Kdy Hardcore Wow Classic Release? – Destructoid, v kolik hodin spustí klasické hardcore servery? | WOW Classic Hardcore Servers Spuštění podle časového pásma – dot eSports

V kolik hodin spustí klasické hardcore servery

Stejně jako standard pro Páni spustí, Hardcore servery budou žít po celém světě současně. Blizzard si zvykl zahájit nové iterace Páni V 17:00 CT sahající až do poprvé, když v srpnu 2018 zahájila rozšiřování celosvětově ().

Kdy Hardcore Wow Classic Release?

Zjistěte, kdy můžete zahájit své oficiální hardcore wow klasické dobrodružství.

Vyslán 24. srpna 2023 Steven Mills

Kdy Hardcore Wow Classic Release?

Dlouho očekávaný úředník Hardcore World of Warcraft Classic Servery jsou konečně tady. Braví dobrodruzi na těchto serverech budou mít jen jeden život. . Pokud zemřete, není zpět k vaší mrtvole a vzkříšení. To zahrnuje reinkarnaci Shaman a dokonce i Warlock Soulstones. Také, i když je PVP čistě volitelný a vyžaduje, abyste za to označili, prohrávání s ostatními hráči v PVP stále vede k trvalé smrti.

. Pokud jde o vaši skutečnou postavu, můžete využít přesun zdarma a převést do netřídě klasické říše. Abychom však mohli pokračovat ve svém tvrdém zážitku, budete muset vytvořit novou postavu.

Pro zájemce o vyzkoušení náročnějších říší vydal Blizzard úplný příspěvek na zásnubní příspěvek ohledně speciálních serverů.

časy uvolnění

Blizzard potvrdil, že hardcore říše pro Svět války Classic bude žít po celém světě 24. srpna. Servery budou vydány ve 3:00 str.m. . Protože se jedná o globální vydání, znamená to přístup k Hardcore wow klasika Servery jsou k dispozici současně. Zde je seznam časů vydání po celém světě:

 • Los Angeles – 3 p.m. Pdt
 • New York – 6 s.m. Est
 • Sao Paulo – 7 s.m. BRT
 • Londýn – 11 p.m.
 • Paříž – 12 a..
 • Istanbul – 1 a.m.
 • Moskva – 1 a.. MSK
 • Abu Dhabi – 2 a.m. GST
 • Taipei – 6 a.m. Cst
 • .m.
 • Sydney – 8 a.m. Eest

Takže bez ohledu na to, kde jste na světě, pokud vás zajímá, kdy Hardcore Wow Classic vydání, jednoduše hledejte své časové pásmo na výše uvedeném seznamu.

Spisovatel štábu – Steven píše v určité schopnosti již více než deset let. Má vášeň pro příběh zaměřené na RPG jako franšíza Final Fantasy a ARPG jako Diablo a Path of Exile. Ale opravdu je ochoten cokoli vyzkoušet.

V kolik hodin spustí klasické hardcore servery?

.

Obrázek přes Blizzard Entertainment

World of Warcraft Classic spustí hardcore servery později dnes, Aug. 24. S tím, co bylo řečeno, mohou hráči očekávat, že servery Jděte naživu ve stejnou dobu po celém světě Protože spuštění serverů bude zcela globální.

Když hardcore servery stoupají v jednom regionu, budou v každém regionu nahoru. Blizzard zasáhne spínač ve svém Kalifornská kancelář v 15:00 místního času, A v tu chvíli bude mít každý server na světě přístup k hardcore WOW Classic.

Zde je, jak to zjistit jaký čas WOW Classic Hardcore servery spuštění ve vašem regionu a časovém pásmu.

WOW Classic Hardcore servery zahájení času podle časového pásma

Stejně jako standard pro spustí, WOW Classic . Blizzard si zvykl zahájit nové iterace Páni V 17:00 CT sahající až do poprvé, když v srpnu 2018 zahájila rozšiřování celosvětově (WOW: Bitva o Azerothu).

Později dnes, Aug. Servery se žijí ve stejnou dobu: 5:00 CT.

S ohledem na tuto informaci byste měli převést doba startu serverů do aktuálního časového pásma, abyste našli přesný okamžik, kdy je hardcore WOW Classic půjde pro vás. Rychlé vyhledávání Google pro vás provede tuto práci.

.

Město (časové pásmo) WOW Classic
Honolulu (HST)
Los Angeles (PDT) 3 hodiny odpoledne
Denver (MDT)
Chicago (CDT)
18:00
São Paulo (BRT) 7 hodin večer
23:00
Paříž (CEST) 12:00 (Aug.

. WOW Classic Hardcore servery budou dnes žít později a jakmile to tak učiní, budete moci přejít na tyto servery a získat bez smrti smrt Páni .

Spisovatel štábu pokrývající World of Warcraft a League of Legends, mimo jiné. Mike byl s DOT od roku 2020 a pokrývá esports od roku 2018.