Kdy je další útěk z Tarkovova vymazání? 【Léto 2023】 Tady je, když se stane další útěk z Tarkovského otrávení

Zde se stane, když dojde k dalšímu otírání „Útěk z Tarkov“

Hned níže vás budeme informovat o všech nejnovějších zprávách, únicích, upoutávkách a událostech před WIPE souvisejícími s Escape From Tarkov a jeho každoroční ubrousky serveru.

Kdy je další útěk z Tarkovova vymazání? (Aktualizováno)

Útěk z Tarkovových vývojářů udržuje věci svěží tím, že pravidelně zavádí „vymazání“, které zcela resetuje celou platformu a všechny její hráče zpět na úroveň navázání. Stává se to v průměru dvakrát ročně, ale nikdo nikdy neví, kdy to klesne. S ohledem na to, kdy se očekává další únik z Tarkovova otření a jak to bude vypadat, když dorazí?

Co je to otřes v Tarkovu?

Když unikne z Tarkovského „ubrousků“, každý hráč je resetován na první úroveň a celá jejich „skrýš“ – což jsou jejich sbírkové zbraně, vybavení, peníze atd. hra. Odtud musí hráči znovu vylézt na žebřík, stavět svou říši, dokončit úkoly v rané hře a znovu vybudovat své ve hře.

Je to vyvažovací mechanik, protože zajišťuje, že všichni hráči budou v jednom bodě zcela sladěni z hlediska vybavení a příležitostí. Zajišťuje také, že hra je udržována poněkud svěží, protože existuje bod, kdy nejzkušenější únik z Tarkovských hráčů ve hře prostě nezbývá nic, ale hrát ji, ale hrát ji.

Když zasáhne otírání, obvykle s sebou přináší hlavní aktualizaci. Tyto aktualizace mění tvář hry a často představují zcela nové mapy, režimy, postavy, zbraně – dokonce i nová mechanika pohybu a fyzikální prvky.

Kdy je další útěk z Tarkovova vymazání?

Není možné přesně vědět, kdy bude únik z Tarkova dalšího otíra, ale můžeme učinit vzdělaný odhad. Obvykle bude „otírat“-což lze jinak popsat jako sezónu-trvat asi šest měsíců ve hře.

Zde je několik údajů o posledním úniku z ubrousků Tarkov, například o tom, jak dlouho vydrželi a kdy se odehrály:

 • 28. prosince 2022 (nejnovější utírání), trvalo 183 dní
 • 28. června 2022 trvalo 198 dní
 • 12. prosince 2021 trvalo 165 dní
 • 30. června 2021 trvalo 188 dní
 • 24. prosince 2020 trvalo 210 dní
 • 28. května 2020 (nejdelší otvor vůbec), trval 214 dní
 • 27. října 2019, trvalo 201 dní

Nedávno „Next“ Escape from Tarkov Specing vždy dorazil šest měsíců po předchozím otřesu. To znamená, že jsme očekávali, že další únik z Tarkova Otěhování se někde přistál na konci června 2023 – ale tomu tak nebylo.

Pak se z ničeho nic objevily zprávy.

V odhalení plánu BattleState Games oznámily, že další Tarkovův Briked přistál v srpnu 2023, přičemž následující utírání zasáhlo platformu v prosinci 2023. To je o něco déle, než jsme očekávali, ale s množstvím obsahu, který je dodáván, nepřekvapuje to.

Jak zjistit, kdy Tarkov se bude otřít

Hry BattleState, vývojář Escape z Tarkov, tradičně začnou plánovat speciální události těsně před tím, než má zasáhnout speciální události. V minulosti bylo útěk z Tarkovových uzávěrů:

 • Maximální kořist hodnoty na velmi specifických místech na mapě
 • Šéfové všechny hry se vynoří na stejné mapě
 • Hráči se otravovali a potřebují najít lék
 • Hráči, kteří se splétají s injektorem „stimul“, který by jim mohl poskytnout „schopnosti super vojáků“
 • Obchodníci ve hře nabízejí své zboží jen pro několik mincí
 • Více kořistí airdrops padající najednou

Pokud se události Tarkov začnou zvyšovat, pak víte, že další únik z Tarkovova utírání brzy začíná.

Únik z Tarkovu je k dispozici výhradně na PC.

Zde se stane, když dojde k dalšímu otírání „Útěk z Tarkov“

Útěk z Tarkova. Kredit: Battlestate hry

Hardcore střelce první osoby Útěk z Tarkova je kvůli dalšímu utírání, což znamená, že hráči by měli očekávat, že ztratí veškerý svůj výstroj a pokrok v následujících týdnech. Současná otírání hry – které začalo v prosinci 2022 – však pokračovalo déle než obvykle, takže hráči se divili, kdy další Útěk z Tarkova .

 • Přečtěte si více: 8 nejlepších PC her, které musíte hrát v roce 2023

Zatímco ztráta pokroku ve většině her by byla noční můrou, ubrousky jsou vzrušující doba pro Útěk z Tarkova Fanoušci, jak to vrací hru na rovné podmínky. To znamená, že hráči koncových her musí začít od nuly bez jejich špičkového vybavení a každý musí vyrovnat své dovednosti a dokončit úkoly od začátku. Je to efektivní způsob, jak zajistit, aby střelec zůstává svěží a relativně vyvážený, ale dosud vývojář Battlestate Games nabídl jen málo stop, kdy Útěk z Tarkova Otřete.

Kdy je další „útěk z Tarkov“?

Útěk z Tarkov Killa

Zatímco zatím nic nebylo potvrzeno, Útěk z Tarkova Obvykle utírá dvakrát ročně: jednou v červnu nebo začátkem července a znovu v prosinci. Tato data znamenají Tarkov Ubrousky obvykle trvají asi šest měsíců, ale protože minulý rok byl uzávěr 12. prosince, probíhající utírání je druhou novou TarkovHistorie.

Na základě předchozích ubrousků by fanoušci měli očekávat Otřete v červenci 2023 – ale zdá se, že se tentokrát liší. Pro začátečníky už jsme přes měsíc přes měsíc a hry Battlestate dosud neprovedly žádné předběžné události: nevyvážené, chaotické aktivity ve hře, které znamenají, že vytírají, jsou na cestě.

Vysílání Tarkov TV je však naplánováno na vysílání 19. července v 17:30 BST. Zde hry Battlestate nastíní „aktuální probíhající pracovní a budoucí plány“, což může odhalit datum pro Tarkov‘Další otře. Když se vysílání valí kolem, můžete si ho prohlédnout zde.

Pokud proud nedokáže potvrdit datum, hráči jsou nejlepší čekat, až uvidí výše uvedené události před vlivem. Ty obvykle trvají týden nebo dva a lze je snadno najít: Dříve zahrnuli každý šéf, který se objevil na zvycích, laboratořích otevírajících se zdarma a záhadné změny v počasí.

Od 17. července 2023 zažívají hráči vylepšené efekty a šéfové vstřikovač koktejlů OBDOLBOS, kteří přicházejí na tváření – i když jsou ve srovnání s předchozími událostmi poměrně krotké ve srovnání s předchozími událostmi.

 • Související témata
 • Battlestate hry
 • Útěk z Tarkova
 • PC

Tarkov Breting 2023 Odpočítávání: Kdy je další aktualizace, novinky před vlivem

Ruel Butler

EA FC24 Průvodce

Útěk z Tarkovských ubrousků se vyskytuje zhruba každých 5 až 6 měsíců. Zde je vše, co potřebujete vědět o dalším resetu.

Tarkov Breting 2023 Odpočítávání: Kdy je další aktualizace, novinky před vlivem

Útěk z ubrousků Tarkov je globální resetování, které nakopnou hráče zpět na úroveň 1 a odstraní veškeré vybavení, které shromáždili. To by mohlo znít jako děsivá vyhlídka pro nováčky, kteří právě strávili posledních šest měsíců broušením, ale to je zcela normální a dochází několikrát ročně několikrát ročně. Hlavní otázka se pak stává: „Kdy je další útěk z Tarkovského vymazání?„Tento článek se bude vztahovat na nejnovější zprávy týkající se dalšího utírání, jakož i některých spekulativních potenciálních dat 2023 plus to, co můžete očekávat během dalšího resetu.

Obsah

 • Nejnovější útěk z Tarkovova otření novinek
 • Útěk z termínů Tarkov
 • Co lze očekávat během úniku z Tarkovského otrávení

Nejnovější útěk z Tarkovova otření novinek

Hned níže vás budeme informovat o všech nejnovějších zprávách, únicích, upoutávkách a událostech před WIPE souvisejícími s Escape From Tarkov a jeho každoroční ubrousky serveru.

9. srpna 2023: Útěk z Tarkov Server Spence se koná tento týden!
1. srpna 2023: Příručka TerRgroup Trials
31. července 2023: Odemkněte si lehkého!
27. července 2023: Laboratoře zdarma pro všechny, včetně SCAV!
20. července 2023: Útěk z Tarkov Spestige System

Dozvíte se o systému Prestige Systém pro útěk z Tarkov Devs.

19. července 2023 – dvě ubrousky

Společnost BattleState Games oznámila nový předběžný plán pro útěk z Tarkova, včetně dvě ubrousky! Jeden v srpnu a jeden v prosinci. Tato stránka bude brzy aktualizována o více informací. Prozatím je zde plán s laskavým svolením týmu Dev.

19. července 2023 – Jak sledovat show Tarkovtv

Přehlídka Tarkovtv začíná později v 17:30 BST/12: 30pm EDT.

Celou show můžete sledovat na kanálu Twitch Battlestate, těsně pod:

18. července 2023 – Co přichází zítra v Tarkovtv?

14. července 2023 – podcast Tarkovtv se vrací příští týden

Příští týden přichází nový podcast Tarkovtv, včetně novin o „aktuální probíhající práci“ a „budoucí plány“.

Zajímalo by nás, jestli bude obsahovat nějaké informace o dalším Tarkovském vymazání?

13. července 2023: Testování nového úniku z Tarkov odpovídající serverový systém dostupný
10. července 2023 – „Neexistuje způsob, jak vědět“, kdy by mohla dorazit aktualizace EFT

„Pokud jde o vymýšlení plánů BSGS na útěk z Tarkova kolem Tarkovských ubrousků, neexistuje žádný tajný vzorec, zejména ne v těchto dnech, ale BSG úplně rozbila to, co jsme o Prewipe věděli, a teď nás opouští v limbu. Upřímně mohu říci, že bez ohledu na to, co se stane, může být utírání za 2 týdny nebo dva měsíce, že neexistuje způsob, jak to vědět, dokud nám BSG neřekne nebo neukáže více „

Noiceguy s naprosto upřímným vysvětlením toho, kde jsme ve stavu hry a právě teď vymazat.

7. července 2023: Události Prewipe stále probíhají jako patch 13.1 vydání
5. července 2023 – Nová aktualizace zítra, ale bez plánu bez

Zítra 6. července v 8:00 BST/3:00 EDT Battlestate Games plánuje nainstalovat technickou aktualizaci 0.13.1.0.

ne být otřech s touto aktualizací.

Něco nám říká, že budeme muset počkat dlouho na další otírání.

„V blízké budoucnosti plánujeme zveřejnit aktualizovaný plán vydání pro tento rok, který bude zahrnovat aktualizaci herního motoru, záplaty obsahu a další hry Battlestate řekl fanouškům.

Doufejme, že nový plán dává fanouškům představu o tom, jak dlouho musí čekat, než další klesne.

Zůstaňte naladěni pro více podrobností.

28. června 2023 – Patch 13.1 je na Tarkov ets

Dnes v tomto tweetu potvrdily hry BattleState, že útěk z Tarkov Early Test Server zahrnuje Patch 13.1 K dispozici pro testování. Toto je další plánovaná aktualizace hry. Doufejme tedy, že se konečně přibližujeme k tomu hrozícím utírání.

Více informací o níže uvedeném videu s laskavým svolením Noice Guy:

27. června 2023 – Oh, přestaň škádlení!
26. června 2023 – Technická aktualizace
23. června 2023 – Nyní víme!

Zajímavé zvraty normálních zpráv, protože nyní víme.

Jak zdůraznil Noiceguy Tarkov, je tu turnaj PvP hostován „The Hunt“ a stane se to 1. července pro NA, poté 15. července pro EU.

Představili bychom si, že BattleState se s tímto turnajem nebude pohrávat, takže k utírání s největší pravděpodobností se nestane až do 15. července.

22. června 2023: Útěk z Tarkov AMPED TORNAMENT s povolenými kapkami
19. června 2023: Čas na novou akci!
26. května 2023 – Nová aktualizace, ale bez vytírat

Dříve dnes BattleState Games vydaly novou aktualizaci pro Escape z Tarkova, ale jak možná víte, nedošlo k žádnému vytírajícímu.

Útěk z Tarkov 0.13.0.5 Aktualizace se více zabývá změnami zvuku ve hře. Pravděpodobně stojí za to se podívat na poznámky o opravách.

Tato nejnovější aktualizace je prvním z několika záplat naplánovaných v roce 2023, jak je uvedeno na oficiálním plánu. Někde bychom také měli také získat vymazání serveru. Teď to nebude trvat dlouho.

23. května 2023 – událost přišla a odešla, velmi rychle

Takže o víkendu se zdá, že Tarkov měl neprovedenou událost, která vypadala strašně hodně jako tarkovská předběžná událost.

TLDR: Některé mapy se mohly vstoupit, což se otáčí v závislosti na počtu zabití. Šéfové také tření 100%. SCAV byly také volné.

Událost však najednou skončila, jakmile laboratorní počítadlo zasáhlo 100k/100k.

Takže, to nevypadá jako událost před wipe, ale možná by se hry BattleState mohly v budoucnu připravit na pravidelnější víkendové akce. Budeme muset počkat a uvidíme.

Pro hlubší přehled toho, co se stalo, podívejte se na video níže z NoiceGuy.

19. května 2023 – Nová aktualizace přichází příští týden?

Ale žádné slovo o tom, kdy by toto další utírání mohlo dorazit.

4. května 2023 – Next Tarkov Spence by mohl být velký

„Právě teď mám teorii, když se chystáme zamířit do nejhorších, ale nejlepších 6-8 měsíců v historii úniku z Tarkova.”

Jo, možná budete chtít sledovat toto nejnovější video na YouTube od Noiceguy.

2. května 2023 – Dva utěrky přicházejí brzy?

Zde je něco zajímavého, o čem jsme nepřemýšleli, když jsme minulý týden poprvé viděli útěk z plánu Tarkov.

Youtuber Noiceguy Tarkov navrhl, abychom mohli vidět Dvě utěrky v rychlém sledu Jak hra zavádí 13.01 Technická aktualizace a 14.0 Aktualizace obsahu.

Pro úplné zdůvodnění (které má smysl) následovat výše uvedený odkaz na video kolem 6minutové značky, kde Noiceguy vysvětluje, proč má smysl pro nás mít dvě rychlé ubrousky napříč těmito dvěma aktualizacemi. To samozřejmě předpokládá 14.0 Aktualizace obsahu není aktualizace přicházející v prosinci, v takovém případě by to mohlo být suché několik měsíců obsahu pro hru.

29. dubna 2023 – Útěk z Tarkovského plánu odhalil!

Poprvé Battlestate hry vydaly skutečný plán pro útěk z Tarkov.

Vývojáři to nazývají předběžným plánem, takže se pravděpodobně změní, ale to je dobrý pohled na to, co můžeme očekávat v následujících měsících, zejména když se blížíme k tomuto dalšímu otírání EFT.

Pro všechny klíčové podrobnosti sledujte výše uvedený odkaz.

28. dubna 2023 – Rozšíření map nových ulic odhalilo

Hry BattleState právě sdílely několik nových snímků obrazovky ukazující rozšíření mapy další ulice v Escape z Tarkovu, kterou můžete vidět níže.

Uvidíme tento nový obsah přidaný ke hře po dalším big eftu?

21. dubna 2023: Změny nové rovnováhy
14. dubna 2023: Sledujte Chronicles of Ryzhy. Série 2. Kapitola 1
7. dubna 2023: Další epizoda Tarkovtv Live přichází velmi brzy
31. března 2023: ulice Tarkov Aktualizace již brzy!
17. března 2023: Zkontroloval jakýkoli nový útěk z Tarkov Server Info

Zkontrolovali jsme, ale nemohli jsme najít žádné nové podrobnosti o příštím úniku z Tarkovova utěrky, což je stále daleko. Zůstaňte naladěni, když pokračujeme v hledání.

3. února 2023: Aktualizace technologického klienta
27. ledna 2023: Změny zůstatku rovnováhy
20. ledna 2023: Další datum vymazání serveru?

Očekáváme, že další únik z Tarkov Server Briket se bude konat v červnu nebo v červenci letošního roku.

29. prosince – Když očekáváme další útěk z Tarkov Server Specing

S ulicemi Tarkov Aktualizace nyní a posledním vymazáním serveru 28. prosince 2022 jsme tento článek aktualizovali dalším očekávaným únikem z Tarkov Server Spence, první v roce 2023 v roce 2023.

Útěk z Tarkova

Útěk z termínů Tarkov

Nikdy není konkrétní časový rámec, který BattleState hry používají, pokud jde o další otvor Tarkov. Zhruba se utěrky vyskytují každých 5-6 měsíců.

Můžeme odhadnout, kdy příští 2023 Escape from Tarkov Specing bude založen na předchozích ubrouscích. Následuje seznam dat k utírání od roku 2017:

 • 26. prosince 2017
 • 19. dubna 2018
 • 19. července 2018
 • 8. listopadu 2018
 • 9. dubna 2019
 • 27. října 2019
 • 28. května 2020
 • 24. prosince 2020
 • 30. června 2021
 • 12. prosince 2021
 • 28. prosince 2022

Jak vidíte, kromě několika anomálií na začátku života hry bývají utěrky v průměru 150-200 dní. Vzhledem k tomu, že poslední otírající útěk z Tarkova došlo na konci prosince 2022, můžeme pravděpodobně očekávat, že někdy uvidíme další utírání Červen nebo červenec 2023. Tuto sekci aktualizujeme, jakmile budou odhaleny nové informace.

Útěk z Tarkova

Co lze očekávat během úniku z Tarkovského otrávení

Utěrky obvykle přicházejí s hlavními aktualizacemi her. Pokrok každého hráče jako takový bude resetovat na nulu. . Hráči však budou obvykle poskytnut svůj účet počáteční položky po dokončení.

Únik z Tarkovských ubrousků se stane z několika důvodů. A co je nejdůležitější, umožňuje vývojářům vyhnout se závadám nebo zbytečným kódovacím neštěstům, ke kterým může dojít během těchto masivních přepracování hry.

Navíc je to skvělá příležitost pro nováčky, aby skočili do hry, aniž by veteránští hráči již získali nejlepší zbraně a vybavení.

A to je vše, co musíme říci o dalším útěku z Tarkovského otrávení.

Další útěk z Tarkov News se nezapomeňte podívat na naši vyhrazenou sekci nebo se podívejte na některé z našich průvodců a tutoriálů těsně níže:

Průvodce extrakcí mapy – Celní | Výměna | Továrna | Lesy | Rezerva | Shoreline | Laboratoř | Lighthouse | Ulice Tarkov

Ruel Butler

Napsal Ruel Butler

Ruel je spisovatel na volné noze, který obsah publikoval na více vážených webech, včetně Den of Geek, Qooapp, Fandomspot, Zenplus a další. Je to fanatik gachy na plný úvazek, který je v současné době závislý na Hvězdově Hvězdné železnici. Během čekání na vzpamatování jeho průlední síly stráví čas dosažením nekonečného hodnosti v Marvel Snap nebo bojovat s nejnovějším tera raid den v Pokémonovi Scarlet a Violet. ! Můžete se k němu také dostat na Ruelbutler.com.