Kdo je skutečný život balerína? Vše o ženských robotech z atomového srdce Poznejte své meme, dvojčata – atomové srdeční wiki

Dvojčata

Dvojčata jsou ve vzhledu identická, s výjimkou jednoho ze dvou na sobě zlaté bundě Bolero. Z pohledu pohledu P-3 je oděvené dvojče považováno za správné, zatímco od Sechenovovy je považována za levici.

Kdo je skutečný život balerína? Vše o ženských robotech z „atomového srdce“

Tyčící se, ale štíhlé, půvabné, ale hrozivé, Ballerina dvojčata z videohra 2023 Atomové srdce byly středem koncentrovaného úsilí o Hornaposting za posledních několik týdnů.

Pokud jste narazili na fanouškovské umění těchto párů ženských robotů a chcete o nich dozvědět více, včetně toho, kdo pro ně byl modelem a jaký je jejich účet na Instagramu, nehledejte nic jiného než tento průvodce.

Kdo jsou dvojčata baleríny?

Dvojčata, běžně nazývaná dvojčata Ballerina, jsou pár robotických bodyguardů ve videohře 2023 Atomové srdce Vyvinul ruský tým Mundfish. Ve hře jsou dvojčata výtvory a osobní asistenti robotistky Dmitrije Sechevova a objevují se v řadě scén ve hře.

Dvojčata mají robotická těla inspirovaná baleríny. Obě dvojčata mají na vrcholu hlavy ozdobu po koruně, tradičním slovanským stylem pletených vlasů. Jedno z dvojčat také nosí bundu zlaté zbarvení.

))

Dvojčata se poprvé objevila v přívěsu srpna 2022 pro hru, přičemž první umělecké umění věnovalo duo téměř okamžitě. A poté, co byla hra propuštěna v únoru 2023, popularita opravdu obohalala umělci i meme-tvůrci.

Ballerina dvojčata v memy

Vzpomínky na dvojčata Ballerina jsou pro ně hlavně soustředěny kolem lidí, kteří pro ně intenzivně nadrželi. Memy často zkoumají koncept, kterým dominují dvojčata, nebo zesměšňují lidé příliš zamilovaní duo. 1111111
Pak samozřejmě existují stovky, ne -li tisíce uměleckých kousků páru, nalezených po celém Twitteru, Pixiv a Reddit.

Jaká jsou skutečná jména Ballerina Twins?

v Atomové srdce, Ballerina dvojčata jsou oficiálně známá jednoduše jako dvojčata a jednotlivě jako levá a pravá. Postavy jsou vyjádřeny a monopovány Anitou Pudikovou, ruskou baletní tanečnicí pro Bolshoi Theatre.

Mají dvojčata baleríny účty sociálních médií?

Levý pravý atomictwinnies 37 Příspěvky Levé a Atomové srdce Twinnies Blog ++ youtube.com/@mundfish 41.4k následovatelé následované Skumut následují příspěvky Mila Tagged Message +3 Po stažení všeho

Krátce před vydáním Atomové srdce, Vývojář hry Mundfish vytvořil účet Instagramu pro dvojčata @atomictwinnies, kde zveřejňují AI generované umění dua.

Byla dvojčata Ballerina inspirována ukrajinským politikem?

Dinka Kay | Tenebrix @dinkakay Odpověď na @fiiloude rovnou založenou na designu sexuálních otroků z Julia Tymoshenko. Vůdce ukrajince

Spekulovalo se, že návrh dvojčat Ballerina je odkazem na ukrajinskou politiku Yulia Timoshenko, známá pro styling jejích vlasů v korunu Braid Crown. Zatímco podobnost vychovávali uživatelé v Rusku, na Ukrajině i na západním Twitteru, je nemožné s jistotou říci, zda je tato podobnost záměrná.
Pro úplnou historii dvojčat Ballerina si ujistěte, že se podívejte na naši položku databáze pro Meme zde pro ještě více informací.

Dvojčata

Dvojčata jsou dva pokročilé humanoidní roboti, kteří jsou osobními asistenty a bodyguardi Dmitrije Sechenov. Jejich exoskeletony byly postaveny na základě divadelních robotických balerínů a mají nejvýraznější technologii. Pod vysoce elastickými exoskelety dvojčat obsahují Neuropolymer, revoluční látka vytvořená Dmitrijnem Sechenrovem. Neuropolymer umožňuje, aby dvojčata byla extrémně flexibilní a odolná. Neuropolymer může také ukládat lidskou paměť, například v případě dvojčat představujících levou a pravou hemisféru mozku Ekaterina Nechayeva u dvojitého, levého a pravého, respektive. Neuropolymer uvnitř jejich těl může také ukládat klíče a další náležitosti k plnění svých úkolů. Finesse, obratnost a rychlost těchto jedinečných a fascinujících strojů neponechávají žádný prostor pro pochybnosti, že ředitel zařízení 3826 je velmi dobře chráněn. Vlevo i doprava ukazují jemný, ale robustní vzhled podobný baleríně a jsou schopni bez námahy na nohou bez námahy. Lze je popsat jako stříbrné kovové tělo, zlatý blondýnský účes koruny a červenou hvězdu na čele. Dvojčata nosí tmavě šedé trikoty baleríny. Zda, zda se dvojčata rozčileně smyslné vzhledy, které spolu s jejich postoji, chůzí a dalšími chováními byly navrženy tak, aby rozptylovaly bojovníky během boje, není jasné, není jasné.

Dvojčata jsou ve vzhledu identická, s výjimkou jednoho ze dvou na sobě zlaté bundě Bolero. Z pohledu pohledu P-3 je oděvené dvojče považováno za správné, zatímco od Sechenovovy je považována za levici.

Dějiny [ ]

Později se ukázalo, že dvojčata byla vytvořena v důsledku neúspěšného úsilí zachránit život Ekateriny Nechayevy po smrtelné nehodě. Během zaznamenaného přehrávání její operace Dmitrij Sechenov vysvětluje, že nemohl zachránit Katyivo vědomí kvůli důsledkům ovlivňujícím její mozkové polokoule. Sechenov si však uvědomuje, že cenné znalosti a dovednosti Katya lze stále zachránit, a tak byly levé a pravé hemisféry jejího mozku odděleny a implantovány do dvojčat, čímž se vytvořila doleva a doprava.

Ekaterina Nechayeva je odhalena jako manželka Sergeje Nechayeva. Poté, co se P-3 dozví pravdu o dvojčatech a jeho manželce, Charles nabízí sdílet více informací o ní, včetně jejích výjimečných dovedností v baletu a bojových uměních, a potvrzuje, že dovednosti Ekateriny byly naprogramovány do dvojčat.

Jeden z koncovek obsahuje probuzení P-3 v limbu a krátce nato je přivítáno jedním z dvojčat, která nosí zlatou bundu.

Schopnosti a síly []

V boji Boss ukazují řadu schopností:

 • Pomocí telekineze se správně dokáže během boje zvednout do vzduchu.
 • Obě dvojčata mají zatahovací podpatky, které lze použít k obhajobě cíle.
 • Dvojčata mohou produkovat výkonný laserový paprsek různými způsoby, včetně využití jejich různých zabudovaných chapadlových aparátů umístěných v dlaních a čelním laloku, stejně jako polymer vyrobený z jejich těl.
 • Využití umělecké formy jako bojového stylu se jednoduché taneční pohyby přeměňují na půvabné a efektivní fyzické útoky. Vlevo využívá tuto uměleckou formu během svých útoků.
 • Přístroje podobné chapadla sahají z prstů dvojčat, které lze použít k prořezávání vzduchem a zaútočení ze středního rozsahu.
 • Vlevo je schopna transformovat své tělo na podobu podobné pavoukům tím, že převrátí její postoj k postoji čtyřnohého tvora, získávání rychlosti a obratnosti a také zmenšení jejího taktického profilu. Je mnohem těžší zasáhnout a vizuálně sledovat.
 • Nad bojovou oblastí je suspendován obří skvrn polymeru a je naplněn energií, což způsobuje emitování masivní řady laserových paprsků pomocí lomu.
 • Mohou se navzájem uzdravit obětováním vlastního zdraví.
 • Dvojčata mohou upravit svá těla pro jiné účely, jako je sexuální rekreace.

Strategie [ ]

Dvojčata se bojují ve dvou fázích. První fáze začíná, když hráč vstoupí do věže a dosáhne vrcholu. Dvojčata jsou rychlá a mohou hráče snadno zabít jen v několika úderech. Druhá fáze začíná v horním patře. Hráč by měl použít svou psychickou sílu k zvednutí a zabouchnutí na zem, kdykoli je to možné. To je silně poškodí a zruší jejich útočící animace.

Když dvojčata vstoupí do bojového režimu, mohou z dosah ruky prodloužit ostré drápy podobné chapadlo. Jedna z dvojčat může zaujmout postoj podobný pavoukům a využívat surové fyzické schopnosti a rychlost, zatímco druhé dvojče může vznášet a manévrovat po celém vzduchu a může využívat silné útoky na dálku.

Atomová balerína srdce

Atomová balerína srdce

Open3slab je bezplatná služba. Stojí to však asi 0 $.03 vám doručí soubor 1 GB. S více než 20 TB provozu každý měsíc a rostoucí, Open3slab potřebuje vaši pomoc. Kdyby pouze 1% našich uživatelů dalo každý měsíc 5 USD, mohli bychom web udržovat několik let.

Název souboru Stahování Vytvořené Velikost souboru
Soubory
Balerina-_left_right_g_finsonl.směs 2678 2023-02-25 17:22:42 209.72 MB
�� Stáhnout

Chystáte se stáhnout “Ballerina -_left_Right_G_FINSONL.směs”

Vyberte ke stahovacímu serveru, který bude pokračovat.

Poznámka: Může to trvat několik hodin, než bude soubor nahrán nebo synchronizován na všechny servery ke stažení.

Servery pouze patronů

Tyto servery jsou k dispozici pouze pro příznivce stránek.

 • ���� Stáhnout Evropu 0 – maximální rychlost
 • ���� Stáhnout Asii – maximální rychlost
 • ���� Stáhnout nás na západ – maximální rychlost
 • �� Stáhnout US East – Max Speed
Servery zdarma

Tyto servery jsou k dispozici zdarma, komukoli. Rychlost stahování je omezená.

Ammoblender

Miniaturní obrázek pro balerínu atomového srdce

Vyslán Feb. 20, 2023, 5:41 str.m. Publikováno Feb. 20, 2023, 5:51 str.m. Aktualizováno Feb. 25, 2023, 5:22 p.m. Pohledy 14913 Kategorie Modely Licence Tato práce je uvolněna pod Licence na pivo.
Pokud si ponecháte toto oznámení, můžete s těmito věcmi dělat, co chcete. Pokud se vy a autor setkáte jednoho dne a myslíte si, že tato věc stojí za to, můžete autorovi koupit pivo na oplátku.

Informace o licenci jsou vybírány uploaderem a nejsou ověřeny moderátory stránek. Nahrání lze považovat. Další informace získáte. Se objeví v: 1 veřejné sbírky