Kdy mohu použít Mount v Bradavickém dědictví?,

?

Kdy mohu použít Mount v Bradavickém dědictví?

Bradavice Legacy Mount Hippogriff Flying Kdy mohu použít horu v Bradavickém dědictví?

Možná nebudete schopni hrát na famfr Bradavice Legacy, Ale ve chvíli, kdy se vydáte na hippogriff, kouzlo Harry Potter Filmy ožívají. Mounts samozřejmě není nejrychlejším způsobem, jak letět Bradavice Legacy – Jízda na koštěti vás často dostane do cíle mnohem rychleji – ale prozkoumání areálů Bradavic na vrcholu hory není nic jiného než majestátní. . Herní prostředí je obrovské a bude zapotřebí spousta cestování, aby se dostali na různé příběhové mise a vedlejší úkoly, takže získání hora způsobí, že se po celém světě dostane mnohem lépe zvládnutelná. Bradavice Legacy.

Po dokončení „The High Keep“ můžete použít horu v Bradavickém dědictví

Vaše postava nebude moci jezdit na hoře, dokud nedokončíte „The High Keep“, dvacáté sedmé příběhové mise. V „The High Keep“ zachráníte Highwing a jeho přítel před zlými pytláky. Jakmile to uděláte, budete moci jezdit Bradavice Legacy.

V současné době jsou k dispozici čtyři úchyty Bradavice Legacy. Jsou to Hippogriffs Highwing a Caligo, Thestral jménem Sepulchria a Graphorn zvaný Lord of the Shore. Kromě toho, pokud jste hru předobjednali, hory zahrnuté jako bonus za předobjednávku se odemkne, jakmile je dokončena „High Keep“.

Jakmile získáte právo jezdit na hoře, můžete svolat zvíře stisknutím LB/L1 v kombinaci s trojúhelníkem Y/. Poté zaujmete stisknutím tlačítka A na konzolách Xbox a x na PlayStation 5.

O autorovi

Tyler Erickson

. Miluji hry FPS, akce/dobrodružství a sportovní hry. V zábavě píšu o všem Star Wars, komiksy, akční a hororové filmy a fantasy a hororové knihy. Také jsem napsal pro Gamerant, thexboxHub a podivně úžasné hry. Podcaster a Streamer a vždy rádi mluvíme o hrách nebo zábavě, tak mě sledujte na sociálních sítích!

Kdy odemknete Mounts in Bradarts Legacy?

Highwing the White Hippogriff v Bradavickém dědictví

V Bradavicích jsou hory jedny z nejvíce majestátních způsobů, jak se obejít. Jakmile odemknete, budete stoupat vysoko na hippogriffu nebo válce skrz pytláci obkročjte mocného pána pobřeží v žádném okamžiku. Hippogriffs a The Thestrels vytvářejí vítěznou alternativu k vašemu mnohem méně mazlivému Bradavici Legacy Broom, ale budete muset počkat na určitý bod v příběhu, než je budete moci svolat.

Highwing The Hippogriff je první, pak budete moci jezdit na pramenech a jakmile dokončíte San Bakarův pokus. Zní to jako zábava? Zde je jak a kdy můžete očekávat, že odemknete hory v Bradavickém dědictví

Jak získat hory v Bradavickém dědictví

Chcete -li získat hory v Bradavickém dědictví, musíte dokončit misi s názvem High Keep. Je to hlavní úkol mise po druhém soudu – soud Charlese Rookwooda – a začíná setkáním s Natty poblíž některých starých hradních ruin, kde budete také muset vyšplhat na cimbuří v dědictví Bradavic.

Uvidí vás nakonec zachránit hippogrifa s názvem Highwing a další hippogriff, od pytláků. Jakmile je tento úkol dokončen, budete moci svolat Highwing jako hora. Může létat a běhat po zemi, v závislosti na tom, jak se chcete obejít.

Jakmile je to jeden, také odemknete jakékoli předobjednávky nebo luxusní bonusy Mount, které byste mohli mít. Každý, kdo předobjednal dědictví Bradavice.

Jak svolat hory v Bradavickém dědictví

Jakmile dokončíte misi s vysokým obsahem a máte přístup k Highwingu, můžete je svolat pomocí L1 / LB a poté trojúhelníku / y. V zásadě vychovávejte nabídku radiálního vybavení a uvidíte, a budete schopni aktivovat se na pravé straně.

Jakmile jste a jste připraveni jít, stiskněte X / A, abyste vzlétli, nebo můžete také běžet po zemi, když je namontován. Ve vzduchu můžete stisknout R2 / RT rychleji a poté pomocí správné analogové tyčinky upravit výšku.

Je mnohem těžší přistát na hoře než na koštěti, takže na přistání musíte tlačit celou cestu dolů, dokud se vaše hora nedosáhne země, a poté stiskněte Circle / B, aby skutečně vystoupil.

Kolik je tu dědictví Bradavic?

V současné době jsou k dispozici čtyři horské hory Bradavic.

  • (Odemknutím dokončením mise s vysokým udržením)
  • (Bonus předobjednání)
  • Sepulchria thestral (Bonus Deluxe Edition)
  • Lord of the Shore Graphorn (Odemknuté dokončením soudu v Quest San Bakar)

.K. Rowlingův veřejný postoj k genderové identitě, který nadále zpochybňuje inkluzivitu v srdci komunity Harryho Pottera. Tady je náš vysvětlení na Bradavice Legacy Controversie.

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

.

Sam Loveridge

Globální šéfredaktor, Gamesradar+

Sam Loveridge je šéfredaktorem Globálního redaktora Gamesradar a do týmu se připojil v srpnu 2017. Sam přišel do Gamesradar poté, co pracoval v TrustedReviews, Digital Spy a Fandom, po dokončení MA v žurnalistice. Ve své době měla také vystoupení na Guardian, BBC a další. Její zkušenosti viděla její krycí konzole a PC hry, spolu s herním hardwarem, po desetiletí a pro Gamesradar má na starosti celkový směr webu, spravující tým a zajišťování toho, že je to nejlepší, jak může být. . Hraje na všech platformách a specializuje se na tituly jako Pokemon, Assassin’s Creed, The Sims a další. V zásadě miluje všechny hry, které nejsou sportovními nebo bojovými tituly! Ve svém volném čase Sam rád žije jako údolí Stardew vařením a pečením, pěstováním zeleniny a užívání si života na venkově.

  • +

Starfield je větší a ambicióznější než Skyrim, ale bude to vydržet zkoušku času stejným způsobem?

Tato chaotická, zbraň s roguelikeem mě nechala odstřelovat násilné racky a zvedání dítěte axolotls