Kolik lidí hraje cestu exilu v roce 2023? | Playerauctions, cesta populace exilových serverů a počet přehrávačů – populace MMO

Cesta počtu exilových hráčů

Эпизодическая демонстрация нлен сексуального характера

Cesta exilového počtu hráčů 2023

Path of Exile je vysoce uznávaná hra na hraní rolí (ARPG) vyvinutá společností Grinding Gear Games. Nastaveno v temném fantasy světě Wraeclast, hráči přebírají roli exilu, hledají vykoupení a sílu. Hra má hluboké přizpůsobení znaků s obrovským stromem dovedností a jedinečným systémem položek, který umožňuje nespočet možností sestavení. Path of Exile nabízí robustní zážitek z PVE, včetně poutavého příběhu, náhodně generovaných map a náročného obsahu koncových her. Hra se navíc může pochlubit konkurenčními režimy PVP a pravidelnými aktualizacemi, včetně expanzí, které udržují komunitu zapojenou a zážitek z hraní hry.

Informace o hře

PC, PS5 / PS4, Xbox One

Path of Exile Steam Graf – Cesta exilu souběžného počtu hráčů

K 23. září 2023 byl špičkový hráč Path of Exile na Steam 57 690 . Ve srovnání s předchozím dnem měl 5.69 % nárůst . Za posledních 24 hodin se počet hráčů denně pohyboval od 32 787 do 57 743 . Vrchol za posledních 24 hodin byl 57 743 .

57 690 23. září 2023
Ve srovnání s předchozím dnem

Všechna data jsou napájena párou. Není žádným způsobem přidružen k ventilu. Všechny ochranné známky jsou majetkem svých příslušných majitelů v USA a dalších zemích.

Path of Exile Player Count (odhadovaná) – Popularita hry na základě trendů Google

Náš nástroj pro počet hráčů používá trendy Google jako zdroj dat. Google Trends je nástroj, který analyzuje dotazy vyhledávání na Googlu a porovnává objemu vyhledávání v průběhu času. Toto není přesná postava, ale je užitečné určit množství pozornosti, kterou hra v průběhu času dostává. Pokud jde o cestu exilu, od 23. září 2023 byl počet hráčů 1 073 550 . Ve srovnání s předchozím dnem měl 2.43 % nárůst . Za posledních 7 dní dosáhla Cesta Exile hrana hráčů na 1 120 470 a dosáhla své podlahy na 1 010 820 .

Cesta počtu exilových hráčů

Cesta populace exilových serverů, předplatitelů a herní aktivity.

Pořadí 9/11 let ze všech MMOS

HODNOST

9

Cesta exilu je hodnocena na #9 ze 140 sledovaných MMO z hlediska agregované populace serveru a přehrávače.

Celkem hráči

31.07m

Odhaduje se, že cesta exilu má celkem 31 068 870 hráčů nebo předplatitelů.

Denní hráči

885.46K

Odhaduje se, že cesta exilu má tento měsíc 885 463 hráčů denně.

Aktivní hráči za poslední měsíc

Path of Exile Populační graf (denně)

5leté rozpady aktivní hráči za poslední rok

Path of Exile Populační graf (ročně)

Cesta vyhnanství

  • Broušením her

Herní data

  • Odběratelé: 31 068 870
  • Denní hráči: 885 463
  • Žánry: Akce, RPG, masivně multiplayer, indie
  • Platformy: Xbox One, PlayStation 4, PC
  • Vydáno: 2013-10-23

Kolik lidí hraje cestu exilu?

Odhadujeme denní počet hráčů Path of Exile na 885 463, s celkovou hráčskou základnou 31 068 870.

Cesta popisu exilu

Nastaveno v nejmenovaném temném fantasy světě, hráči v cestě exilu začínají na pobřeží kontinentu Wraeclast. Část titulu „Exile“ znamená počáteční stav postav jako poslaný do trestní kolonie vysokým templářem Dominus na kontinentu daleko od nedalekého ostrova Oriath. Exil (i.E. Hráč) bude pak zapojen do sítě intrik a dobrodružství, vyvrcholením zachránit svět před Reawened Gods and the Beast.

Hráči si mohou vybrat mezi sedmi třídami postav. Každá třída má přidružené zarovnání s jedním ze tří základních atributů (síla, obratnost, inteligence). Tři ze základních tříd se naklánějí na jeden atribut (čisté třídy), zatímco tam jsou čtyři, které jsou zarovnány s více než jedním jádrovým atributem (hybridní třídy). Čisté třídy jsou Marauder, Strážce a čarodějnice. Mezitím zahrnují hybridní třídy The Duelist, Templar, Shadow a The Scion. Kromě jejich spřízněnosti s jádrovými atributy mají třídy základních znaků na stromě pasivních dovedností různé výchozí body. Jak postavy získávají úrovně a dosahují úkolů, mohou otevřít více uzlů na stromu pasivního dovedností, které zlepšují jejich schopnosti a statistiky pomocí bodů dovedností (a za předpokladu, že sousední uzel je již odemknut).

Později se mohou hráči dále zlepšit do tříd. Každá základní třída má 3 možné převahy. Například, Marauder může potenciálně stoupat, aby se stal berserkerem, juggernaut nebo náčelníkem. Mezitím se templář může stát strážcem, hierofátem nebo inkvizitorem. Jedinou výjimkou je Scion, který se může zlepšit na Ascendant, který má všestrannost přijímat pasivní dovednosti, které obvykle patří do jiných tříd nadměrného stavu.

Zařízení a vybavení na cestě exilu mají zvýšení statistik a zlepšují pasivní a aktivní schopnosti. Mají také zásuvky pro drahokamy. Dovednostní drahokamy lze umístit na tyto zásuvky, které získávají zkušenosti s úrovním postav, zatímco jsou vybaveny. Zajímavé je, že cesta exilu nemá měnu ve hře. Místo toho existují položky, které lze vyměnit, jejichž hodnota je založena na tom, jak mohou zlepšit brnění, zbraně a další vybavení, jako je zvýšení jejich kvality a vzácnosti.

Spiknutí a děj ve hře je distribuován v ACTS, s deseti aktmi a dalšími, které mají být v budoucnu přidány. Každý akt na cestě exilu přidává nová místa na mapu světa, včetně endgame Atlas of Worlds. Hráči mohou plnit úkoly, plnit úkoly související s proroctvími a přijímat volitelné mise od Masters. Na dostatečně vysokých úrovních mohou zpochybnit labyrint, prozkoumat nekonečné hloubky dolu azuritu nebo zpochybnit panteon bohů.

V současné době existuje 16 expanzí pro cestu exilu, počínaje obětí Vaalu v roce 2014 do Scourge vydané v říjnu 2021. Další expanze, která má být vydána nějakou dobu v roce 2022, bude ve skutečnosti nazvána Path of Exile 2, efektivně pokračování originálu. Představí vylepšení motoru, novým dovednostem a přehledovým třídám a dalším funkcím a zachovává veškerý předchozí expanzní obsah.

MMO zdraví

Popularita cesty exilu roste. Za posledních 30 dní se zvýšila ve velikosti hráče o 0.919%.

Počíst hráče Poe

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. #footer_privacy_policy | #footer_legal | #footer_ssa | #footer_refunds

Эта игра содержит контент, который ы предпоч všichni:

Эпизодическая демонстрация нлен сексуального характера

Показать центр соообщества отмена

Хотите видеть?
Изменить настройки контента

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. Часть географических сведений на эом сайте предоставлена ​​geonames.org.
Политика конфиденциальности | Правовая информация | Соглашение подписчика Steam | Файлы Cookie