Komedie Shooter High on Life Surprises na PS4 a PS5 – IGN, datum vydání a odpočítávání času: Kdy vyjde vysoko na život? | Vysoko na životě | Game8

Odpočítávání datum a času vydání: Kdy vyjde vysoký život

Aktualizováno na vysoké úrovni a časem vydání na vysoké úrovni 13/13/2022 Zjistěte, kdy se pro vaše region a časové zóna vydává vysoká životnost!

Komediální střelec vysoko o životních překvapení na PS4 a PS5

Talking Gun Comedy Shooter High On Life zahájil na PlayStation 4 a PlayStation 5 po sedmi měsících exkluzivity konzoly na Xboxu.

Hry vývojáře Squanch učinily oznámení překvapení během San Diega Comic-Con 2023. “Fanoušci mluvili.”. A mluvený. A mluvil, “řekl ředitel studia Mike Fridley. “Byli jsme nadšeni vysoko na životním recepci od zahájení v prosinci.”. Naši fanoušci PlayStation byli o něco méně nadšení, a proto jsme tak nadšeni, že se můžeme podělit o to, že se to velmi brzy dostane do cesty. Jako teď brzy! Děkujeme vám za vaši trpělivost!“

IGN dal ve své recenzi vysoko na život 8/10: „Vysoký život je smích-out-a-nahlas legrační vesmírná odysey, která je chaotická, bizarní a spousta zábavy,“ řekli jsme. Byl to hit s rozbití a s pomocí denního spuštění na Game Pass zasáhl více než 7.5 milionů hráčů. Vysoký život byl také největším vydáním hry Xbox Game Pass roku 2022, největší spuštění třetích stran v historii herního průsmyku a největší start hry pro jednoho hráče na Game Pass Ever.

Squanch nedávno oznámila první aktualizaci DLC, High On Knife, která představuje zbrusu novou postavu mluvící zbraně, Harper, vyjádřenou Sarah Sherman (Sobota Night Live) a Gopy New Boss jménem Mux, který vyjádřil Gabourey Sidibe (Precious, American Horror Příběh). Kenny, zbraň vyjádřená Justinem Roiland (Kdo se rozloučil se studiem po Od té doby Obvinění domácího násilí proti němu se stal veřejným), není v DLC. Vysoký nůž vychází letos na podzim přes PC, Xbox a Playstation.

Wesley je britský editor zpravodajských zpráv pro IGN. Najděte ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho se můžete dostat na [email protected] nebo důvěrně na wyp100@proton..

Odpočítávání datum a času vydání: Kdy vyjde vysoký život?

12/16 Poznámky k aktualizaci a opravě
★ Připravte se s naším průvodcem pro začátečníky!
★ Podívejte se na všechny zbraně a zbraně na vysoké úrovni!
★ Připravte se na život na všech dostupných platformách!
★ Znáte minimální požadavky na hraní vysokého života!
★ Přečtěte si všechny úspěchy na vysoké úrovni!

Vysoký život - datum a čas vydání

. Přečtěte si dále a zjistěte, kolik času vyšla hra a kde si ji můžete koupit a předobjednat ji.

Seznam obsahu

  • Čas uvolnění a odpočítávání
  • Vydání PC
  • Xbox Release
  • Kde koupit vysoko na životě
  • Nejnovější oficiální přívěs
  • Související zprávy

Vysoký čas na uvolnění života a odpočítávání

Vydání PC 13. prosince 2022 v 7:00 UTC

Vysoký život - vydání 13. prosince 2022

Vysoko na životnosti uvolnění odpočítávání
Vysoký život je nyní k dispozici po celém světě!

7:00 UTC na 13. prosince 2022 pro všechny regiony. Hra je nyní k dispozici pro instalaci a hraní po celém světě!

Hráči PC mohou zkontrolovat různé časy uvolnění níže pro jejich příslušný region:

Kraj Čas uvolnění PC
USA na západ 23:00 PST
12. prosince 2022
USA východ 02:00 AM EST
13. prosince 2022
EU 08:00 AM CET
13. prosince 2022
Asie 15:00 PM JST
13. prosince 2022
Oceánie 18:00 AEDT
13. prosince 2022

Datum a čas vydání Xboxu se liší podle regionu

Podle oficiálních Squanch Games Twitter závisí datum a čas vydání Xboxu na životech Váš současný region, s některými hráči získávají přístup ke hře již 12. prosince. .

Kde koupit vysoko na životě

K dispozici na PC, Xbox Series X | S a Xbox One

Dostupné platformy
Steam (PC) Epic Games Store (PC)
Xbox Series X | S Xbox One

Vysoký život je k dispozici na PC, Xbox Series X | S a Xbox One. Hráči si mohou koupit vlastní digitální kopii High On Life prostřednictvím webových stránek přidružených maloobchodníků každé platformy.

K dispozici na Xbox Game Pass

Vysoká život - Xbox Game Pass

Vysoký život je také spuštěn na službách předplatného videoher společnosti Microsoft, Xbox Game Pass.

Nejnovější oficiální přívěs

Vysoké zprávy související s životem

Vysoký život - novinky a informace o hře

Stojí to za to? Aktualizována vysoká recenze života na 23/23/2022!

16. prosince Aktualizace a poznámky k opravě aktualizované 16/16/2022!

Aktualizováno 14. prosince Aktualizace a opravy aktualizovaných 12/14/2022!

Průvodce úspěchy aktualizován 12/20/2022 Zjistěte, jak získat všechny úspěchy na vysoké úrovni!

Má vysoký život včasný přístup? Aktualizováno 12/12/2022 Zjistěte, zda má vysoký život před jeho vydáním nějaký čas nebo beta!

Průvodce předobjednávkou a bonusy předobjednávky aktualizované 12/12/2022 Naučte se, kam předobjednat vysoko na život a zjistěte, zda má nějaké bonusy předobjednávky!

Systémové požadavky a stahování Velikost souboru Aktualizována 12/12/2022 Zjistěte o požadavcích na PC a Systém a velikosti souborů pro Xbox!

Jak předběžně načíst život na životech aktualizováno 12/12/2022 Zjistěte, které platformy nyní mohou načíst hru před spuštěním!

Aktualizováno na vysoké úrovni a časem vydání na vysoké úrovni 13/13/2022 Zjistěte, kdy se pro vaše region a časové zóna vydává vysoká životnost!

Existuje křížová hra? Příručka pro více hráčů Aktualizováno 12/14/2022 Přečtěte si dále a zjistěte, zda bude do hry někdy zahrnuta funkce pro více hráčů.

Je vysoko na životě na PlayStation? Aktualizováno 12/12/2022 Přečtěte si dále a zjistěte, zda bude hra v budoucnu k dispozici na PlayStation.

Je vysoko na životě přichází na Xbox Game Pass? Aktualizováno 12/12/2022 Přečtěte si dále a naučte se, kdy hra klesne na Xbox Game Pass.

Všechny postavy obsazení a seznam hlasových herců aktualizovaných 23/23/2022 Přečtěte si dále, aby se dozvěděli vše o rozmarným obsazení a hlasových herců, kteří je oživili.