Khajiit Mods: The Elder Scrolls V: Skyrim OBECNÉ DISKUZE, tento mod Skyrim přepracovává spoustu khajiit, aby odrážel Lore Elder Scrolls | PCGamesn

Jak název napovídá, Mod výrazně snižuje vlasy vpředu a vzadu, ale ne na obličeji. Všimněte si, že doslova si zachovává trochu vlasů kolem těla, takže žena Khajiit stále patří do rasy Khajiit místo úplné lidské bytosti. Tento mod pracuje také na verzi CBBE, s rozkrokem úplně zmatený.

Skyrim Khajiit Mods

. Všechna Práva Vyhrazena. . #footer_privacy_policy | #footer_legal | #footer_ssa | #footer_refunds

Starší Scrolls V: Skyrim

. ?

NapoSledy Upravil wepfhwepfhp; 24. Lis. 2015 V 2.
Zobrazeno 1 – 11 Z 11 Komendáříů

24. . 2015 V 2.18

Front Mission v

http: // www.Nexusmods.com/skyrim/mods/71478/?


půVodně napsal:
Kiss – Khajiit Cat Sprint and Sneak
.Nexusmods.com/skyrim/mods/22604/?

Front Mission v půVodně napsal:

.Nexusmods.?

NapoSledy Upravil wepfhwepfhp; 24. Lis. .

24. Lis. 2015 V 3.06

Na chvíli vám nasměruji z webu čistě proto, že obrovská diskuse a seznam všech vysoce kvalitních modů Khajiit byl nedávno sestaven na Reddit, to určitě stojí za přečtení:

24. Lis. 2015 V 3.21

půVodně napsal:
Front Mission v půVodně napsal:
Vision Predator – Vampire Waswolf a Khajiit
http: // www..?

Jaký to má smysl?
Odstraňuje omezení nočního oka a umožňuje vám vyladit vidění nočního oka i predátora (pro pohled na zdroj tepla, pro predátory, kteří jej používají) podle vašich představ. . .

NapoSledy Upravil Ilja; 24. Lis. 2015 V 3.
.

24. Lis. .32

Jacy (ne tak) statečný khajiit půVodně napsal:
Chápu, jak to funguje, ale nikdy (jako, nikdy nikdy) nepoužívám noční vidění.

No, zeptali jste se: „Jaký to má smysl.„Pokud nepoužíváte pohledové funkce, je pro vás mod pravděpodobně zbytečný.

. Nehraji jako khajiit, ale moje postavy upírů a vlkodlaka si tento mod hodně užily. Mají tendenci trávit čas v temných prostorech a moje mody dělají jak vnější noci, tak interiérové ​​umístění velmi tmavé.

Na chvíli vám nasměruji z webu čistě proto, že obrovská diskuse a seznam všech vysoce kvalitních modů Khajiit byl nedávno sestaven na Reddit, to určitě stojí za přečtení:

! Můj seznam modů se rozšířil o 11 modů: D

24. Lis. .

Žádný problém. Jsem khajiit/argonian hráč výhradně tak, pokud chcete nějaké další rady nebo návrhy na ně konkrétně dejte mi vědět, i když si myslím, že každý khajiit mod, který používám

K dispozici je také vlákno pro Argony, pokud jdete na postranní panel tohoto odkazu, stiskněte nejlepší mody pro Link a poté vyberte argoniánskou možnost 🙂

Ne, opravdu nehraji Argonians. I když mají ve hře nejlepšího hlasového herce ze všech závodů, podle mého názoru.
? .

Zejména tyto:
Grimoas Plantigrade Feet for Beast Races Grimoa
http: // www.Nexusmods.?

Digitigrade Beast Races Full DLC Edition podle
http: // www.Nexusmods.com/skyrim/mods/51097/?

NapoSledy Upravil wepfhwepfhp; 24. Lis. 2015 v 4.03

24. Lis. 2015 v 17.

Upřímně řečeno, dávám přednost normálním nohám, protože provozuji spoustu brnění a nelíbí se mi vizuální nesrovnalost mezi speciálními nohama s některými botami a s ostatními normálními nohama s ostatními.

. Lis. 2015 v 17.41

Čtete prequel? Možná se vám to bude líbit

Tento mod mod

Khajiit je jedním z nejchladnějších závodů ve Skyrimu. . Nyní, moder, vylepšil khajiit ještě větší tím, že přidal mnohem více rozmanitosti k typům, s nimiž se setkáte ve Skyrimu, což odráží mnoho různých verzí nalezených v jejich tradici.

Modder AllonsywiseGirl říká, že jejich projekt JA-Kha’Jay-Khajiit Diversity Oprava Mod mění vzhled některých khajiit hry na „přidat nějaké (přátelské k tradici!. .

Patří sem řada typů, které jsou docela odlišné od těch, které jste doposud viděli v sérii Skyrim a širších starších svitků. Například existují Ohmes, které se objevily v první hře Arena, v roce 1994. Ve svém vzhledu jsou mnohem humanoidní než mnoho Khajiit a jsou docela podobné elfům Bosmer Wood, podle tradice série. Existují také Ohmes-Raht, které jsou vyšší a o něco více kočičí než jejich bratranci Ohmes, se světlou kožešinou a dlouhým ocasem.

Mod také přidává obrovský, mocný a tygří podobný Pahmar-Raht, stejně jako Cathay-Raht, kteří jsou mnohem větší než Skyrimova pravidelná Cathay Khajiit, se vzhledu ve stylu Jaguar. Je známo, že jsou neuvěřitelně agilní a silní. Konečně, mod navíc přináší Tojay a Dagi-Raht do Skyrimu-první z nich je tajemný typ, o kterém je málo známo, a ten druhý je menší varianta, která má podobný Lynx-jako Cathay, ale je kratší než mnozí ostatních typů. Seznam Khajiit najdete přepracovaný na stránce mod pod malým rozbalovacím tlačítkem.

Zde je představa o tom, jak se některé z nových postav objevují ve hře:

Stojí za zmínku, že mod nezahrnuje žádné brnění, takže ho budete muset chytit samostatně. . Jako vždy, Mod s opatrností! A nezapomeňte se podívat na náš přehled nejlepších modů Skyrim a nejlepších fantasy her na PC na těchto odkazech.

Kredity obrázků: ALONONSYWISEGIRL / NEXUS MODS

Carrie Talbot Carrie je fanatická hra RPG a Open-World, s více hodinami v Skyrimu, The Witcher 3 a Divinity: Original Sin II, než by se chtěla připustit. . Bývalá redaktorka PCGamesn News, ona se věnuje nezávislým psaním projektů.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

Top 10 nejlepších modů Skyrim Khajiit

Procházením některých stolů osad na silnici ve Skyrimu se můžete setkat s skupinami obchodníků z Elsweyru, kteří by s vámi rádi měli dohodu. Jsou to karavany khajiit nebo khajiit – závod zvířete, na kterém se většina hráčů Skyrim nadšeně.

Tento článek vám bude ukázat 10 nejlepších modů Skyrim Khajiit!

Skyrim Khajiit Mods

Khajiit je závod zvířete ve Skyrimu The Elder Scrolls V. .

Tato bestická rasa je také známá svými tajnými dovednostmi, bojem a perk, což dává smysl, protože většina z nich jsou skutečně profesionální zlodějové a vrahy. Ačkoli je vanilka Khajitu docela specifická, někteří hráči si mohou přát změnu tak, aby se svůdnější nebo zcela lidské bytosti. Díky těmto nejlepším stylům Skyrim se všechno děje jako zázrak.

Všimněte si, že všechny tyto mody mohou být nainstalovány prostřednictvím Nexus Mod Manager. Nyní se ponořme hluboko do nejlepších modů Skyrim Khajiit!

Obsah

Top 10 nejlepších modů Skyrim Khajiit

#10 Feminine Khajiit Grey Cat a Leopard Skin

. . S šedou kočičí kůží a kůží leopardy se můžete rozhodnout, který typ chlupatého vzoru dáváte přednost.

. Vyberte si moudře a pečlivě a udělejte ze svého kočičího závodu nejlepší vzhled!

#9 Masculin Khajiit šedá kočka a leopardská kůže

Jakmile máte mod pro ženskou khajiit, byla by to nerovnováha, pokud pro muže není nic. Zdá se, že tento mužský khajiit je značnou volbou pro hráče Skyrimu, kteří jsou v mužských osobnostech.

. . Kromě toho můžete určit tvar svého břicha: 6 balíčků, pokud si myslíte, že tvrdě pracujete na drtích nebo na hladkém břichu s přirozenou kožešinou kolem.

#8 svalnatý khajiit

Stále nespokojen s výskytem samce khajiit? Tento mod přiměje vás znovu přemýšlet! S přidanými tunami svalů bude váš khajiit úplně vypadat jako Swole Bodybuilder. Chcete -li získat nejlepší grafický výsledek tohoto mod, je skutečně zapotřebí rozlišení 4K.

S neuvěřitelně svalnatými horní část těla, zejména obrovským bicepsem a pastí, vypadá Khajiit muž super skartovaný a pevně. Spodní část je také posílena svaly a také řemínkem, který je třeba zakrývat.

#7 Lepší khajiit Textura ženského těla

. Můžete jít a zkontrolovat původní .

Cílem tohoto zlepšení Mod je zvýšit definici a samozřejmě vyžaduje také vysokou specifikaci. Tento mod je také kompatibilní se všemi těly založenými na UNP a CBBE. .

#6 HD Khajiit Textura

Skvělý mod pro někoho, kdo si přeje přepracování textur HD místo transformací. Khajiit HD Texture Mod pomáhá výrazně zvýšit nejen brnění a zbraně, ale také vzor a kožešinu. Detail brnění je také naostřen.

Tento mod podporuje rozlišení při 4096 x 4096 a také normální rozlišení, takže tento mod je stále k dispozici pro případ, že váš systém není dostatečně vysoký. Pokud se vám také nelíbí normální, můžete se ho zbavit tím, že soubor smazáte „_msn“ v názvu.

#5 khajiit účes

Pokud zjistíte, že výchozí vlasy Khajiit jsou znepokojivé a hrozné, pojďme to stylovat! Tento mod, inspirovaný účesem Dreadlock, přináší jedinečný, vysoce podrobný vzhled vaší postavy khajiit. Všimněte si, že účes je k dispozici v mužských i ženských postavách, ale nemůžete se dostat na žádné NPCS.

Vlasy mužského charakteru jsou doprovázeny mnoha malými šperky, přidané se sadou měděných náušnic a jasně šedou barvou, zatímco ženská postava na jejích vlasech má hřeben. . V případě, že chcete snížit velikost, DDSOPT může to pomoci změnit velikost!

#4 NUDE KHAJIIT MOD

. Tento mod se objeví v horní části výběru podle vašich představ.

Mod nahá khajiit dělá vaše khajiit ženu naprosto chlupatými s výjimkou části prsou a břicha. Zdá se, že je to dobrý bod, ale když věnujete velkou pozornost, vypadá to, že vaše postava má místo toho na sobě leopardský kostým. Mod je také kompatibilní s verzí CBBE.

#3 khajiit méně chlupaté vlasy

Jak název napovídá, Mod výrazně snižuje vlasy vpředu a vzadu, ale ne na obličeji. Všimněte si, že doslova si zachovává trochu vlasů kolem těla, takže žena Khajiit stále patří do rasy Khajiit místo úplné lidské bytosti. Tento mod pracuje také na verzi CBBE, s rozkrokem úplně zmatený.

Výrazný mod of Skyrim pro případ, že jste byli unaveni z těchto 18+ modů. . Tento mod je zaměřen na úpravu formy výchozího stanu Khajiit na severovýchod od Whiterunu, poblíž Whitewatch Tower.

. S novým vzhledem k kempu bude vaše dohoda s Khajiit mnohem přitažlivější.

#1 Khajiit’s Pets Mod

Must-Have Mod pro hráče, kteří jsou do nadýchaných, roztomilých tvorů! . Felix na vás počká u vchodu do domu a nabídne vám společníka, kdykoli chcete.

Tyto kočky přicházejí s 10 barvami, z nichž některé jsou opravdu mimořádné: tmavě hnědý, zázvor, spatřený a bílý. Tyto kočky okamžitě nesmějí, místo toho jsou chlupaté. Pokud jste připraveni jít na svou cestu a dokončit úkoly načechranou a rozkošnou kočkou, stahujme si tento mod a získejte ten, který se vám líbí nejvíce!

Závěr

! .

Doufáme, že tyto neuvěřitelné mody Skyrim Khajiit povede vaši hru na další úroveň. !