Konec: Všechny atomové zakončení srdce a jak je odemknout, konce – Atomový srdce – IGN

Má atomové srdce více konce

Na tomto konci se předpokládá, že lidstvo nemá budoucnost a že Char-Les převzal kontrolu nad všemi stroji. Chtěl, aby lidstvo mělo místo na světě, a je docela nejasné, co se děje s major P-3. Mohl by být potenciálně manipulován Char-Ele, aby pomohl vyhladit lidstvo. I když je to skutečný konec, rozhodně to není skvělý.

Všechny atomové srdeční konce a jak je odemknout

Nyní, když je atomové srdce oficiálně mimo, byly všechny konce hry odemčeny. Nastaveno v alternativní verzi roku 1955 ve výzkumném centru Sovětského svazu, k polymeru došlo k masivním technologickým průlomům. Nedávno vydaný titul FPS vidí, jak protagonista používá polymerní rukavici, aby mu dal širokou škálu síly, protože hledají Dr. Sechenov, osoba odpovědná za tolik problémů ve hře.

Zajímavé je, že atomové srdce má dva konce a ani jeden z nich nelze považovat za „dobrý“ konec. Jeden je špatný a druhý je výrazně horší. Když hrajete ve hře, naštěstí vaše rozhodnutí a hraní neovlivňují konec titulu. Získáte na chvíli, abyste se rozhodli, co se stane, a tady je to, co se stane.

Upozornění: Tento článek obsahuje hlavní spoilery pro konce atomového srdce.

Jak získat pravé a alternativní konce v atomovém srdci

V atomovém srdci jsou dva konce a oba jsou spuštěny ve stejném bodě. Opravdu se musíte zeptat sami sebe, kde stojíte na Dr. Sechenrov a co postava během hry udělala.

Při rozhovoru s Granny Zinou v závěrečné části atomového srdce požádáte protagonisty, majora P-3, aby se rozhodl. Zeptá se, zda se rozhodnete bojovat s Seschenovem nebo ne. V závislosti na tom, který z nich si vyberete, získáte následující konce.

1) True („dobrý“)

  • Odpovězte „cokoli, paní … proč mi neukážeš, co je v tom tvém arzenálu?“

Pokud si vyberete tuto odpověď, Granny Zina vám pomůže připravit se na poslední bitvu se Sechenovem. V tomto okamžiku však budete muset bojovat doleva. Později, v Seschevově kanceláři, budete muset bojovat s oběma dvojčaty současně, z nichž jedna je manželkou protagonisty v atomovém srdci. Na konci boje, Char-Le, připojený k protagonistově rukavici, zabije dvojčata.

Dále smrtelně zraníte Sechenov, jen abyste se dozvěděli, že Char-Les (profesor Chariton) vás manipuluje po celé atomové srdci. Char-Les deaktivuje hlavní P-3, aby nemohl jednat a uvolňovat se z rukavice hráče.

Chariton, nyní zdarma, se kombinuje s neuropolymerem a přebírá nové tělo (Jelly Man). Charitonovo polymerní tělo spotřebovává Sechenov na pravém konci hry a bude přehráno epilog.

Uvádí se, že Sechenov byl spotřebován také Charitonem. Hráči však uvidí major P-3 na jedné další scéně, kde to vypadá, že je v halucinaci. Slyší svou ženu Blesnu, když pokračuje v halucinaci. Poslední scéna, kterou hráči vidí, je pravda, že její ruka natáhne z oblohy na hlavní P-3.

Na tomto konci se předpokládá, že lidstvo nemá budoucnost a že Char-Les převzal kontrolu nad všemi stroji. Chtěl, aby lidstvo mělo místo na světě, a je docela nejasné, co se děje s major P-3. Mohl by být potenciálně manipulován Char-Ele, aby pomohl vyhladit lidstvo. I když je to skutečný konec, rozhodně to není skvělý.

2) Špatný (alternativní) konec

  • Odpověď „Nepokládám prst na Sechenrovu. Jsem venku. Měl jsem dost této hry.“

Tento konec je mnohem kratší a obsahuje hlavní P-3 rozhodování o tom, že je nemocný při řešení všech nesmyslů a jednoduše odejde. Odstraňuje char-les ze své rukavice a nechává vše za sebou. Protagonista dává svou víru v Seschenov a nezúčastní se poslední bitvy.

Toto končící náznaky však v Sechenrovské dokončení Kolektiv 2.0, a všichni ti, kteří byli součástí myšlení, by byli zatraceni za ničím jiným než služebníky s ovládáním mysli Sechenov.

Koneckonců, nikdo neodešel, aby zastavil lékaře v dokončení jejich cílů. Tento konec je však také nejednoznačný. Není jasné, zda má hlavní P-3 konečně mír, nebo jaký je konečný osud světa. Během posledního cutscénu se ukázalo, že existuje černý polymer, poblíž místa, kde protagonista odešel v atomovém srdci. To by mohlo znamenat, že char-ele je stále naživu.

Oba atomové srdeční konce jsou bezútěšné, ale podle toho, co chcete vidět, je na vás. Zdá se, že v obou možnostech není velká naděje pro lidstvo, protože je to věc, kterou šílenec chcete vidět ovládat věci.

Konce

Tato stránka pokryje oba Zakončení atomového srdce, Běh skrz to, jak získat každé finále a strategie, aby čelil konečnému šéfovi.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-29-11.png

Atomové srdce má celkem Dva konce dostat se, s hráčem, který dostal Přímý výběr Před posledním šéfem hry, který mění konec, který obdrží. Přestože oba konce mají svá vlastní předsevzetí příběhu, zdá se, že je zamýšlený konec hry, představující Nastaveno pokračování, Obrovský konečný zvrat a Dva jedinečné boje šéfa.

Atomové konce srdce

Dva konce Atomic Heart Oba se odcházejí od jednoho odlišného bodu. Po útěku Archivy na Akademii důsledků, Vraždy P-3 Doktor Filatova Zatímco v jednom z jeho zatemňovacího vzteku se hodí. Když se probudí, je s Granny Zinou, která vysvětluje, kdo to je a jak zná P-3.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-30-11.png

Po vyslechnutí, co musí říct, se Zina a Charles pokusí přesvědčit P-3, aby chytili nějaké zbraně a šli na jednu poslední misi: Zabijte Sechenova a zastavte svůj plán na zahájení atomového srdce. To nám ponechává obrovskou volbu. Můžeme buď Vyberte si na straně Sechenova a odejít od konfliktu nebo Rozhodněte se dokončit věci navždy, sundat manipulativní Mastermind a zastavit jeho pozemek kontroly mysli. Pojďme projít tím, co se stane na každém konci.

Nechte končit

Pokud se rozhodnete jít pryč, dostanete Nechte končit. P-3 se rozhodne proti zastavení Sechenova a soustředí se na to, aby situace ponechala za sebou. Hra zde skončí a přesune vás do jednoho konečného cutscénu, než se kredity rolí. Netřeba dodávat, že to není nejpodrobnější konec. Znovu načtěte své uložení a spuštění zpět, pokud chcete vidět úplnější Boj končí.

Boj končí

Pokud se rozhodnete pokračovat v boji, dostanete Boj končí. P-3 se rozhodne sundat Sechenova dolů a zeptat se Granny Ziny, kde si udržuje zbraně.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-35-10.png

Když znovu získáte kontrolu, budete u ukládací stanice a automat. Uložte, upgradujte všechny zbraně, které chcete přinést (máme tvrdý boj dopředu) a zásobujte svůj inventář zdraví. Je naposledy čas jít do války. Vydejte se na opačnou stranu plovoucího ostrova a uvidíte ziplinu dolů na Chelomey.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-43-00.png

Zavlékněte jízdu dolů do zařízení. Až budete připraveni, protlačte dveře před vámi. Je čas zjistit, co na nás Sechenov čeká.

Bitva šéfa levého šéfa

Je čas na první z Dvě dvojčata: vlevo. Když vstoupíte na chodbu dopředu, vlevo na vás bude čekat a okamžitě se dostane do bitevního postoje.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-47-43.png

Hra vás rychle upozorní, že vlevo i doprava mají pravomoci, které jsme dosud neviděli. Oni mohou ukládat energii a Uvolněte to s výkonným útoky. Tuto nastavenou sílu můžete oslabit poškozením dvojčat, ale pokud se jim podaří vstoupit do své speciální fáze, budou schopni způsobit hodně poškození.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-47-59.PNG

Jakmile bitva začne, uvidíme, že vlevo je nejrychlejší soupeř, kterému jsme tak daleko čelili. V boji často uzavře mezera, tančí do dosahu a společně se zředí nemilosrdný. Pokud to nemáte, bylo by chytré znovu načíst před bojem a získat Schopnost sleazeball, Jak určitě budete potřebovat rámečky neporazitelnosti Schopnost nabízí, pokud se chcete efektivně vyhnout jejím kombi.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-48-03.png

Přepněte na útočnou pušku, když jste daleko zleva a rychlá melee zbraň, když je blízko, protože je obtížné zasáhnout kvůli její rychlosti. Nejlepší sázkou je pokusit se od ní co nejvíce držet dál. V dosahu je hlavní schopnost levice, když není nabitá útok laserového paprsku, což je pomalé a snadné Dodge pomocí používání Sleazeball.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-47-56.png

Důvod, proč budeme chtít Melee zbraň je, že ji budeme muset neustále bít bez ohledu na to, jaké okolnosti. Pokud se zastavíme, vlevo naplní její měřič náboje, což ji bude výrazně nebezpečnější. Jako taková je melee zbraň dobrý způsob, jak udržet boj pokračovat, i když vám dýchá po krku.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-48-11.png

Nevyhnutelně levice pravděpodobně naplní její měřič náboje v určitém okamžiku boje, kdy se to opravdu stane otázkou uhýbat se jako váš život závisí na tom (protože to rozhodně ano). Vlevo bude nyní moci spustit Elektrické šokové vlny na vás z celé arény, která způsobuje tuny poškození. Nejlepší metoda blokování je uhýbání se Sleazeball Nebo, pokud to nemáte, skákejte přes projektily.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-48-17.png

Vlevo se také stane mnohem zběsilejšími s jejími útoky na melee, rychle zasáhne, otočí přes arénu a srazí vás dolů. Dokonce půjde v plném režimu Goblin v bodech a běží na vás na všech čtyřech. Když zaútočí, vyhýbejte se co nejčastěji, aby se zabránilo jejím úderům. V podstatě, Režim nabíjení vlevo prostředek režim přežití pro nás. Pokud se změní na modrou, zaměřte se více na to, aby zůstala v boji, než na obrovské poškození.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-48-22.png

Když ji nakonec sundáte, nenechte se spokojit. Vlevo bude vznášet se ve středu arény a ve snaze zabít vás poslední příkop, vyhodit a Laserová past to zničí všechno v blízké oblasti. Vyhýbat se paprsky pasti vystřelí a zůstaňte naživu na několik sekund. Vlevo nakonec spadne na zem.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 04-46-18.png

Vydejte se k ní a komunikujte s ní, abyste narazili na cutscén a ukončili tuto část boje. Výtah se nyní otevře na opačné straně místnosti, takže skočte dovnitř.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-10-10.png

Vezměte to až do dalšího patra a pokračujte po dlouhé chodbě plné modelu robotů. Na cestě kořist truhly, dokud se nedostanete k velkým dřevěným dveřím s prodejní stroj doprava a a Uložit stroj doleva.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-11-30.png

To je ono. Vydejte se do automatu a zásobte vše, co potřebujete. Zdravotní soupravy, A Rychlá, pevná zbraň na blízko (Můj návrh je Paštet), Dominator, oba Tlouštík a Železniční zbraň Pokud je máte a spousta munice. Vydejte se do svých schopností a chyťte jakékoli doplňky na poslední chvíli, než to samé s upgrady zbraní. Když jste připraveni, uložte hru a vydejte se dveřmi.

Šéf dvojčat bojuje

Dostanete Zde zdlouhavý cutscén, Takže se posaďte a sledujte. Skončí to tím, že Sechenov nastaví dvojčata na nás, což vede k našemu nevyhnutelnému závěrečnému zúčtování s vrahy Ballerina.

Když znovu získáte kontrolu, budete okamžitě sraženi na podlahu a nuceni dokončit řadu Tři rychlé události. Spravedlivé varování, první je frustrující, protože se velmi těžce mísí do bílého pozadí. Bohužel je to randomizované, takže se snažte, pokud vám to chybí.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-18-47.png

Krátce nato získáte Tlačítko Mash Qte následuje další Jediný zásah Qte. Po dokončení sekvence začne skutečný boj.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-00.png

Tento boj bude do značné míry totožný s prvním bojem, jediný rozdíl je Že jo je nyní zapojen jako letecká podpora. Nebude vás zapojit Melee udeří, Ale ona bude létat kolem házení arény Polymer na vás z dálky.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-03.png

Také bude uzdravit za cenu svého vlastního zdraví a popravy Tým TAG TEAM se pohybuje. Chcete -li tento boj mnohem snazší, nebojte se o útok Že jo. Je obtížná zasáhnout vzhledem k tomu, že letí kolem a stejně ztratí zdraví, když útočíte Vlevo, odjet.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-02.png

Hlavním trikem tentokrát je vrátit se zpět ke vzoru, který jsme právě používali Odešla sama a zároveň se snaží vyhnout projektilesům SPRÁVNÉ STRÁNKY SOUBOR. Přepněte mezi útočná puška a a Melee zbraň, Označování zbývá, když se zálohuje a obchoduje s ní, když nemáte jinou možnost a ona se uzavírá pro zabití.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-05.png

Vyhýbat se, pokud vidíte masivní koule polymer spusťte se shora, protože právo je použije k útoku. S veškerým ohněm zaměřeným na Vlevo, odjet, Pravá vůle nevyhnutelně účtuje její energetický bar, tak si dávat pozor Energetické vlny přicházíš do cesty.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-08.png

Hlavní věci, o kterých se chceme starat, jsou, když se oba spojí. Mají několik pohybů dua, které způsobují hodně škody, včetně jednoho, kde Že jo hodí glom výbušného polymeru do vzduchu a Vlevo, odjet zabouchne to do země a další kde Pár spustí laser na P-3. Buďte připraveni se vyhýbat, kdykoli je uvidíte, jak se k sobě běží, protože to je místo, kde způsobí co nejvíce.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-17.png

Asi v polovině boje boje, doprava a doleva letí do vzduchu a provede smrtelnější verzi posledního laserového pohybu vlevo, který vytáhla poté, co jsme ji v posledním boji porazili. Dodge přes lasery a přežít, dokud neskončí, pak pokračujte v boji jako normální.

Moje skvělá hra-My Great Capture 2023-03-06 05-36-24.png

Až dosáhnete samého konce boje, udělají tento laserový tah podruhé. Přežít a obrazovka nakonec zmizí na bílou a uzavírá bitvu. S tímto hotovým provedením jste hru dokončili! Užijte si konec (A jeden poslední zvraty) a pak se kredity hodí.