Kdy se uvolní PVE v Overwatch 2? Dot eSports, Overwatch 2 Season 6 Start Time, Datum vydání, PVE podrobnosti a další.

Uvidíme formu PVE Overwatch 2, ale když?

Kdy se uvolní PVE v Overwatch 2?

Overwatch 2’s Dlouho očekávaný herní režim PVE je předmětem diskuse mezi hráči, vývojáři a herními médii měsíce. Nebojte se, protože o tom už nikdy nebudeme muset myslet díky vánici, která tuto myšlenku šrobová téměř úplně. Zbytky hledaného herního režimu se však vplíží Overwatch 2, .

Fanoušci se dožadovali kooperativního zážitku PVE od doby, kdy byly zahrnuty krátké segmenty PVE Overwatch Archivy události. Nyní se PVE přichází, ale bude to zmenšeno zpět z toho, co bylo původně plánováno pro hru.

Uvidíme formu PVE Overwatch 2, ale když?

Kdy bude PVE vydán v Overwatch 2?

Během Xbox Showcase Microsoft 11. června vydal Blizzard zcela nový přívěs pro Overwatch 2’s Nabídky PVE a potvrdily, že první vstup příběhových misí a další se stane v šesté sezóně v srpnu. 10.

S názvem Overwatch: Invaze, Sezóna bude zahrnovat příběhové mise, nový kooperační režim, nový podpůrný hrdina a ještě více v „největším poklesu obsahu hry.“

Podle zpráv bude systém PVE vydán postupně prostřednictvím „sezónního“ systému. V červnu 2022 ředitel her Aaron Keller sdílel, že stále pracují na všech částech PVE Overwatch 2.

Fanoušci byly původně slíbeny plné Overwatch Zkušenost s PVE, ale tento sezónní systém je cestou Blizzard od nynějška.

Toto zjevení vzbudilo docela značné množství kontroverze od komunity po letech medializovaných slibů PV. Místo toho dostaneme každou sezónu výběr kooperativních tidbitů, což je daleko od toho, co nám původně slíbilo.

Bohužel to jsou karty, které jsme byli rozdáni.

Na druhou stranu to dá Blizzard dostatečnou příležitost soustředit se na různé chyby a závady, které trápí střelce hrdiny. Bugs silně ovlivnily začátek každého Overwatch sezóna a s Blizzardovým sezónním plánem, který je nyní nastaven do kamene, by to mohlo znamenat, že na začátku každé hlavní aktualizace uvidíme méně problémů.

Emily je spisovatel zaměstnanců pokrývající Apex Legends, Overwatch, Pokemon a General Gaming for Dot Esports. Mezi její další předpisy patří digitální trendy, výkřik obrazovky a GameSpew. Pracuje také jako narativní návrhářka ve hrách. Spojte se s ní na Twitteru @thepokeflUte.

Overwatch 2 Sezóna 6 Čas zahájení, datum vydání, podrobnosti PVE a další

Overwatch 2 Sezóna 6 Čas zahájení, datum vydání, podrobnosti PVE a další

Hledám Overwatch 2 Season 6 Datum vydání? Další sezóna Overwatch 2 bude nabitá spoustou nových funkcí a vypadá jako jedna z největších sezón od vydání hry. S tak masivní sezónou před námi jsme shromáždili vše, co potřebujete vědět o nadcházející sezóně 6 Overwatch 2.

Pokud hledáte datum vydání sezóny 6 nebo co očekávat v rámci samotné sezóny, včetně podrobností o novém hrdinu, režimu invaze PVE a dalších, jste přišli na správné místo. Pokryjeme také všechny nové změny hry a režim hrdiny, který Blizzard zobrazoval v nedávné Xbox Showcase. Podívejte se na náš seznam úrovní Overwatch 2 Heroes.

Overwatch 2 Season 6 Datum vydání

Blizzard nyní zahájil věci s datem vydání Overwatch 2 Season 6 ve čtvrtek 10. srpna 2023. Vývojář hry také potvrdil časy, že nová aktualizace hry bude žít po celém světě.

Overwatch 2 Season 6 Start Time nás

  • 12:00 PST 10. srpna 2023
  • 15:00 EST 10. srpna 2023

Overwatch 2 Season 6 Start Time UK

  • 20:00 BST 10. srpna 2023

Overwatch 2 Season 6 Start Time EU

  • 21:00 Cest 10. srpna 2023

Overwatch 2 Season 6 Start Time AUS

  • 7 AM AEST 11. srpna 2023

Overwatch 2 Season 6 Start Time NZ

  • 9:00 NZST 11. srpna 2023

Overwatch 2 Sezóna 6 Odpočítávání časovače

Zde je náš časovač odpočítávání pro invazi Overwatch 2 Season 6, takže můžete vidět přesně, když bude nová sezóna naživo.

Můžete předpětí overwatch 2 sezóna 6?

Ano, budete moci předem načíst Overwatch 2 Season 6 na požadovanou platformu. Pro ty, kteří hrají na PC, se prostě budete muset vydat do bitvy.Čistá platforma. Poté z knihovny vyberte Overwatch 2 a stiskněte ikonu ozubeného kola vedle tlačítka přehrávání. Jakmile se nabídka objeví, vyberte možnost kontroly pro aktualizace a budete moci předběžně načíst aktualizaci. Mějte na paměti, že to budete muset provést pouze ručně, pokud nemáte povoleny automatické aktualizace.

Pokud jste hráčem konzoly, budete muset místo toho přejít do knihovny své platformy a hledat Overwatch 2. Poté budete podobně muset zkontrolovat aktualizace stisknutím tlačítka Možnosti na ikoně hry. Tato manuální metoda je opět pouze pro ty, které nemají povoleny automatické aktualizace, protože by si vaše konzole měla aktualizaci stáhnout, jakmile bude zavedena. Naštěstí, jakmile ji vaše konzole začala stahovat, nebudete muset čekat příliš dlouho, protože velikost souboru aktualizace je pouze 6 GB.

Overwatch 2 Invasion přichází na PlayStation 4 a Xbox One

Overwatch 2 Season 6 New Hero

Podle oficiálního plánu Overwatch 2 Blizzard bude nový hrdina přicházející v sezóně 6 hrdinou podpory jménem Illari. Zatímco Blizzard již od začátku Overwatch 2, Kiriko a LifeWeaver představil dvě nové podpory, má ve hře stále nejmenší množství hrdinů. Přináší jinou podporu jako další hrdina Overwatch 2, umožní více rozmanitosti, pokud jde o podporu stylů a výběr, kdo hrát.

Vývojáři odhalili Blizzard jako součást oficiálního přívěsu Overwatch 2 Invasion Trailer. Vybavena sluneční puškou, může nejen upravit doplňkové poškození pomocí své smrtící konečné dovednosti zvané zajaté slunce, ale také neustále uzdravit spojence tím.

S podpůrnými postavami, které jsou tak skryté jako jsou, Illari má také pohybovou schopnost nazývat výbuch. Slouží jako zvýšení pohybu v závislosti na směru, kterým se vydáte. Může vám také poskytnout přidanou vertikátu, pokud skočíte, když je aktivní. Má také další účinek knockback, čímž se zabrání otravným tankům nebo typům poškození, které vás připíná dolů.

Overwatch 2 Season 6 Story Missions

Se sezónou 6 Overwatch 2 přichází nový obsah ve formě dlouho očekávaných misí příběhu. Bude to kooperativní dobrodružství založené na PV. Zde si vy a vaši přátelé vyberete mezi set -hrdiny pro každou misi a bojujeme s vzestupem nulového sektoru, zlé organizace, která způsobuje zmatek na více městech.

Na jedné ze tří masivních map se budou konat tři kooperační mise, z nichž každá se bude konat. Tyto mapy uvidí hráče dokončit několik složitých cílů, zatímco bojují s různými všemi nepřáteli v různých stupních síly. Vývojáři potvrdili dva nové, silnější typy nepřátel, které se dostaly na tyto nové příběhové mise: dělostřelectvo a pronásledovače.

V King’s Row je k dispozici také nová bonusová mise. Zahrnuje to váš tým doprovázející robota, aby zachránil omnic podsvětí z nulového sektoru.

Příběhy nových misí Co-op Event budou spojeny s kinematikou, aby vás přivedly k rychlosti s overwatch lore. Pomůže vám také pochopit, co se děje v každé z těchto měst, ve kterých budete bojovat. Příběžné mise Overwatch 2 budou zahrnuty do balíčků Invasion Overwatch 2 za 15 $.

Overwatch 2 Season 6 Hero Mastery

Režimy tréninku Overwatch 2 neměly od původního Overwatch žádné zásadní změny. Hero Mastery je herní režim pro jednoho hráče, který se skládá z různých tréninkových kurzů pro Select Heroes. Účelem režimu je pomoci hráčům zdokonalovat své dovednosti s každým hrdinou a lépe porozumět tomu, kteří hrdinové vyhovují svým herním stylům nejlepší – velké zlepšení již existující řady praxe.

Tyto kurzy budou obsahovat překážky, nepřátelské roboty a mince, abyste mohli dobýt, abyste zlepšili své mistrovství každého hrdiny. Cílem je dokončit každý kurz co nejrychleji a co nejefektivněji, aby se zvýšilo vaše skóre.

Pokud se již ve hře považujete za veterána, nemusíte se bát. Tento režim také poskytuje něco pro dosažení také. Globální žebříček předvádí špičkové hráče pro každého hrdinu v režimu Mastery Hero. Jděte tam a nárokujte si nejlepší místo.

Zatímco Blizzard uvolní režim Hero Mastery v sezóně 6, vývojáři jej nebudou k dispozici až do aktualizace v polovině sezóny, kterou společnost nyní potvrdila, bude klesat 5. září 2023.

Overwatch 2 Sezóna 6 progresivní systém

Spolu s výše uvedenými změnami existuje ještě jedna hlavní aktualizace, která přináší novou rotaci na staré funkci OW2. Toto je návrat systému progrese hráče. To bude sledovat váš pokrok pro jednotlivé hrdiny a poskytne vám odměny, jako jsou odznaky a karty jmen v závislosti na vašem progresi hrdiny. S

Zatímco čekáme na příchod Overwatch 2 Season 6, můžete si užít zcela novou akci Overwatch 2 Summer Games 2023 včetně návratu Lucio Ball a další.

Jaká je příští sezóna Overwatch 2?

Sezóna 6 je příští sezóna pro Overwatch 2 a bylo oznámeno, že dorazí 10. srpna.

Jak dlouho je každá sezóna Overwatch 2?

Overwatch 2 roční období jsou obvykle asi devět týdnů. Vždy budou zahrnovat bitevní průkaz, který můžete odemknout novou kosmetiku a kůže.

Bude tu nový hrdina v Overwatch 2 Season 6?

Nový hrdina podpory přichází do Overwatch 2 Season 6, s názvem Illari spolu s novým permanentním herním režimem.