Kdy budou Warden a Allay vydáni v edici Minecraft Bedrock?, Průvodce strážce Minecraft | PC hráč

Wardens Minecraft: Jak najít a uniknout těmto obřím nepřátelům

Tyto statistiky jsou pro normální režim. S obou typů útoků způsobují tvrdé potíže s tvrdými obtížemi. Jsou velmi nebezpeční zblízka a jsou schopni zabít spoustu hráčů jediným plácnutím náručí. Nemyslete si, že můžete zůstat mimo dosah. Strážkový zvukový útok je paprsek emitovaný z jeho hrudníku, který nelze blokovat a obcházet brnění.

Kdy budou Warden a Allay vydáni v edici Minecraft Bedrock?

Minecraft je hra, která neustále přijímá nové aktualizace a doplňky. To se může pohybovat od nových biomů po davy po různé typy bloků.

Pro nejnovější 1.19 Aktualizace, The Wild Update, hráči budou představeni do nových davů. Warden a The Allay jsou fantastické doplňky, které nabízejí pro každého něco jiného. Ale kdy budou propuštěni?

Warden a Allay bude propuštěn někdy v roce 2022 v Minecraft Bedrock Edition

Nadcházející aktualizace Wild nabízí četné změny a vylepšení světa Minecraft. Za prvé poskytuje dva jedinečné biomy, tmavou a mangrovovou bažinu.

Kromě toho přidává nové davy, jako jsou žáby, oblíbené hráče, Allay a smrtící strážce.

  • Neexistuje žádné oficiální prohlášení, kdy aktualizace Minecraft 1.19 vychází. Hráči však mezitím mají přístup k experimentálním rysům, aby viděli tyto nové davy.
  • Oficiální datum vydání je stanoveno na 2022. Datum však ještě musí být stanoveno.

Jak mají uživatelé přístup Allay a Warden brzy

Hráči mají právě teď přístup k Allay and Warden Mobs na Bedrock Edition. Mohou to udělat tím, že zajistí, že hra je aktualizována na nejnovější verzi.

Jakmile hru aktualizují na nejnovější verzi, budou muset vytvořit nový svět. Uživatelé musí posouvat dolů a vybrat bloky „Experimentální funkce“ a „Wild Update“ na kartě Možnosti světa, aby mohli začít.

Nalezení všeho uvnitř Minecraft

Jakmile hráči zapnou divokou aktualizaci, mají přístup k úpravě a dozorci s těmito experimentálními rysy. Hráči mohou zamířit buď na základnu Pillager nebo na lesní sídlo, aby našli první.

Tyto davy jsou umístěny uvnitř těchto struktur a hráči budou chtít dát Allay položku, aby pro ně začala hledat položky.

  • Když uživatelé dávají položku, začne hledat další položky tohoto typu. Například, pokud mu dávají kus dláždění, začne hledat položky související s dlážděním.
  • Když je inventář Allay plné, přijde k hráčům a odloží předměty na zem.
  • Vzhledem k tomu, že základny Pillager jsou častější než lesní sídla, mohou si jednotlivci chtít vyzkoušet své štěstí s nalezením základny Pillager jako první.

Nalezení strážce uvnitř Minecraft

Pokud si hráči chtějí najít mocného strážce, budou muset jít hluboko pod zemí do hlubokého temného biomu. Uvnitř hluboké tmy se mohou setkat s různými bloky Sculk, včetně Sculk Shriekers, kteří při spuštění svolávají strážce.

  • Uživatelé musí jít velmi hluboko pod zemí mezi bloky y = -1 a y = -64, aby našli hluboký tmavý biom.
  • Jeskyně, které klesají pod tyto hodnoty.
  • Hráči si všimnou bloků Sculk, dobrý indikátor hluboké tmy, protože se na tomto místě vynoří pouze.

Jednotlivci budou chtít být připraveni na boj s strážcem, protože to zasáhne velmi tvrdě, dokonce i pro ty, kteří jsou v netheritském brnění.

Wardens Minecraft: Jak najít a uniknout těmto obřím nepřátelům

Minecraft Warden - Velký modrý nepřítel zvedne ruce ve vzduchu v hlubokém temném biome

Nový dav strážce je zatím rozhodně nejděsivějším nepřítelem Minecraft. Byli dlouho po odhalení během Minecraft Live v roce 2020 a nakonec dorazili do 1.19 Aktualizace v roce 2022. Teď, když jsou tady a také jejich hluboké domy Temného biomu, budete o nich chtít vědět všechno, ale nebojovat se s nimi. Ne, rozhodně to nedoporučujeme a my vám dáme čísla, abychom to dokázali. Zde jsou všechna fakta, která budete muset vědět o strážcích, abyste jim mohli bezpečně uniknout a přitom prozkoumat tato starověká města hluboko pod zemí.

Jak se rozvinout nebo svolat strážce

Wardens se vynoří výhradně v novém hlubokém temném biome, který se nachází daleko v podzemních jeskyních Minecraftu. Pokud nebudete opatrní, aby se tiše pohybovali skrz Sculk pokrytý hluboký tmavý biomy, ve kterých žijí, vysadí se ze země.

Strážce se vynoří, pokud vyrazíte na blok Sculk Shrieker čtyřikrát, bloky s vířícím centrem obklopené čtyřmi kostními pažemi. Shriekery jsou upozorněni nedalekými senzory Sculk, které emitují signál Redstone, když cítí nedaleké vibrace. Zvuky nebo dopady do devíti bloků senzoru stanoví signál, že si může zvednout výkřik, takže se ujistěte, že se přikrčte a proklouznete hlubokou tmou, pokud chcete zůstat nezjištěni, a rozbít také ty bloky Shrieker také. Jako rozptylování můžete také použít předměty, jako jsou vejce nebo sněhové koule, protože strážci jsou slepí a navigují zvukem.

Pokud chcete vytvořit strážce v kreativním režimu, můžete je potlačit kdekoli, kde si vyberete pomocí vejce, stejně jako jiné mody. Jen buď opatrný! Budou nemilosrdně lovit a zaútočit na všechny ostatní stvoření.

Jak silní jsou strážci?

Wardens jsou ruce dolů nejnebezpečnější davy v Minecraft. Jejich přímé útoky způsobují více škod než Hoglin Brutes nebo Evokers nebo dokonce Ender Dragon. Zde jsou body strážců, proti kterým jste proti, pokud si opravdu myslíte, že chcete bojovat.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

STAT Body zdraví Srdce
Zdraví 500 250
Melee 30 15
Sonic Attack 10 5

Tyto statistiky jsou pro normální režim. S obou typů útoků způsobují tvrdé potíže s tvrdými obtížemi. Jsou velmi nebezpeční zblízka a jsou schopni zabít spoustu hráčů jediným plácnutím náručí. Nemyslete si, že můžete zůstat mimo dosah. Strážkový zvukový útok je paprsek emitovaný z jeho hrudníku, který nelze blokovat a obcházet brnění.

Nejen to, ale Wardens přinášejí s sebou nový efekt „temnoty“, když se vynoří, což přesně dělá to, jak to zní. Všechno v okolí ztmavne, dokonce i lehké zdroje, zatímco strašidelný hrudník strážce se světlem a všude kolem vás emituje hluk srdečního rytmu. Tyto věci jsou vážně podivné.

Poznámka: Pokud se vám podaří zabít strážce, upustí jeden blok Sculk Catalyst a 5xp. Opravdu to nestojí za to bojovat, pokud nemáte nějakou sázku na vítězství.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.