Kdy bude Diablo 2 vzkříšená sezóna 3? 16. února!, Diablo 2 vzkříšená žebříková sezóna 3 časy začátku | PCGamesn

Diablo 2 vzkříšené žebříkové sezóny 3 startovací časy

V současné době jsou k dispozici čtyři různé typy žebříků:

Kdy bude Diablo 2 vzkříšená sezóna 3? 16. února!

Diablo 2 vzkřísil se chystá zamířit do své příští sezóny: žebříková sezóna 3 začíná dál 16. února. I když jsme neměli mnoho žebříkových období D2r, Tým je plánuje spustit na čtyřměsíčním cyklu, a to je o tom, co se sem dostáváme. Patch 2.6 bude také žít 16. února a přidat do této žebříkové sezóny osm nových slov Rune. Podívejte se na sezónu 2 až do konce a sezónu 3, abyste mohli začít krátce po skončení náplasti.

Není obeznámen Diablo 2 žebříkový systém? Pojďme se podívat přesně na to, co se stane v nové žebříkové sezóně.

Co jsou žebříky?

Žebříky jsou konkurenční herní režim, který byl představen s Patch 2.4. Hráči začínají zbrusu novou postavu a navzájem závodí, aby dosáhli úrovně 99 co nejrychleji. Jak hráči získají hodnost, buď stoupají nebo spadnou do žebříčku žebříčku. Existují také položky specifické pro žebříky a hráči mohou využít výhod rune a kouzel Sunder. Tato runová slova a kouzla přidávají do brnění a zbraní nadšence, čímž se cesta na úroveň 99 trochu usnadňuje. Existují také teroristické zóny, oblasti na mapě, které mají těžší nepřátele, které přinášejí více zkušeností. Na konci každé sezóny se postavy mění na znaky „bez podlaží“ a cyklus začíná znovu.

V současné době jsou k dispozici čtyři různé typy žebříků:

  • Klasický: Hrajte skrz všechny čtyři akty
  • Klasické hardcore: Hrajte skrz všechny čtyři akty pouze s jedním životem
  • Expanze: Hrajte všechny čtyři akty plus obsah rozšíření
  • Rozšíření hardcore: Hrajte všechny čtyři akty plus obsah rozšíření pouze s jedním životem

Kdy je žebříková sezóna 3?

Naštěstí máme poměrně konkrétní odpověď, kdy začne sezóna 3. Komunitní manažer Pezradar zveřejnil tuto odpověď na fórech Blizzard:

Stejně tak očekáváme, že se tato oprava poměrně rychle vrhne do sezóny, takže vám chtěli dát všem hlavu nahoru.

16. února dává dokonalý smysl, protože je to jen pár týdnů po skončení PTR 2.6. V minulosti se předpokládalo, že roční období bude cyklistika každých 6 měsíců, ale sezóna 3 k nám přichází asi měsíc dříve, což je pro nás skvělé. Pokud příspěvek platí, pak Můžeme očekávat záplatu 2.6 bude propuštěn 16. února spolu s novým žebříkem sezóny 3.

Původně publikováno 13. října 2022; Aktualizováno 1. února 2023

Diablo 2 vzkříšené žebříkové sezóny 3 startovací časy

Blizzard odhalil, když v každém regionu začne sezóna 3 Diablo 2 Resurtived Ladder Season 3 a také to, co se stane se sdílenou kořistí v minulých sezónách.

Diablo 2 Vzkříšený žebřík sezóna 3 Čas začátek: vrah s krátkými vlasy a kovovými drápy, druid v kožené brnění a vlk se připravují na útok, když jsou připraveni před hradní bránou během zasněžené noci

Publikováno: 8. února 2023

Další sezóna žebříku se rychle blíží k Diablo 2 vzkříšené. Tato nová konkurenční sezóna ve hře Blizzard’s Milované Action RPG představuje osm nových slov Rune, která poskytují nové možnosti pro vaše sestavy, protože jste nejrychlejší zasáhnout úroveň 99. Blizzard nyní poskytl časy, kdy nová sezóna začne, takže můžete být připraveni skočit včas, když dojde k datum počátečního období Diablo 2 vzkříšeného žebříku 3.

Čas zahájení nové sezóny žebříku bude záviset na vašem regionu. V Severní Americe začíná nová sezóna 16. února na 17:00 PST / 20:00 EST. V Evropě se to promítá do 17. února na 1AM GMT / 2AM CET. V Asii začíná nová sezóna 17. února na 10:00 KST.

Blizzard připomněl hráčům, aby zkontrolovali své sdílené úkryty pro kořist zbývající z žebříku. V současné době je jakákoli kořist zbývající z první sezóny k dispozici ve sdílené skrýš ve speciální kartě „Staže pouze“ zaškrtnutím políčka „minulosti“. Jakmile začne sezóna tři, tato karta bude vymazána a bude držet kořist pouze od druhé sezóny. Jinými slovy, pokud existuje nějaká sezóna, kterou jste tam ukládali, nezapomeňte jej stáhnout do 16. února.

Diablo 2 Resurred Apple 2.6 bude žít den předtím a zavádí změny v teroristických zónách – budete moci hrát ty v offline hrách, jakmile dorazí, i když budou na mírně odlišném rozvrhu od online teroristických zón.

Pokud potřebujete občerstvení, podívejte se na našeho průvodce recepty Horadric Cube Diablo 2 Resurtired Horadric Cube a ujistěte se, že jste si prohlédli našeho průvodce nejlepším Diablo 2 Resurtived Druid Build, pokud plánujete využití některých z nadcházející sezóny SOOW NOVÉ HOLY.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.