaw.

Prozatím byl spouštěč Ripsaw spatřen pouze na jednom místě na celé mapě. To znamená, že hráči se budou muset ujistit, že to najdou dříve. Závod, který se dostane k zcela nové zbrani.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Průvodce krok za krokem k nalezení spouštěče Ripsaw ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Odpalovač Ripsaw byl veškerý šílenství na ostrově od doby, kdy konečně dorazil do hry. Hráči museli čekat více než dva týdny od té doby, co poprvé viděli jedinečnou zbraň v oficiálních přívěsech. Proto by už nechtěli čekat, než vyzkoušejí toto absolutní zvíře, které může snadno způsobit zmatek kolem ostrova.

Vzhledem k tomu, že odpalovač Ripsaw je k dispozici pouze na jednom místě, prozatím budou hráči muset přistát a bojovat za zbraň. Následující kroky usnadní hráčům, aby se získala spouštěč Ripsaw, než to udělá kdokoli jiný:

  1. Jakmile vstoupíte do bitevního autobusu, označte továrnu severně od logjamského dřeva.
  2. Přistát v továrně a spěchat dovnitř.
  3. Spatřete na trhlinu na zdi továrny zavěšené.
  4. Vybavte launcher a shromažďujte další zbraně pro případ, že jsou kolem vás další hráči.

Statistiky spouštěče Fortnite Ripsaw a další podrobnosti

Fortnite Update V21.10 konečně představil odpalovač Ripsaw a hráči nemohli být šťastnější. Je to perfektní zbraň, která se má rozdrtit a odhalit nepřátele skrývající se za strukturami. Zatímco spouštěč Ripsaw nemusí být tou správnou možností, jak způsobit přímé poškození, určitě ji lze kombinovat s jinými zbraněmi, aby ve hře dělali zajímavé hry.

Launcher střílí čepel, která může projít více sestavy, a každá způsobí 25 poškození. Pokračuje v pohybu po dobu 10 sekund, poté se zastaví. Čepel také způsobuje 60 poškození hráčům a 100 poškození vozidel, s dobou načtení 3.5s.

Launcher Ripsaw je k dispozici v továrně severně od Logjamu, střílí čepel, která prochází stavbami pomalu po dobu 10 sekund, když je plně nabitá, způsobí 25 poškození budov, 60 pro hráče a 100 na vozidla, velmi rychle. A čas načíst je 3 sekundy a polovina!

Prozatím jsou na celém ostrově pouze čtyři odpalovače Ripsaw. Všechny tyto přicházejí s 12 lopatkami a není k dispozici žádná další munice. Proto by hráči měli používat launchwer Ripsaw moudře. V budoucnu bychom mohli vidět několik opravdu skvělých her, protože hráči se pomalu začínají zvyknout na zcela novou zbraň.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Fortnite: Jak poškodit hráče s odpalovacím zařízením

Launcher Ripsaw, představený ve Fortnite kapitole 3 sezóna 3, je schopen střílet pila, které se roztrhnou skrz stavby.

Hráči mohou ovládat trajektorii Sawblade a vystřelit z bezpečné vzdálenosti, aby způsobili poškození. Nabíjení zbraně před střelbou umožňuje čepeli pily způsobit poškození objektů po delší dobu.

Sawblades Ripsaw Launchlades občas se může rozdělit na menší pily, což je velmi uspokojivé sledovat. Zbraň může být také použita jako pravidelná pila v bodě blank. Hráči to mohou snadno proklouznout a proříznout předměty a protivníky.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Bohužel existuje vysoká možnost, že se zbraň příští sezóna klene. To je důvod, proč Epic Games zasahuje loopery s poškozením hráčů s launcher ripsaw. Ti, kteří uspějí, budou odměněni 15 000 xp. Zde je, jak snadno dokončit úkol.

Hráči najdou spouštěč Ripsaw ve společnosti Chop Shop Mini-Poi ve Fortnite Kapitola 3

Začátkem budou hráči najít spouštěč Ripsaw. The Chop Shop Mini-Poi, umístěný daleko severně od Logjam Lotus, je nejlepším místem k získání zbraně.

Ačkoli majetek Ripsaw lze získat pomocí hrudníků, podlahového kořisti a kapek zásobování, Shop Shop je nejlepší volbou. Existuje však několik rizik.

Vzhledem k tomu, že umístění je známé místo pro nalezení odpalovací pily, jsou zde také povineni přistát i další hráči. V závislosti na úrovni dovedností jednotlivého hráče by se mohli během chemise vyloučit. Existuje však alternativní řešení.

Na začátku sezóny 3 Fortnite Kapitola 3 byla na ostrov přidána NPC známá jako Evie. Najdete ji na extrémním východním okraji mapy. To, co ji dělá zvláštním, je to, že hráči si mohou od ní zakoupit odpalovač Ripsaw za 100 zlatých barů. Jakmile je položka získána, může zahájit druhá fáze výzvy.

Abychom dokončili výzvu Fortnite, bude muset být způsobeno celkem 200 poškozením pomocí spouštěče Ripsaw. Hráči to mohou udělat dvěma způsoby. Mohou buď nabít a zastřelit zbraň z bezpečné vzdálenosti, nebo se zapojit do boje proti melee s soupeřem.

Vzhledem k tomu, jak je meta meta sprejové a praření stále aktivní, nemusí být poutavá v bodovém rozsahu nejlepším nápadem. Chcete -li bezpečně způsobit škody, hráči by měli střílet Sawblades z bezpečné vzdálenosti. Se schopností způsobit 90 DPS budou hráči potřebovat jen několik dobrých výstřelů, aby dosáhli 200 cílů poškození.

Věci, které si musíte pamatovat při používání odpalovacích pil v Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Ačkoli je odpalovač Ripsaw smrtící, má pouze kapacitu munice s velikostí časopisu tři. Jakmile budou všechny ripsaws vyčerpány, zbraň se stane nepoužitelnou. S tímto případem by hráči měli vystřelit pouze na soupeře, když mají jasnou linii zraku.

Pokud jsou předměty, jako jsou stromy nebo struktury, může se ripsa pila rozbít, zatímco se je snaží proříznout. Jak již bylo řečeno, hráči by se měli pokusit zabezpečit vysokou půdu před střelbou soupeřů. S extra výškou bude snazší zjistit a způsobit poškození cílů.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!