Kolik obsidiána je potřeba pro portál?, Jak vytvořit portál v nether v Minecraft (nejrychlejší metoda) | Shotkul skalního papíru

Jak vyrobit portál v Minecraftu (nejrychlejší metoda)

V této příručce vás projdeme tím, jak vyrobit portál v nether od nuly, buď pomocí obsidiánských bloků, nebo jednoduše lávové zdroje a nějakou vodu. Ale pak půjdeme o krok dále a odhalíme jeden z nejrychlejších možných způsobů, jak vytvořit základní portál. Procvičujte tuto metodu a budete moci stavět a aktivovat portál od nuly za méně než 16 sekund!

Kolik obsidiána je potřeba pro portál?

Chcete -li vytvořit portál nether, budete potřebovat Nejméně 10 obsidiánských bloků a nějaký způsob, jak je osvětlit. Koncové portály najdete již zabudované do pevnosti, ale budete potřebovat oči Ender, abyste je aktivovali.

Kolik obsidiána potřebujete pro portál v nether bez rohů?

Netherský portál je konstruován z minimálně 10 a maximálně 14 bloků obsidiánu. Když je plně postaven, mělo by to vypadat jako velké dveře, s dvou-blokem tří-blokovou mezerou tvořit střed.

Jaká je minimální velikost pro portál?

Nejmenší možnou velikostí pro portál v Nether je 4 × 5 bloků. To znamená, že musí být nejméně 5 bloků vysokých a 4 bloky široké, aby fungovaly.

Jaká je velikost minimálního obsidiánského portálu?

Netherský portál je postaven jako obdélníkový rám obsidiánu (minimum 4 × 5, maximum 23 × 23). Čtyři rohy rámu nejsou vyžadovány, ale portály vytvořené ve hře budou vždy zahrnovat.

Stojí obsidiánský portál?

Celkově je obsidiánský portál velmi užitečným – a snadno použitelným nástrojem, o kterém si myslím, že byste se určitě měli podívat. Může to být skvělá pomoc s řízením vaší kampaně a vaši hráči jistě ocení užitečnost.

Kolik obsidiána je vyžadováno pro portál v nether – Minecraft

Můžete si vyrobit portál s 6 obsidiánem?

Chcete -li vytvořit portál v nether, budete potřebovat alespoň 10 obsidiánských bloků a nějaký způsob, jak je zapálit.

Jaký je největší portál v podloží?

Největší velikost, kterou může portál nether, je 23×23 bloků obsidiánu.

Co dělá pláč obsidiánu?

Používá se k výrobě kotvy respawn, bloku, který má funkci, aby hráči nechali respawn v Nether. Když je umístěn, pláč obsidiánu občas produkuje fialové kapající částice, jako by to „pláč“.

Mohu postavit portál Nether s plačícím obsidiánem?

Ačkoli souvisí, plačící obsidiánský blok není jako standardní obsidiánský blok v Minecraft, protože jej nelze použít k vytváření portálů. Místo toho plačící obsidián představuje pravidelný obsidián, který se používá pro příliš mnoho nether, což má za následek jeho plačící vzhled.

Jak dlouho trvá moje 10 obsidiánu?

Bohužel to trvá zhruba 10 sekund. Jakýkoli jiný Pickaxe jednoduše zlomí blok po asi minutě těžby. Obsidian je vytvořen, když zdrojový lávový blok přijde do kontaktu s plynulým blokem vody.

Kolik bloků je 1 blok v nether?

Nether je region ve hře Minecraft – cestování jedním blokem v Nether je ekvivalentní cestováním osmi bloků v nadsvětí, proto by mohla cestovat po nether.

Je nether nekonečný?

V nekonečných světech edice Java a Bedrock je Nether také horizontálně nekonečný. V edici Bedrock Edition je limit sestavení v nether 128 bloků, přestože to bylo 256 ve všech ostatních dimenzích. Nether nemá cyklus denního světla a žádné počasí.

Jak velký může být svět podloží?

Starý svět je typ konečného světa, který měří horizontálně 256 x 256 bloků a maximální výšku 128 bloků.

Co je to světový limit podloží?

Okraje světa jsou tvořeny neviditelným podložím. To se rozprostírá až do 128 bloků a lze ji navždy chodit.

Existuje semeno podloží s plně koncovým portálem?

Plně osvětlené koncové portál a semeno diamantového minového řeči

Litský koncový portál, který najdete na x: 339, y: -32, z: 1334, je tření jednoho za milion, takže byste toto semeno měli opravdu uložit.

Existuje v Minecraftu plačící obsidiánský portál?

Plačící obsidián lze získat z zničeného portálu – starověké struktury, která se nachází v Nether, tak v nadsvětí, která kdysi umožnila transport mezi nimi, ale podlehl pustošení času.

Proč nemohu osvětlit svůj nether portál?

Musíte získat obsidiána, pak jej umístit jako obrys vysokého obdélníku. Poté získejte pazourek a ocel a poté rozsvítí dno. Tady máš!

Jak vyrobit portál v Minecraftu (nejrychlejší metoda)

Netherský portál vedle povrchového lávového bazénu v Minecraft

Jak si vyrobíte portál v Minecraftu? Ať už jste novým hráčem, který se právě začíná učit složitosti interdimenzionálního cestování v Minecraftu, nebo jste ostřílený speedrunner hledající nejrychlejší možný způsob, jak dosáhnout, jste na správném místě.

Chcete -li dosáhnout nether v Minecraftu, musíte nejprve postavit portál v nether. Tyto portály mohou být někdy nalezeny částečně na světě, ale vždy je dobré vědět, jak přesně postavit portál, až přijde čas, aby se pustil do nebezpečné pekelné dimenze při hledání ingrediencí lektvarů minecraft nebo ultra -Strong Netherite materiál používaný k vytvoření nejlepších nástrojů a vybavení ve hře.

V této příručce vás projdeme tím, jak vyrobit portál v nether od nuly, buď pomocí obsidiánských bloků, nebo jednoduše lávové zdroje a nějakou vodu. Ale pak půjdeme o krok dále a odhalíme jeden z nejrychlejších možných způsobů, jak vytvořit základní portál. Procvičujte tuto metodu a budete moci stavět a aktivovat portál od nuly za méně než 16 sekund!

Portál Minecraft Nether, přičemž každý z jednotlivých bloků rámce portálu je zvýrazněn

Jak postavit portál z obsidiána

Chcete -li vytvořit rám z existujících obsidiánských bloků, zde je co dělat:

 1. Umístěte 2 obsidiánské bloky vedle sebe na zemi.
 2. Umístěte 2 špinavé bloky na obou koncích 2 obsidiánu.
 3. Postavte věž 3 obsidiánů na každém z těchto 2 špinavých bloků.
 4. Nahořte každý z těchto 2 obsidiánských věží s dalším špinavým blokem.
 5. Připojte horní nečistoty s vašimi posledními 2 obsidiánskými bloky.
 6. Odstraňte 4 bloky nečistot, pokud chcete – již nejsou nutné.
 7. Vybavte svůj pazourek a ocel a klepněte pravým tlačítkem na horní část jednoho z dolních obsidiánských bloků.

Jak postavit portál z lávy

Pokud chcete vyřezávat obsidiána pomocí lávy a vody, pak je to trochu chmurnější. Pro nejjednodušší možný portál nether, měli byste stále používat stejnou 10-blokovou formaci stanovenou výše, ale pro skutečně vytvoření každého bloku obsidiána, tady je to, co dělat:

 1. Postavte zeď nečistot blok za to, kde chcete portál.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na lávový blok s prázdným kbelíkem, abyste jej naplnili lávou.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na lávovou kbelík, abyste umístili lávu, kde chcete obsidiánský blok.
 4. Okamžitě si vezměte kbelík vody a klepněte pravým tlačítkem myši na prostor nad lávou, kterou jste právě umístili.
 5. Jakmile byla láva obrácena na obsidiána, vyberte vodu zpět.
 6. Opakujte s každým dalším prostorem, kde musíte umístit obsidiánský blok.
 7. Po dokončení vyjměte stěnu nečistot za portálem, pokud je to žádoucí.

Výhodou budování portálu Nether pomocí lávy a vody je to, že nemusíte obsidiána ručně těžit. Obsidian je lenošitelný pouze pomocí diamantového pickaxe, takže varianta lávy/vody je dobrý způsob, jak vytvořit portál, než budete mít přístup k diamantům v Minecraft. Je to však mnohem více chmurnější než jednoduše položit obsidiánské bloky ručně.

Nejrychlejší způsob, jak vytvořit portál Minecraft

Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit efektivitu budování vašeho portálu Minecraft Nether. Některé metody mohou zkrátit čas na směšně krátké 3 sekundy, ale tyto metody bývají velmi přesné a obtížně se replikují.

Mnozí používají tuto metodu budování portálu, popularizovanou společností YouTuber Dream, ale existuje ještě rychlejší metoda, kterou vytvořil YouTuber Teddyplayer1, který je stále praktický a snadno replikovaný – takže to je ten, který vysvětlím níže.

Zde je jeden z nejrychlejších způsobů, jak vytvořit portál Minecraft:

 1. Najděte lávový bazén s přímým okrajem lávy a postavte se čtyři bloky od lávy, směřující k bazénu. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft
 2. Vykopejte před sebou jednu hlubokou díru 2×2. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft
 3. Pillar dvakrát z vašeho aktuálního bloku pomocí nečistot, poté na pravou pravou položku uložte další 4 bloky nečistot. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft
 4. Vytvořte jednu šířku 2×2 čtvereční z vaší aktuální pozice a končí na horním bloku nejvzdálenějším od schodiště. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft
 5. Pillar ven 2 bloky směrem k lávě a poté odstraňte 2 bloky za sebou. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft
 6. Umístěte vodu pomocí kbelíku na vrchol nejvyššího bloku struktury, kterou jste postavili za vámi. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft
 7. Nyní použijte prázdný kbelík k umístění lávy před vodu, kde ji potřebujete, abyste mohli vytvořit rám portálu. Část procesu budování rychlosti portálu Nether v Minecraft

Tato metoda trvá zhruba 16 sekund k dokončení (od umístění prvního bloku po osvětlení portálu), zatímco metoda Dream trvá zhruba 20 sekund. Důvodem, proč tato metoda bývá rychlejší než metoda netherské budování portálu Dream, je to, že před rozsvícením portálu nemusíte vypouštět vodu, což vám ušetří drahé sekundy, pokud se opravdu potřebujete co nejrychleji dostat na nether.

Úplné zveřejnění – vynálezce této metody budování portálu rychle, TeddyPlayer1, se stane mým bratrem! Co takhle?.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sestavit v Minecraftu dohromady portál Nether! Pokud hledáte inspiraci, která vám pomohou učinit z vašich vlastních portálů trochu hezčí než Bogstandard 10 Obsidian Block Formation, pak se podívejte na naši stránku s nápady na sestavení Minecraft sestavení! Případně můžete vylepšit vzhled svého portálu jedním z nejlepších shaderů Minecraft.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.