Koupit červené mrtvé vykoupení | Xbox, jak hrát Red Dead Redemption na PC: Kompletní průvodce

Jak hrát Red Dead Redemption (a RDR2) na PC

Pro hraní Red Dead Redemption na PC jsou nezbytné dvě věci: operační systém Windows 10 a Xbox One . Ano, čtete správně. Základní kus hardwaru v rovnici je skutečně Xbox One. S Xbox One si můžete zakoupit Red Dead Redemption prostřednictvím programu zpětné kompatibility. Alternativně, pokud stále máte kopii Xbox 360 Red Dead Redemption (jako jsem to udělal), můžete vložit disk do nové gen konzoly a hrát jej zdarma. Pokud máte disk, budete si stále muset stáhnout celou hru, která je asi 7.5 GB, a budete muset udržet disk v pohonu, abyste jej přehrávali.

Red Dead Redemption

Verze her na vyžádání podporuje angličtinu, francouzštinu, italštinu, němčinu a španělštinu. Amerika, 1911. Divoký západ umírá. Když federální agenti ohrožují svou rodinu, bývalý Outlaw John Marston je nucen znovu zvednout zbraně a lovit gang zločinců, který kdysi zavolal přáteli. Zažijte epický boj o přežití napříč rozlehlými expanzemi amerického Západu a Mexika, protože John Marston bojuje o pohřbení jeho krve obarvené minulosti, jednoho muže po druhém.© 2006-2010 Rockstar Games. Rockstar Games, R*, Red Dead Redemption a další známky jsou ochranné známky interaktivního softwaru Take-Two. Všechna práva vyhrazena.Tato videohra je smyšlená; Nezobrazuje žádnou skutečnou událost/osobu/entitu; a jakékoli podobnosti jsou náhodné. Vezměte dva neschvalují ani nepodporují zapojení do žádného chování zobrazeného ve hře. Neoprávněné kopírování, reverzní inženýrství, přenos, veřejný výkon, pronájem, placení za hru nebo obcházení ochrany proti kopii je přísně zakázáno.Software používat podléhá licenci v manuálním a online na Rockstargames.com/eula. Nepřevozetelný přístup ke speciálním funkcím, jako je exkluzivní, odemykatelný, stahovatelný nebo online obsah, služby nebo funkce, může vyžadovat sériový kód s jedním použitím, dodatečný poplatek a/nebo registraci online účtu (13+). Porušení Eula, kodexu chování nebo jiných zásad může vést k omezení nebo ukončení přístupu ke hře nebo online účtu. Přístup ke speciálním funkcím vyžaduje připojení k internetu, nemusí být k dispozici všem uživatelům a může být po 30 dnech oznámení ukončen, upraven nebo nabízen za různých podmínek.

Publikováno

Vyvinul

Datum vydání

Hratelné na

Schopnosti

  • Xbox One X Enhanced
  • Xbox Live

Porovnejte vydání

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption & Red Dead Redemption 2 Bundle

Red Dead Redemption & Red Dead Redemption 2 Bundle

Zahrnuty hry

Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2

Včetně doplňků

Lovecké a obchodní balení lháři a cheats balíčky Legendy a zabijáky balíčky Undead Nightmare Pack Outlaws to End Co-op Mission Pack Mýty a Mavericks Bonus Pack Deadly Assassin Outfit Golden Guns Pack War Horse Nightmare Collection Red Dead Redemption 2: Režim příběhu 2: Příběh

Jak hrát Red Dead Redemption (a RDR2) na PC

Ze všech titulů Rockstar Games, které se nikdy nedostaly na PC, je Red Dead Redemption ten, který nejvíce bolí pro Warriors/Mouse Warriors. Je to také pochopitelné, vzhledem k tomu, že se jedná o hru otevřeného světa, kterou vytvořili králi široce otevřeného prostoru, a jediná, která nemá v titulu „Grand“, „Theft“ nebo „Auto“. Majitelé dobrých zpravodajských zpráv je, že si jej právě teď můžete hrát na PC … za předpokladu, že máte potřebný hardware a operační systém.

Pro hraní Red Dead Redemption na PC jsou nezbytné dvě věci: operační systém Windows 10 a Xbox One . Ano, čtete správně. . S Xbox One si můžete zakoupit Red Dead Redemption prostřednictvím programu zpětné kompatibility. Alternativně, pokud stále máte kopii Xbox 360 Red Dead Redemption (jako jsem to udělal), můžete vložit disk do nové gen konzoly a hrát jej zdarma. Pokud máte disk, budete si stále muset stáhnout celou hru, která je asi 7.5 GB, a budete muset udržet disk v pohonu, abyste jej přehrávali.

Red Dead Redemption 2 – Vše, co potřebujete vědět

S zapnutými Xbox One a přihlášen do svého profilu, přeskočte do počítače se systémem Windows 10 (nebo jakékoli zařízení pro Windows 10) a vystřelte aplikaci Xbox. Je to vestavěné pro Windows 10 a poté, co jste propojili svůj účet Xbox Live na svém počítači se stejným na vašem Xbox One, který má nainstalované červené mrtvé vykoupení, jste téměř připraveni hrát.

Může to vypadat jako levný způsob, jak to udělat, ale Meh

Stojí za zmínku, že v této fázi budete potřebovat kompatibilní ovladač připojený k vašemu počítači, který bude hrát Red Dead Redemption, nebo jakoukoli hru Xbox One. Máte zde možnosti. Použijte preferovaný, který již jste připojili k počítači, uchopte starý kabelový ovladač Xbox 360 (jsou to plug-and-play, takže jej jednoduše připojte k port USB na počítači), nebo pomocí kabelu Micro-USB pro Připojte řadič Xbox One k počítači. Pokud dáváte přednost hraní s bezdrátovým ovladačem, doporučuji zakoupit bezdrátový adaptér Xbox pro PC periferní.

Zkrocení multiplayeru zkrocení Red Dead Redemption

V aplikaci Xbox na zařízení Windows 10 vyhledejte pole „Streamování her“ a poté klikněte na text „Xbox One Connection“. Tím se naskenujete místní síť pro napájení Xbox One se stejným pověřením účtu jako to, co jste zadali do aplikace Xbox v systému Windows 10. Pokud automaticky nenajde konzolu, můžete ji ručně nutit, aby našel svůj Xbox One ručním zadáním jeho IP adresy. (Vraťte se zpět do svého Xbox One, najděte ozubením „Nastavení“, poté „Všechna nastavení“, „Síť“, poté „Nastavení sítě“; vyberte „Pokročilá nastavení“ a zobrazit IP adresu Xbox One IP.)

Mějte na paměti, že byste neměli procházet touto manuální možností, pokud jsou vaše zařízení Xbox One a Windows 10 připojeny ke stejné síti. Po konfiguraci lokálního streamování můžete také zapnout Xbox One, který je nakonfigurován pro streamování z aplikace Windows 10 Xbox, pokud Xbox One používá výchozí režim okamžité zapnutí (a napájení se zapne na zdi).

Bohužel zde žádné možnosti myš a klávesnice

Když už mluvíme o sítích, je nejlepší držet se kabelových připojení, pro Xbox One i PC, pokud je to možné. Není to nezbytné pro streamování her z Xbox One do zařízení Windows 10, ale odemkne potenciál pro vysoce kvalitní streamování, což znamená, že mají větší šanci vypadat přesně jako na konzole při streamování do vašeho počítače se systémem Windows 10 PC. Pokud se vydáte na bezdrátovou cestu, možná se budete muset spokojit s médiem nebo dokonce nízkou kvalitou pro streamování her z Xbox One do zařízení Windows 10. Chcete -li zkontrolovat nebo změnit nastavení kvality, pomocí myš klikněte na ikonu kvality (vpravo nahoře) a přepněte mezi velmi vysokým, vysokým, středním a nízkým streamováním.

Zde je 5 tipů pro zahájení Red Dead Redemption 2

A to je vše! Jste připraveni hrát na Red Dead Redemption – nebo jinou hru Xbox One, na to přijde – na vašem PC nebo zařízení Windows 10 PC nebo zařízení. Pokud jde o důvod, proč byste zvážili hraní Red Dead Redemption na jiné platformě než na vašem Xbox One, no, ve skutečnosti existuje spousta důvodů. Pokud jste v domácnosti s jednou TV a váš Xbox One je připojen k této televizi, streamování na zařízení Windows 10 je jednoduchý způsob, jak hrát hry Xbox One, zatímco se vaše televize používá pro něco jiného.

Windows 10 také zahrnuje funkce DVR Xbox One, což znamená, že můžete zachytit snímky s vysokým rozlišením a hraní záběrů přímo do vašeho počítače, což z něj dělá Cinch pro jednoduché nebo pokročilé editace (s příslušným softwarem) a sdílení online. Nemohu mluvit pro všechny, ale moje počítačová židle je pohodlnější a co je důležitější, pro své držení těla lepší než gauč v mém salonku, zejména pokud jde o rozšířené herní relace.

Ale vážně, pokud

Stejným dechem, pokud jste majitelem PC, který používá více monitorů na vaší desktopové nebo notebookové stanici, lze hry považovat za zážitek z druhé obrazovky (nebo naopak), zatímco vy multitask mezi sociálními médii, e-maily, videami, nebo jakýkoli jiný počet věcí, které druhá obrazovka poskytuje z hlediska produktivity nebo otálení. Specifické pro Red Dead Redemption, to znamená, že můžete, řekněme, mít druhou obrazovku s mapou otevřenou na příslušném webu nebo tipy, jak najít konkrétní skryté předměty, jako jsou stále složitější lovy pokladů, ve světě her.

Pro pokročilé uživatele, kteří mají ten správný software a jsou ve streamování her online, místní streamování z Xbox One do PC, než globálně streamujete to, co hrajete, jako je Red Dead Redemption, umožňuje snadno sledovat a reagovat na chatovací místnost na vaší škubnutí nebo Stream YouTube při přehrávání hry Xbox One.

Zdaleka nejpřesvědčivějším argumentem pro streamování Red Dead Redemption do zařízení Windows 10 je to, že počítač pravděpodobně nikdy neuvidí port pro hru. Rockstar jemně odmítl myšlenku v minulosti s největší pravděpodobností, protože Rockstar měl docela boj o to, aby hru fungovala pro konzole posledního generace. Pro netrpělivé hráče PC však je však realita jediným způsobem, jak hrát na PC Red Dead Redemption, použití této metody streamování. A když Red Dead Redemption 2 klesne na konci října, může být tato metoda také jediným způsobem, jak ji hrát na PC. I když přetrvávají zvěsti, dorazí na PC nejméně rok po vydání konzoly. Alespoň to je to, na co skočíme.