Kdy dělá Final Fantasy XIV Patch 6.35 Vydání? Dot eSports, FFXIV Patch 6.35 datum vydání odhaleno

FFXIV Patch 6.35 datum vydání odhaleno

V příspěvku blogu FFXIV LODESTONE tým odhalil, že od 6. března 2023 10:00 p bude údržba serveru.M. PST do 7. března 2023 12:00 a.M. PST. A v této aktualizaci se uvádí, že údržba bude pro „Data LODESTONE a aktualizace systému, která doprovází vydání Patch 6.35 “. Docela jasné řez.

Kdy dělá Final Fantasy XIV Patch 6.35 Vydání?

Final Fantasy XIV Patch 6.3 přišel s tunou nového obsahu. Ale postupem času se fanoušci neustále chopí, aby se dostali ještě více. Dobrou zprávou je, že existují pravidelné aktualizace Final Fantasy XIV A hráči nebudou muset čekat dlouho před dalším prostředníkem.

Patch 6.3 byl propuštěn v lednu. 10, a velké záplaty, jako je tato, přicházejí každé tři až čtyři měsíce v závislosti na procesu vývoje a svátcích, takže fanoušci mohou očekávat, že mezinárodní aktualizace obsahu přicházejí mezi většími aktualizacemi obsahu. Patch 6.35 pravděpodobně uvolní čtyři až šest týdnů po Janu. 10, což znamená, že hráči mohou očekávat, že obsah klesne koncem února do poloviny března.

Pravděpodobně nebude existovat živý dopis od výrobců, kteří souvisí s náplastí 6.35. Obvykle se vyskytují pouze před aktualizacemi většího obsahu a ne menších mezi nimi. Hráči zjistí konkrétní datum pro opravu 6.35 prostřednictvím lodestone.

Co přichází Final Fantasy XIV Patch 6.35?

Dnes ráno Square Enix aktualizoval speciální web novými obrázky věcí, které přicházejí v Patch 6.35, které naklonily hráče, že aktualizace by mohla brzy klesnout. Krátce nato úředník Final Fantasy XIV Twitter účet potvrdil, že oprava bude klesat 7. března.

S náplastí přichází slušný obsah, včetně dalšího kroku pro Manvenville Relic Weapons, Lopporits Beast Tribe a nového hlubokého dungeonu.

Manvenville Relic Weapons budou pravděpodobně zahrnovat některé nové úkoly HildBridrand, aby se dostali k dalšímu kroku v postupu zbraně, a hráči nemají tušení, co bude další krok vyžadovat, protože nejsou přidány žádné mapy podobné Bozja nebo Bozja, které se přidávají pro tyto relical zbraně.

Loppority budou kmenem řemeslného zvířete, takže hráči by měli své řemeslníky vyrovnat, aby získali nové dobroty, které budou přidány jako odměny za dokončení kmene bestie. Žádná z odměn dosud nebyla odhalena, ale někteří spekulují, že existuje nová hora, která byla předvedena v posledním živém dopise, který za to bude odměnou.

Eureka Orthos Deep Dungeon bude přidán pro hráče, kteří mají rádi výzvu pouze nebo s přáteli. Byly odhaleny některé podrobnosti o tom, jak bude hrát hluboký dungeon, ale hráči se budou muset ponořit a vyzkoušet si to pro sebe. Ti, kteří chtějí tento obsah, se budou muset ujistit, že splňují předpoklady před náplastí, aby se do ní okamžitě dostali.

K dispozici budou také některé menší aktualizace, včetně některých nových úkolů pro vylepšení nástrojů pro crafting a shromažďování a dalších různých aktualizací.

Jessica je novinářkou eSports a herního novináře již něco přes pět let. Vyučuje také eSports žurnalistiku na Rowan University. Sledujte ji pro všechny věci hraní, @jessscharnagle na Twitteru.

FFXIV Patch 6.35 datum vydání odhaleno

Zatímco čekáme na další hlavní záplatu Final Fantasy XIV, Patch 6.4, ještě brzy přichází ještě jedna náplast. Patch 6.35 je záplata střední třídy, která nabízí nějaké nové věci, aniž by nebyla tak smysluplná. Očekávali jsme záplatu 6.35 přijde brzy a Square Enix konečně odhalil, když klesne.

V příspěvku blogu FFXIV LODESTONE tým odhalil, že od 6. března 2023 10:00 p bude údržba serveru.M. PST do 7. března 2023 12:00 a.M. PST. A v této aktualizaci se uvádí, že údržba bude pro „Data LODESTONE a aktualizace systému, která doprovází vydání Patch 6.35 “. Docela jasné řez.

Ffxiv eureka orthos šéf

The Ffxiv Tým také aktualizoval speciální web s novými obrázky doplňků přicházejících v Patch 6.35. Nejprve je tu to, co vypadá jako obří Mandragora, která se bojovala ve střevech Eureka Orthos. Pak je tu to, co lze popsat pouze jako skupinu idolů LoPorrit, které se týkají nových kmenových úkolů, a novým emotem zajíčka, která bude nepochybně odměnou z těchto úkolů.

Konečně, neexistují žádné nové emoce, ale druhá etapa The Manderville Relic Weapon Quests a zcela nový nádherný nástroj začne v této záplatě v této záplatě. Pokud chcete zůstat v přehledu se svými zbraněmi a nástroji, je to místo, kde můžete začít! To znamená, že máte ještě několik dní na dokončení těchto úkolů hildebrand a přimějte své učedníky země a předejte současnou čepici.