Kdy končí sezóna Diablo 3 28? | Ginx Esports TV, Diablo 3 Season 28 End Times – ledové žíly

Diablo 3 sezóna 28 časů

Pokud jste zvědaví, zde je seznam všech ročních období Diablo 3, včetně jejich počátečních a koncových dat.

Kdy končí sezóna Diablo 3 28?

James Wright

EA FC24 Průvodce

Dobře, víme, že aktuální sezóna by mohla jen zahájit, ale někteří fanoušci už chtějí přesně vědět, jak dlouho musí počkat, než mohou ve svatyni vyzkoušet něco nového s Diablo 3 Season 29 29.

Možná jste jedním z těch lidí, kteří nejsou spokojeni s současným sezónním tématem, nebo možná chcete další otřes stávajícího seznamu Tier Diablo 3, takže můžete vyzkoušet novou sestavu.

Ať už je váš důvod jakýkoli, chápeme, že není vždy tak snadné přesně vědět, jak dlouho musíte počkat, než začnete hrát zbrusu novou sezónu v Diablo 3.

.

Aktualizace 11. září 2023: Tento článek byl aktualizován tak, aby odrážel nejnovější zprávy o aktuální sezóně konec Diablo 3.

Diablo 3 Sezóna 28 DATUM DATUM STRÁNKY START OBSAH SEZNAME

Jak dlouho trvá sezóna Diablo 3

Každá sezóna Diablo 3 bude obvykle trvat minimálně 12 týdnů, přičemž novější sezóna trvá výrazně déle.

Máme graf dále na stránce s každým počátečním a koncem datum pro hru a jak vidíte, od roku 2020 obvykle Diablo 3 roční období obvykle trvala blíž k 17 až 19 týdnů délku. Je spravedlivé říci, že jakákoli nadcházející sezóna pravděpodobně vydrží blíže této 18týdenní značce.

Diablo 3 Sezóna 27 Sezóna Cesta Tasks Odměny dobytí

Kdy Diablo 3 sezóna 29 končí spekulace

Aktualizace: Diablo 3 Season 29 přichází velmi brzy!

Roční období Diablo obvykle končí v neděli, s novými obdobími, kdy se v pátek vždy spustí. S ohledem na to spekulujeme Diablo 3 Sezóna 28 má datum ukončení pátku 15. září 2023.

Přesná doba uvolnění pro Diablo 3 Season 29 je 5 str.m. PST/CET/KST.

Všechna data spuštění a konce Diablo 3

Pokud jste zvědaví, zde je seznam všech ročních období Diablo 3, včetně jejich počátečních a koncových dat.

Trvání ve dnech

James Wright

Napsal James Wright

James je bývalý editor GfinityESports a Turtle Beach. Kdysi dávno se mu podařilo proměnit Daily Star v slušnou herní zásuvku důvěryhodné, že je na panelu rozhodčích pro herní ceny a E3 Expo. Možná jste také viděli jeho práci na volné noze v časopisech jako Little White Lies, 360 Gamer a Zoo Magazine. Když nehraje jako jeho lovec v Destiny 2, nebo se vplíží do kola Marvel Snap, pravděpodobně ho najdete hraní na nějaké dobrodružství Playstation pro jednoho hráče jako horizont nebo Bůh války. Býval posedlý Pokemon Go, ale pak si uvědomil, že má dvě děti, aby zvedla. Je trvale zmatený gacha hry jako Genshin Impact a Honkai: Star Rail, ale nevadí to zkusit něco nového, pokud mu upustíte e -mail.

Diablo 3 sezóna 28 časů

Diablo3-News-Season-28

Blizzard oznámil datum ukončení a časy pro jeho předposlední sezónu 10. září. Níže si můžete prohlédnout doba uzavírání jednotlivých regionů. Už jsme viděli, co přijde v sezóně 29, poslední pro Diablo 3, a můžete si prohlédnout jeho poznámky PTR zde.

Logo Blizzard

Sezóna 28 se blíží ke konci. Níže jsou v době, kdy sezóna 28 skončí pro každý region.

Evropa – 10. září v 17:00
Asie – 10. září v 17:00 KST

. Zůstaňte naladěni!

Celý oficiální zpravodajský příspěvek si můžete přečíst zde