Kdy můžete předpětí Diablo 4? | Rock Paper Shotgun, tady je přesně kdy a jak můžete předpětí Diablo 4 | Gamesradar

Zde je přesně kdy a jak můžete předpětí Diablo 4

Blizzard odhalil, že Diablo 4 bude po instalaci na svém počítači zabírat 90 GB prostoru, takže pokud plánujete předpětí hru brzy, budete se muset ujistit, že na SSD máte alespoň 90 GB dostupného prostoru nebo HDD.

Kdy můžete předpětí Diablo 4?

Postava Diablo 4 se objeví

Kdy můžete začít s předpětím Diablo 4? Dlouho očekávaný Diablo 4 má být spuštěn za pár dní, 6. června – nebo dokonce dříve, pokud jste předobjednali deluxe nebo ultimate vydání. A pokud jste jednou z legií hráčů dychtivě čekající na návrat do Sanctuary, možná budete chtít předem načíst Diablo 4 co nejdříve, abyste mohli začít hrát od prvních několika sekund vydání.

Níže vás projdeme, až budete moci předpětí Diablo 4 bez ohledu na to, kde jste na světě. A také odhalíme, kolik místa potřebujete na počítači nebo konzole, abyste mohli začít instalovat a přehrávat Blizzard’s Monumental New RPG.

Diablo 4 Screenshot ukazující pět tříd seděl kolem táboráku (zleva doprava: barbar, nekromancer, kouzelník, Rogue, Druid)

Diablo 4 instalace velikosti

Blizzard odhalil, že Diablo 4 bude po instalaci na svém počítači zabírat 90 GB prostoru, takže pokud plánujete předpětí hru brzy, budete se muset ujistit, že na SSD máte alespoň 90 GB dostupného prostoru nebo HDD.

Pokud hrajete na Xboxu, budete potřebovat přibližně 80 GB volného prostoru k instalaci Diablo 4, a pokud jste na PlayStation, pak budete potřebovat jen o něco méně, kolem 76 GB.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste se v nadcházejících dnech připravili na Diablo 4. Přečtěte si více o tom, kdy Diablo 4 zasáhne náš vyhrazený průvodce čas Diablo 4.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Diablo IV následujte
 • Hack & Slash následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.

Zde je přesně kdy a jak můžete předpětí Diablo 4

Přizpůsobení znaků Diablo 4 ukazující kouzelníka

Podrobnosti o předběžném načtení Diablo 4 jsou konečně živé a odhalují poslední kousky informací, které budete muset vědět před spuštěním hry v červnu.

Budete moci předpětí Diablo 4 od 16:00 PDT / 19:00 EDT 30. května, nebo 12:00 BST 31. května. Na konzolech PlayStation nebo Xbox budete muset hrát hru v obchodě a zasáhnout „Stáhnout“, až přijde čas. Na PC budete muset vydat se do sekce Diablo 4 bitvy.Čistý klient, vyberte Diablo 4 pod rozbalovacím možnostem „hry“ a stiskněte instalaci.

Blizzardovo oznámení má pro hráče na každé ze tří platforem jeden poslední krok. Hráči PC se budou muset „připravit na to, aby se stali potřebami Wanderer Sanctuary“, „hráči Xbox by se měli„ připravit na zabití legií Lilith “a fanoušci Playstation by se měli„ připravit na záchranu občanů Sanctuary před nevyslovitelnou temnotou.„Pravděpodobně jste bezpečí dělat všechny tři bez ohledu na to, na které platformě jste, ale.

Termíny a časy Diablo 4 Early Access již byly potvrzeny před týdny a tento odkaz můžete sledovat pro úplné zhroucení. Včasný přístup pro hru bude k dispozici každému, kdo si zakoupí digitální deluxe nebo ultimate vydání od 1. června. Úplné spuštění pro všechny hity 5. června. Devs říkají, že jsou „sebevědomí“, že spuštění je hladké, ale to by byla vzácnost pro jakoukoli hru s hlavní online komponentou.

Je jich mnohem více velkých Nové hry pro 2023 těšit se, ale není jich mnoho větších než Diablo.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.