Kdy je Bradavics Legacy Set? Vysvětlena časová osa Harryho Pottera – Charlie Intel, kdy se odehrává dědictví Bradavic? | PCGamesn

Kdy dojde k dědictví Bradavic

Navzdory kontroverzi obklopující autora knih získal Bradavice Legacy spoustu chvály a potlesku za jeho stvoření, což umožňuje hráčům dopřát si svět, o kterém bychom mohli jen snít. Ale ti, kteří chtějí vstoupit do Bradavic.

Kdy je Bradavics Legacy Set?

Bradavice dědictví hráčů ve školních halách

Warner Bros.

Bradavice Legacy je akční hra na hraní rolí pro PC, Xbox a Playstation založenou na Harrym Potterovi. ? Zde je stručný přehled o éře Bradavic Legacy.

Fanoušci Harryho Pottera žijí svou konečnou fantazii s Bradavicemi, které poprvé vyšly na PC a PS5 v únoru a poté na Xbox One a PS4 v květnu. Hra bude také k dispozici na Nintendo Switch koncem tohoto roku. V této hře se hráči mohou ponořit do magického světa kouzel, čarodějnictví a čaroděje, připojit se k jejich oblíbenému domu a prozkoumat tajemství RPG s otevřeným světem RPG.

Článek pokračuje po reklamě

. Ale ti, kteří chtějí vstoupit do Bradavic.

Zde je rozpis toho, kdy je dědictví Bradavic stanoveno ve vztahu k Harrymu Potterovi a dalším děl ve stejném vesmíru.

Článek pokračuje po reklamě

Kdy dojde k dědictví Bradavic?

Čaroděj se dívá na Bradavice v dědictví Bradavic

.

začíná v roce 1890, .K Rowlingova původní kniha .

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Bradavice Legacy je nastaveno na celé století, než ikonické postavy z franšízy vstoupily do Velké haly. Ale existují i ​​jiné klasické postavy, které potkáte v průběhu hry.

Doposud nejvzdálenější, co jsme se vrátili v čase, je skrz filmy, které nás zavedly do počátku dvacátých let, jako je série Fantastic Beasts, ale příběh Portkey Game je stále tři desetiletí předtím, než se Newt Scamander objevil jako hrdina.

Článek pokračuje po reklamě

To však neznamená, že postavy z těchto filmů se objeví v Bradavickém dědictví, ale protože jejich časové osy jsou blíž, mohou se hráči postarat o zvířata ve vivariu, které je podobné tomu, co Newt ve filmech udělal.

Článek pokračuje po reklamě

Kdy dojde k dědictví Bradavic?

.

Bradavice Legacy Kdy se koná časová osa - pohled na zahrady mimo Bradavské školy čarodějnictví a čaroděje

Publikováno: 5. května 2023

Kdy dojde k dědictví Bradavic? Nejnovější hra Harry Potter Universe je zasazena do vzdálené minulosti, dlouho předtím, než se věděl chlapec vstoupil do Hallowed Halls a ještě před filmy Fantastic Beasts. Abychom to uvedli do kontextu, Brumbál je pouhým dítětem v událostech této hry, takže je to, jako bychom vstoupili do zbrusu nového světa.

S jeho poměrně raným časovým rámcem je většina postav Bradavic Legacy nové tváře, bez Hagrid nebo Harry Potter, které vám pomohou usadit se v. Protože však duchové byli na akademické půdě od navždy, je vysoce pravděpodobné.

Thumbnail YouTube

?

. . . Není to první vzpoura Goblin, protože několik dalších je uvedeno v knihách a stalo se před událostmi hry.

Hlavním ředitelem v Bradavicích je Phineas Nigellus Black, předchůdce několika postav v hlavních sériích, jmenovitě Sirius Black, Bellatrix Lestrange a Narcissa Malfoy. Sirius by ho později popsal jako nejméně populární hlavu, kterou škola kdy věděla. Přestože jeho portréty visely v Brumbálově kanceláři a později v domě Black Family, který by poradil současnému řediteli, i když dlouho mrtvý, jeho portréty.

I když nyní víte, kdy se odehrává dědictví Bradavic, pravděpodobně máte i další otázky, například to, jak vypadají Bradavické společné místnosti a kde najít místnost požadavku. . Pokud chcete do hry přinést něco trochu modernějšího, proč nezkoušet nějaké mody Bradavice, aby do hry přidali obraz PS1 Hagrid?

. . Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. . Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a Mořské panny ve Velké Británii.

.