Kdo je posledním šéfem v Jedi Survivor? Odpovězeno – Prima Games, Jak porazit Bode – Star Wars Jedi: Survivor Guide – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

I když nemůžete přinutit tlačit granáty zpět, můžete využít své silové schopnosti na Bode. Je na ně obzvláště citlivý, zejména při natírání útoku, takže můžete způsobit poškození jeho omráčení a vyhnout se některým útokům tímto způsobem.

Kdo je posledním šéfem v Jedi Survivor? – odpověděl

Rayvis Jedi Survivor

Každá cesta Star Wars musí skončit v určitém okamžiku a s tolika nepřáteli v Jedi Survivor může být těžké zjistit, kdo je konečný šéf. Cal musí bojovat z jeho současné éry, stejně jako z éry vysoké republiky, a to ponechává hodně prostoru pro boje šéfa.

Předtím, než přejdeme na posledního šéfa v Jedi Survivor, je to vaše poslední šance vrátit se zpět, než se o hře dostaneme nějaké hlavní spoilery. S tím bylo řečeno, pojďme do toho skočit a diskutovat o tom, komu musí Cal čelit, než se začne kredity a další cesta.

Jedi Survivor – který je posledním šéfem?

Nejprve si můžete myslet, že posledním šéfem je Dagan Gera, který je ve většině hry hlavním antagonistou z doby vysoké republiky. Poslední boj však skončí proti Bode Akuně. Cal se setká s Bode poprvé až na Coruscant, jak hra začíná a pomáhá Calovu posádce s loupeží na senátorovi.

Po pádu Dagan Gera se příběh začne otočit, zejména nad používáním Tanalorr. Bode Akuna byl od začátku císařským špionem, ale také se ukázalo, že je to bývalý Jedi, který spadl na temnou stránku na základě jeho barvy světelného meče a byl nucen pomáhat říši nebo být pronásledován. Bode vidí Tanalorr jako cestu ven z potíže.

Cal a jeho posádka možná byli skutečně ušetřeni, pokud se zasekli s původním plánem používání Tanalorr pro nový začátek. Samozřejmě by to bylo příliš snadné a konečný šéf v Jedi Survivor skončí jako Bode Akuna. On dal dobrý boj, ale nakonec Cal a Merrin jsou příliš silní.

o autorovi

Daniel Wenerowicz

Dan psal herní průvodce, zprávy a funkce tři roky po promoci s BA písemně . Najdete ho, jak se vztahuje.

Jak porazit Bode

Coruscant

Jakmile konečně dosáhnete Tanalorr ve Star Wars Jedi: Survivor, budete muset čelit poslednímu šéfovi hry: Bode. Tento průvodce šéfem vám ukáže ty nejlepší tipy a strategie, jak ho vzít skrz všechny tři jeho odlišné fáze.

Jak porazit Bode – Tipy a strategie

Tentokrát musíte skutečně bojovat, na rozdíl od Jedhy. Tentokrát je stejně obtížný, ale přinejmenším máte přístup ke svým stimulům. Merrin občas také pomůže, ale to je většinou bitva s Bode.

Bode – fáze 1

Confront-Bode00005.jpg

Bode je pozoruhodně rychlý a okamžitě to prokáže. .

Tento krok je drsný, protože Bode dělá horní část, než převrátí dozadu a vystřelí s blasterem. Zkuste se dostat dozadu, abyste se tomu vyhnuli, což vám umožní zablokovat šrouby, když Bode pokračuje na zem.

Confront-Bode00006.jpg

Bode má několik dalších agresivních výkyvů světelného meče, že bude kombinovat. Dobré sdělení, že se chystá uvolnit palbu, je, když se krčí za přejetím švihnutí, které můžete vidět na obrázku výše.

Confront-Bode00009.JPG

Pokud jste příliš daleko, místo toho udělá dopředu. .

Confront-Bode00008.jpg

Pro tuto ranou sekci doporučujeme používat postoj Crossguard s útokem na střechu. To může řešit asi třetinu Bodeova omráčení a umožní vám udržet vaši vzdálenost. Vzhledem k rychlosti a nepředvídatelnosti Bode nechcete být příliš blízko při poškození omráčení.

Dobrou zprávou je, že zde Merrin pomůže. Museli jsme udělat jen jeden zabouchnutí a Merrin skočil dovnitř, aby dokončil omračující rozchod. Možná to však budete muset udělat několikrát, abyste dosáhli stejného výsledku.

Můžete také použít schopnost Merrinu zamknout Bode na krátkou chvíli. Vypukne rychleji než normální nepřátelé, ale je to dobrá volba, aby se rychle poškodilo.

Confront-Bode00010.jpg

Jakmile jste způsobili trochu poškození (asi 15%), Bode popadne Merrin, což je dobrý značka, aby věděl, že je čas vytvořit určitou vzdálenost. Poté, co Merrin odejde, dělá Bode agresivní výpad dopředu, který je odblokován. Během sekundy se může vrhnout přes oblast, ale pro tento útok je slušný čas navíjení. . Útok má obrovský rozsah. Místo toho skočte a zpožďujte svůj druhý skok a pomlčku, zatímco se nabíjí, s cílem přeskočit na něj, když se potáhne přes oblast.

Confront-Bode00011.jpg

Pokud tak neučiníte, Bode vás popadne a připojí granát k zádům a jedná se o čtvrtinu vašeho zdraví. Pokud se vám podaří vyhnout útoku, zkuste přistát za Bode. Je tu okno poté, co se pomlhne, kde se můžete dostat do poškození, aniž by ho blokoval.

Confront-Bode00012.jpg

Po útoku se Bode vrátí k podobné kadenci útoků, které jste viděli na Jedha. To zahrnuje střelbu s jeho blasterem, obvykle končící odblokovatelným nabitým výstřelem. Pokud chcete hrát agresivní, je to skvělý čas na poškození, protože to trvá několik sekund, než se výstřel plně nabije. Buďte opatrní, abyste se vyhýbali výstřelu.

Confront-Bode00013.jpg

Kromě toho Bode vyhodí tři granáty. Nemůžete je vlastně přinutit tlačit zpět, takže se pokuste vyhnout dozadu, abyste se jim vyhnuli.

I když nemůžete přinutit tlačit granáty zpět, můžete využít své silové schopnosti na Bode. Je na ně obzvláště citlivý, zejména při natírání útoku, takže můžete způsobit poškození jeho omráčení a vyhnout se některým útokům tímto způsobem.

Merrin se občas označí zpět, ale z velké části byste se měli zaměřit na rozbití Bode’s Stun Gauge. Musíte se vypořádat s parry s mnoha jeho světelným mečkou, takže se snažte být proaktivní při lámání omráčení, odrazení šroubů, pomocí svého křížového pásmo dolů a zaútočit okamžitě po Bodeových houpačkách.

Confront-Bode00014.jpg

Poté, co jste provedli třetinu zdraví šéfa, Bode vás zvedne silou a zahodí vás dolů do arény níže.

Bode – fáze 2

Confront-Bode00015.jpg

Bode zahájí druhou fázi vyhozením světelného meče, podobně jako poslední bitva s Dagan Gera. A co je ještě horší, sleduje vás světelný meč, Bode vyhodí dva omráčení granátů (můžete je tlačit) a neustále vás zastřelit jeho blasterem.

Confront-Bode00016.jpg

Můžete si zabývat světelným mečkou, ale je to těžké. Pokud vás zasáhne šroub a omráčí, světelný meč se uzavře a způsobí tunu poškození. Místo toho doporučujeme Strafing, zatímco sleduje světelný meč a zaměřujeme se na blokování šroubů. Měli byste být schopni se takto vyhnout světelnému meči.

Confront-Bode00017.jpg

Jakmile útok skončí, zkuste zavřít mezeru a zaútočit. Zablokuje útok a pult s odblokovatelným útokem, kde vás zvedne do vzduchu a udusí vás silou. To však nezpůsobí žádné škody, pokud se vám podaří vyhrát událost QuickTime. Ještě důležitější je, že to zcela rozbije Bodeův omračující rozchod, což vám umožní rychle se dostat dovnitř a způsobit poškození. Buďte připraveni zálohovat, jakmile je jeho omračující rozchod zpět.

Confront-Bode00018.jpg

Během této fáze bude Bode také použít útok odblotatelné síly. Nezáleží na tom, kde jste v aréně, a nemůžete se tomu vyhnout. Zvedne vás a vtáhne vás silou. Podobně jako v boji Darth Vader, to nezpůsobí žádné poškození. Bode však okamžitě navazuje na útok.

Confront-Bode00019.jpg

Druhou věcí, na kterou je třeba si dávat pozor. Samotný útok by neměl být příliš těžké se vyhnout, ale sekvence, kterou odstartuje, vás může snadno zabít. Bode bude kopnout a pak se dostat dozadu, pokud se pokusíte protiútok, a pak se při útoku a zasáhnutí zasáhne a zasáhne vás a zasáhne. Nespadejte na to. Pokud na vás přijde s útokem na kop, vyhněte se tomu a vytvořte určitou vzdálenost.

Bode použije stejné útoky, jaké použil během první fáze, a občas vyhodí světelný meč. Vzhledem k tomu, že vás tlačí zpět na začátek fáze, se budete muset vrátit k Strafingu. .

Mimo to je strategie stejná jako první fáze. Použijte křížový kus dolů Slash, abyste narušili postoj a přímé útoky světelného meče Parry Bode. Tentokrát nemáte Merrina, takže je ještě důležitější soustředit se na porušení postoje k poškození.

Bode ukončí fázi s jinou odblokovatelnou pomlčkou. Stejně jako dříve, skočte a zpožďujte dvojitý skok a pomlčku, abyste se vyhnuli útoku. S další třetinou jeho zdraví zmizí, spustíte cutscén a zadáte třetí fázi.

Cutscén nefunguje jako kontrolní bod. Nezapomeňte zachovat své zdraví a stimuly po celou bitvu.

Bode – fáze 3

Confront-Bode00020.jpg

Bode okamžitě začne třetí fázi zvednutím ve vzduchu, ohýbáním k vám a sestupuje s masivním, odblokovatelným švihnutím. Okamžitě to bude následovat s několika dalšími útoky světelného meče, takže zkuste vytvořit vzdálenost z brány a být připraven zablokovat jeho následné opatření.

Confront-Bode00021.jpg

Po tomto útoku udělá Bode několik houpaček s režijním mečkou, které můžete parry. Bode používá pouze svůj světelný meč během této fáze, takže některé dobře načasované parrie vám umožní zlomit jeho omráčení a poškodit poškození.

Bode však může také odradit vaše útoky. A pokud jen blokujete a nezačnete, nechá vás na krátkou dobu ohromeno. Proto doporučujeme držet se s Crossguardem pro tento boj. Umožňuje vám udržet malou vzdálenost, abyste mohli provést široký oblouk, a když se připojíte, můžete upravit hodně poškození Bodeova omráčení.

Confront-Bode00022.jpg

. To vystřelí rázovou vlnu před Bodeovým světelným mečkou a dělá to čtyřikrát v řadě. Musíte se vyhnout doleva nebo doprava, abyste se vyhnuli prvním třem. .

Confront-Bode00023.jpg

Další odblokovací útok, který bude používat, je pozemní bouchnutí, kde se otočí dozadu a vyšle rázovou vlnu. Skočit, aby nedošlo k poškození.

Confront-Bode00024.jpg

Jakmile je Bode na asi 15% jeho zdraví, zadáte událost QuickTime. Boj však ještě neskončil.

Po bloku se Bode vrátí zpět ke svému útoku. Zjistili jsme, že parrying a vyhýbání se odblokovacím útokům Bode je nejlepším způsobem, jak boj uzavřít. Být příliš agresivní povede k tomu, že Bode vstoupí do řetězce útoků, které vás mohou snadno zabít.

Dalším tipem je vyhnout se použití vaší konečné schopnosti. V tomto boji to nic nedělá. Nepomaluje to, a ačkoli houpačky světelného meče jsou rychlé, schopnost a jeho ohromující efekt obrazovky mají sklon k tomu, aby se smrtící Bode mohl být, zatímco je aktivní. Místo toho si zahrát pacienta a nakonec se sundáte.

Jakmile bude dole, spustí se finální cutscene. Kredity se budou valit a budete vráceni do Mantis, abyste prozkoumali galaxii.