King S Fall Raid zbraně vzor – Destiny 2 Services | Kboosting, Destiny 2 King S Fall Loot stůl pro všechna setkání (2022)

Destiny 2 King S Fall Loot stůl pro všechna setkání (2022)

Nedostatek Yasmin je schopen se válet s některými velkými výhodami pro PVE i PVP, což z něj činí jednu z nejvšestrannějších zbraní z Královského pádu. Pro Group PVE doporučujeme brzdu Arrowhead, prodlouženou mag, soubor a palbu. Brzda Arrowhead Udržuje zpětný ráz, rozšířený mag vám dává další kolo v časopise (pět místo čtyř), soubor vyrovnává trest rychlosti načtení rozšířené mag 20% poškození, když jsou téměř dva spoluhráči. Díky tomu je efektivní šéf DPS Sniper, aby se spároval s něčím, jako je automatická nakládací pouzdro na pouzdro.

King’s Fall Raid zbraně zvyšuje

Tato služba může být dodána pouze v pilotovaném režimu, protože pro většinu zákazníků vyžaduje značnou časovou investici nebo sadu dovedností, která není k dispozici.

Dokončili jsme tisíce objednávek pomocí pilotovaného režimu a nikdy jsme čelili žádnému zákazům nebo pozastavením, takže můžeme s jistotou říci, že je velmi bezpečné používat, i když nám poskytneme vaše přihlašovací údaje trochu děsivé.

Celková cena: $
Popis služby Popis služby Popis

�� King’s Fall’s Fall zbraní zvyšuje

Náš Odemknutí vzorů zbraní Zvyšování služby vás bez námahy dostane Všechny červenohraniční zbraně Odemknout svůj řemeslný vzor v žádném okamžiku! Když si koupíte Destiny 2 Vzory zbraní RAID Od nás zaručujeme, že profesionální hráč obhospodaří nájezd, dokud vás nedostane všechny zbraně.

ZPŮSOB DORUČENÍ

Pokud jde o doručení, je tato služba k dispozici s Pilotovaný pouze režim (sdílení účtu), takže vám přineseme profesionálního posilovače, abyste se přihlásili k vašemu účtu a získali Vzor zbraní pro tebe. Až bude dokončen, dostanete E-mail a oznámení Takže se můžete přihlásit zpět.

⏳ ETA pro King’s Fall Pattern Deckock Service

ETA pro King’s Fall Raid zbraně odemkne liší se v závislosti na RNG.

✔ King’s Fall Fall Weapon Recovery odměny

 • Všechno King’s Fall vzorec odemkl pro vaši požadovanou zbraň!
 • Reckoningová fúzní puška Midha, vzdor pušky Yasmin Sniper, Qullim’s Terminus kulomet, Doom of Chelchis Scout Rifle, Smite of Merain Pulse Rifle & Zaouli’s Bane Hand Cannon.
 • Příležitosti pro Boha Roll zbraně
 • Šance na dotyk zlomyslné exotické skautské pušky
 • Příležitosti pro King’s Fall Raid Armor Set-Pieces
 • King’s Fall Fall Raid-specific Loot, který klesá.
 • Pinnacle Gear – Pinnacle Gear obdržíte pro první bez týdne.
 • Během služby by se mohly klesnout záblesky, spotřební materiály a zdroje.
 • XP pro váš sezónní průsmyk a artefakt.

⚙ Možnosti služby

 • Plošina: Z rozbalovacího možností si můžete vybrat, kde chcete, aby posilovač dokončil svůj svazek (PC, Xbox nebo Play Station).
 • Vyberte zbraň a vzory – Můžete si vybrat požadované zbraně a množství hlubokých rolí, které potřebujete k odemčení řemesla.
 • Další možnosti – Můžete přidat zaručené vyrovnávání zvolené zbraně na úroveň 16 nebo dotek exotické pušky skautů Malice.
 • Rychlost dodávky: Normální doručení- Vaše objednávka bude zadána do fronty a bude dokončena, až budete řada. Expresní doručení- Vaše objednávka bude považována za vysokou prioritu, takže první posilovač, který bude k dispozici, zahájí vaši objednávku.

⚠ Požadavky na službu

 • Přístup k králi padul nájezdu.
 • The Úroveň výkonu vašeho opatrovníka musí být minimálně 1600. Pokud nejste 1600+, můžete si zakoupit zvýšení úrovně energie.

ℹ Destiny 2 King’s Fall Raid zbraně – Služba podpory

Požadavky na odemčení zbraní RAID

název Typ Požadavek
Midhovo počítání Fusion Rifle 5 x Deepsight vzory
Vzdor Yasmina Odstřelovací puška 5 x Deepsight vzory
Qullim’s Terminus Kulomet 5 x Deepsight vzory
Doom of Chelchis Skautská puška 5 x Deepsight vzory
Smite of Merain Pulzní puška 5 x Deepsight vzory
Zaouliho bane Hand Cannon 5 x Deepsight vzory

King’s Fall zbraně

Pokud chcete zkontrolovat všechny statistiky a výhody dostupné pro tyto zbraně RAID, můžete zkontrolovat světlo.GG.

Pokud hledáte více informací o aktivitě, podívejte se na Kroosting’s King’s Fall Raid Guide

Kontaktujte svého osobního manažera:

 • Vyberte si službu a vyplňte platbu.
 • Být v kontaktu S vaším osobním manažerem prostřednictvím chatu na webu, Discord, WhatsApp atd.
 • Bezpečně poskytněte manažerovi vaše přihlašovací údaje (pro pilotované služby) nebo herní ID (pro samosprávu).
 • Je přiřazen posilovač a začne pracovat na vaší objednávce (získáte aktualizace obrazovky, jak postupuje).
 • Po dokončení služby budete informováni prostřednictvím e-mailu a komunikační aplikace (Discord, WhatsApp atd.).
 • Změňte své heslo a užijte si hru!

Často kladené otázky

Dostanu aktualizace týkající se mé objednávky?

Ano. Budeme neustále Informujte vás s pokrokem vaší objednávky, když na ní pracujeme Svár Aplikace a přes E-mailem a/nebo oznámení. Jakmile je objednávka zadána a přidělí se posilovač, spojíte se s ním přímo pro jakékoli aktualizace nebo dotazy týkající se vaší objednávky.

Kdy začnete pracovat na mé objednávce Destiny 2?

Obvykle začneme zvyšovat pár minut po zadání objednávky a Platba je zpracována. Existuje však pár výjimek, když bychom mohli být přetíženi, když je požadavek na služby velmi vysoký, například Nová sezóna nebo expanze uvádí na trh. Po zakoupení a zotavení osudu 2 Naplánujte službu společně s manažerem předem, takže tým je připraven začít, kdykoli vám to lépe vyhovuje. I když nemůžeme hned začít pracovat na vaší objednávce, před nákupem vám manažer dá vědět, kdy může být vaše podpora poskytnuta.

Je bezpečné koupit služby pro zotavení Destiny 2?

Poskytujeme posilující služby od roku 2013, dokončili tisíce objednávek jako samostatný režim a my pilotovaný režim a my nikdy se nesetkal s žádným problémem, Můžeme tedy rozhodně tvrdit, že naše služby Destiny 2 jsou 100% bezpečné. Pokud jde o další zabezpečení, v případě, že si zakoupíte službu pro zotavení (pilotovanou), která vyžaduje sdílení účtu, můžeme použít VPN vaší země a streamovat Boost Aswell.

Mohu stále používat svůj účet?

Absolutně. Vždy jsme více než šťastní Naplánujte si podporu Kolem doby, které dáváte přednost, ať už jde o sebe sama hraní (přenášení) nebo služba, která vyžaduje sdílení účtu (obnovení).

Destiny 2 King’s Fall Loot stůl pro všechna setkání (2022)

Bungie vydala spoustu zbraní Old King’s Fall zbraně s novými výhodami Destiny 2, včetně dotyku exotického skautského pušky pro zlomyslnost. Existuje šest různých setkání a strážci mohou získat konkrétní zbraně, aby po každém dokončení propadli určité truhly.

Ne první den, ale oficiálně mít můj první z King’s Fall! Zmeškal jsem tento v D1 kvůli nasazení, takže se tento cítí obzvláště sladký, protože je to jediný nálet, který jsem zmeškal. Dnes byla mnohem zábavnější, chill vibrace a učení se všechny způsoby, jak se vyhodit

Bungie přidala celkem sedm různých typů zbraní do falsového kořistného bazénu Destiny 2 King’s Fall’s Fall. Jedním z nich je dotek exotiky zloby, zatímco zbytek se skládá z různých legendárních zbraní, od ručních děl po odstřelovací pušky. Následující článek se seznámí a zbraně, které spadnou, takže hráči mohou zacílit a obhospodařovat se a obhospodařovat se s jakýmkoli konkrétním zařízením, na které by se mohli dívat.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek je výhradně pro kořistní tabulku králového pádu a nevysvětluje, jak funguje každé setkání.

Kořist stůl osudu 2 King’s Fall a všechna rychlostní stupně svázané s každým setkáním

1) Otevření (relikvie vkladů)

Úvodní setkání v Královském podzimu zahrnuje hráče, kteří vyzvednou relikvie a ukládají jej do šesti různých soch. Funguje to jako jakákoli jiná úvodní sekvence při nájezdu, kde ukládání relikvií ve všech šesti sochách spustí bránu k setkání totemu.

Ozubená kola, která odtud klesají, jsou následující:

 • Doom of Chelchis Scout Rifle.
 • Položka třídy vybavené třídy.

Hrudník lze nalézt po překročení portálu úlu.

2) Totems

Někteří by mohli nazvat Totems setkat se s prvním hlavním setkáním v nájezdu Destiny 2, protože se odehrává uvnitř DreadNaught, a hráči musí vynaložit mnohem více úsilí, než to žádá úvodní setkání. Cílem je rozsvítit všechny znaky úlu v obrovských dveřích, aby se odemkli.

Ozubená kola v kořistném bazénu pro toto setkání jsou:

 • Doom of Chelchis Scout Rifle.
 • Quilimova komora Terminus.
 • Truhlář, noha a položka třídy pro vybavenou třídu.

Kořist hrudník najdete poté, co se dveře odemknou.

3) Warpriest Boss

Warpriest je první hlavní setkání šéfů v King’s Fall Raid, kde se hráči budou muset navzájem koordinovat a zabít šéfa ve čtyřech fázích. Více vymaže celý hasičský tým a strážci budou muset začít znovu. Ozubená kola, která klesnou po porážce Warpriest, jsou následující:

 • Vzdor Yasmin Sniper Rifle.
 • Smite of Merain Pulse Rifle.
 • Kus hrudníku a rukavice pro vybavenou třídu.

Kořist hrudník se vynoří přesně tam, kde se vynoří nejvzácnější šéf.

4) Golgoroth

Golgoroth je třetí hlavní setkání při nájezdu. Hráči budou muset jít proti obrovskému ogre s pavoukem připojeným k jeho záda. Ozubená kola, která z tohoto setkání spadnou, zahrnují:

 • Zaouli’s Bane Hand Cannon.
 • Počítací fúzní puška Midha.
 • Quilimova komora Terminus.
 • Zbroj přilby a nohou pro vybavenou třídu.

Hrudník se vynoří za obrovským sloupem s nápisy úlu.

5) Dcery Oryxu

Po porazit Golgorothovi budou strážci nyní čelit dvěma dcerám Oryxu, které oba budou bránit čest svého otce bojem s hráči současně. Setkání představilo několik nových mechaniků, které je třeba dodržovat, aby zabil obě sestry.

Ozubená kola na konci setkání jsou následující:

 • Zaouli’s Bane Hand Cannon.
 • Smite of Merain Pulse Rifle.
 • Vzdor Yasmin Sniper Rifle.
 • Hrudní brnění a rukavice z vybavené třídy.

Kořist hrudník pro toto setkání Destiny 2 se vynoří uprostřed dvou sloupů, kde stojí sestry.

6) Oryx, přijatý král

Oryx je posledním šéfem Destiny 2 King’s Fall Raid. Obvykle bude každý schopen získat na konci jakýkoli z legendárního vybavení z kořistné hrudi, protože k tomuto setkání nejsou vázány žádné konkrétní zbraně ani brnění. K dispozici je také přidaná šance pro hráče, aby se dostali dotyk malice exotického skautského pušky.

Průvodce pádem Destiny 2 King’s Fall: Raid zbraně, výhody a bůh

Zde jsou všechny vynikající zbraně nájezdu, které můžete získat z King’s Fall, a také pohled na boha, které byste měli lovit.

Oryx v králi

(Image Credit: Windows Central)

 • Kořistní stůl
 • Výhody a Bůh se valí
 • Jak se dostat dotek zloby

Milovaný King’s Fall Raid z původního osudu se vrátil v Destiny 2 a zabitím přijatého krále a jeho podřízených, hráči získají reprizované verze několika původních královských zbraní Fall Raid zbraně. Kompletní s vynikajícími možnostmi Perk a jedním z nejlepších dostupných vlastností původu se okamžitě staly populární volbou v metagame Destiny 2. Ale které z původních zbraní King’s Fall se vrátily a jaké jsou nejlepší výhody zbraní a bůh, které byste měli pronásledovat pro PVE a PVP? A jak dostanete ruce na exkluzivní exotickou zbraň nájezdu, dotek zloby?

V této příručce projdeme vše, co potřebujete vědět o nájezdech z King’s Fall. To zahrnuje kořistní stůl, který ukazuje, které zbraně mohou z každého setkání spadnout, přehled o nejlepších výhodách a bůh se valí pro každou jednotlivou zbraň, a podrobnosti o tom, jak získat dotek zloby.

Destiny 2 King’s Fall: Loot stůl

Stejně jako ostatní nájezdy v Destiny 2, King’s Fall se rozdělí své dostupné odměny v každém ze svých setkání. To znamená, že pokud plánujete lovit konkrétní zbraň, existuje několik konkrétních setkání v nájezdu, které budete chtít každý týden dokončit na každé z vašich postav.

Níže je uveden kořistní stůl, který ukazuje, které zbraně mohou klesnout z každého krále na podzimní setkání. Mějte na paměti, že protože kousky zbroje nájezdu mohou ze setkání také upustit.

Všimněte si, že jakmile dostanete zbraň, která klesne alespoň jednou, můžete si jich také koupit více na kořistné hrudi, která se vynoří po porážce Oryxu, pokud máte dostatek kořistí dobytí. Zkažení dobytí dobytí z dokončených setkání s nájezdem a každá zbraň, kterou si koupíte na konci King’s Fall, vás bude stát 20 z nich. To je skvělý způsob, jak každý týden získat nějaké šance na bohu.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Otevření (portál) První setkání (Totems) Druhé setkání (Warpriest) Třetí setkání (Golgoroth) Čtvrté setkání (dcery) Závěrečné setkání (Oryx)
Doom of Chelchis (skautská puška) Doom of Chelchis (skautská puška) Smite of Merain (pulzní puška) Qullim’s Terminus (kulomet) Smite of Merain (pulzní puška) Všechny zbraně z předchozích setkání
Řádek 1 – Cell 0 Qullim’s Terminus (kulomet) Vzdor Yasmin (Sniper Rifle) Midha’s Reckoning (Fusion Rifle) Vzdor Yasmin (Sniper Rifle) Řádek 1 – Cell 5
Řádek 2 – Cell 0 Řádek 2 – buňka 1 Řádek 2 – Cell 2 Zaouli’s Bane (Hand Cannon) Zaouli’s Bane (Hand Cannon) Řádek 2 – buňka 5

Fall King’s Fall’s Fall: Zbraň a bůh se valí

Zatímco zbraně Raid Obecně nabízejí silné a/nebo jedinečné kombinace Perk, King’s Fall posouvá věci na zcela novou úroveň. Každá zbraň v nájezdu je schopna válcovat fantastické výhody a všichni přicházejí s fenomenálním běh nad původním rysem. Tím se přetočí časopis zbraně, kdykoli se načtete poblíž spojenců, což podstatně zkracuje dobu, kterou musíte strávit znovu načtením, pokud se držíte svých spoluhráčů.

Nakonec, zatímco některé z těchto zbraní jsou pro PVE lepší než PVP a naopak, všichni stojí za to lovit. Zde je přehled a analýza nejvyšších výhod každé zbraně, stejně jako bůh, na které byste měli dávat pozor.

Doom of Chelchis výhody a bůh se valí

 • Třída zbraní: Precision Frame 180 RPM Scout Rifle (neplatná)
 • PVE GOD ROLL: Brzda šipky, taktická mag, firefly/výbušná užitečná zatížení, dragonfly/soustředěná zuřivost/jedna pro všechny
 • PVP God Roll: Šipka brzda, taktická mag, výbušná užitečná zatížení, oko bouře

Začínáme věci s třeskem s doom z Chelchis, což je pravděpodobně nejlepší zbraň z King’s Fall for Endgame PVE obsah. Brzda Arrowhead vám poskytne perfektní směr 100 zpětného rázu pro snadnou kontrolu, zatímco taktický mag nabízí obecnou podporu pro rychlost, stabilitu a velikost časopisu.

Obě sloupce vlastností mají širokou škálu špičkových výhod PV. Jak Firefly, tak vážka způsobují velké exploze, které mohou rychle vyčistit odpadky, když zabijete nepřítele s hlavou, a protože přítomnost obou prostředků dva exploze, nic jiného než nejrušivější cíle žlutého baru je přežije. Mezi další vynikající kombinace patří Furefly/Focused Fury, Firefly/One pro všechny a výbušné užitečné zatížení/jeden pro všechny.

Pro PVP existuje méně možností, i když vám role s výbušným užitečným zatížením a okem bouře bude sloužit neuvěřitelně dobře. První z nich odstraní poškození a poskytuje mírné poškození, zatímco druhý zlepšuje vaši přesnost při poškození, což vám pomůže zajistit zabíjení v duelech s přesnými kritickými zásahy.

Qullim’s Terminus Perks a Bůh se valí

 • Třída zbraní: Kulomet s vysokým dopadem 360 ot / min (Stazi)
 • PVE GOD ROLL: Šipka brzda, taktická mag, soubor/zahřívání, zabíjení Tally/Firefly/Headstone
 • PVP God Roll: Šipka brzda, stabilní kola, dynamická redukce houpačky, oko bouře/zabíjení

Zatímco kulomety právě teď nejsou přesně meta, Qullimův terminus je přesto bestii, kterou byste neměli ignorovat. Brzda šipky a taktická mag poskytují některé cenné obecné statistiky a usnadňují ovládání zpětného rázu, zatímco Ensemble poskytuje obrovskou zvýšení rychlosti opětovného načtení, když se poblíž spoluhráčů poblíž spoluhráčů. Vytápění je také vynikající volbou pro první sloupec vlastností, protože to buší stabilitu a přesnost, kdykoli zabijete. To vám umožní udržet tlak na reklamy bez jakýchkoli problémů.

Nakonec však skutečná hvězda show zabíjí Tally, což je jedinečný výhoda, která byla k dispozici pouze na dvou kulometech dříve. Je to v podstatě silnější verze Rampage, protože to vyvolává vaše poškození o 10% pokaždé, když zabijete nepřítele až do maximálně 30%, pak zůstává aktivní, dokud zbraň neuložíte nebo ji neobnovíte. Tento výhoda ve spojení s souborem nebo zahříváním vám umožní bez jednou rukou vyčistit celé armády odpadkových davů bez velkého úsilí.

Pokud hledáte roli PvP, doporučujeme kombo dynamické redukce houpačky a oka bouře (i když byste zde také mohli použít zabíjecí součet, pokud se chcete pokusit běhat nepřátelským týmem s poškozením Buff). Tyto výhody usnadňují dosažení přesnosti laseru-precise a protože v kelímku nedostanete více než jeden časopis těžké munice, neměli byste se starat o použití souboru pro opětovné načtení. Je také dobrý nápad vyměnit taktický mag pro stálá kola pro maximální stabilitu.

Smite of Merain Perks a Bůh se valí

 • Třída zbraní: Adaptivní rám 390 ot / min pulzní puška (kinetická)
 • PVE GOD ROLL: Brzda šipky, taktická mag, statistiky pro všechny/soustředěné zuřivosti/ensemble/demolitionist, jeden pro všechny/Firefly/Vorpal zbraň/adrenalin feťák
 • PVP God Roll: Šipka brzda, taktická mag, soubor/pohyblivá cíl, oko bouře

Stejně jako doom z Chelchis, i Shite of Merain je schopen válcovat s více fenomenálními kombami Perk. Nejlepší celková role je patrně statistiky pro všechny/jeden pro všechny, protože první zvětšuje váš rozsah, stabilita, rychlost a manipulace s opětovným načtením a druhá vám dává velký 30% Buff, kdykoli rychle zasáhnete tři samostatné cíle. Existuje však i několik dalších specializovaných bohů, které se mohou pronásledovat, včetně zaostřené zbraně Fury/Vorpal pro vynikající poškození proti šampionovi, zaměřené zuřivosti/Firefly pro smrtící poškození buff a oblast efektu exploze, Ensemble/One for for Vše pro rychlé opětovné načtení a demolicionista/adrenalin feťák pro nejlepší sestavy Destiny 2, které se zaměřují na granáty. Jako obvykle jdeme s brzdou Arrowhead pro naši hlaveň a taktický mag pro náš časopis Perk.

Všimněte si, že pokud jste velkým fanouškem boje na melee, můžete také převrátit SMITE MERAIN s pugilistou i Swashbuckler. Nejsme největší fanoušci tohoto nastavení, protože pulzní pušky nejsou ideální zbraní, která by se mohla brát do boje blízkého čtvrtí, ale smyčková kombo pugilisty vám dává energii schopnosti melee, kdykoli zabije a swashbuckler vám dává 33.3% poškození Buff se zbraní, kdykoli zabijete melee je nepopiratelně mocný.

Na straně PvP věcí je soubor s okem bouře naším nejlepším výběrem, protože rychlé opětovné načtení poblíž spojenců a zlepšená přesnost, když způsobíte poškození, bude vaše schopnost vystřelit týmovou střelbu mnohem lepší. Alternativně byste mohli vyměnit soubor za přesun cíle, abyste si při přesunu mohli užít lepší cílovou akvizici.

Vzdor yasminů a bůh se valí

 • Třída zbraní: Adaptivní rám 90 ot / min odstřelovací puška (kinetická)
 • PVE GOD ROLL: Arrowhead Brake, rozšířený časopis Mag/slitiny, soubor/žádné rozptýlení, palba/Vorpalská zbraň
 • PVP God Roll: Prodloužené hlaveň, přesná kola, Snapshot památky/žádné rozptýlení, otevírací výstřel/pohyblivá cíl

Nedostatek Yasmin je schopen se válet s některými velkými výhodami pro PVE i PVP, což z něj činí jednu z nejvšestrannějších zbraní z Královského pádu. Pro Group PVE doporučujeme brzdu Arrowhead, prodlouženou mag, soubor a palbu. Brzda Arrowhead Udržuje zpětný ráz, rozšířený mag vám dává další kolo v časopise (pět místo čtyř), soubor vyrovnává trest rychlosti načtení rozšířené mag 20% poškození, když jsou téměř dva spoluhráči. Díky tomu je efektivní šéf DPS Sniper, aby se spároval s něčím, jako je automatická nakládací pouzdro na pouzdro.

Pokud hrajete sólo PVE, je lepší jít s časopisem z slitiny, bez rozptýlení a Vorpal zbraní místo toho. Časopis z slitiny zvyšuje vaši rychlost opětovného načtení, když je váš časopis prázdný, zatímco žádné rozptýlení snižuje příchozí trh a usnadňuje přistání kritických zásahů. Zbraň Vorpal poskytuje šéfům a šampionům ve srovnání s 20 20% poškození.

Vzdor Yasmin je také vynikající odstřelovač pro PvP. Nejlepší role pro kelímek je prodloužená hlaveň, přesná kola, památky snímků a otevírací výstřel. Bývalé dvě výhody posilují váš rozsah, což zase zvyšuje váš cíl a usnadňuje vám „nalepit“ síťovi na hlavu nepřátelského hráče. Snapshot památky a úvodní výstřel, mezitím vám umožňují rychle zamířit své památky a posílit první kolo ve vašem časopise se zlepšenou přesností. Alternativně byste mohli vyměnit snímkové památky za žádné rozptýlení nebo otevírací výstřel s pohyblivým cílem, pokud chcete zrušit Flinch z příchozího ohně nebo zůstat co nejpřesnější při strachování.

Počítací výhody Midhy a bůh se valí

 • Třída zbraní: Fusion Fusion Rifle (Arc)
 • PVE GOD ROLL: Kompenzační kompenzátor, zrychlené cívky, neúprosné/rohové/pole přípravy, nádrž prasknutí
 • PVP God Roll: Smallbore, zrychlené cívky, přilnavost kyčle, klepněte na spoušť

Pokud se vám nikdy nepodařilo získat dobrý zástrčku.1 S roztržením krmení šílenství a nádrže, které se zúčastnilo Midha, je tu, aby vám vytvořil den. Naše vybraná PVE God Roll obsahuje kompenzátoru komory pro dobrou stabilitu a kontrolu zpětného rázu, zrychlené cívky pro rychlejší čas nabití, neúprosné pro regeneraci zdraví po rychlých zabitích a nádrž praskne pro výbušné první výstřely v časopise v časopise. Pozoruhodné je, že další kola, která se načítají do vašeho časopisu poté, co jste prokurovali, se počáteční vlastnost Over Over Over Over Over Over Over První výstřel, což znamená. Díky tomu je velmi snadné okamžitě prokurovat a regenerovat zdraví, kdykoli bojujete s velkou skupinou reklam. Mohli byste také obchodovat s neúprosným přípravou na rohové nebo pole, abyste zrychlili čas na poplatky nebo rychlost načtení.

Tato fúzní puška má také úžasné role PvP, včetně stabilního a přesného nastavení Smallbore, zrychlených cívek, přilnavosti k hip-fire a klepnutím na spoušť. První dva výhody buzí váš rozsah, stabilitu a doba nabíjení, zatímco přilnavost kyčelního ohně a klepnutí na spoušť výrazně zlepšuje vaši stabilitu a přesnost při střelbě z kyčle a když začnete stisknout spoušť.

Zaouli’s Bane Perks a Bůh se valí

 • Třída zbraní: Adaptivní rám 140 ot / min ruční dělo (sluneční energie)
 • PVE GOD ROLL: Šipka brzda, přesná kola, výbušná užitečná zatížení, žárovka/jedna pro všechny
 • PVP God Roll: Kladivé kované pušky, přesná kola, výbušný užitečný zatížení/úvodní výstřel, Eye of the Storm

V neposlední řadě je to ruční dělo zaouli. Nemá velké množství velkých výhod, jako jsou některé z ostatních králových pádových zbraní, ale nejlepší výhody to ano jsou úžasné. Pro PVE je vaším nejlepším sázkou jít s výbušným užitečným zatížením a žárovkou, novějším pohledem představený v sezóně 17, který způsobuje, že nepřátelé šíří hromady solárních 3.0 Sjednocení ostatních nepřátel v blízkém nedalekém při zabití, což nakonec způsobí zapalování, které způsobí, že je vyhodí do povětří. Je to v podstatě silnější verze Firefly, protože to nevyžaduje kritické zabití k proc, a protože výbušné užitečné zatížení mírně poškození kulky a odstraní poškození spadů, je neuvěřitelně snadné nashromáždit spoustu posledních úderů proti davům a získat spoustu hromádek Scorch Stacks a zapalování.

Tato role je velmi podobná sunshot exotické ruční dělo. Vzhledem k tomu, že Zaouli’s Bane je legendární, získáváte veškerou stejnou reklamu jasnou sílu, aniž byste museli obětovat vaši schopnost používat meta exotiku, jako je Witherhoard, Gjallahorn nebo Sleeper Simulant.

Nejlepší role pro PVP je poněkud „standardem“, i když je to stále bestie v kelímku bez ohledu na to. Kladivé kované pušky a přesná kola vám poskytují některé silné rozsahy, zatímco výbušná užitečná zatížení nepřátele, způsobí nějaké další poškození, odstraní Falloff a poskytuje také malý rozsah buffů (úvodní výstřel také funguje, protože to dělá první výstřel přesnější, je přesnější, je přesnější. i když preferujeme celkově výbušné užitečné zatížení). Eye of the Storm je nejlepší volbou v závěrečném sloupci, protože zlepšená přesnost, kdykoli způsobíte poškození, usnadňuje vítězství duelů proti jiným hráčům.

Fall King’s Fall: Jak se dostat dotek zloby

Kromě všech výše uvedených legendárních nájezdových zbraní, King’s Fall také dává hráčům příležitost získat dotek exotického skautského pušky Malice. Rychle se stala jednou z nejpopulárnějších exotických primárních zbraní ve hře, protože jeho jedinečný efekt způsobuje, že poslední kolo v časopise vydrží navždy a vynaloží výrazně zvýšené poškození pomalým vyčerpáním vašeho zdraví, které můžete vyrovnat léčivým schopnostmi. Precision Hits také nabije energii koule temnoty, kterou můžete vystřelit na nepřátele s alternativním vstupem ohně, oslepení a dočasně je debulovat.

Tato zbraň byla původně k dispozici v první hře Destiny po dokončení King’s Fall a vyžadovala, aby hráči dokončili úkol. V Destiny 2 je však proces získávání zbraně jiný. Chcete -li získat dotek zloby, musíte při konečném setkání náletu jednoduše porazit Oryxe. Zbraň má však jen malou šanci klesnout z konečné hrudi a na každou z vašich postav získáte pouze jednu šanci na kapku týdně. To znamená, že máte maximálně tři pokusy týdně na dotek zloby; Pokud to pro vás po třetím pokusu neklesne, musíte počkat, až příští týdenní resetování, než zkusíte znovu. Všimněte si, že šance na pokles stoupá pokaždé, když nedostanete zbraň, takže vy vůle Nakonec to získejte.

Kingovy podzimní zbraně, jako je dotek zloby a všechny ostatní vynikající legendární, diskutované v tomto článku jsou skvělé zbraně, které pronásledují před zahájením spuštění Destiny 2: Lightfall expanze. Je naplánované dorazit na únor. 28, 2023, a bude zahrnovat zbrusu novou příběhovou kampaň na Neptunu, nový nálet, tuny nových zbraní a brnění a další. Destiny 2: Lightfall Preorders jsou nyní k dispozici za 50 $ a zejména DLC zahrnuje sezónu pro první sezónu Destiny 2 Year Six.

Destiny 2: Lightfall

Nadcházející rozšiřování Lightfall vezme hráče do Neon-namočeného města Neomuna na Neptunu a postaví je proti hrůzostrašné stínové legii-to vše, zatímco hrozba temnoty pyramid, svědka a jeho nový císař Calus se staví nad hlavou.