Kdy dojde k dědictví Bradavic: před nebo po Harry Potter? Dexerto, jaký rok se koná dědictví Bradavic?

Jaký rok se odehrává dědictví Bradavic

Hráči začínají dědictví Bradavic jako Studenti 5. ročníku, Pořad je kolem věk 15-16.

Kdy dojde k dědictví Bradavic: před nebo po Harry Potter?

Bradavice dědictví Harry Potter

Bradavice Legacy nabízí zcela nové dobrodružství v kouzelnickém světě pro fanoušky Harryho Pottera, který mají zažít, ale předtím, než hráči začnou cestu, mohou se divit, zda jsou události hry nastaveny před nebo po událostech populárních knih. Zde je vše, o čem potřebujete vědět, kdy se odehrává dědictví Bradavic.

Bradavice Legacy dorazilo a fanoušci mohou konečně žít své fantazie zápisu do Bradavic a prozkoumat magický kouzelný svět. Svět, ve kterém se hra odehrává, byl samozřejmě proslavený knihami a filmy Harryho Pottera, které zaznamenávaly cestu mladého čaroděje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Než začnou učit kouzla, zkrotit zvířata a objevovat nejrůznější známé místa, mohou fanoušci přemýšlel, kdy přesně dojde k dědictví Bradavic.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, zda je dědictví Bradavic stanoveno před nebo po dobrodružstvích slavného „chlapce, který žil“.

Obsah:

  • Bradavice Legacy je plná mapa
  • Mapa hrady Bradavic
  • Mapa v hogsemeade
  • Pozoruhodné regiony v dědictví Bradavic
  • Ostatní regiony v Bradavicích dědictví

Kdy dojde k dědictví Bradavic?

Podle otázek a odpovědí s vývojovým týmem, Bradavice Legacy je zasazeno v 18. století dát hráčům dostatečnou vzdálenost od událostí chlapce, který žil sága.

Článek pokračuje po reklamě

Bradavice Legacy hůlka

Hráči Bradavistů navštíví Olivander’s, aby získali hůlky.

Konkrétněji, Bradavice Legacy je nastaveno v roce 1890, 100 let předtím, než se Harry připojil k kouzelnické akademii v roce 1991. To staví hráče do středu vlastního dobrodružství, ještě předtím, než se narodil Tom Riddle.

Článek pokračuje po reklamě

Jaký věk jsou hráči v Bradavicích dědictví?

Hráči začínají dědictví Bradavic jako Studenti 5. ročníku, Pořad je kolem věk 15-16.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Vzhledem k tomu, že Bradavice Legacy však nabízí nový děj mimo kouzelný svět j. K. Rowling vytvořil, hráči nemohou použít pořadí Pheonix k předvolání, co přijde později ve hře.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Bradavice Legacy Broom

Bradavice Legacy Studenti mohou jezdit na areálu a kampusu a mimo ni.

Jak ovlivňuje časové období dědictví Bradavic?

Bradavice dědictví nemá v Harry Potterovi všechny fanoušky technologického pokroku. Za prvé, zatímco hráči si mohou koupit různá koště, na kterém jezdí, nenajdou žádné Nimbus 2000s na policích v obchodech. Devs uvádějí, že košťata jsou relativně nová technologie v Bradavicích dědictví.

Nevypadá to však jako úplně jiný svět než ty, které Harry, Hermione a Ron prozkoumali. Módy jsou trochu jiné, ale necítí se jako archaický čarodějský zážitek.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

A to je vše, co hráči potřebují vědět, kdy se děj Bradavic odehrává. Dalšími průvodci Bradavicemi najdete na níže uvedených článcích:

Jaký rok se odehrává dědictví Bradavic?

V jakém roce dochází k dědictví Bradavic?

Bradavice Legacy se koná dlouho předtím, než se narodil Harry Potter – ale když přesně a v jakém roce se to odehrává? A lavinový software se rozhodl jít daleko včas na toto dobrodružství.

Rok se koná dědictví Bradavic: Odpověď, kdy a co

Bradavice Legacy se odehrává v roce 1890, sto let před rokem 1991, kdy Harry Potter začal chodit do školy v knihách. Ve filmové sérii Harry obdrží svůj dopis Bradavice v roce 2001, téhož roku byl vydán první film, takže v závislosti na vaší preferenci by to mohl být rozdíl navíc 10 let.

Bez hraní hry není jasné, co se přesně liší na Bradavicích před 100 lety ve srovnání s tím, jak je to v moderním dni, kromě několika věcí, které víme jistě. Bradavice byly nainstalovány v polovině 17. století, takže neuvidíme žádné kouzelníky, kteří si ho poopají a zmizí důkazy. Očekávejte, že uvidíte stejné školní koupelny, jak je vidět ve filmové sérii.

V 18. století byly parní vlaky jedním z dominantních způsobů dopravy a Lore naznačuje, že Bradavice Express byl postaven kolem 30. let, i když to není vidět v žádném z nich v žádném z nich Bradavice Legacy přívěsy.

Vnější záběry, které vidíme na Bradavicích, se zdají podobné interpretaci filmu, ale učitelé a studenti jsou kvůli roku téměř úplně odlišní. Jedna z nejstarších hlavních postav série, Albus Brumbál, se narodila kolem roku 1881 a začala by se účastnit Bradavic kolem roku 1893. nicméně, Bradavice Legacy Zdá se, že pokrývá pouze jeden rok vaší cesty na Bradavicích, což znamená, že je to nepravděpodobné začlenění.

To je vše, co víme o roce Bradavice Legacy koná se. Pro více informací o Bradavice Legacy, Podívejte se na všechny hlasové herce a postavy.

O autorovi

Elise Avery

Elise Avery je redaktorka videa na volné noze a spisovatelka, která za poslední rok a půl napsal pro The Escapist. Napsala pro PCGamesn a pravidelně kontroluje hry pro kanál YouTube Escapist. Její psaní se zaměřuje na nezávislé hry a herní design a také na pokrytí titulů Nintendo.