Kdy je Bradavics Legacy Set?, Bradavice Legacy Timese vysvětleno: Kdy se hra koná? | Den geeka

Bradavice Legacy Timese vysvětleno: Kdy se hra koná

“Jednou týdně plavání na toaletách chlapců v přízemí, nejprve odmítnutí zatuchlého chleba z kuchyně pro účely házení a nový klobouk-být na zakázku Madame Bonhabille v Paříži.“

Kdy je Bradavics Legacy Set?

Kdy je Bradavic Legacy Set?

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 6. února 2023 11:57

  • Je dědictví Bradavic na Nintendo Switch? Přečtěte si náš průvodce, jak to zjistit.

Zřeknutí se odpovědnosti: Zatímco tvůrce franšízy Harryho Pottera nebyl přímo zapojen do vytváření dědictví Bradavic, jejich komentáře k sociálním médiím kolem transgenderových lidí jsou škodlivé a nebezpečné vzhledem k velikosti jejich platformy.

Proběhli bychom vás na to Přečtěte si náš vysvětlení ZOBRAZENÍ ZOBRAZENÍ A Zvažte podporu charitativních organizací pro transformace.

Kdy dojde k dědictví Bradavic: Časová osa

A lavinový software to potvrdil Bradavice Legacy se bude konat na konci 18. století, před událostmi Harry Potter a Fantastická zvířata. To znamená, že to bude jeho vlastní samostatný příběh a něco, co jsme předtím neviděli z Potter Universe. Zatímco j.K Rowling není přímo zapojený ani skriptovaní projektu, Avalanche Software objasnil, že pracují se svým souhlasem a zůstávají věrni zavedené tradici světa.

Hlavní bod zápletky uvedeného v nedávných přívěsech odhalil, že příběh se bude konat uprostřed povstání Goblinu z roku 1890, vedený antagonistou Goblinem, Ranrokem. Přestože se během knih krátce zmínila, když se Ron snažil zapamatovat si všechna jména rebelů Goblinu v historii magického testu, o této chvíli je známo jen málo v historii Harryho Pottera v historii Harry Potter.

To, co bylo zdokumentováno, jsou napjaté vztahy, které skřítci a čarodějové vždy měli, přičemž skřítci neslyšili omezení uvalená na jejich magické svobody od druhu čaroděje. Ačkoli zajímavý bod spiknutí v historii průvodce, hra byla kritizována online za zobrazení skřítků úzce spojené s antisemitskými tématy.

  • Pro důkladnější snížení problémů vyvolaných používáním Goblinů v Bradavičích dědictvích si přečtěte náš článek s názvem Pojďme si povídat o problému Goblin Goblin v Bradavicích Legacy.

Kdy se odehrává dědictví Bradavic: Příběh

Na základě pozitivnější poznámky, nedávné herní záběry předvedly podrobnější systém vytváření postav, který se zdá být rasově inkluzivnější. Záběry také ukázaly nové profesory, které lze očekávat vzhledem k časové ose.

Bylo však několik známých tváří, jeden byl fanouškem oblíbeným téměř bez hlavy Nick The Gryffindor House Ghost, který je potvrzen, že ho vyjádří Jason Anthony. Jason také vyjadřuje neslavný třídicí klobouk ve hře, známý a uvítací pohled na Harry Potter Fanoušci.

Veteráni v seriálu budou vědět o Nickově opuštěné naději a neustálém odmítnutí, aby se připojili k Huntu Beless Hunt, spiknutí, které je uvedeno v nejnovějším pochodu Trailer. Nick je známo, že v přívěsu říká, že doufá, že se připojí k bezhlavému lovu a „tato nabídka je jistě vyhraje“, protože hráč nese talíř jídla vedle Nicka.

To by mohla být rekreace nechvalně známá párty smrti, kterou se Harry cítil povinen se zúčastnit kamene filozofa, který byl bohužel odříznut z filmů.

  • Budou existovat dědictví mikrotransakcí Bradavice? .

Na téma duchů a událostí, které byly vyříznuty z filmů, přívěs také předvádí velmi barevně oblečené peeves, poltergeist, který upozorňuje na studenta v omezené sekci. To je skvělý doplněk pro dlouhodobé fanoušky Peeves, kteří byli zklamaní, že byl odstraněn z finálního řezu filmu. Můžeme jen hádat o únosech, které budou následovat s tímto problémem poltergeist na volném množství.

Podle TheWizardingworld.com, v roce 1876 se děj na pasti Peeves strašně pokazil a vyústil v evakuaci školy na tři dny, zatímco Peeves byl vyzbrojen množstvím zbraní.

Byl povolán k objednávce pouze tehdy, když ředitel školy v té době, Eupraxia Mole souhlasil s Peeveovými podmínkami a ve škole mu dal určitá privilegia ve škole. To je:

“Jednou týdně plavání na toaletách chlapců v přízemí, nejprve odmítnutí zatuchlého chleba z kuchyně pro účely házení a nový klobouk-být na zakázku Madame Bonhabille v Paříži.“

Avalanche uvedla, že hra začne v pozdějších 18. století, což je smutná zpráva pro každého, kdo chce vidět stand-off z první ruky Peeves.

Když už mluvíme o pozdních 18. století, v roce 1892 navštěvoval školu v roce 1892 určitý nechvalně známý čaroděj, který samozřejmě Albus Brumbál. Myšlenka, že možná narazí na mladého Brumbála v Bradavicích, je tantalizující, ale ne něco, co potvrdilo lavinu.

  • .

Bradavice Legacy Timese vysvětleno: Kdy se hra koná?

Čarodějnický svět Harryho Pottera je svázán přímo s hlavní postavou, ai když se zaměřuje na jiné postavy, jsou stále neúprosně propojeny s Harrym Potterem. Platí to samé na dědictví Bradavic?

Aaron Greenbaum | 10. února 2023 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Bradavice Legacy

Bradavice Legacy je založen na čarodějném světovém vesmíru vytvořeném J.K. Rowling. Více o historii Transphobic Poznámky Rowlingu si můžete přečíst a najít zdroje na podporu organizací LGBTQ zde.

Bradavice Legacy je každý umírající Harry Potter Splněný sen fanoušků. Hra umožňuje hráčům vytvářet si vlastní studenty Bradavic, bloudit po škole a jejích okolních oblastech, učit se kouzelná kouzla a vydat se na různá dobrodružství. Na rozdíl od předchozích Harry Potter Tituly, tato hra také neskrývá pokrok za paywallem a obraz rostliny uškrceného dítěte. Prostě nechodí Bradavice Legacy Očekává se, že se setká s kýmkoli, koho poznáte. No, pokud nejste obrovská Harry Potter Lore Hound, to je.

Bradavice Legacy Probíhá během 18. století, konkrétně v 90. letech 20. století (prostřednictvím videa PlayStation State of Play). Toto časové období bylo pravděpodobně vybráno, aby hráči mohli vidět na z první ruky goblinové povstání. I když to není pro příběh zásadní, tyto události byly občas vychovány během liché kapitoly, která zmiňovala historii magické třídy. Čtenáři by si mohli pamatovat několik nechvalně známých vůdců vzpoury, jako je Urg The Unclean. Zatímco URG je zmíněna v Bradavice Legacy, Hráči místo toho musí bojovat s novým disidentem Goblin, Ranrok.

Od té doby Bradavice Legacy Uskuteční se asi sto let před narozením Harryho Pottera, téměř nikdo z knih nebo filmů se objeví (duchové téměř bezhlavý Nick a profesor Binns slouží jako dvě pozoruhodné výjimky). Zatímco třídicí klobouk je technicky jen kouzelný kus oblečení a ne „postava“, zobrazí se také v Bradavice Legacy (i když se 100 méně let opotřebení).

AD – obsah pokračuje níže

Ale jen proto, že většina obsazení hry nikdy nehrála, natož portrét, v kusu Harry Potter Média předtím neznamená, že jste o nich neslyšeli. Například ředitel Bradavic není nikdo jiný než Phineas Nigellus Black: pradědeček Sirius „Padfoot“ Black. Zástupce ředitele školy, profesorka Matilda Weasleyová, bude také nejasně známým fanouškům. Je pravda, že nikdo v Harry Potter Knihy a filmy se o ni někdy zmínily o jménu, ale nemusíte si příliš tvrdě hledat.

Navíc od té doby Bradavice Legacy se koná v minulosti, Harry Potter Fanoušci si bezpochyby užijí procházení světem hry a rozpoznávají ikonická místa z knih a filmů. Zjevně jste měli Bradavice, společný prostor pro každý dům a místnost požadavku, ale Bradavice Legacy Zahrnuje také obchod s hůlkami, Bradavice, zakázaný les a další. V závislosti na vaší platformě volby můžete dokonce vidět tato místa vykreslená kouzlem DLS a Ray Tracing.

Nakonec nedošlo k žádnému potvrzení Bradavice LegacyMísto v Harry Potter Kánon v tuto chvíli. I když je pochybné, že se s událostmi hry budou někdy zacházeno jako s přísně kanonickým (zejména proto, že postava vytvořená hráčem je protagonista), hra je jasně založena na zavedené kouzelnické tradici World Lore. Za tímto účelem je hra jasně zaměřena.

Li Bradavice Legacy dokazuje úspěšný, lavinový software by mohl vytvořit pro hru nějaké DLC. Pokud ano, mohli bychom vidět, jak se jeho svět rozšiřuje s více místy vytrženými přímo ze zdrojového materiálu (kromě původních výtvorů). Nebo možná studio vytvoří vedlejší příběh, který se koná před nebo po událostech Bradavice Legacy. Budeme muset počkat a uvidíme.

Kdy je Bradavics Legacy Set? Jak nová hra zapadá do časové ose světa Harryho Pottera

Bradavice Legacy byl vydán na PS5, Xbox Series X/S a PC prostřednictvím parní a epických herních obchodů v pátek 10. února

Bradavice Legacy se vydává tento týden

Kdy je nastaven?

Někteří fanoušci se ptají kdy Bradavice Legacy je nastaven a jak se hodí do časové osy kouzelníků.

Bradavice Legacy je nastaven v 18. století, což znamená, že přichází před všemi, co jsme dosud viděli od kouzelnického světa, a je 100 let před událostmi Harry Potter Knihy.

Fantastická zvířata Franšíza, která je zobrazena jako ve dvacátých letech.

Web říká: „Bradavice Legacy je pohlcující, otevřený svět, akční hra na hraní rolí zasazených do kouzelného světa z 18. století, který staví hráče do centra vlastního dobrodružství.“

Také říkají, že toto období bylo „plné nebezpečí, včetně tvorů zkorumpovaných magickou silou, zlověstnou čarodějnicí a čarodějové, jakož i možnou rostoucí povstání goblinu“.

Přívěs také řekl: „Je to koncem 18. století, takže zatímco běžné místnosti a třídy mohou být známy, většina vašich profesorů nebude.

To znamená, že postavy, které známe, jako je Harry Potter nebo Ron Weasley, se nezobrazují, ale některé ano. . A některé postavy souvisejí s některými, s nimiž jsme obeznámeni.

Kdy byl vydán Bradavice Legacy?

Bradavice Legacy byl vydán na PS5, Xbox Series X/S a PC prostřednictvím parní a epických herních obchodů Pátek 10. února.

Verze PS4 a Xbox One vycházejí později 4. dubna, Zatímco verze Nintendo Switch není způsobena uvolněním, dokud 25. července.

Co říkají recenze?

Hra měla průměrné skóre 86 na Metacritic na základě recenzí před vydáním.

Dexerto, který mu dal 4/5, řekl: „Bradavice Legacy není dokonalá hra, přičemž hlavní příběh nedosáhl v oblastech a technické problémy poskytující některé frustrující okamžiky. Dosahuje však úrovně ponoření, která vás uchopí do kouzelnického světa a nenechává vás jít.“

Gamesradar, který mu dal 7/10, řekl: „Bradavice Legacy je solidní první pokus. Pokud může být lavina obviňována z čehokoli, je to tak, že se studio pokusilo udělat příliš mnoho najednou. Něco se vždy dalo – mezi masivním otevřeným světem, chaotickým RPG ekonomikou, vzrušujícím akčním bojem a dobrodružným příběhem, který vás chce v pondělí vrhnout jako hrdinu s domácími úkoly.“

, který ohodnotil hru 9.5/10, řekl: „Bradavice Legacy je přesvědčivá fantasy-RPG plná ohromující scenérie, nezapomenutelných postav a fantastického boje. Nejen, že je to skvělý milostný dopis fanouškům kouzelnického světa, ale vyniká jako hra sama o sobě, takže i fanoušci, kteří nejsou non-Potter, se ocitnou ponořeni do svého velkého příběhu a postav.“