Kdy tmavý a tmavší konec playttest? Data, časy | Ginx Esports TV, kdy dělá tmavý a tmavší konec playtest? Dot eSports

Kdy je tmavý a tmavší konec playttest

Takže, zabrání jakýmkoli dalším pushbackes, Alpha #4 Dark and Darker Playtest skončí 16. února.

Kdy tmavý a tmavší konec playttest? Data, časy

James Wright

EA FC24 Průvodce

Následuje původní příběh – Ačkoli Tmavé a tmavší Už jsem nashromáždil spoustu fanoušků z předchozích playthestů, lze říci, že současné 4. demo pro hru se ukázalo jako zjevení, podobné Valheimově meteorickému vzestupu v roce 2021.

Pravděpodobně jste viděli zprávy a humbuk obklopující tento kooperační RPG D&D, protože tento měsíc rychle vyšplhal na parní grafy a čekal prvky úniku z Tarkova se starým školním dungeonem mistrem.

Hra bohužel je stále v Alpha a bude vyžadovat mnohem více testování a opravy, než bude připravena na úplné vydání. Aktuální demo má skončit koncem tohoto týdne, ale pro každého, kdo byl sevřen PVPVE první osoby, a chce to přesně vědět, až skončí playtest, přečtěte si dále.

Obsah

  • Kdy je datum ukončení temné a tmavší playttest?
  • V kolik hodin je tmavý a tmavší konec playttest?
  • Tmavý a tmavší odpočítávání času na konci

Kdy je datum ukončení temné a tmavší playttest?

Zpočátku byla naplánována na koncování Alpha #4 Dark and Darker Playtest. To bylo v souladu s daty pro Steam Next Fest.

Datum ukončení playtestu Alpha #4 však bylo prodlouženo. Vývojáři psali na parním blogu a řekli fanouškům:

„Vzhledem k dřívějším prostojům s obchodním postu, dohazování a ztracenou hrací dobou pro hráče, kteří byli falešně zakázáni, jsme se rozhodli prodloužit playtest až do 16. února.”

Takže, zabrání jakýmkoli dalším pushbackes, Alpha #4 Dark and Darker Playtest skončí 16. února.

V kolik hodin je tmavý a tmavší konec playttest?

V době psaní vývojářů Ironmace neoznámila přesné koncové časy pro nejvyšší playttest na Steam.

Pokud však uděláte nějaké kopání kolem tmavého a tmavšího kanálu Discord, najdete přesnější detaily, které vysvětlují, kolik času skončí temné a tmavší playttest.

Podle vývojářů, Tmavá a tmavší playttest je nastavena na skončení ve 08:00 UTC +0 ve čtvrtek 16. února.

Tmavý a tmavší odpočítávání času na konci

Pokud chcete vědět, jak dlouho jste zbývali hrát hru, podívejte se na odpočítávací hodiny níže.

Čas do tmavé a tmavší playttest končí

James Wright

Napsal James Wright

James je bývalý editor GfinityESports a Turtle Beach. Kdysi dávno se mu podařilo proměnit Daily Star v slušnou herní zásuvku důvěryhodné, že je na panelu rozhodčích pro herní ceny a E3 Expo. Možná jste také viděli jeho práci na volné noze v časopisech jako Little White Lies, 360 Gamer a Zoo Magazine. Když nehraje jako jeho lovec v Destiny 2, nebo se vplíží do kola Marvel Snap, pravděpodobně ho najdete hraní na nějaké dobrodružství Playstation pro jednoho hráče jako horizont nebo Bůh války. Býval posedlý Pokemon Go, ale pak si uvědomil, že má dvě děti, aby zvedla. Je trvale zmatený gacha hry jako Genshin Impact a Honkai: Star Rail, ale nevadí to zkusit něco nového, pokud mu upustíte e -mail.

Kdy je tmavý a tmavší konec playttest?

The Tmavé a tmavší Demo dosáhlo jednoho týdne od uvedení na trh a brzy má skončit. Vývojáři Ironmace však dali svým věrným hráčům léčbu ve formě prodloužení nejnovějšího playtest hry.

Tmavé a tmavší návyková hra PVEVP byla popsána jako mix Útěk z Tarkova a Dungeons & Dragons A tento jedinečný styl kombinovaný s jeho veselými sociálními komponenty způsobil, že se nezávislý titul v poslední době rozrostl v průměru přes 90 000 souběžných hráčů během svého nejnovějšího playtestu, podle SteamCharts.

Mnoho hráčů se zamilovalo do Tmavé a tmavší, Ale současný playtest hry nebude trvat věčně. Pokud tedy máte zájem vyzkoušet hru nebo jste jen zvědaví, kdy budete muset rozdělit cesty s názvem Ironmace, zde je vše, co potřebujete vědět.

Kdy je to nejlepší Tmavé a tmavší konec?

Aktuální Tmavé a tmavší Demo mělo běžet podél Steam Next Fest, která končí v únoru. 13. Podle vývojářů z úředníka však nejvíce playtest byl nyní prodloužen Tmavé a tmavší Svár. Zde je to, co museli říct:

“Vzhledem k dřívějším prostojům s obchodním postu, dohazování a ztraceným časem přehrávání pro hráče, kteří byli falešně zakázáni, jsme se rozhodli rozšířit nejvyšší playttest,” napsal SDF, vývojář Ironmace,.

Nový oficiální konec pro aktuální Tmavé a tmavší Playtest je 2:00 CT na únor. 16. Pokud tedy existují nějaké poslední sestavy nebo třídy, které chcete vyzkoušet, nyní máte poslední šanci v dohledné budoucnosti.

Polský spisovatel štábu. Mateusz dříve pracoval pro řadu prodejen a herních společností, včetně ESL. League of Legends nebo CS: GO? Miluje je oba. Ve skutečnosti se diví, jakou hru miluje každý den více. Chtěl jít před lety, ale někde na cestě rozhodl, že žurnalistika je rozumnější volbou – a měl pravdu.