King S Fall – Destinypedia, The Destiny Wiki, Destiny 2 King S Fall Raid Guide and Walkhrough |

Průvodce a průvodce osudu 2 krále

Pokud hráči neporazí Oryx v těchto pěti fázích, rozzuří, což způsobí otření.

King’s Fall

Destinypedia nemá v současné době průchod pro tuto úroveň; Mohl bys napsat jeden?

King’s Fall je nálet Takto král expanze. Bylo odemčeno 18. září 2015, tři dny po vydání expanze. Kingův pád vezme hráče do nejvzdálenějších hloubky dreadnaught a slouží jako závěr pro vyřízený válečný příběh.

King’s Fall in Destiny 1 má jedinečný mezi nájezdy, nejen normální a hrdinský režim, ale také napadení režimů, jako jsou ty ve vězení starších.

Všimněte si, že pokud někdo chce získat kapky potřebné k získání dotyku zloby v Destiny 1, měli by mít před zahájením nájezdu úkol starý hlad.

King’s Fall byl znovu zaveden jako reprizovaný nájezd v sezóně Destiny 2, 26. srpna 2022.

Tentokrát má Touch of Malice náhodnou šanci klesnout na konci nájezdu po zabití Oryxu.

Obsah

 • 1 šéfy
 • 2 průchod
  • 2.1 Hall of Souls
  • 2.2 Crux a Portico
  • 2.3 bazilika
  • 2.4 Warpriest
  • 2.5 Golgorothův sklep
  • 2.6 transept
  • 2.7 prahových hodnot
  • 2.8 Konfrontace Oryx
  • 3.1 setkání s výzvami
  • 4.1 Destiny 2

  Šéfy [Upravit]

  • Warpriest
  • Golgoroth
  • Ir An anûk, Deathsinger
  • Ir Halak, Deathsinger
  • Oryx, přijatý král(Final Boss)

  Návod [Upravit]

  Hall of Souls [Edit]

  Tento krok lze snadno dokončit s plnou fireteam šesti.

  1. Oddělte tým na tři skupiny po dvou.
  2. Dva lidé vyzvednou dvě relikvie (které se objevují jako hrobky) a čekají, když zbytek fireteam zničí středovou bránu. Vyjměte všechny nepřátele a lokalizujte sochu další relikvie. Oba lidé musí komunikovat, aby zabouchli své relikvie do sochy zhruba ve stejnou dobu. Příliš mnoho času mezi vklady způsobí, že předchozí socha ztichne.
  3. Zde se hodí tři skupiny dvou rozdělení. Dva lidé jdou doleva, dva lidé jdou vpravo a dva lidé zůstávají a vytáhnou všechny nepřátele ve středu. Když cestujete vlevo nebo doprava, setkáte se s relikvií. Pro obou stran musí být jedna osoba střelce a druhá držitel relikvie. Povinností střelce je vést držák relikvie zpět do soch, rozptylovat nepřátele a ničit branské brány na cestě.
  4. Poté, co oba držitelé relikvie najdou sochu a aktivují druhé relikvie, se objeví více relikvie, tentokrát dále než naposledy. Celý tým musí opakovat krok 3, dokud nejsou obě relikvie umístěny do všech šesti soch, takže je šest kol.
  5. Poté, co tým úspěšně aktivuje všechny sochy, otevře se portál u soudu v Oryxu a nepřátelé se vynoří. Zabijte je všechny a pokračujte do brány. Jakmile bude minulost, objeví se hrudník obsahující většinou formovací střepy (liší se mezi různými nájezdy). Hrudník nelze otevřít, dokud celý portál neprošel.
  6. Nyní opustíte Hall of Souls a vstoupíte do dalšího umístění, Crux.

  Destiny 2: Tato část náletu je do značné míry stejná. Jedinými změnami jsou, že stěny blokující progresi pro nosiče musí být zastřeleny do blizí ve středu, aby je rozbily, a že hrudník přes portál bude obsahovat rychlostní stupeň (buď zkázou Chelchis nebo položku třídy). Pod soudem Oryx Portal lze nalézt tři symboly, které odpovídají konkrétním symbolům, které mohou být zastřeleny po celou dobu náletu, aby se zaručila zaručená hluboká rezonanční rezonanční krále, kdy byla poražena Oryx.

  Crux a Portico [Edit]

  Hive Tombship Jumping Puzzle

  Pro tuto část náletu jsou všichni sami. Musíte skočit z otočných platforem na druhé, aniž byste padali; Pokud jste Warlock nebo Titan, můžete skočit na každou platformu, když je to celé způsob, jak se houpat; Aby to lovci udělali, vyžadují kosti EAO a jejich modifikátor s dvojitým skokem na vyšší skok. Jakmile jsou všichni napříč, dosáhnete Portico.

  To je část, kde budete muset skočit na lodě v určitém pořadí, jinak to musíte začít. Jakmile jste kolem první části, narazíte na singulární loď a dvě talíře, jeden člověk musí stát na každém talíři a alespoň jedna osoba musí být na lodi, aby se dostala přes dveře, které zmizí, když jsou obě desky stání.

  Zatímco obě desky jsou na sobě, budou mít přístup k tajné hrudi, zatímco jezdí na lodi, aby se dostali na druhou stranu, když se chystáte dostat kolem stěny štítů, skočte na levou ruku a budete ano Přistávejte na platformě podobné hrotu, jakmile jste tady, projděte se po malém chodníku proti zdi ke dveřím výše, pozor na malé hroty, které vás způsobí. Pokud na talířích stojí dva strážci, dveře se otevřou a můžete získat tajnou hruď.

  Destiny 2: Žádné změny v této části. Postupovat jako výše.

  Basilica [Edit]

  Po odchodu z Portica vstoupíte do místnosti s několika akolyty a zběhlými akolyty. Pokud tak nemáte, přiřaďte svému týmu role. Když jsou všichni připraveni, nechte oba uprostřed zabít akolyty a adepty, zatímco dva vlevo a vpravo zvednou značky – značku tkalce a značky unraveler.

  Lidé, kteří se nezabývali akolyty a adepty musí dostat se na jejich příslušné Annihilator Totems. Jakmile je každý akolyt a adept mrtvý uprostřed, nechte oba ústřední strážci jít doleva nebo doprava, jeden ze všech. Hráči se značkami dostanou buff Síla Deathsinger X10 Po 30 sekundách a značka přejde náhodnému hráči v rámci své bezpečnostní bubliny. Pokud nikdo není uvnitř, aby tuto značku přijal, přejde nikomu a respawn na jeho původním místě po krátké době, pravděpodobně zabije někoho pod totem a nakonec způsobí vymazání.

  Síla Deathinger musí být převezena na střední desku, kde se pomalu vypouští a osvětluje glyfy na hlavních dveřích. Je nezbytné, aby všechny hromádky síly Deathsingera byly před návratem na vaši stranu uloženy, protože hráč nemůže přijmout značku, zatímco drží jakékoli hromádky síly Deathsingera. Tento proces se opakuje (s výjimkou počáteční části akolytu a adeptu) desetkrát na každé straně, dokud se Warpriest nepovažuje za hodný.

  Destiny 2: V tomto boji dochází k určitým změnám.

  Budete se muset znovu rozdělit do dvou týmů po třech, na straně. Získání značky unruveru a značky Weaver musí stále vyskytnout, ale přenos tohoto buffu je jiný.

  Nyní, aby přenesl značku z hráče, který ji drží, musí hráč vyzvednout značku, který se vynoří porážku, poráží průvodce úlu a poté Blightguard vzal rytíře na balkonech po stranách dveří k The Warpriest. Poté, co se zvedne, budou mít 30 sekund časovač, který se vrátí k osobě, která drží značku, aby s nimi mohla komunikovat, aby „ukradla“ a vezme si ji na sebe. Osoba, která drží značku, zemře, pokud jejich časovač pro ji utek.

  Zatímco pod vlivem značky, každý zabitý nepřítel poskytne hromádky síly Deathsingera. Nezletilé poskytují 1, elity poskytují 2. Ukládání moci Deathsingera funguje stejným způsobem na centrální desce před dveřmi. Uvědomte si, že pokud máte nějaké hromádky moci Deathsingera, nemůžete si vyzvednout značky. Bude vám řečeno „Značka odepřena“, pokud budete mít nějakou sílu Deathsinger při pokusu o vyzvednutí značky.

  V podstatě by se trojice hráčů přiřazených na straně mělo otáčet mezi stojícím pod totem a zabíjením, aby získala moc, zabila průvodce úlu a zaujala rytíře, aby mohli přimět žalobu na značku, aby zmírnil osobu, která je v současné době se značkou, a vracet se ukládat sílu Deathinger ve středu.

  Nezastavitelná ogre bude pravidelně vynořit z bazénu před deskou na elektřinu, takže se ujistěte, že máte nezastavitelné zbraně/mody sezóny, které jsou vybaveny, aby je zvládli.

  Dalším tipem pro osobu, která je v současné době označena, je to, že pokud jejich časovač běží nízko, může se dostat z talíře pod totem Annihilator a běžet směrem k osobě s nárokem značky. Máte více než dost času, než dojde k nucenému otírajícímu člověku, který má značku, aby značku vzal a vrátil se zpět na talíř, aby uklidnil totem.

  Warpriest [Edit]

  Warpriest se nebude rozvinout, dokud nebudete vstoupit na všechny tři talíře současně. Využijte to jako příležitost rozhodnout, kdo jde na to, na kterou desku (vpravo, uprostřed a vlevo). Poté, co všichni půjdou na přiřazenou desku, nechte jednu osobu na každou desku krok a pak se vynoří Warpsist. Zpočátku je imunní vůči všem útokům, a tak začne střílet na všechny strážce v dohledu se svým boomerem ve snaze je potlačit. Nenechte se lichotit. Jak se přidává, vyčistěte je. Když uslyšíte rytířský výkřik (což je, když jsou všechny adepty mrtvé), posvátný rytíř Melee se na každou desku roztočí. Rychle je zabijte. Jakmile jsou všechny tři mrtvé, začíná sekvence glyf. Nechte jednu osobu volat sekvenci. (Nejčastěji je první sekvence buď vlevo, střední, doprava;.) Pokud budete trvat příliš dlouho na zahájení glyfní sekvence nebo ji příliš mnohokrát selžete, Warpriest přivolá idol Wormstone, aby odmítl iniciaci, a proto si utřel tým. Ale pokud se správně stáhne, osoba, která vstoupila na poslední desku.„Tato značka je jediným způsobem, jak způsobit škodu na Warpriest; když je jejich časovač na tři sekundy (hromádky po dobu 5krát), zabijte přidání nebo ten se značkou zemře, zatímco zbývajících pět vyloží všechny své zbraně ‘oheň na Warpriest. Pokud ten, kdo drží značku, zemře, bude značka převedena na někoho jiného. Doporučuje se, aby za účelem zahájení fáze poškození měl existovat noční stolek, který bude připoután WarpEst, aby tým měl snadnější vystřelení na Warpriest. Toto je boj, kde by černé vřeteno přišlo ve skutečnosti užitečné.

  Po vypršení poslední značky se všichni hráči musí skrýt za jedním ze tří monolitů, protože Warpriest zavolá svého Oculuse, dotčení podobného Crota’s Oversoul. Pokud nestojíte za monolitem, zemřete na to, aby se z The Oculus odhodil na torrent. V tvrdém režimu bude Warpriest čerpat energii z monolitu a získá zaujatý schopnost založené na monolitu (vlevo je Axion Dart, Střední je Hobgoblin odvetný roj a vpravo je výbuch temnoty). To se opakuje, dokud není Warpriest mrtvý, jen s různými sekvencemi. Po zničení dvou pilířů (nebo poloviny boje), začněte se roztrousit místo úlu, spolu s hlavními rytíři, kteří se na deskách třpytili přímo.

  Po uplynutí čtyř střeleckých kol a dosud jste nezabili Warpriest, celý váš fireteam zemře, protože neexistují žádné monolity, které by se skrývaly před párem. Po rozzuření je účinek SEARING TORRENT na zabití přetrvávající i poté, co Oculus zmizí.

  Destiny 2: Kadence tohoto boje se změnila a funkce tvrdého režimu se vrhla do pravidelného boje (Warpriest má moc využívat všechny 3 odebrané schopnosti během boje, nemusí je získat po skončení každé fáze poškození).

  Nejprve přiřaďte své týmy na talíř, každé dva. Tři lidé by si měli vzít na sebe, aby byli lidé, kteří budou vždy stát na talířích pro sekvenci čtení glyfů, což nechává tři hráče, aby zvedli druhou roli boje, což je značka. Tuto roli budou muset převzít dva hráči, protože rozšíření časovače značky již není funkcí jednoduše zabitím nepřítele. Místo toho budete muset během fáze poškození muset zabít Blightguard. Jakmile je to zvednuto, může osoba, která ji drží, interagovat se značkou, aby si nárokovala svou značku, a tak rozšířila časovač boje. To lze provést dvakrát, než Warpriest předvolá jejich oculus, z čehož se stále musíte skrýt.

  Čtení glyfů je také odlišně odhodlané. Místo toho, aby hráč stál někde se zády všech tří monolitů viditelných, aby řekl, který je tentokrát, je to talíř, kteří tuto práci dělají. Blistered Wizards se podél vln nepřátel a jejich smrt signalizuje příchod rytířů Revenant s Cleavers. Tito rytíři budou mít schopnost vystřelit škodlivou vlnu obloukové energie s výkyvy meče, podobně jako laundák granátu vln. Jakmile Warpriest dosáhne polovičního zdraví, bude si úl vyměněn s odebraným, s servilními minotaury a servilními rytíři nahrazují kouzelníky a Ravenous vzali rytíři s Boomery, kteří nahradili pomstychtivé rytíře, i když se objeví přímo na talíři, i když se objeví přímo na talíři.

  Jakmile jsou rytíři mrtví, objeví se zpráva, že se začala sekvence čtení glyfů. Osoba, která má povinnost střední desky. Pokud to uvidí, pak bude úkolem této strany stát na talíři, když to potřebují. Pokud není ani zářící bílá záda, bude to nejprve střední deska. Jakmile je identifikace dokončena, uprostřed vystoupí ze svého talíře, dokud na něm nezmizí symbologie úlu. Pak kdokoli, kdo je poprvé, vstoupí na jejich talíř a hledá stejnou bílou záři na ostatních monolitách a zavolá to. Tato strana se pak dostane na talíř a kdokoli je vynechán z tria talířů Steppers, se bude muset dostat na talíř. To pak poskytne značku iniciátu na poslední deskový krok. Uvědomte si, že pokud byl monolit zničen v předchozí sekvenci čtení glyfů, indikátor bílé záře je místo toho nahrazen pilířem indikátoru plamene.

  Tato značka iniciátu přichází s velkou zářící červenou aurou a kdokoli uvnitř může poškodit Warpriest. Hráči by se měli shromáždit, aby začali poškodit Warpriest, a oba hráči, kteří byli přiděleni jako žalobci dříve, se budou muset rozhodnout, kdo bude nejprve nárokovat. Měli by hledat první tření BlightGuard (buď na balkóně vlevo, uprostřed mezi pravým a středním monolitem nebo nahoru na pravé straně), zabijte jej a vyzvedněte si z něj žalobce značky a vraťte se do něj a vraťte se do něj a vrátíte se do skupina. Značkový hráč by se měl odpočítat z 10, když to jejich buff dosáhne, takže se ho pohledávač může vzít stejně, jak dojde časovač, aby maximalizoval dostupný čas k poškození. Nedodržení toho, že značka způsobí, že značkový hráč zemře, a Warpriest okamžitě svolává Oculus ve snaze zabít všechny hráče, kteří se neskrývají. Pokud úspěšně nárokujete značku dvakrát, osoba, která ji drží naposledy. Vyberte si monolit, který se schovává jako tým, přežijte a přejděte na opakování stejných kroků pro vstup do další fáze poškození.

  Vzhledem k tomu, že Warpriest je náchylný k tomu, aby se na svém balkoně pobíhal po celém boji, mohou být ztraceny příležitosti k poškození, pokud se pokusíte použít talíř jako místo shromáždění pro spáchání poškození. Místo toho se doporučuje využít prostor mezi pravým a středním monolitem jako místo pro pěstování studní a poškození, protože si budete moci pohodlně prohlédnout nejvíce bez ohledu na to, na jakou stranu balkonu běží. Poskytuje také úzký přístup k pravému i střednímu monolitu pro skrytí před Oculusem. Jediným problémem je přístup k levému monolitu, ke kterému musí hráči vyšplhat. Pokud se jedná o váš poslední monolit, je vhodné ukončit fázi poškození brzy, abyste poskytli dostatek času na to, abyste se k ní zabránili.

  Dalším tipem je využití exotického brnění Aeon k vytvoření speciálního a těžkého munice prostřednictvím finišerů prováděných na elitních a hlavních rytířích, čarodějů a minotaurech, kteří se během boje vytvoří, nebo exotické primární, aby se zvýšila vaše šance na upuštění těžké munice. Warpriest je objemný a jak na vás rádi zaútočí během vašich vlastních pokusů o jeho poškození, výstřely mohou být vynechány skrz trhnutí a munice může trvat nízko nebo suché.

  Golgoroth’s Cellar [Edit]

  Po porážce The Warpriest projdete portálem a skončíte v Golgorothově sklepě a budete muset projít bludištěm, aby se dostali k šéfovi. Jakmile váš FireTeam dosáhne výstupu, otevře se dveře a budete moci bojovat proti Golgorothovi. Začněte boj zastřelením koule visícího ze stropu a Golgoroth se vynoří se spoustou tříd, prokletých thrallů, akolytů a adeptových akolytů. Jak boj pokračuje, bude úl postupně nahrazen. Dejte si pozor na odebrané falangy, které se objevují na nižší úrovni, protože se budou snažit vytlačit hráče z jejich škod.

  Poté, co zabil všechny nepřátele, s výjimkou Golgorothu, nechal jednoho hráče střílet Golgoroth do záda, zatímco zbytek střílí jednu ze koule visících ze stropu a když v něm stojíte, dostanete masivní poškození proti Golgorothovi vstoupením do bazénu Regenerované světlo a způsobíte největší poškození tím, že ho střílíte do hrudi. Chcete -li to udělat, nechte hráče, který zachytil jeho pohled na stojan za hráči na horní plošině, natáčel projektily Golgoroth na vás. Když časovač pohledu dosáhne nuly, musí hráč říct svému fireteam, aby se dostal ven, než je Golgoroth utírá.

  Tento proces opakujte, dokud Golgoroth nezemře a obdržíte kořist. Až budete připraveni, pokračujte do jeskyně za tabletem zřícenina (Soulsiphon Plinth) do transeptu. Pokud hráč zemře, nabije to tablet zříceniny a pokud zemře všech šest hráčů, nebo Golgoroth rozzuří, tablet dokončí a je to otíra.

  Destiny 2: Tento boj opět obsahuje některé malé změny, ale je celkově stejné.

  Tentokrát existuje vzorec na koule, které se rozšiřují bazény. Najednou se objeví pouze jeden, další se objeví krátce po zničení jednoho. Vzorec tření je vlevo, doprava, doleva, doprava, doleva, doprava, směřující k tabletu zřícenina.

  Jakmile byli vyloučeni všichni nepřátelé, kteří se splnili zezadu a boky místnosti, zachyťte Golgorothův pohled dostatečně poškozením záda, zatímco jsou vhodně umístěni, aby odhalili měkké vnitřky žaludku na váš fireteam. Zatímco Golgorothův pohled je zachycen, měl by FireTeam sestřelit první fond regenerované světlé koule ze stropu. Než padají, mají hodně škod, takže každý v týmu poškození by měl pomáhat. Načasování zachycení pohledu i pokles bazénu je vhodné, aby se maximalizoval váš čas na zranění Golgorothu.

  Jakmile se časovač na pohledu sníží, měl by stát další držitel pohledu, který by měl stát diagonálně naproti držáku pohledu, připraven k posunu záda a získání pohledu. Poté by měli běžet, aby se umístili za současným bazénem regenerovaného světla, takže fireteam může střílet žaludek Golgorotha. Předchozí držitel pohledu se nyní může přesunout do pozice, aby si mohli prohlédnout zadní část Golgorothu, připraveni se podívat, když se současný držitel dostane do nízkého času.

  Opakujte pohyb mezi střelbou po bazénech, výměnou pohledu a obecně poškození. Pokud ztratíte pohled, některá z koule ponechaných na stropě přidá jeden glyf do tabletu zřícenina. Naplnění všech 6 způsobí vymazání. Smrt s úmrtími z hasičů již nepřispívá k zaplnění run, ale umírání je stejně nepředvídatelné.

  Dalším mechanikem, na který je třeba dávat pozor, je nestabilní světlo. Osoba stojící v bazénu regenerovaného světla náhodně získá nestabilní světelný debuff. Jakmile tento časovač vyprší, explodují a poškodí cokoli poblíž vážným způsobem. Místo toho, abyste vyhodili váš fireteam do bazénu, běžte směrem k Golgorothovi, když dojde časovač, a odpálit poblíž nich. To způsobí obrovské poškození šéfa, víc než jen na to, aby se ztratilo poškození lidí, kteří se zaměřují na pohled.

  Transept [edit]

  Po vstupu do Transept Oblast King’s Fall Sub se setkáte s skokovou hádankou, strana musí dávat pozor na velké sloupy, které vycházejí ze zdi, které se snaží tlačit strážce z okraje. Musí skočit z platformy na platformu a vyhnout se velkým sloupům, které vycházejí ze zdi. Na konci toho jsou tři desky, které aktivují neviditelné platformy. Tyto tři destičky musí být najednou postaveny, aby byly neviditelné platformy trvalé. V blízkosti horní části oblasti je také tajná exotická hrudník. Pokud otočíte doprava a skočíte na platformu na boku velkého sloupu a nadále skočíte nahoru, nakonec najdete velké dveře, podobné těm, které vedou k hrudníkům v porušení trupu a pak skočíte do dveří a vy Udělejte si smyčku a najdete exotickou hruď. Když se chystáte udělat poslední skok na konečnou platformu, dávejte si pozor na sloup mezi vámi a konečnou platformou, protože se aktivuje pouze tehdy, když se k němu přiblížíte. Pak, pokud je celý váš fireteam na konečné platformě, dveře vedoucí k prahu se otevřou. Když jste však na neviditelných platformách vedoucími k exotické hrudi, můžete přeskočit zlaté platformy. Pokud jste Warlock nebo Titan, budete potřebovat meč, ale pokud jste lovec, potřebujete kosti Eao a jakýkoli super s trojitým skokem. Abyste tento přeskočili, musíte sprintovat na konec platforem naproti exotické hrudi a pak skočit. Pro Warlocks a Titans mohou udělat závada meče Glide (závada meče je místo, kde využíváte schopnost skoku k nejvyššímu, co vás může dostat, a poté se střídat mezi použitím útoku RB/R1 mečem a pomocí jump boost. S trochou štěstí by to mělo fungovat.). Pro lovce mohou jen použít všechny své posílení skoků, aby se dostali. Abyste provedli závadu, musíte mít maximální obratnost. Užitečná je také jakákoli zbraň nebo brnění s agility +2.

  Prahová hodnota [Upravit]

  Po opuštění transeptu se setkáte s malou skokovou puzzle. Dokončete jej, abyste postoupili do další části, dcery Oryx Boj. Jeden náhodný hráč bude roztrhán mezi rozměry. Všichni hráči kromě dvou, kteří budou s přidáváním pomoci, musí být na talíři. V každém rohu prahu je jeden. Musí vstoupit na každou desku v pořadí proti směru hodinových ručiček.

  Když někdo vstoupí na talíř, spustí se časovač jedné minuty. V 0:40 sekundy se vynoří vzbraný vandal. Hráč, který byl roztrhaný, musí vystoupit na skokovou hádanku. Potom musí skočit na spící dceru, která na všech lichých bězích bude ir an anûk, a na všech sudých bězích bude Ir Halak. Poté, po zbytek časovače, musí všichni hráči poškodit dceru, jejíž značka byla ukradena. To se opakuje, dokud nejsou obě dcery mrtvé. Na tvrdém, časovač začíná poté, co je oslepující bílé světlo pryč.

  Konfrontace ORYX [EDIT]

  Před třením Oryxe bude na konci místnosti černá koule. Blížíte se k němu zahájí boj, takže si tentokrát věnujte strategii a odpovídajícím způsobem se připravujte. Když se přiblížíte k kouli, vypadá Oryx mnohem větší než dříve. Objeví se relikvie podobná jako dcery a začíná stejný vzorec platforem proti směru hodinových ručiček. Rozdíl je, že dva lidé skočí na první platformu, přičemž první se dotýká roztržení. Vyberte si nejvíce důvtipného člena party pro platformu. Zatímco stojíte na platformách, v pořadí platforem, na které byste měli stát, se ogres ogres vynoří (s rytíři lehkého jedlí v tvrdém režimu). Oba lidé na přidání kontroly budou muset Zabijte ogres. Jsou problematičtí a vy je musíte zabít, aby se vynořily koule zkorumpovaného světla, aby poškodily Oryx. (A je zásadní zabít rytíře světla po jednání s Orges, protože ukradnou koule, které byly upuštěny).

  Když osoba popadne relikvie, musí z lodi ukrást „Aura nesmrtelnosti“. Po ukradení aury ho zabijte. Bude jíst koule, které jsou zásadní pro způsobení maximálního poškození na Oryxu. Poté, co se s ním vypořádal, najděte Oryxa a střílejte jeho hruď, když září bílá, nebo on otírá všechny, pokud není dost poškození. Poté, co ho omráčíte, musí hráči, kteří jsou přiřazeni k jejich platformě. Věnujte pozornost aktualizacím v levém dolním rohu pro „X vybuchlo poškozené světlo.„Vraťte se k osobě s aurou nesmrtelnosti. Tento hráč by se neměl pohybovat Z drsného centra během detonačních sekvencí, protože detonace vymaže oblast mimo auru a omráčí Oryx. Neschopnost odpálit výsledky k vymazání. Vyložte do Oryxu, který padne a znovu se objeví na výchozí pozici.

  Oryxův vzor rotace je:

  1. Přední doprava nebo vpředu vlevo pro první fázi
  2. Zpět doleva nebo zpět doprava pro druhou fázi
  3. Přední levá nebo vpředu pravá pro třetí fázi
  4. Přední doleva nebo vpředu vpravo pro čtvrtou fázi
  5. Zpět doleva nebo zpět doprava pro pátou fázi

  Pokud hráči neporazí Oryx v těchto pěti fázích, rozzuří, což způsobí otření.

  Když se restartuje, začněte pobíhat po vaší platformě, pokud ji máte, a držte se dál od svých přátel, protože Oryx začne pomanit oblast s bombami tmavě. Tento cyklus se opakuje, dokud nebude mít 50% zdraví. První polovina platforem a ogres je stejná, ale místo malty svolá masivní plici. Jeden po druhém bude Oryx nasávat strážce do plísní. Jakmile je uvnitř, kladivo odstín Oryxu a buďte opatrní: zdraví se v plísni nenaplní. Hráči, kteří jsou stále venku, by měli zabít přijaté rytíře a Thralls, které se vynoří, protože se dostanou do plísní (Thralls) nebo malty do plísní (rytíři). Nakonec se všech šest hráčů nasává, pokud je stín stále nahoře. Pokud ho nezabijete dostatečně rychle, otřete. By neměl být v tom okamžiku celkově problém.

  Po jednom dalším cyklu zkorumpovaného světla na jeho posledním zdraví se Oryx objeví na přední straně v posledním pokusu o zabití příkopu. Vyložte veškerou palebnou sílu do hrudi. Supers jsou proti němu neefektivní, kromě zlaté zbraně s nebeským nighthawkem. Jakmile zemře a začne se vznášet směrem k Saturn, poblahopřál a poděkuje vašemu týmu a užijte si sledování jeho mrtvé mrtvoly vznášející se do prázdnoty prostoru po rabování hrudníku.

  Destiny 2: tento boj funguje víceméně stejný, ale s některými zásadními změnami.

  Za prvé, rytíři s lehkým jedlíkem se vždy vynoří, dokonce i v normálním režimu, a musí být řešeni. Po každé fázi poškození se vybírá od Retaliaton Oryx náhodně mezi nimi.

  Když je nalezen úplný pohledávač značky a Oryx vyzývá temnotu, musí být zkorumpované světlo použito k omráčení místo toho, aby způsobilo poškození. Poté, co je poškozené světlo připraveno, se zprávou „[hráč] odpálil poškozené světlo“, budou mít krátkou dobu na běh uvnitř aury nesmrtelnosti, odkud budou moci poškodit Oryx svými zbraněmi a Supers. Oryx zůstane omrán déle, čím více zkorumpovaná světla jsou odpálena současně, v ideálním případě čtyři, ale pro běh na výzvu budou muset hráči vybuchnout co nejvíce světel současně.

  Jakmile se přesune dopředu pro svůj konečný stánek, současný držitel aury si to ponechá, a další dva lehké jedlík ogres se vynoří a upustí další zkorumpované světlo. Tato světla by měla být po druhém odpálena, aby se maximalizoval množství času, který musí hráči poškodit Oryx. Dostatečně ho zranil a přijal král znovu kapitulovat.

  Master Mode [Edit]

  Stejně jako u jiného obsahu hlavních obtíží je doporučená úroveň výkonu 20 nad vrcholem vrcholu. Používají se modifikátory dalších šampionů a dalších štítů, stejně jako výběr přepětí a přesunu zbraní. Zatímco však všechny akolyty získají absorpční štíty, menší a elitní rytíři a blizí.

  Během setkání v hale se na každé straně objeví jeden nezastavitelný phalanx a v hlavní místnosti se objeví přetížení Hobgoblin.

  Během setkání baziliky vyjde nezastavitelný ogres z bazénů ve dvou místnostech totemů kromě toho v centrální oblasti.

  Během Warpriest setkání jsou rytíři Revenant nahrazeni bariérovými rytíři a Ravenous vzal rytíř přetížením Hobgoblins.

  Během setkání Golgoroth bude poslední dvojice rytířů, kteří vyšli dveře.

  Během transeptového setkání budou rytíři na talířích bariéry rytíři.

  Během setkání Oryx bude převzetí rytířů na talířích přetížit hobgoblins. Knights a nádoba Oryxu bude mít také obloukové štíty.

  Setkání s výzvami [EDIT]

  Během setkání baziliky „tráva je vždy ekologičtější“ brání každému hráči ve sběru značky stejné strany dvakrát v řadě, efektivně znamená, že běžci musí udělat plný kříž s každým průchodem středem.

  Během nejsvětějšího setkání „Depious Thievery“ nevyžaduje, aby žádný hráč držel značky po dobu delší než 5 sekund. To může být obtížné koordinovat a může vyžadovat současnou značku držák přejít k přicházejícímu žadateli.

  Během setkání Golgoroth „pohled Amaze“ vyžaduje, aby současný držitel pohledu byl v rámci regenerovaného světla, když je jejich partner ulehčí.

  Během setkání s prahem „ve výstavbě“ zastavuje hráče v šlápnutí na talíř více než jednou pro každý nárok značky (sada tří). Protože je náhodné stanovení toho, kdo je vybrán jako roztržení mezi rozměry.

  Během setkání Oryx znamená „Hands Off“, že každý světelný soubor Ogre a rytíř může být daný hráč zabit pouze jednou. V závislosti na tom, kolik fází poškození je vyžadováno, možná bude muset FireTeam otočit nebo vyměnit strany, aby měl dostatek sad k zabití. Také si všimněte, že dva ogry potřebné pro konečný stojan se počítají jako stejné, jako jsou tam, kde se vynoří.

  Unikátní nepřátelé [Upravit]

  • Adept (majorecolyte, elita Destiny 2)
  • Ogre (ultra ogre)
  • Plavidlo z Oryxu (Major Knight, Elite Destiny 2)
  • Knight Light-Eater (Knight, major Destiny 2)
  • Stín Oryx (Echo of Oryx Variant)

  Destiny 2 [Upravit]

  Zprávy [Upravit]

  • Socha hučí s tmavou energií
  • Objeví se relikvie
  • Portál je otevřený
  • Annihilator Totems Awaken
  • Warpriest považuje vás za hodný
  • Zahájena glyfní sekvence
  • Warpriest volá Oculus
  • Warpriest čerpá sílu z monolitu (Pouze D1)
  • Tablet zříceniny je kompletní
  • Golgoroth zaostává svůj vztek na PlayerName
  • Golgoroth přesune svůj pohled do PlayerName
  • Nepodařilo se zachytit Golgorothův pohled
  • Golgoroth je unavený
  • Platformy mizí z existence
  • Oryx volá na temnotu
  • Oryx získává laskavost temnoty (Pouze D1)

  Odměny [Upravit]

  • Zbraně
   • Dotek zloby – Exotická skautská puška(Pouze osud 2)
   • Úzkost Drystan – legendární automatická puška
   • Doom of Chelchis – Legendary (Destiny 2)Skautská puška
   • Defiance Yasmin – Legendary (Destiny 2)Odstřelovací puška
   • Elulimova šílenství – legendární raketový odpalovač
   • Reckoning Midha – Legendární (Destiny 2)Fusion Rifle
   • Qullim’s Terminus – Legendary (Destiny 2)Kulomet
   • Ticho a’arn – legendární brokovnice
   • Smite of Merain – legendární pulzní puška
   • Zaouli’s Bane – Legendary (Destiny 2)Hand Cannon
  • jiný
   • Formovací střepy
   • Kingsbane – legendární znak
   • Kingslayer – Legendární Ghost Shell
   • Bond of the Wormlore – legendární Warlock Bond
   • The Ascendant – Legendary Emblem (Hard Mode Exclusive)
   • Worm Gods ‘Boon – Warlock Bond (Hard Mode Exclusive)
   • Cloak ze sedmi kostí – Hunter Cloak (Hard Mode Exclusive)
   • Mark of Old Challenge – Titan Mark (Hard Mode Exclusive)
   • Harrowed Set (Hard Mode Exclusive)
   • Agonarch Karve – Jumpship (Hard Mode Oryx Challenge Exkluzivní)
   • Ossified SkyCarver (exkluzivní obtíž Master) (Pouze osud 2)
   • Ossein EarthCarver (setkání s výzvami exkluzivních obtížnosti Master) (Pouze osud 2)
   • Sundered Flesh Shader (bezchybný exkluzivní) (Pouze osud 2)

  Průvodce a průvodce Destiny 2 King’s Fall Raid

  Náš průvodce po dokončení vzkříšeného králova padužného nájezdu.

  Průvodce od Justina Koreis přispěvatele
  Aktualizováno 8. září 2022

  Byl zodpovězen jeden z nejvíce vroucích žádostí o strážce: existuje a Destiny 2 King’s Fall Raid.

  Toto je jeden z nejdelších a nejsložitějších misí, se kterými se hráči mohou setkat v Destiny 2. Je to roztržité s mocnými odměnami, jedinečnými zbraněmi a hlubokou mechanikou. Buďte připraveni investovat přípravu a plánování, než se vydáte – a také se naučit, jak se dostat na ruce na bonusovou kořist.

  Níže se naučíte Jak zahájit nájezd King Fall, včetně toho, jak Navigujte kyvadla a lodě hrobky, v Destiny 2.

  Král

  • Královský podzim
  • King’s Fall’s Fall ‘Red Chest’ Symbol Symbol Locations
  • Jak zahájit královy pády nájezdu v Destiny 2

  Existuje také další zdroj, který to dává ještě jasnější, zadáváním symbolů, které podle vás přesně řekli, na které oblasti nájezdu se musíte díky této webové stránce od Kapowaz na Reddit.

  Pokud jste úspěšní, pak si na konci finálního setkání Oryx získáte hrudník, se zbraní s hlubokým rezonancí „červená hranice“, která odemkne postupu směrem k tvorbě této zbraně.

  Jak zahájit královy pády nájezdu v Destiny 2

  Zde se dozvíte, jak zahájit King’s Fall Raid, spolu s tím, jak zavádět kyvadla a hrobky, ale nejprve musíte organizovat svůj tým:

  Organizace vašeho týmu pro King’s Fall

  Koordinace je klíčová pro jakýkoli nájezd, takže se ujistěte, že je váš tým schopen efektivně komunikovat. Budou existovat fáze, které jsou těžké s ADD Clear, a další, které otestují vaši schopnost způsobit poškození za sekundu (DPS). Ujistěte se, že přinášíte zbraně, které jsou vhodné pro oba.

  Jediné štíty, se kterými se setkáte, budou sluneční, takže může být výhodné přinést zbraně, které je snadno prasknou. Lineární fúzní pušky jsou dobrou volbou pro poškození šéfa a mít alespoň jednu božství výrazně zvýší DPS.

  Jakmile je vaše skupina připravena a správně vybavena, otevřete Ředitel. Vybrat Legends oblast, a spusťte King’s Fall.

  Jak začít královy padák

  První setkání je do značné míry nezměněno od verze Destiny 1 King’s Fall. Vaším cílem je sbírat koule světla, a doručit je ve skupinách po dvou do sochy v centrálním koridoru. Pokaždé, když je shromážděna koule, odebrané bariéry zablokují některé dveře. Tyto musí být zastřeleno, aby bylo znovu otevřeno. Jakmile má všech šest soch svých koulí, otevře se portál a váš tým se může přejít k dalšímu setkání.

  Nejprve se rozdělit na týmy dvou, jeden na levé straně místnosti, druhá na pravé straně. Každý tým bude mít následující role:

  • Kolekce Orb
  • Doprovody
  • Jasné

  Jakmile Sběratelé Orb Popadněte první koule, bariéra zablokuje střední chodbu a přidává se dovnitř. Nemůžete nést koule a střílet, takže to bude na Doprovody a Jasné střílet bariéru otevřenou a jednat s jakýmikoli nepřáteli.

  Sběratelé budou mít časovač, zatímco budou mít koule. Jakmile dosáhne nuly, Orb se zoufal a bude muset být znovu shromážděn. Musí každý vložit své koule do osvětlené sochy do pěti sekund od sebe.

  Jakmile jsou vklady vyrobeny, mohou sbírat další sadu koulí z jejich příslušných stran, zatímco doprovod je chrání a průhledy udržují dveře otevřené a nepřátele pod kontrolou. Pokaždé, když jsou koule úspěšně uloženy, Další sada koulí se vynoří dále po chodbách na levé a pravé straně.

  Po uložení šest sad kouřů se otevře portál přímo dolů po centrální chodbě a kolem něj se to vynoří nepřátelé. Bojujte se na portál a jste posláni do Oryx’s Throneworld. Úvodní kapitola je kompletní.

  Navigace na kyvadlových a hrobcích lodích

  Toto je první ze dvou skokových hádanek, na konci se jen malé přestřelky těší. Ihned po opuštění portálu je místnost s kolosální houpací kanystry skočit na.

  Pravděpodobně to dokážete poprvé, ale pokud se vám to nepodaří. Další oblast je však mnohem složitější, sestávající z obrovské jeskyně Lodě HIVE hrobky Hlídňování nastavené trasy a přenesení vás na vzdálenou spouštěcí podložku.

  Poté, co skočil na první loď ze startovní platformy, je myšlenka Hop na sérii příchozích lodí V tuto chvíli, kdy vaše současná jízda zmizí. Je nezbytné nechat hbitost podtřídy nastavit na nejvyšší, s maximální výškou a vědět, jak funguje vaše schopnost skákání podtřídy – trojitý skok, například.

  První dávka lodí se objeví následovně:

  • Za a doprava
  • Vpravo a vpředu
  • Dole a doleva

  To vás zavede na půli cesty do cíle a kontrolního bodu.

  Poté, co poskakoval na první loď, se druhá dávka lodí objeví takto:

  • Mírně pod a doleva
  • Kachna pod další lodí podél
  • Přímo vpředu zprava, vyžadující preventivní skok tak vysoko, jak můžete jít
  • Dopředu a mírně výše
  • Nahoře a doleva
  • Dole a doleva

  Tato poslední loď vás zavede na dokovací stanici a brzy se vydáte.

  Tato další hádanka vyžaduje, aby tým vyčistil dokovací oblast ADD, než nominuje dva lidi podržte tlakové desky Nachází se vlevo a vpravo od platformy – tyto otevírají portál viděný před námi.

  Zbývající hráči jezdí na lodi do cíle a zabíjejte, než šlápne na podobné tlakové desky, což umožňuje těmto dva šaréfům projet se a znovu se připojit ke skupině.

  Další část našeho průvodce našemu King’s Fall Průvodce vysvětluje, jak dokončit sekci Basilica na nájezdu.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

  Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Destiny 2 Sledujte
  • Fantasy následovat
  • PS3 následovat
  • PS4 následovat
  • Následujte sci -fi
  • Střelec následovat
  • Xbox 360 Sledujte
  • Xbox One následujte

  Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

  Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.