Kdy končí Overwatch 2 Season 2? Odpovězeno, Overwatch 2 Season 2 Informace – změny, datum spuštění a ukončení

Overwatch 2 Season 2 Informace – změny, datum spuštění a ukončení

Společnost Blizzard Entertainment potvrdila, že sezóna Overwatch 2 Season 2 začala 6. prosince 2022 téhož dne, kdy první sezóna hry skončila.

Nový obsah pro „Overwatch 2“ je téměř tady – kdy skončí sezóna 2?

Probíhající sezóna 2 v „Overwatch 2“ se blíží ke konci. Brzy dorazí nový obsah, ale kdy skončí aktuální sezóna?

Feb. 1 2023, publikováno 6:43 str.m. ET

'Overwatch 2'

Vyvinul Activision Blizzard, Overwatch 2 je nejnovější iterace IP vedoucího poplatku za herní hry založené na týmu. Hráči mohou skočit do 5v5 bitevních zápasů a užít si spoustu herních režimů, jejichž cílem je udržet fanoušky přilepené ke hře měsíce prostřednictvím svých obsahových cyklů.

Článek pokračuje pod reklamou

Jedna skupina fanoušků, kteří ve hře udržují karty více než většina, jsou konkurenceschopné Overwatch 2 Hráči, kteří se v současné době umístí do sezóny 2. Účastí hráči pomalu získávají konkurenční body (CP) za překonání intenzivních hasičských zástupců, aby utratili ve hře za zlaté zbraně běžící za 3 000 CP.

„Overwatch 2“ hrdinové

Článek pokračuje pod reklamou

Vstupní bariérou pro konkurenční režim je vyhrát 50 rychlých zápasů, ale vydělat CP budete muset čelit zkušeným hráčům a buď vyhrajte, nebo se dostanete k remízou za malou marži bodů. Vyžaduje to tunu broušení a stává se ještě obtížnější pro ty, kteří se na večírku končí, jak končí sezóna. Sezóna 2 je na vrcholu svého závěru, protože očekávané datum zahájení pro sezónu 3 je na obzoru.

Jaké je datum ukončení sezóny „Overwatch 2“?

Všechno Overwatch 2 Roční období se budou otáčet podobně, protože plán následuje po originálu Overwatch, Význam ročních období vydrží zhruba dva měsíce před příchodem dalšího. S ohledem na to, únor. 7 by se zhruba kolem, když skončila sezóna 2.

Článek pokračuje pod reklamou

Roboti „Overwatch 2“

Než skončí sezóna 2, je vždy dobré dokončit aktuální bitevní průsmyk a odemknout odměny, spolu s dokončením všech časovaných událostí.

v Overwatch 2, Každá střídavá sezóna přinese do hry nového hrdinu, zatímco sezóna bez hrdiny debutuje novou mapou. Každá sezóna obvykle představí nový bitevní průkaz, kosmetiku a změny rovnováhy.

Článek pokračuje pod reklamou

Spolu s novým hrdinou Ramatrou debutoval Bitzzard bitvou o herní režim Olympus během sezóny 2, který získal spoustu trakce s hráčskou základnou a vracející se Winter Wonderland a Lunar Novoroční akce obdržela dobrou zpětnou vazbu. Cílem vývojáře je mít častější akce ve hře a režimy her s omezeným časem v sezóně 3 a dále.

Článek pokračuje pod reklamou

Kdy začíná sezóna 3 Overwatch 2 ‘?

Sezóna 3 by měla začít v únoru. 7, představující významné změny v Ramatře s dalšími hrdiny, kteří vidí úpravy, nový bitevní průkaz s 80 vrstvami kůží, vylepšením pro dohazování a hráči mohou znovu vydělat kůže zdarma.

Pro konkurenční režim budou hráči znovu zařazeni častěji než v sezónách 1 a 2, podle blogu Blizzard. Změna doufá, že hráče s těmi podobnými úrovněmi dovedností často spojí. V nadcházejících měsících dorazí další úpravy, včetně aktualizace uživatelského rozhraní, aby bylo snazší vidět váš pokrok směrem k opětovnému hodnocení.

Overwatch 2 Hráči všech typů uvidí příští týden spoustu nových přírůstků, takže nyní je čas zabalit vše, co jste plánovali pro sezónu 2.

Overwatch 2 Season 2 Informace – změny, datum spuštění a ukončení

Zcela nová sezóna Overwatch 2 dává hráčům spoustu nových věcí. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, co přinesla aktualizace Overwatch 2 Season 2, včetně nového hrdiny Ramattra a Patch Notes.

Vzhledem k tomu, že Overwatch 2 je hra zdarma, získává každou sezónu nový obsah a aktualizace prostřednictvím svého bitevního průsmyku.

Overwatch 2 Season 1 dostal věci s třeskem přidáním tří nových postav, Sojourn, Junker Queen a Kiriko, kteří by mohli být odemčeni Battle Pass Season 1 Battle Pass.

Přestože se meta změnila kvůli veškerému novému obsahu a změnám hrdinů, hráči Overwatch 2 se nyní potápí do sezóny 2. Podívejte se na náš seznam úrovní Overwatch 2 a podívejte se, co je právě teď meta, když jej pravidelně aktualizujeme.

Sezóna 2 Overwatch 2 přidá nový hrdina, novou mapu a další, tak se dostaneme do podrobností.

Kdy začíná Overwatch 2 Season 2?

Společnost Blizzard Entertainment potvrdila, že sezóna Overwatch 2 Season 2 začala 6. prosince 2022 téhož dne, kdy první sezóna hry skončila.

Každá sezóna bude trvat devět týdnů, takže Očekává se, že sezóna 2 Overwatch 2 skončí 7. února 2023. To bude znamenat začátek sezóny 3, která bude běžet dalších devět týdnů.

Když Blizzard řekne s jistotou, kdy sezóna 2 Overwatch 2 skončí, ujistěte se, že tuto část aktualizujeme, takže zůstaňte naladěni.

Overwatch 2 Season 2 Roadmap obsah

New Overwatch 2 Season 2 Tank Hero Ramatra

V sezóně 2 Overwatch 2 je novým hrdinou tanků Ramattra. Ramattra je zbrusu nový tankový hrdina, který byl vyhlášen na Overwatch League 2022. Dá hráčům více tvrdých a škod, z nichž si můžete vybrat.

Víme, že se zaměří hlavně na schopnosti, které mu umožní změnit, jako je jeho omnická forma a forma nemesis, která dává hráči různé způsoby, jak hrát.

Nový hrdina bude odemčen přes Battle Pass Overwatch 2 Season 2 na úrovni 45 Free Battle Pass. Ti, kteří platí za prémiovou verzi, dostanou hrdinu hned.

Vývojáři ve svém blogu uvedli, že po hrdině sezóny 2 plánují vydat nové postavy v „Sezóně čtyři a šest sezóny.„Pokud vám chybí dostat hrdinu přes bitevní pasu, nebojte se: můžete je odemknout prostřednictvím“ speciálních nových výzev, nebo si je můžete přímo koupit v obchodě s overwatch mincemi “po skončení sezóny.

Overwatch 2 Season 2 Nová mapa

Klášter Shambali je nová mapa pro sezónu 2 Overwatch 2.

Blizzard říká, že každá nová sezóna obvykle přinese „nový hrdina nebo nová mapa“, ale vypadá to, že sezóna 2 bude mít obojí.

Klášter Shambali je název nové mapy pro doprovod. Je zasazen do Omnic Home of Zenyatta a nový hrdina Ramatra.

Sezóna 2 Overwatch má nový bitevní průsmyk, kůže a mýtickou pokožku.

Každá nová sezóna Overwatch 2 přichází s novou bitevním průkazem a sezóna 2 se neliší. Nový bitevní průchod s 80 úrovními poskytne hráčům kosmetiku a odměny, jak se vyrovná po celé sezóně.

To znamená, že hráči budou moci odemknout „30+ nových kůží“ pro hrdiny, včetně nové mýtické kůže pro Junker Queen jako poslední úroveň bitevního průchodu, která je velmi přizpůsobitelná.

Zde si můžete přečíst zbytek poznámek sezony 2.

  • OW 2 Sezóna 2
  • Overwatch 2 Season 2