Kdy začíná Fortnite sezóna 8? Kapitola 2 sezóna 7 Datum ukončení – Dexerto, kdy končí Fortnite Kapitola 2 sezóna 8?

.

Kdy začíná Fortnite sezóna 8?

Fortnite Season 8 Datum začátku

Epické hry

.

Mimozemský převzetí Fortnite Kapitoly 2. sezóna 7 je ta, která vyšla z ničeho z epických her, ale pro fanoušky Battle Royale to bylo příjemné překvapení. Mapa zaznamenala některé astronomické změny a kůže v Battle Pass patří mezi nejlepší, co jsme viděli za nějakou dobu.

.

Článek pokračuje po reklamě

  • Kdy končí sezóna 7 Fortnite?
  • Kdy začíná Fortnite sezóna 8?
  • ?

.

?

Podle známého Fortnite Dataminer Hypex bude kapitola 2. sezóna 7 Fortnite ukončit , .

.

Sezóna 7 končí 12. září!

. Takže i když je toto datum skvělé mít v zadní části naší mysli, je předmětem změnit.

?

Očekává se, že sezóna 8 Fortnite začne 13. září 2021. .

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

. Neviděli jsme však sezónu odloženou za více než rok, takže prsty, které se zkřížené, nevyskytuje u sezóny 8.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Fortnite Season 7 Aliens

.

Jaké je téma Fortnite Season 8?

Je vždy těžké předvídat, jaké bude téma nové sezóny Fortnite, protože Epic neustále hází hráče na smyčku. Například nikdo neočekával prvotní téma sezóny 6 s dinosaury.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Na základě nedávných úniků a náznaků však můžeme učinit některé vzdělané odhady. Jedním z největších zvěsti je, že Kevin The Cube se vrátí do sezóny 8, protože to škádlilo Fortnite’s Donald Mustard.

.

Fortnite Season 8 Kevin The Cube

Kevin Kostka se mohla v sezóně 8 vrátit do Fortnite.

Existuje však také potenciál, že se jedná o sezónu s tématem Halloweenu, protože 31. října bude přímo uprostřed sezóny. .

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Fortnite úniku naznačuje, že se na Spin-off Open-World RPG spin

Poslední teorie je, že sezóna 8 se bude točí kolem ninjů nebo něco podobného. Proč? No, nedávný únik tvrdil, že epické hry byly schopny získat práva na ikonu Anime Naruto a zjevně ho chtějí zahrnout do dalšího bitevního průchodu.

Článek pokračuje po reklamě

Stejný únik správně předpovídal spoustu věcí, jako je koncert Ariany Grande, a další nedávná zpráva naznačovala, že Epic skutečně podepsal dohodu se Shueishou, takže si udržujeme palce!

To je všechno, co víme o Fortnite Season 8! Nezapomeňte navštívit naši vyhrazenou stránku Fortnite pro nejnovější zprávy a úniky a podívejte se na zbytek našich průvodců níže:

Kdy končí Fortnite kapitola 2 sezóna 8?

Epické hry

Sezóna 8 Fortnite Kapitola 2 je už nějakou dobu už nějakou dobu a mnoho hráčů se začíná divit, kdy to skončí, a kdy začne příští sezóna. Zde je vše, co zatím víme.

Poslední sezóna Fortnite, jednoduše nazvaná Cubed, viděla návrat záhadné krychle Kevina a zbrusu nový jev zvaný The Sideways, alternativní dimenze plná krychle, které hráči potřebují porazit, aby získali silné zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Je tu spousta nového obsahu pro hráče, do kterých se mohou uvíznout, včetně návratu punchcards, ale jak dlouho už je tu, aby si všechno užilo, sezóna 8 může nabídnout, než dojde ke konci? ? Je tu dokonce jeden?

Článek pokračuje po reklamě

Budeme odpovídat na všechny tyto otázky a více níže, takže si přečtěte a zjistěte vše, co potřebujete vědět o budoucnosti Fortnite.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Kdy končí sezóna 8?
  • ?
  • Kdy začíná kapitola 3?

Fortnite Season 8 označila návrat kevina Cube.

Kdy končí Fortnite kapitola 2 sezóna 8?

Očekává se, že sezóna 8 Fortnite skončí .

Přestože je bitevní vstupenka aktuální sezóny naplánována na 5. prosince, živá událost končící kapitolou známá jako konec pro tento den předtím, což znamená, že toto datum již není relevantní.

.

.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Bude existovat fortnite kapitola 2 sezóna 9?

I když by mělo smysl, aby se sezóna 8 kapitoly 8 vstoupila do kapitoly 2. sezóny 9, což se stalo v kapitole 1, epické hry potvrdily, že ve skutečnosti se dostaneme přímo do kapitoly 3.

To znamená Nebude existovat kapitola 2 sezóna 9 !

?

Úterý 7. prosince 2021.

Vzhledem k tomu, že se 4. prosince koná finále kapitoly 2. sezóny 8, zdá se pravděpodobné, že mezi kapitolami bude několik dní prostojů, což by mohlo být další scénář ve stylu „černé díry“.

Článek pokračuje po reklamě

.

Konec je bezprostřední pro Fortnite (znovu)

Fortnite Kapitola 2 The End Teaser Art

Sezóna 8 se konečně blíží ke konci, A to pravděpodobně znamená, že nadcházející živá událost vyhladí ostrova Battle Royale. Epic oznámila, že to není jen žádný starý zážitek z konce sezóny, protože by to mohlo označit konec kapitoly 2, jak ji víme. Tady je vše, co víme o „The End.

Kdy je Fortnite ?

Podle oficiálního blogového příspěvku z Epic Games, End Live událost pro Fortnite Očekává se, že sezóna 8 se bude konat odpoledne Sobota 4. prosince ve 4 s.. Východní.

Úniky z Hypexu tvrdí, že hra půjde offline až do rána 7. prosince. Jak již bylo řečeno, protože Hypex dříve předpovídal, že živá událost bude 5. prosince, je možné, že se servery vrátí o den dříve 6. prosince.

.

Odpočítávání můžete vidět v hale a v zápase do středu ostrova.

Bez ohledu na načasování se zdá být neslavný „Blackhole“, který ukončil kapitolu 1, v posledních okamžicích kapitoly 2 kapitoly 2. Fanoušci budou muset vydržet několik dní bez Fortnite, Ale to, co přijde dál, by mělo stát za to čekat.

Existuje přívěs pro živou akci sezóny 8?

Jo! Spolu s oficiálním oznámením vydala společnost Epic také tento krátký video v teaser čtyřčlenného týmu, který se připravuje na bitvu proti Cube Queen. Níže můžete sledovat klip.

Teaser pro Fortnite Sezóna 8 The End Live Event

Jaké jsou Fortnite ?

V současné době není mnoho solidních informací. Existuje několik tidbitů, které se zdají docela předvídatelné. , A ten nepořádek postoupí do příštích několika týdnů.

Jak vidíme z tohoto obrázku, který se objevil úniky Zatheo a Pequ, invaze krychle začne vypadat docela špatně do budoucna.

Invaze krychle vypadá docela strašně do konce sezóny 8.

Tato síla v číslech je výsledkem svolávání síly Krány Cube Queen z její pyramidy nalezené ve středu mapy.

Pyramida krychle bude pravděpodobně klíčovým faktorem v sezóně 8 Live Event.

Spusťte královna cackling zvuky a smích prostřednictvím spektrogramu a uvidíte tento obrázek nastíněný Hypexem. Zdá se, že pyramida je obklopena elektrickým proudem a střílí šrouby na ostrov. Je to její způsob, jak prorazit zem, aby zničil nulový bod, který udržuje realitu uvnitř arény? To je jistě možnost. Pokud ne, něco takového bude téměř jistě propůjčit do vedení na událost.

?

Vzhledem k tomu, že sezóna 8 je údajně konec kapitoly 2, se zdá, že kostky a krychle královna bude alespoň částečně úspěšně v jejich misi narušit realitu. Když se rozvine, síla, kterou uvolní, bude pravděpodobně dostatečně silná, aby se snížila FortniteServery. ? To nám určitě zní rozumně. Leaker IFiremonkey navrhuje, aby nadace během akce bude mít hlasové linie.

Abychom bojovali s dobrými lidmi, jak se akce odvíjí, říká se, že poslední realita bude schopna eliminovat hráče a že samotná královna krychle bude fungovat jako NPC. Komunita bude konfrontovat kostky, aby omezila sezónu 8. Koneckonců, nové základny IO, věže a mechy se v posledních několika dnech objevily přes mapu, což naznačuje, že hráči budou mít spoustu nových a vracejících hraček, aby pomohli zajistit Vicory.

Fortnite .40 bylo vydáno 16. listopadu bude poslední hlavní aktualizací pro Battle Pass Season 8. S ohledem na to nemusíme vidět mnohem další úniky do budoucna.