Kdo je agent 8 ve Valorant? Pro herní průvodce, kde je valorantový agent 8? Všechno, co zatím víme.

Kde je chybějící agent Valoranta 8? Všechno, co zatím víme

Odborníci na komunitu a lovci tradic identifikovali existenci tajemného agenta 8 ve fázi Valorantova beta fáze. Každý agent má ve svém ID protokolu Valorant připojeno číslo a nějak bylo vynecháno číslo osm. Pověsti obklopující agent 8 naznačují, že postava má důležitou roli pro hraní v dějovém ději Valorant.

Kdo je agent 8 ve Valorant?

Identita tajemného agenta Valoranta 8 byla znovu zvýrazněna, když byl propuštěn nový zahřívací filmový film. Výstřel z videa ukazuje zatemněnou skříňku agenta 8, když Phoenix používá svou skříňku ve výcvikové místnosti Valorant Protocol.

Velikonoční vejce, jako jsou tato, se komunita spekulují o existenci a identitě agenta 8 ve Valorant. Ještě důležitější je, že se zaměřuje na to, jak důležitá je tato postava ve Valorantově tradici, a kdy budou oficiálně odhaleny. Ačkoli většina z nich se jedná o zvěsti a spekulace, sestavili jsme zprávu zahrnující vše, co je známo o Valorant Agent 8.

Agent 8 Identita

Pravda je Agent 8 může být kdokoli, Může to být Omenova lidská forma nebo někdo z Mirror Earth. Může to být Yoruův předchůd z Iceboxu, který je odkazován na hlasovou linii. Může to být také tajný dělník v protokolu Valorant, který byl zaslán na skrytou misi a čeká na směrnici, aby se vrátil s citlivými informacemi. Možná jejich oficiální odhalení přinese nečekanou změnu odhalující záměry království.

Záhadný agent 8 by mohl představit novou třídu v kategorii agentů a může mít schopnosti související s manipulací s časem a realitou. To by vysvětlovalo jejich nepřítomnost v současném seznamu protokolu Valorant.

Odborníci na komunitu a lovci tradic identifikovali existenci tajemného agenta 8 ve fázi Valorantova beta fáze. Každý agent má ve svém ID protokolu Valorant připojeno číslo a nějak bylo vynecháno číslo osm. Pověsti obklopující agent 8 naznačují, že postava má důležitou roli pro hraní v dějovém ději Valorant.

Fanoušci se budou muset na mapě zlomenin muset držet skrz všechny odhalení tradice, aby zjistili více o identitě agenta 8. Bohužel to je vše, co musíme prozatím pokračovat, ale očekávejte další aktualizace, jakmile budou odhaleny podrobnosti.

Chcete si přečíst více úžasného obsahu o Valorant? Zde je vše, o čem potřebujete vědět Neonovy schopnosti Když dorazí do valorantní epizody 4 Act 1

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan se za posledních pět let kryje příběhy a psaní o videohrách. V uplynulém roce Dipanjan pracoval jako přispívající autor pro průvodce Pro Game a pokrýval střelcové hry jako Fortnite, Apex Legends a Cod!

Kde je chybějící agent Valoranta 8? Všechno, co zatím víme

Kde je agent 8?

Riot Games představily nové agenty Valorant tak často, že mnoho hráčů zapomnělo na záhadný chybějící agenta hry. Kde je agent 8 a proč zmizeli?

Protokol Valorant nedávno získal aktualizaci ve formě komory, která se stočila s vlastními zbraněmi. Vývojář je nyní připraven uvolnit novou tvář do duelistického seznamu ve Sprinteru, který zrychlí meta. Uprostřed teaserů agenta 19 jsou hráči stále ponecháni bezradní o agentovi 8.

Obrázek blogu

Pobyt agenta 8 zůstává tajný. Není známo, proč je Riot Games opustili z původního seznamu a zda jsou naživu nebo mrtví.

Valorant má v současné době 17 agentů, ale poselství komory pro Brimstone má zmatené hráče. Fancy Operator zmínil příchod „agenta 19“, který vedl hráče k tomu, aby udělali trochu převinutí. Ukázalo se, že každá postava Valorant má na sobě číselnou značku, která je odlišuje od sebe. Například tag Sova je #6 a Phoenix je #9.

Poté, co uvolnil Sage s číslem sedm jako její značku, Riot skočil kolem osmi, aby zavedl agenta devět ve Phoenixu. Hráči nikdy nevěnovali dostatečnou pozornost svým počtu, aby si všimli, že agent osm se nikdy neobjevil. V epizodě 3 Act 3 není známo, kdo je tento agent navzdory novým vstupujícím do seznamu.

Proč chybí valorantové agent 8?

Existuje několik teorií týkajících se pobytu agenta 8 a proč jim chybí v grafech. Pravděpodobně to souvisí s varorantovou tradicí a může mít hlubší dopad na zrcadlovou poezickou tradici, která se v současné době rozšiřuje ve zlomenině.

Agent 8 by mohl být Viperova mrtvá nebo zraněná člena rodiny, jehož smrt obviňuje ze Sage v jedné z jejích hlasových linií. Cypher také zmiňuje tiché hlasy, které stále slyší, a stejně tak omen. Tento neznámý agent osm může mít vazby na různá záhada agenta z Mirror Earth. Další šílenou teorií je, že vývojář může prostřednictvím tohoto agenta představit někdy v budoucnu zcela novou kategorii. Ale to by pravděpodobně narušilo strukturovanou meta hry, takže se to nestalo.

Hráči si také všimli „přesýpacích hodin“ stopy v celé hře, která naznačuje, že agent 8 je časový meddler. To by vysvětlilo jeho „návrat“ do seznamu poté, co byl tak dlouho nepřítomen. Karta Memento Mori vydaná v epizodě 1 Act 2 měla přesýpací hodiny visící z Keychainu a kývla na mrtvé. Důvěryhodný únik Cynprel si také všiml fascinující postavy ve hře, která vypadá jako ve tvaru přesýpacích hodin do čísla osm.

Ať je to jakýkoli případ, hráči se stanou dychtivějším dozvědět se více o tajemném hrdinovi s vydáním každého nového agenta. Prozatím je jisté, že další nový agent Sprinter nese značku číslo osm. Hráči tedy budou muset počkat na několik dalších epizod a jednat, než se toto záhady rozvine.