KeyCard – Oficiální lesní wiki, synové umístění klíčových karty Forest | PCGamesn

Synové umístění lesních klíčů

Zaměstnanec KeyCard (Samostatná položka než dva zlaté klíčové karty) je vyžadována k dokončení příběhu. KEYCARD se používá k otevření dveří trezoru na samém konci jeskyně HC (Hell Cave) vstoupená skrz podvodní štěrbinu nalezenou ve spodní části jímky.

KeyCard

Zaměstnanec KeyCard je položka příběhu nezbytná pro ukončení hry. Bylo přidáno v aktualizaci V0.32 až Les.

Tato položka by neměla být zaměňována s Gold Keycard dva získanou od Megan během konečné hry sekvence hry.

Hraní []

Zaměstnanec KeyCard se nachází v zastoupené výklenku na konci jeskyně 6 (známý také jako jeskyně právnic). Nachází se poblíž videokamery ve velké hromadě mrtvol a chráněna ozbrojenými a mutantními dětmi. Nejjednodušší vstup do jeskyně 6 je v útesovém průchodu u přepravních kontejnerů.

Zaměstnanec KeyCard (Samostatná položka než dva zlaté klíčové karty) je vyžadována k dokončení příběhu. KEYCARD se používá k otevření dveří trezoru na samém konci jeskyně HC (Hell Cave) vstoupená skrz podvodní štěrbinu nalezenou ve spodní části jímky.

Zaměstnanec KeyCard je oděšená světle šedá/bílá barva a pokrytá sušenou krví. Ačkoli je obtížné vidět, jméno majitele, Karl Thomas Peterson, lze jen číst skrz krev.

Galerie []

Skenování vstupních dveří

Skenování vstupních dveří

Keycard vybavená hráčem

Keycard vybavená hráčem

KeyCard v inventáři

KeyCard v inventáři

Historie aktualizace []

Verze Změny
V0.54 Opravená zlatá klíčová karta se nezvedne, pokud je vybrána rychle po cutscéně, zatímco poslední zbraň je vybavena zpět
V0.52 Opravené dveře klíčové karty, které nezachovávají odemknutém stavu
V0.51 Dveře ve spodní části jeskyně Sinkhole jsou nyní otevřené (pokud máte klíčovou kartu)
V0.39 Opravená klíčová karta se při vyzvednutí nedostane do inventáře

Synové umístění lesních klíčů

Synové klíčových kabelů lesů jsou zásadní pro dokončení příběhu, a přestože jejich umístění není příliš těžké najít, není na nich ruce snadné.

Synové umístění lesních klíčových karty: Mrtvola leží na podlaze uvnitř bunkru, se šípy v jeho těle

Publikováno: 3. března 2023

Tam jsou tři Synové umístění lesních klíčů, každý z nich otevírá důležité dveře v kroucených, propojených jeskynních systémech pod nohama. Možná vás překvapí, když zjistíte, že skrytá umístění klíčových karty jsou pro vás zřetelnější, než byste si představovali, ale to neznamená, že na cestě nebudete běžet proti problémům ve tvaru mutantu na cestě.

Zatímco přirozený terén, který vás obklopuje v hororové hře Endnight, by vás mohl oklamat, skryté ve tmě a děsivé jeskyně jsou různé umělé a průmyslové bunkry, plné mrtvol, kostí, zdrojů a všech druhů synů mutantů lesů. I když můžete zůstat naživu a mít dokonale příjemný čas jen hledat bobule a pitnou vodu ve hře přežití, musíte najít další položky-včetně všestranných klíčových kabelů-, abyste mohli dokončit svůj příběh. Zde je místo, kde najít – a co je důležitější, jak získat – všechny tři synové lesních klíčových kabelů.

Synové umístění karty Forest Key: Mapa GPS ve hře GPS ukazuje tři umístění klíčových karty

Synové umístění lesních klíčů

Tři klíčové karty jsou ve skutečnosti označeny na synech lesní mapy, jakmile vyzvednete svůj GPS sledovač, označené třemi zelenými značkami POI. Zatímco fialové mapové značky vás zavedou ke každému z členů týmu B, které musíte najít a jejich odpovídající GPS lokátory, zelené, kruhové značky vás vedou k dalším důležitým položkám příběhu. Shluk tří zelených ikon na severozápadě mapy jsou vaše klíčové karty. Neopatřte se tam však jen přímo, protože na vás prostě nebudou čekat na zemi.

Synové klíčové karty údržby lesa

První karta, kterou budete moci sbírat, je karta údržby, která je nejvíce ve vnitrozemí třemi zelené značky výše uvedené. V tomto místě je místo pro kopky, které odhaluje poklop vedoucí pod zemí, takže před vyhledáváním umístění klíčové karty najdete syny lopaty lesů.

Jakmile použijete lopatu k získání přístupu k poklopu, sestupujte do bunkru níže, po cestě, dokud nenajdete dveře po vaší pravé straně. Uvnitř najdete klíčovou kartu údržby na stole. Tato klíčová karta vám umožňuje nejen oslovit ostatní, ale je také zásadní pro sběr synů lesního brnění, Katany a nějakého oblečení pro Virginii.

Synové umístění klíčové karty Forest: Dveře jsou zamčené a na boku je zámek elektronického klíče

Synové lesní VIP keycard

VIP keycard je pak umístěna v bunkru jídla a jídelny, která je sama umístěna v jeskyni u druhého zeleného značky uvedeného výše uvedeného. Vydejte se vchodem do jeskyně, vytáhněte pochodně nebo zapalovač a sledujte cestu, dokud nedosáhnete uzavřeného poklopu. Otevřete poklop a stoupejte dolů do bunkru. Když jste tady, můžete zásobit spoustu občerstvení, ale co je důležitější, jsou zde také zamčené dveře, které lze otevřít pouze pomocí klíčové karty údržby, kterou byste již měli mít.

Odtud je to krátký trek, dokud nedosáhnete bezpečnostní místnosti, ve které se nachází VIP Keycard. Projděte se laboratoří a na konci chodby vezměte po schodech po schodech po levé straně. Otočte znovu doleva, než se koupíte nějakou vodou do další tmavé průchod. Vezměte dveře po levé straně, což vás povede dalším krátkým chodníkem do bezpečnostní místnosti, kde je na stole VIP keycard.

Synové lesního hostujícího klíčového karty

Třetí a poslední synové lesní klíčové karty je klíčová karta pro hosta a nejjižnější klíčová karta na mapě. Z umístění VIP Keycard se vydejte na jihozápad a přejděte na dvě řeky. Jakmile se dostanete ke značce zelené mapy, existuje další malý vstup do jeskyně – mimochodem je tato jeskyně také místo, kde najdete 3D tiskárnu. Hlavu dovnitř a sledujte průchod, dokud nedosáhnete dveří. Pro účely této příručky nemusíte vstupovat do této místnosti, ale zde se nachází 3D tiskárna.

Chcete -li najít konečné syny lesní klíčové karty, sledujte chodbu, dokud nedosáhnete dveří, která vyžaduje klíčovou kartu. Toto je VIP klíčová karta, kterou byste nyní měli mít, takže jděte po místnosti a na klikaté schodiště do oblasti baru. Host Keycard je na stole na pravé straně baru.

Nyní víte, jak najít tři klíčové karty v synech lesa, budete na dobré cestě k dokončení potenciálně jedné z nejlepších PC her z roku 2023. Když to uděláte, není třeba se zastavit, protože to můžete udělat další pokus s přáteli v Sons of the Forest Multiplayer, nebo se podívejte, zda existují nějaké synové lesních cheats, aby vám poskytli nový herní zážitek, když jste vy začít od začátku.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Synové umístění lesních klíčových karty: Jak získat údržbu, VIP a hostující klíčové karty

K kameře se blíží k kameře s velkým klubem v pravé ruce se k kameře blíží k fotoaparátu

Synové lesních klíčových kabelů Získejte přístup do skrytých oblastí zamčených v tajnosti – a obvykle plné kořistí nebo jiných hodnotných předmětů.

Problém je ve skutečnosti nalezení. Dostat ruce na Údržba keycard a VIP keycard zahrnuje nalezení dvou zdánlivě náhodných bodů na mapě a sledování některých dlouhých tmavých cest podzemním labyrintem.

Poslední karta, Host Keycard, je také pod zemí, ale vezme trochu méně úsilí. Tady je kde najít všechny klíčové karty v synech lesa.

  • Umístění klíčové karty údržby
  • Umístění VIP keycard
  • Umístění klíčové karty hostů

Synové umístění klíčové karty pro údržbu lesa

Klíč údržby je v severovýchodní části mapy, která bude trvat nejméně několik hodin, abyste mohli přístup. Potřebujete také lopatu, abyste získali vstup do bunkru, kde je klíč.

Vydejte se na místo na mapě zobrazené na obrázku níže.

Hráč kope digspot v synech lesa

Při zúčtování vyjměte lopatu a začněte kopat. Po několika lopatech byste měli odhalit kovové šrafy s namalovaným „Údržbou A“. Vstupte do poklopu a vyšplhejte se po žebříku. Otočte se a projděte po chodbě rozštěpenou krví. Vezměte první dveře po pravé straně, což vás vede do oblasti obývacího pokoje. Na druhém konci je stůl s údržbou klíčového karty na něm.

Synové umístění lesní VIP keycard

Nalezení VIP keycard trvá poměrně déle. Cestujte na místo Green Pulse na severozápadní straně ostrova, jak je ukázáno níže.

Vstup do sítě tunelu skrývá skalní formace. Přistupovat ke skálem a interagujte s mezerou, když se zdá, že to výzva. Přineste nějaké světlo, ať už je to vaše lehčí nebo baterku, a pohybujte se vpřed dlouhou tmavou jeskyní, dokud nedosáhnete další poklop. Vylezte po žebříku a vstoupíte do poněkud příšerné šatny.

Na pravém konci místnosti jsou zamčené dveře. K jejímu odemknutí použijte klíčovou kartu údržby.

Další fáze je zdlouhavá, ale poměrně jednoduchá. Projdete několik místností, kde rostliny rostou, a poté vstoupíte do další tmavé chodby. Na konci zahněte doleva a jděte dolů po schodech do vody. Plavejte zatopenou místnost, pak další zatopená místnost, navigovat mezi jeho padlými svítidlami a poté další zatopenou místnost.

Hráč se potuluje po budově jídla a pití v synech lesa

Vynoříte se v temnější místnosti. Odbočte doprava a plavete podél matné chodby. Zhruba na půli cesty je dveře doleva. Sledujte chodbu na konec, kde vás vyhodí do kancelářské oblasti. VIP keycard je na stole.

Synové z lesního hostujícího klíčového umístění

Host Keycard je na zeleném pulsu jižně od oblasti, kde jste našli VIP keycard. Interagujte tam s útvarem skály, vytáhněte své světlo a jděte na konec průchodu Dark Cave, kde se promění v kovovou chodbu.

Když se chodba otevře do chodby, vezměte doleva doleva a poté, co vstoupíte do jasně osvětlené místnosti. Pomocí VIP keycard otevřete zamčené dveře.

Vstupte do oblasti tělocvičny, zahněte doleva a pokračujte v chůzi, dokud nevystoupíte do Atreum se dvěma velkými schody. Vyšplhejte po schodech – buď schodiště je v pořádku – a pokračujte v zadní části nákupního centra. Vstupte do další místnosti a pokračujte v pohybu vpřed restaurací, dokud nedosáhnete zadní stěny. Po vaší pravici je stůl obklopený mrtvými lidmi a na stole je mrtvola a co je důležitější, hostující klíčová karta.

Pokud jste po další pomoci v synech lesa, podívejte se na naše syny lesního průchodu.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!