Klasická mapa Counter-Strike aztéc se vrací v tomto novém remake., Мастерская Steam: aztec

Aztec-официальный контент, ключенный комплект Counter-Strike: Global Offensive

2

Klasická mapa Counter-Strike aztéc se vrací v tomto novém remake

Counter-Strike: Global Ofensive Mapper vytvořil téměř dokonalou rekreaci klasické mapy Aztéku pomocí ventilu aktiv zavedeného s vydáním Broken Fang.

Hráči CSGO nebyli schopni hrát oficiální verzi Aztéku, protože Valve odstranil mapu v listopadu 2017, ale jeden z hráčů hry dal více než 5 000 hodin zkušeností CSGO a oficiální aktiva Valve z operace hry starověké směrem Další nejlepší věc.

Aztécký remake téměř dokonalá rekreace klasické mapy

Když Valve loni v prosinci vydal Ancient spolu s operací CSGO LOUND FANG, mnoho hráčů bylo zklamáno, že místo toho nedostali úplný remake klasické mapy hry. Valve nechal aktiva starověkých aktiv uvolnit v komunitě CSGO brzy po vydání zlomeného Fanga a najednou bylo jasné, kolik pracovního ventilu do mapy vložil. Modely a textury opravdu vypadaly, jako by byly vytaženy z Aztéku, aktualizovány a věrně sestavené, aby vytvořily hodného nástupce klasické mapy.

Obrázek blogu

Ale i když starověká je silná mapa a solidní pohled na to, co může být přepracovaný aztéc. Přinesl více než 5 000 hodin zkušeností v CSGO, aby se nese na klasickou mapu a přestavěl ji pomocí ventilu aktiv poskytovanému komunitě CSGO. Henge’s Remake of Aztéc, který byl vydán minulý týden, je krásný a hodný pohled na jednu z nejstarších map CS.

Obrázek blogu

Hengeova verze moc nedělá pro změnu mapy navzdory reputaci Aztec za to, že je nevyvážená, něco, s čím se říká, bylo obtížné se vypořádat s. Nejlepší mapovatelé CSGO vždy hledají rovnováhu a Henge připustil, že bylo těžké změnit mapu, aby vytvořila rovnoměrnější hraní zážitku.

Jeho verze je věrnou rekreací klasické mapy s jejími bombskými, úhly a ochrannou známkou, které se objevují. Mapper řekl CSGO YouTuber 3Kliksphillip, že jeho remake v Aztéku trvalo asi 250 hodin, ale pravděpodobně to bude trvat kohokoli jiného, ​​kdo to zkusí mnohem déle.

Obrázek blogu

Henge má dlouhou historii remakingových map ve svém vlastním stylu, opětovným hodnocením aktiv Valve z map CSGO vytvoří remake provedené ve stylu některých dalších map CSGO. Například jeden z jeho předchozích projektů byl úplným přepracováním zázraku pomocí Nukeových aktiv a nabízející jedinečný pohled na populární mapu.

Fanoušci mohou dostat ruce na Henge’s Aztécké remake na parní dílně Steam .

Azték CSGO

5

3

1

15

9

2

2

3

3

5

5

4

2

2

2

1

3

3

3

2

2

2

2

Подпишитесь, чтобы загрузить
Aztéc (CSGO)

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

В 1 колекции, созданой naložení
Porty CSGO LOADINGUE (samostatné)

CSGO je NE Požadované!

Použijte tuto další verzi Pokud máte CSGO a chcete si jen stáhnout BSP! Tento doplněk zde obsahuje všechna aktiva, nepotřebujete je, pokud máte namontované CSGO v GMOD.

Interní název: DE_AZTEC_CSGOPORTPK

Toto je rafinovaný port de_azteku, mapa bomby vyrobených ve Valve, od Counter-Strike: Global Offensive. Na rozdíl od jiných portů byla tato mapa pečlivě stanovena, aby byla co nejblíže skutečné mapě! Tento port byl také vyroben z nejnovější verze k dispozici Aztéku v CSGO.

Pokud tuto mapu neznáte, obsahuje několik aztéckých chrámů (nebo tak předpokládám) v prostředí džungle, stejně jako některé starověké tunely a vodní proud.

– HDR a LDR kompatibilní
– Všechny kubičky zahrnují a fungují
– Všechny oblasti pevných a pracujících ploch (s výjimkou jednoho, velmi těžkého si všimnout, nebojte se)
– Skybox pracuje
– Soundscapes Funguje
– Navigační síť včetně a práce
– Korekce barev CSGO zahrnuta pro bezpečnost (použijte Mat_ColorCorrection 0 v konzole a vypněte ji)
– Dynamické stíny na některých objektech, aby to vypadalo spíše jako csgo
– Optimalizováno

– Jeden AreaPortal nefunguje. Naštěstí je to velmi diskrétní, které si většina hráčů ani nevšimne, a že byste neměli dosáhnout. V zásadě je velmi těžké si to všimnout, takže žádné starosti.

Vydáním více portů CSGO a jsem připraven podat žádosti.

Všechny výše uvedené obrázky jsem pořídil v GMOD.

Популярные обсуждения просмотреть в 1) (1)

1