Kdy se nilou uvolní v Genshin dopad? | Datum vydání NILOU – dot eSports, Genshin Nilou Banner, Talents and Details – Genshin Impact Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Vstupuje do State PiroUette a jedná se o hydro DMG nedalekým soupeřům na základě Nilou’s Max HP. Zatímco je ve stavu Pirouette, normální útoky a elementární útoky Nilou způsobí, že vstoupí do tance meče a postojů k vířivým krokům, což způsobí, že DMG se zabývá přeměnou na hydro DMG, které nelze přepsat a které se považují za elementární dovednosti dmg.

Kdy se nilou uvolní v Genshin dopad?

Poprvé odhaleno letos v létě se datum vydání Nilou rychle blíží Dopad Genshin. Je tanečnicí ze Sumeru s milující osobností.

.

Zde je, když je Nilou připravena uvolnit Dopad Genshin.

Datum vydání NILOU

V srpnu byl Nilou odhalen jako postava, která by byla součástí 3.1 Aktualizace.

Tato aktualizace byla vydána v září. 27, ale bude součástí druhé fáze aktualizace. Hráči budou muset počkat, až se tato část aktualizace zavede, aby vyzkoušela Nilou, spolu s opakováním banneru Albeda.

Její přesné datum vydání musí být ještě odhaleno. Není jasné, kdy se uvolní druhá fáze. Mělo by to však být brzy.

Někteří hráči ukazují na polovinu října. Vezmeme -li v úvahu obvyklý rozvrh vývojáře pro bannery charakteru, by měla Nilou uvolnit na říjnu. 14 Spolu s Rerunem Albedo, který by byl nahrazen jinými bannery v listopadu. 2.

Tento článek bude aktualizován, až budou k dispozici více informací.

. Její práce na částečný úvazek je nabíjení do zdí s Reinhardtem. Pokrývá ESPORTS LEAGEE OF LEGENDS a další tituly šest let. Stále věří v Moskva pět comeback. Také spadla do jámy MMO a pokrývá FFXIV a Genshin.

Genshin Nilou Banner, talent a detaily

Dopad Genshin

Hledáte informace o Genshin Impact Nilou? .1. Je to uživatel meče a má vodní vizi. Hráči ji poznají jako tanečnice v divadle Zubayr, kde fascinuje publikum svým půvabným chováním.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Genshin Impact Nilou, včetně jejího banneru, schopností, pasivních talentů a souhvězdí.

Genshin-Nilou-Banner.jpg

Genshin Nilou Banner

Datum vydání Nilou bylo 14. října 2022. Její banner, Twirling Lotus , Běží od 14. října do 1. listopadu 2022.

Normální útok: Dance of Samser

Normální útok: Provést až 3 po sobě jdoucí stávky.

Nabitý útok: Spotřebuje určité množství výdrže k provedení ztoku.

Ponoření útoku: .

Vstupuje do State PiroUette a jedná se o hydro DMG nedalekým soupeřům na základě Nilou’s Max HP. Zatímco je ve stavu Pirouette, normální útoky a elementární útoky Nilou způsobí, že vstoupí do tance meče a postojů k vířivým krokům, což způsobí, že DMG se zabývá přeměnou na hydro DMG, které nelze přepsat a které se považují za elementární dovednosti dmg.

V těchto postojích třetí taneční krok Nilou ukončí piruetu a má následující účinky:

  • Sword Dance: Uvolněte světelnou iluzi, která se zabývá hydro DMG soupeřům, které se dotýká a uděluje lunární modlitební efekt. Tento efekt přeměňuje Nilouovy normální útoky na taneční techniky meče a její poslední zásah uvolní světelnou iluzi.
  • Kvírací kroky: Nilou uvolní vířivé vodní kolo, které zabývá Aoe Hydro DMG a vytváří klidnou auru, která sleduje vaši aktivní postavu kolem a aplikuje mokré protivníky v rámci svého Aoe.

Nilou není schopen provádět nabité útoky, když je pod účinkem piruety nebo lunární modlitby. Tyto účinky budou odstraněny, jakmile opustí pole nebo opustí tyto státy.

Začíná tanec vzdálených snů a pramenů, které slyší, což způsobuje rozkvět vzdálených vod, jedná se o Aoe Hydro DMG na základě MAX HP Nilou a aplikovat přetrvávající efekt Aeon na všechny soupeře zasáhl. Po intervalu budou odpůrci postižený přetrvávajícím Aeonem užívat hydro DMG.

Genshin Nilou pasivní talent

Pasivní jméno talentu Popis
Court of Dancing Orgetals Když jsou všechny postavy na večírku buď Dendro nebo Hydro, a existuje alespoň jeden charakter Dendro a Hydro, dokončení třetího tanečního kroku Nilou’s Dance of Haftlkarsvar udělí všechny okolní postavy odměnu zlaté kalich po dobu 30 sekund. Postavy pod účinkem odměny Golden Chalice se jejich elementární mistrovství zvýší o 100 po dobu 10 sekund, kdykoli jsou zasaženy útoky Dendro. Spuštění reakce kvetou také vytvoří hojná jádra místo Dendro Cores.
Taková jádra budou po vytvoření velmi rychle prasknout a budou mít větší AOE. Bountiful Cores nemohou spustit hyperbloom nebo Burgeon a sdílejí horní numerický limit s Dendro Cores. Bountiful Core DMG je považován za DMG Deal of Dendro Cores produkované Bloomem.
Dreamy Dance of Aeons Každých 1 000 bodů Max HP nad 30 000 způsobí, že DMG je vydáno bobulejšími jádry vytvořenými postavami postiženými odměnou Golden Chalice o 9%.
Maximální nárůst bojového jádra DMG, kterého lze dosáhnout tímto způsobem, je 400%.
Bílý Jade Lotus Když je dokonalé vaření dosaženo na potravinách s účinky souvisejícími s dobrodružstvím, existuje 12% šance získat dvojnásobek produktu.

Podívejte se na materiály NILOU Ascension, které musíte sbírat!

Souhvězdí Genshin Nilou

Název souhvězdí Popis
Tanec ubývajícího měsíce Dance of Haftkarsvar bude vylepšen následovně:
Svítilá iluze DMG se zvyšuje o 65%. Doba trvání klidu aury je prodloužena o 6s.
Hvězdné oblohy jejich květiny déšť Poté, co postavy zasažené hydro DMG zlatý kalichův odměnu pro soupeře, se soupeřův hydro res sníží o 35% pro 10s. Po spuštěné reakci Bloom se DMG na soupeře sníží jejich Dendro Res o 35% pro 10s.
Musíte odemknout talent „Court of Dancing Orgens“.
Beguiling Shadowstep Zvyšuje úroveň tance Abzendegi: vzdálené sny, poslech jaro o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
Fricative Pulse Po třetím tanečním kroku Dance of Haftlkarsvar’s Pirouette zasáhne protivníky, Nilou získá 15 elementární energie a DMG z jejího tance Abzendegi: Distanční sny, poslech jaro se zvýší o 50% pro 8 s.
Twirling Light Zvyšuje úroveň tance HaftKarsvar o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
Frostbreakerova melodie Za každých 1 000 bodů maximálního HP se kritická sazba Nilou a kritický DMG zvýší o 0.6% a 1.2%. Maximální zvýšení míry kritiky a kritický DMG prostřednictvím této metody je 30% a 60% respektive 60%.

Tipy, jak používat Nilou k jejímu maximálnímu potenciálu, naleznete v našem průvodci sestavení!