Kolik misí je ve věčném doom? 09/2023, Průvodce seznamem misí DOOM Eternal – Prima Games

Průvodce seznamem doom věčného

Contents

Celkově je Doom Eternal vzrušující a náročná hra, která nabízí jedinečný herní zážitek. Pochopením struktury kampaně hry a sledováním těchto tipů si mohou hráči užít hru s plněním potenciálem.

Kolik misí je ve věčném doom?

Doom Eternal je videohra první osoby vydaná v roce 2020 ID softwarem a publikovaná společností Bethesda Softworks. Ve hře hráči přebírají roli zabijáka Doom, démonického válečníka na misi zachránit Zemi před silami pekla. Hra obsahuje režim kampaně pro jednoho hráče, kde hráči musí dokončit řadu misí, aby postupovali příběhem.

Pokud jste věčný hráč Doom, možná vás zajímá, kolik misí je ve hře. Znalost počtu misí vám může pomoci naplánovat hru a sledovat váš pokrok. V tomto článku budeme diskutovat o počtu misí v Doom Eternal, struktuře kampaně hry, co očekávat v každé misi a tipy pro dokončení misí hry.

Pochopení struktury kampaně zkázy Eternala

Než se ponoříme do počtu misí v Doom Eternal, podívejme se na strukturu kampaně hry. Kampaň je rozdělena do tří aktů, přičemž každý akt probíhá na jiném místě. Každý akt je dále rozdělen do několika misí a hráči musí dokončit každou misi, aby postupovali k dalšímu.

Struktura kampaně hry je navržena tak, aby byla nelineární, což znamená, že hráči mohou dokončit mise v libovolném pořadí, které si vyberou. Některé mise jsou však uzamčeny, dokud hráči nedokončí určité cíle nebo nesbírají konkrétní položky. Tento design povzbuzuje hráče, aby prozkoumali prostředí hry a objevovali tajemství, která jim mohou pomoci postupovat ve hře.

Mise hry jsou také navrženy tak, aby byly náročné, přičemž každá mise představuje nové nepřátele, překážky a prostředí. Hráči musí používat své dovednosti a zbraně k překonání těchto výzev a pokroku ve hře. Celkově je struktura kampaně Doom Eternala navržena tak, aby hráčům poskytla náročný a odměňující herní zážitek.

Jak odstranit osobní údaje z internetu

Kolik misí je ve věčném doom?

Nyní, když máme lepší porozumění struktuře kampaně Doom Eternala, odpovězme na otázku, kolik misí je ve hře. Doom Eternal obsahuje celkem 13 misí, rozdělených do tří aktů kampaně hry.

Act One zahrnuje čtyři mise, akt dva zahrnuje pět misí a Act Three zahrnuje čtyři mise. Každá mise je jedinečná a představuje svůj vlastní soubor výzev a cílů.

Znalost počtu misí v Doom Eternal může hráčům pomoci naplánovat jejich hraní a sledovat jejich pokrok. Dokončení všech 13 misí bude hrát hráče zhruba 15-20 hodin, v závislosti na jejich úrovni herního stylu a obtížnosti. Dokončení všech misí však není nutné pro pokrok v příběhu hry.

Kolik misí je ve věčném doom?

13 misí Doom Eternal je rozděleno do tří aktů, z nichž každá má vlastní jedinečný prostředí, nepřátele a cíle. První akt se odehrává na Zemi a obsahuje čtyři mise: „Peklo na Zemi“, „Exultia“, „Cultist Base“ a „Doom Hunter Base.„Druhý akt se koná na planetě Phobosu zamořená démonem a obsahuje pět misí:„ Super Gore Nest “,„ Arc Complex “,„ Mars Core “,„ Sentinel Prime “a„ Taras Nabad.„Třetí a poslední akt se odehrává v pekle a obsahuje čtyři mise:„ Nekravol “,„ Nekravol – část II “,„ Urdak “a„ Konečný hřích.“

Ve srovnání s předchozími tituly Doom má Doom Eternal podobný počet misí. Doom (2016) měl 13 misí, zatímco původní hra Doom měla pouze tři epizody, každá s devíti misemi. Mise Doom Eternala jsou však delší a složitější než mise jeho předchůdců a poskytují hráčům pohlcující a náročnější zážitek hry.

Jak byl hollandský tunel postaven pod vodou?

Co očekávat v každé misi

Každá mise v Doom Eternal má své vlastní jedinečné cíle, výzvy a nepřátele. V první misi „Hell On Earth“ se musí hráči bojovat přes zříceniny překročení města démony, aby dosáhli základny, kde se mohou přeskupit a naplánovat svůj další krok. V „Exultii“ musí hráči procházet řadou starověkých ruin, aby dosáhli skryté pevnosti a odhalili tajemství starověké civilizace Sentinel.

V „Cultist Base“ musí hráči infiltrovat silně opevněnou kultivickou základnu a zavřít démonický portál, který hrozí, že uvolní peklo na Zemi. V „Doom Hunter Base“ musí hráči infiltrovat špičkové zařízení a zničit mocnou démonickou zbraň známou jako „Doom Hunter.“

Ve druhém aktu cestují hráči do Phobosu, kde musí infiltrovat masivní továrnu zamořenou démonem v „Super Gore Nest.„V„ ARC Complex “musí hráči procházet špičkovým zařízením a zavřít démonický portál, který hrozí, že na Zemi uvolníme peklo. V „Mars Core“ musí hráči infiltrovat masivní zařízení zamořené démonem na planetě Mars a zavřít výkonnou démonickou zbraň známou jako „BFG 10 000.“

V „Sentinel Prime“ musí hráči cestovat do starověkého města Sentinels a odhalit tajemství jejich civilizace. V „Taras Nabad“ musí hráči infiltrovat démonickou pevnost Khan Maykr a zabránit jí v sloučení Země s peklem.

Ve třetím a závěrečném aktu cestují hráči do pekla, kde musí navigovat řadu démonických pevností a chrámů, aby dosáhli ikony hříchu, konečného šéfa hry. Celkově každá mise v Doom Eternal poskytuje hráčům jedinečný a náročný herní zážitek, který testuje jejich dovednosti a strategie.

Tipy pro dokončení misí Doom Eternal

Dokončení misí Doom Eternala může být náročné, ale se správnými strategiemi a tipy je mohou hráči efektivně dokončit. Zde je několik tipů, jak dokončit mise Doom Eternal:

Kolik bodů Steam je dolar?

1. Zvládněte své zbraně a schopnosti

Doom Eternal nabízí širokou škálu zbraní a schopností, které mohou hráči použít k sundávání nepřátel. Je nezbytné zvládnout tyto zbraně a schopnosti efektivně dokončit mise. Experimentujte s různými zbraněmi a schopnostmi najít ty, které pro vás fungují nejlépe.

2. Nezastavuj se

Doom Eternal je rychlá hra a hráči se musí neustále pohybovat, aby se vyhnuli nepřátelským útokům a úplným misím. Použijte svou obratnost, abyste se vyhnuli útokům a rychle se pohybovali po životním prostředí.

3. Použijte prostředí ve svůj prospěch

Prostředí hry lze využít ve váš prospěch k dokončení misí. Například můžete použít výbušné sudy k tomu, abyste vyřadili skupiny nepřátel nebo skokových polštářů k dosažení vyšších platforem.

4. Naučte se nepřátelské slabosti

Každý nepřítel v Doom Eternal má své vlastní slabosti. Naučit se tyto slabosti vám může pomoci efektivněji odstranit nepřátele. Například arachnotron je zranitelný vůči plazmové pušce, zatímco Mancubus je zranitelný vůči raketovanému odpalovači.

5. Ušetřete své zdroje

Mise Doom Eternal mohou být náročné na zdroje, takže je nezbytné zachovat vaše zdroje. Používejte zdroje pouze v případě potřeby a zkuste je doplnit nalezením vyzvednutí a tajemství v prostředí.

Závěr

Na závěr, Doom Eternal má celkem 13 misí, rozdělených do tří aktů kampaně hry. Znalost počtu misí může hráčům pomoci naplánovat jejich hraní a sledovat jejich pokrok. Struktura kampaně Doom Eternala je navržena tak, aby byla náročná a odměňující, přičemž každá mise představila vlastní soubor výzev a cílů.

Aby efektivně dokončili mise Doom Eternala, měli by hráči ovládat své zbraně a schopnosti, pohybovat se, využívat životní prostředí ve svůj prospěch, naučit se nepřátelské slabosti a ušetřit jejich zdroje. Sledováním těchto tipů mohou hráči překonat obtížné části hry a postupovat v příběhu.

Celkově je Doom Eternal vzrušující a náročná hra, která nabízí jedinečný herní zážitek. Pochopením struktury kampaně hry a sledováním těchto tipů si mohou hráči užít hru s plněním potenciálem.

Související příspěvky

Od snů po svobodu kapitola 100 spoiler, datum vydání, kde číst a nejnovější aktualizace

Od snů po svobodu kapitola 100 spoiler, datum vydání, kde číst a nejnovější aktualizace

Všichni dychtivě čekáte a předvídáte vydání kapitoly 100 série Epic Isekai, od snů po…

Pár Breaker Chapter 32 Spoilers, Datum vydání, RAW skenování, odpočítávání a kde se číst

Pár Breaker Chapter 32 Spoilers, Datum vydání, RAW skenování, odpočítávání a kde se číst

Pár jistič propnul zajímavý spiknutí a představil nás k podmanivým postavám, které získaly srdce ..

Čistý darebák Kapitola 60 Spoilery, Raw Scan, Datum vydání, odpočítávání a nejnovější aktualizace

Čistý darebák Kapitola 60 Spoilery, Raw Scan, Datum vydání, odpočítávání a nejnovější aktualizace

Volání všech fanoušků čistého darebáka! Pokud jste navazeni na podmanivou sérii Manhwa Pure Villain, je tento blogový příspěvek na míru na míru ..

Superstar od věku 0 Kapitola 20 Spoilery, surové skenování, datum vydání, odpočítávání a kde číst

Superstar od věku 0 Kapitola 20 Spoilery, surové skenování, datum vydání, odpočítávání a kde číst

Jste připraveni se ponořit zpět do podmanivého světa superstar od 0 let? Cliffhanger v kapitole ..

Jinx Kapitola 30 Datum vydání spoileru | Nezpracované skenování, odpočítávání, datum vydání

Jinx Kapitola 30 Datum vydání spoileru | Nezpracované skenování, odpočítávání, datum vydání

Vítejte v napínavém světě „Jinx“ Kapitola 30! Lezhin Comics, renomovaná jihokorejská platforma Webtoon, Beckons manga nadšenci…

Jak dostat mého manžela na můj boční kapitola 83 Spoiler a datum vydání, odpočítávání, nejnovější aktualizace a kde číst

Jak dostat mého manžela na můj boční kapitola 83 Spoiler a datum vydání, odpočítávání, nejnovější aktualizace a kde číst

Vítejte v vzrušujícím světě, jak vyhrát můj manžel kapitola 83! Tato podmanivá Manhwa se stala oblíbeným fanouškem,…

One Punch Man Chapter 190 Spoiler, Raw Scan, Datum vydání, Odpočítávání

One Punch Man Chapter 190 Spoiler, Raw Scan, Datum vydání, Odpočítávání

Vítejte v kapitole 190 napínavého člověka! Hrdinové a monstra se střetávají v epické bitvě, která…

Království Kapitola 766 Spoilery, Raw Scan, Datum a aktualizace vydání

Království Kapitola 766 Spoilery, Raw Scan, Datum a aktualizace vydání

Kingdom, podmanivá série manga, prosazovala své čtenáře svým okouzlujícím spiknutím a podmanivým postavou. S každou novou kapitolou…

Spy x rodina Kapitola 86 Spoiler, datum vydání, RAW skenování a aktualizace

Spy x rodina Kapitola 86 Spoiler, datum vydání, RAW skenování a aktualizace

Tatsuya Endo, brilantní mysl za rodinou Spy X Manga, zaujala čtenáře nádhernou kombinací…

Bad Thinking Diary Kapitola 63 Spoilers, Raw skenování, datum vydání, odpočítávání a kde číst

Bad Thinking Diary Kapitola 63 Spoilers, Raw skenování, datum vydání, odpočítávání a kde číst

Bad Thinking Diary je fascinující a uchopení série Manhwa, která zachytila ​​srdce svých čtenářů…

Průvodce seznamem doom věčného

Podívejte se na celý seznam misí pro adrenalin-poháněnou hru Doom Eternal.

23. března 2020 2020-03-23T19: 44: 29-04: 00

Doom Eternal má pro hráče spoustu akcí, aby si mohli užívat zabalení v kampani. Tato akce je hráčům prezentována prostřednictvím rozsáhlého seznamu misí. Tento seznam misí otestuje dovednosti i ty nejlepší hry se všemi impozantními hrozbami z pekla, které budete muset porazit, abyste zachránili lidstvo před invazí démonů. Naštěstí máme pro vás celý seznam misí, abyste pro vás pokryli, abyste věděli, kolik bitev budete muset dobýt, abyste dosáhli vítězství v této vyčerpávající válce.

Seznam věčných misí Doom

Existuje celkem 13 úrovní příběhu, které budou muset hráči dokončit, aby úspěšně porazili kampaň nového vstupu v ikonické sérii. Do každé z těchto misí je zabaleno značné množství obsahu, takže hráči budou muset věnovat slušnou dobu, pokud jde o jejich porážku všech.

Úplný seznam misí najdete nejnovější položku ve franšíze první osoby Fan Fan First Oson Franchise: