Kdy se uvolní přístav ve Valorant?, Kdy se uvolní přístav ve Valorant? | Datum vydání přístavu – dot eSports

Riot Games vydalo 10. října plakát agenta 21 a poslalo komunitu do šíleného státu. . Zejména Riot Games už týdny škádlí přístav. Nový agent byl diskutován ve skrytých e -mailech zaslaných Fade, které byly nalezeny v rozsahu, a společnost také používala snímky představující Indii, kromě zvukového protokolu Cypher.

Kdy se uvolní přístav ve Valorant?

Riot Games odhalily oficiální kresbu pro Varun Batra aka Harbor.

Riot dříve potvrdil, že bude ovladačem a velikonoční vejce naznačují, že bude schopen ovládat vodu.

Riot Games vydalo 10. října plakát agenta 21 a poslalo komunitu do šíleného státu. Oficiální obrázek potvrdil, že agent bude nazýván Harbor, a video upoutávky, které společnost zveřejnila dříve, bylo zřejmé, že agent je z Indie. Zejména Riot Games už týdny škádlí přístav. Nový agent byl diskutován ve skrytých e -mailech zaslaných Fade, které byly nalezeny v rozsahu, a společnost také používala snímky představující Indii, kromě zvukového protokolu Cypher.

. Fanoušci také pevně věří, že oficiální umění má stopy o Harborových schopnostech ve Valorant.

Všechno, co víme o přístavu

. . Povolá z Indie, skutečné jméno Harboru Varun Batra je odkazem na hinduistickou boha Varuna nebo boha oceánů. Cypher také našel klíčové informace o přístavu, které lze nalézt v rozsahu.

. V současné době jsou ve Valorantu pouze čtyři ovladače, zatímco existuje šest duelistů, čtyři strážce a pět iniciátorů.

Vývojář John “RiotMemeMemeMeme„Goscicki se podepsal z blogu s hindskou frází -““ – což se překládá na„brzy se uvidíme.„Přidal také upoutávku obrázku plné velikonočních vajec o přístavu. Obraz měl talíř samosas, indické pouliční jídlo, umístěný vedle deníku a šálek čaje. Při bližším inspekci byla v pozadí patrná brána Indie a přístav v Bombaji. Poznámky v deníku zahrnovaly mapu Indie a šípů naznačující přesun ze Západu (Bombaj) do východní části země.

Když navštívíte rozsah tréninku ve Valorant, spatříte podobnou mapu Indie. . Zejména stejný symbol lze vidět na přístavní paži.

Kdy se uvolní přístav ve Valorant?

Podle Riot, epizoda 5 akt 2 Valorant skončí 17. října (PDT) a nový akt se očekává, že bude žít 18. října. . Stejně jako u jiných agentů budou hráči muset hrát ve hře Harbour ve hře, získat XP nebo koupit úroveň, aby ho odemkli. Hráči mohou také očekávat, že uvidí plnohodnotnou upoutávku a také velmi brzy odhalení schopnosti pro přístav.

Kdy se uvolní přístav ve Valorant?

Valoranta . .

Harborův design lze považovat za jeden z nejvíce dobře artikulovaných Valoranta. Povolává z Indie, tento agent se nějak podobá vzhledu Sinbadu, který může hrát s vodou. .

Pokud jde o jeho schopnosti, Harbor má pár triků na rukávu. Jeho schopnosti dosud nebyly oficiálně odhaleny, ale ukázky pro něj naznačují, že přístav může manipulovat s vodou a používat ji jako jeho hlavní kurz dovedností. To zahrnuje jeho schopnost vytvářet bublinu a přílivovou vlnu, které lze použít k urážce a obraně.

“Vítejte v týmu, Harbor.”. Tento nový agent řadiče, pocházející z pobřeží Indie, přikazuje směsici přílivu a torrent pro štíty spojence a soupeře Pummel, “čte popis Riot’s YouTube.

Kdy se uvolní přístav Valoranta?

Další aktualizace, epizoda pět, Act Three, zasáhne živé servery na říjen. 18. Očekává se, že přístav dorazí spolu s aktualizací, čímž se Riotův pravidelný rozvrh zavedení nového agenta nebo mapy s novým aktem.

. Dříve psaly zpravodajské články a průvodce pro Gfinity Esports, Sportskeeda, eSports.síť a Ginx esports TV. Také konkurenční hráč Marvel Snap pod mým jménem ve hře: Davidwaaaa, žebříček Infinite a připojení k několika snap turnajům. Sheesh. Pojďme se kontaktovat: [chráněno e -mailem]

Valorant Harbor Datum vydání, schopnosti a další

Valorant pokračuje v přidávání nových hrdinů s každým novým velkým aktem a to se nemění, protože přístav přichází na scénu. Ale kdy můžete očekávat ?

Harbor přináší do hry své vzhledy a schopnosti založené na vodě pomocí rozmanité kombinace síly, aby fungovaly jako štít a podpora a prodejce poškození. Díky tomu je docela jedinečnýho hrdinu ve střelce Riot a ten, který rozhodně otřese seznam úrovně agentů meta a valorantu po jeho příjezdu.

Ale zjistit, jaké jsou tyto schopnosti ve hře a kdy .

Datum vydání Valorant Harbour

Harbour vyjde ve Valorant 18. října 2022. Toto je také datum vydání pro další akt, epizoda 5 akt 3.

Schopnosti Valorant Harbor

Přístavní varorantní schopnosti jsou všechny založeny na manipulaci s vodou. Může svolat gejzíry, vodní stěny a přílivové vlny. .

Vybavte vodu. Oheň a pošlete vodu dopředu podél země. . . Zásah hráčů jsou zpomaleni

Vybavte kouli stínící vody. . Alt oheň k podráždění. .

Vybavte vlnu vody. . . .

Vybavte plnou sílu vašeho artefaktu. . Nepřátelští hráči v této oblasti jsou zaměřeni na následné gejzírky. Hráči chyceni v rámci stávky jsou otřeseni.

S datem vydání Valorant Habor a krátkými schopnostmi se s ním můžete rychle vyrovnat poté, co provedlo svůj příjezd na scénu. Ale také se budete chtít ujistit, že máte nejlepší nastavení valorantového kříže.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. . . Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.