Kdy odemknete místnost požadavku ve věku Bradavic?, Bradavice Legacy: Jak odemknout a rozšířit místnost požadavku – Polygon

Jak odemknout a změnit místnost požadavku ve věku Bradavic

Poskytl Warner Bros Bradavice Legacy Propagation Screenshot.

Kdy odemknete místnost požadavku ve věku Bradavic?

Poskytl Warner Bros Bradavice Legacy Propagation Screenshot.

Kromě praktického zobrazení Bradavic, obrovské mapy, desítky kouzel a zajímavého příběhu je jednou z hlavních atrakcí v dědictví Bradavic místnost požadavku. Toto je v podstatě verze budovy osídlení hry, protože máte povoleno umístit řadu struktur a dalších předmětů do místnosti požadavku. Jak však postupujete v místnosti požadavku, zjistíte, že můžete jít mimo magickou místnost a vytvořit ještě lepší prostor v zemi, která je vaše vlastní.

To vše bylo uvedeno v předběžném záběru pro dědictví Bradavic, protože vývojáři chtěli přilákat hráče s tím, jak velkou svobodu jim hra dává. Koneckonců, kdo nechce navrhnout svůj vlastní prostor s magickými lektvary, bylinkami a dalšími předměty? Hráči však ve své době objevili ve své době, že místnost požadavku není funkcí, která je k dispozici od začátku. Ve skutečnosti musíte počkat dost času, než skutečně získáte přístup do místnosti.

Níže můžete přesně vidět, v jakém okamžiku odemknete místnost požadavku v Bradavickém dědictví.

Odemkněte místnost požadavku ve dědictví Bradavic

Požadavek je hlavním příběhem, který vám dává profesor Weasley. Ačkoli, abyste získali tento úkol, musíte nejprve dokončit svou první létající třídu. To zahrnuje učení základů manipulace s koštětem a koupit si vlastní koště od Sprintwitches in Bradseade.

Bradavice Legacy místnost požadavku

Krátce poté, co jste dokončili tuto třídu létání a jsou majitelem vlastního koště, profesorka Weasley vám pošle nějakou poštu, která vám řekne, že pro vás našla způsob, jak si procvičit magii v méně přeplněném prostředí. Jak jste možná uhodli, toto prostředí je místnost požadavku. Jakmile dostanete profesorovu poštu, objeví se ve vašem deníku úkol, který říká, že se setká s profesorem ve věži astronomie. Tento úkol se nazývá místnost požadavku a po dokončení budete mít přístup do místnosti volně přístup. Má však požadavek na úroveň 6, takže se ujistěte, že jste na této úrovni, než se setkáte s profesorem Weasleym.

Poznámka editora: Stvořitel série Harryho Pottera, j.K. Rowlingová, oznámila své názory proti trans-trans dospívání. My v Upsomer jsme vehementně proti názorům vyjádřeným Rowlingem a povzbuzujeme naše čtenáře, aby si přečetli dopad jejích názorů na naše sesterské stránky, Mary Sue. Pokud byste chtěli darovat na pomoc trans -lidem v nouzi, navštivte prosím Trans Lifeline nebo Mermaids UK.

Jak odemknout a změnit místnost požadavku ve věku Bradavic

Soubor požadavku v Bradavickém dědictví

Johnny Yu (on/ho) je spisovatel průvodců v Polygonu. Psal o hrách jako The Legend of Zelda: Slzy království, Diablo 4, a Emblem Fire Emblem.

Požadavek je vaše plně přizpůsobitelná základna operací v Bradavice Legacy. To je místo, kde budete vařit lektvary, pěstovat rostliny a starat se o vaše magická zvířata. nicméně, Bradavice Legacy Hodně na vás hodně hodí, takže to může být matoucí, co můžete udělat zde. Čtěte dále a dozvíte se vše, co můžete udělat ve svém pokoji požadavku.

Kdy odemknete místnost požadavku ve věku Bradavic?

Po dokončení hlavního příběhu ”Místnost požadavku,„Odemknete místnost požadavku, abyste mohli použít a plamen Floo in Sekce tajných místností mapy Bradavic.

Jak umístit, upravovat a odstraňovat položky do místnosti požadavku

Velký zalévací stůl v Bradavicích

Naučíte se Konzuring hláskovat a Evanesco Během hlavního příběhu quest „místnost požadavku“ a Změna kouzla Během následujícího postranního úkolu „zdobení interiéru.“

  • Kouzlo kouzla – umožňuje vám umístit předměty do místnosti požadavku
  • Změna kouzla – Změňte vzhled nebo orientaci položky, když je obsazen v místnosti požadavku. Změňovací kouzlo lze také použít na cokoli od stropu na podlahu.
  • Evanesco – Odstraňuje položky z místnosti požadavku a zároveň vrací nějaký měsíc

Chcete-li používat kouzla, stiskněte „T“ (na PC) nebo přímo na D-pad (na konzolách) a vybavte je na hotbar. Tato kouzla jsou použitelná pouze v místnosti požadavku, takže je ujistěte, že je přepněte, když odejdete.

Jak mohu rozšířit místnost požadavku v Bradavickém dědictví?

Nezahrnuje expanze vivaria, místnost požadavku se může dvakrát rozšířit, což vám dává více místa na umístění stanic, nábytku a dekorací. Můžete si přizpůsobit, jak bude místnost vypadat změnou vzhledu stropu, stěn a podlahy. Za tímto účelem musíte dokončit dva úkoly:

  • Po úkolu „zdobení interiéru“ se otevře další část místnosti pro požadavek.
  • Po dokončení hlavního příběhu ”Závěrečné úložiště,„Pokoj z úkolu„ zdobení interiéru “se ještě více rozšíří.

Jak odemknout více dekorací pro váš pokoj požadavku

Halloweenské dekorace v dědictví Bradavic

Možná si všimnete, že mnoho dekorací není k dispozici, když poprvé odemknete místnost požadavku. Chcete -li získat více dekorací, najdete je v náhodných hrudnících po celém světě nebo je obdržíte po dokončení určitých úkolů.

Kde dostanu více stanic, abych vložil do svého pokoje požadavku?

Tomes and Scrolls Umístění na mapě v Bradavickém dědictví

Vydejte se na tomes a svitky v Braxmeade, abyste našli všechny stanice, které kdy potřebujete pro svůj požadavek. Zkontrolujte níže uvedenou tabulku a zobrazíte všechny stanice, které si můžete koupit a kolik stojí:

Všechny stanice z Tomes a Scrolls

Položka Popis položky Náklady (zlaté galeony)
Položka Popis položky Náklady (zlaté galeony)
Sekání Tato stanice pravidelně produkuje vedlejší produkt rostlin, takže na ni sledujte. 1 500
Hnoje Composter Použijte jej k vytvoření hnojiva, které lze použít ke zvýšení výnosu naočkované rostliny. 1 000
Poskakovací hrnec Tento typ magického malého hrnce bude pravidelně vařit náhodně vybraný lektvar. 3 000
Materiál rafinér Použijte jej k vytvoření měsíčního kamene nezbytného pro další kouzelné kouzla. 1 500
Zalévací stůl s velkým hrncem Pomocí jeho hrnce pěstujte nejrůznější užitečné magické rostliny. 1 000
Zalévací stůl se dvěma velkými květinály Použijte své hrnce k růstu nejrůznějších užitečných magických rostlin. 3 000
Zalévací stůl se středním hrncem Pomocí jeho hrnce pěstujte nejrůznější užitečné magické rostliny. 750
Zalévací stůl se dvěma středními květinály Použijte své hrnce k růstu nejrůznějších užitečných magických rostlin. 1 500
Zalévací stůl se třemi středními hrncemi Použijte své hrnce k růstu nejrůznějších užitečných magických rostlin. 3 000
Zalévací stůl se třemi malými květinály Použijte své hrnce k růstu nejrůznějších užitečných magických rostlin. 400
Zalévací stůl s pěti malými hrncemi Použijte své hrnce k růstu nejrůznějších užitečných magických rostlin. 2 500
Stanice středních lektvarů Dokonale vhodné pro všechny vaše potřeby vaření lektvaru. 1 000
Polécí stanice ve tvaru T Dokonale vhodné pro všechny vaše potřeby vaření lektvaru. 2 000

Kdy odemknete vivarium v ​​Bradavickém dědictví?

Po dokončení hlavního příběhu ”Elf, nab-sack a tkalcovský,„Odemknete první vivarium, kde můžete umístit jakékoli magické zvíře, které zachytíte. Vivarium je také místo, kde se budete starat o svá zvířata krmením a péčí.

Jak mohu svolat více zvířat v mém vivariu?

Deek in Bradares Legacy

Když dokončíte Deek’s Quest Line, váš pokoj požadavky se rozšíří a odemkne více vivarií, abyste mohli umístit vaše magická zvířata. Pro každou postranní úkol, který dokončíte, odemknete další vivarium, které pojme až čtyři druhy a 16 zvířat. Chcete -li zjistit, jak vypadá každý z vivarií, podívejte se na níže uvedenou galerii.