Kdy je další datum vydání aktualizace Dreamlight Valley? | PCGamesn, kdy je další aktualizace Disney Dreamlight Valley? Datum vydání, plán, více – Dexerto

Kdy je další aktualizace Disney Dreamlight Valley? Datum vydání, plán, více

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Kdy je další datum vydání aktualizace Dreamlight Valley?

S další aktualizací Dreamlight Valley vždy za rohem a nové tváře Disney a Pixar se připojují do údolí každých pár měsíců, tady je, kdo je další.

Postava hráče stojící vedle Cinderelly's Fairy Godmother v další aktualizaci Dreamlight Valley, The Remirting

Publikováno: 18. září 2023

Jaká je další aktualizace Dreamlight Valley? Každá nová aktualizace do údolí přidává nové postavy, funkce a úkoly do Life Sim a už víme, že existuje spousta prostoru pro přidání nových tváří. Fanoušci na sociálních médiích již dříve požadovali jako Popelka, Belle a Stitch – a dva ze tří nejsou špatné, takže víme, že Gameloft poslouchá.

Přestože byl včasný přístup, Dreamlight Valley se stmelil jako jedna z nejlepších PC her minulého roku, s pulzující komunitou, rychlými opravy chyb a pravidelnými aktualizacemi obsahu. Od začátku hry jsme již měli neuvěřitelných šest velkých aktualizací obsahu. S „téměř neomezeným zdrojem“ klasických postav, z nichž si můžete vybrat, zatím nejsou známky těchto aktualizací zpomalujících se Další aktualizace Dreamlight Valley splatný před koncem roku 2023.

Postava hráče stojí vedle princezny Vanellope na letní scéně a oslavuje další aktualizaci Dreamlight Valley

Další aktualizace Dreamlight Valley

Víme jen to, že existuje ještě jedna hlavní aktualizace Disney Dreamlight Valley, která přijde v roce 2023, s novými postavami a novým královským nástrojem mimo jiné, pravděpodobně v prosinci v prosinci.

Níže uvedený plán obsahu 2023 potvrzuje, že ještě přijde ještě jedna aktualizace, ale s tolik, že se letos v létě děje s bezprecedentními třemi aktualizacemi za čtyři měsíce, není divu, že jsme ještě nic jiného neslyšeli nic jiného. Koneckonců, Enchanted Adventure Aktualizace byla vydána až 13. září 2023, otevírá dveře na říši Beauty and the Beast a přidat k příběhu zapomnění.

Na základě plánu aktualizace však můžeme předpokládat, že další aktualizace Dreamlight Valley dorazí v prosinci 2023. Podle plánu zahrnuje: „Nové postavy, nové hranice, multiplayer a nový královský nástroj.“. Aspekt multiplayeru je pravděpodobně nejzajímavější, protože možnost pozvat přátele do vašeho údolí bylo velmi požadovanou funkcí.

Další aktualizace Dreamlight Valley - Image ukazuje plán 2023, včetně princezny Vanellope, Belle a další

Rozvrh aktualizace DreamLight Valley

Aktualizace 7 se do značné míry vrací zpět ke standardním dvouměsíční. Proto můžeme předpokládat, že aktualizace 8 dorazí v prosinci.

Všechny aktualizace údolí DreamLight:

  • 13. září 2023: Aktualizace Enchanted Adventure otevírá krásu a bestie.
  • 19. července 2023: V aktualizaci Dreamsnaps si pořizujte své nejlepší fotografie, když do údolí závody Vanellope von Schweetz a vydána nová fotografická soutěž.
  • 6. června 2023: Update 5, The Repall, odhaluje víla kmotru jako obyvatele dýňového domu a přidává masivní novou linii příběhu, ve které se tváří v tvář zapomenutí.
  • 5. dubna 2023: Aktualizace 4, Pride of the Valley, přidává říši The Lion King Realm, ve které se příběh rozpadne v hlavní roli Simba a Nala – a hodně hyenas. Je tu také nové překvapení, když zvýšíte své přátelství s bzučením.
  • 16. února 2023: Festival přátelství sjednocuje Olaf s Elsou a představí nás Mirabel Madrigal a mini-Casita.
  • 6. prosince 2023: Update 2, Misesions in Uncharted Space vám umožňuje odemknout steh v Dreamlight Valley a Toy Story postavy Buzz a Woody.
  • 19. října 2023: Scar’s Kingdom přidává do hry Disney questy Dreamlight Valley Scar, odhaluje nové doly a nové zdroje.

To je všechno, co víme o tom, co by mohlo přijít v další aktualizaci Dreamlight Valley a jeho datu vydání, ale to neznamená, že není spousta toho, co by vás právě teď zaměstnávalo. Ujistěte se, že vám nechybíte nejnovější kódy Dreamlight Valley, a zvýšit všechny postavy Dreamlight Valley již ve hře Life Game tím, že jim dáte své oblíbené dárky, včetně některých receptů na Dreamlight Valley, a ujistěte se, že jste připraveni jít, když Nové příjezdy se sem dostanou.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Kdy je další aktualizace Disney Dreamlight Valley? Datum vydání, plán, více

Plakát Disney Dreamlight Valley

Disney / Gameloft

Aktualizace Enchanted Adventure Disney Dreamlight Valley je téměř na nás, přináší nové postavy, úkoly, říše a další – ale víme, kdy aktualizace vychází? Pojďme to zjistit.

Disney Dreamlight Valley má na cestě spoustu aktualizací, s více plánovanými na 2023. Již víme, že další aktualizace bude obsahovat nové hvězdy, postavy a potenciální recepty, ale pro tuto úžasnou útulnou hru je toho mnohem více.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co víme o další aktualizaci Disney Dreamlight Valley, a také o tom, co bude do hry představeno do hry.

Alternativně, pokud vás zajímá, zda v roce 2023 stojí za to v údolí Disney Dreamlight Valley, můžete si prohlédnout naši recenzi včasného přístupu zde.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Kdy je další aktualizace Disney Dreamlight Valley?
  • Disney Dreamlight Valley Early Access Roadmap
  • Disney Dreamlight Valley září 2023 Aktualizace obsahu

Další a čas Disney Dreamlight Valley příští aktualizace

Další aktualizace Disney Dreamlight Valley bude 13. září 2023, na 9:00 ET, ve formě aktualizace Enchanted Adventure.

Enchanted Adventure označuje další hlavní aktualizaci po památku a představí Belle a Beast jako vesničany. Chcete -li přidat vše, můžete si prohlédnout poznámky o opravách.

Článek pokračuje po reklamě

Disney Dreamlight Valley Early Access Roadmap

Disney Dreamlight Valley Road Map 2023

31. května 2023, Nový druhý plán byl vyhlášen pro druhou polovinu roku 2023. Obsahuje nové postavy jako Belle z Beauty and the Beast, Vanellope z Wreck It Ralph, nové nástroje a další.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Ovodej po zbytek roku s naším druhým plánem z roku 2023! ✨

��Update 5 spustí začátkem června
�� Více kouzlo letos v létě
„Překvapení 6. aktualizace přináší nové sousedy
„Příběh pokračuje…

Další informace naleznete na našem blogu zde ⤵https: // t.CO/X074O9TZV9 PIC.cvrlikání.com/1rkef0jzsz

– Disney Dreamlight Valley (@disneydlv) 31. května 2023

Vše, co víme o nadcházejících aktualizacích údolí Disney Dreamlight

V aktualizaci Enchanted Adventure můžeme očekávat, že uvidíme novou krásu a bestickou říši vedle strašidelné cesty s prázdninovou hvězdnou cestou. Rovněž přidá další úkoly hráčů k dokončení a sezónních povinností Dreamlight.

Článek pokračuje po reklamě

Potom, přijede koncem roku 2023, víme, že tam bude nové postavy, přidání multiplayeru, nových hranic a nový královský nástroj, mezi ostatními.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Když víme více o aktualizaci Disney Dreamlight Valley po okouzleném dobrodružství.

To je vše, co potřebujete vědět o nadcházející aktualizaci. Během čekání na uvolnění se podívejte na některé z našich dalších průvodců údolí Disney Dreamlight: