Kdy je příští sezóna Apex Legends?, Apex Legends Season 18 začíná příští týden, konečně přináší dlouho očekávané přepracování Revenant | VG247

Apex Legends Season 18 začíná příští týden, konečně přináší dlouho očekávané přepracování Revenant

Prominentní úniky na scéně Apex Legends předpovídají legendu známou jako Conduit.

Kdy je příští sezóna Apex Legends?

Apex Legends Season 19

Je to už nějakou dobu od sezóny Apex Legends 18 a humbuk se odhodil. Hráči nyní přemýšlejí, kdy příští sezóna Apex Legends klesá.

Sezóna 18 přinesla masivní aktualizaci společnosti Revenant, ale žádná nová legenda. To mnoho hráčů nechalo úzkostlivě čekat na příští sezónu a její nový obsah. Zde je vše, co víme o sezóně 19.

Kdy přichází sezóna 19?

Apex Legends Sezóna 19 se říká, že spustí 31. října 2023.

Toto je předpovídané datum pro sezónu 19, protože je to také den, kdy se sezóna 18 Battle Pass skončí.

Sezóna 19 může přijít kolem 10:00 PST. Je to v době, kdy nová roční období obvykle klesají na vrcholných legendách.

Kdo je legenda v sezóně 19?

Prominentní úniky na scéně Apex Legends předpovídají legendu známou jako Conduit.

Conduit vypadá jako legenda zaměřená na obranu, její sada se točí kolem Shields. To zahrnuje schopnost dávat štíty spojencům a také vzít štíty od nepřátel.

Obrázek blogu

Zde je to, co lidé dosud předpovídají pro její soupravu:

 • Pasivní: Kapacitance
  • Základní zdraví vedení je 50 zdraví a 50 štítů místo 100 zdraví. Vedení také v průběhu času regeneruje štít. Získejte další regen pro každého nedalekého spojence. Mít přátelské bannery také poskytuje bonus
  • Dává štíty cíleným spojencům za cenu některých vašich
  • Conduit zahajuje bombu s klastrem oblouku a poškozuje štíty lidí poblíž výbuchů. Léčí štíty Conduitu na základě poškození

  Jaký obsah přichází na Apex Legends v sezóně 19?

  Zatím nic nebylo oficiálně odhaleno respawn Entertainment. Ale víme, že v příští sezóně určitě přijde nová bitevní průsmyk, kosmetika a nový dědictví. Je možné, že by to mohlo zahrnovat Halloweenskou kosmetiku a události, ale právě teď je to všechno ve vzduchu.

  Apex Legends Season 18 začíná příští týden, konečně přináší dlouho očekávané přepracování Revenant

  Když tato sezóna klesne, můžete očekávat vzkříšení.

  Novinky přispěvatele Oisin Kuhnke
  Publikováno v srpnu. 6, 2023

  Respawn Entertainment potvrdil, že přepracování Revenant konečně přijde Apex legendy příští týden.

  Sezóna 18 oficiálně klesá 8. srpna, za pouhých pár dní, a namísto zbrusu nové postavy místo toho dostaneme aktualizovanou pomstu, nyní známou jako Revenant Reborn. Zatímco spousta postav obvykle dostává přepracování bez velkého vysvětlení hry, Revenant Reborn’s ve skutečnosti přichází s trochou tradice. „Najednou zažívá Revenant změnu – začne se broukat,“ sdílel Respawn na oficiálních stránkách hry. „Všechno je mimo jeho kontrolu. Uprostřed zápasu ztratí své schopnosti pouze zjistit, že byly nahrazeny novými. Někdo někde spustil nový protokol.”

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  “Revenant byl spuštěn v sezóně 4, ale jeho styl hry nedržel krok s hratelností,” řekl návrhář postav Evan Funnel (přes Polygon). „Mnoho jeho vzorů se postupem času stalo problematickým.„Revenant má nyní také novou pokožku a nové schopnosti.

  Jeho nové schopnosti jsou trojnásobné: je tu jeho nová pasivní schopnost, Assassin’s Instinct, který vám umožní zdůraznit nedaleké viditelné nepřátele, kteří mají nízko zdraví. Tohle také zahrnuje jeho předchozí pasivní schopnost, která umožňuje rychlejší pohyb při krmení a vylepšené lezení na zeď. Pak je tu jeho taktická schopnost, Shadow Pounce, který uvolní „mocný potoun vpřed. Vydržte na poplatku na dálkové vzdálenosti.„A konečně, jeho konečným je nyní kované stíny, což vám umožňuje vytvořit„ plášť z tvrdých stínů kolem vás, který blokuje přímé poškození a regeneruje po rozbití. Vaše stíny a taktické jsou osvěženy na knockdowns.”

  Budete si také moci hrát jako celosezónní sezónu Revenant, i když jste ho ještě neodemkli, s dokončením určitých výzev, které vám umožní udržet ho trvale.

  Pokud jste zvědaví, co jiného přichází v sezóně 18, zamiřte na web hry, který podrobně popisuje nové mapy, aktualizace zbraní a další, před začátkem sezóny 8. srpna 8. srpna.

  Nejste přihlášeni!

  Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!