Koupit Halo 5: Guardians Steam, neexistují „žádné plány“ přivést Halo 5 na PC | PCGamesn

Neexistují „žádné plány“ přivést Halo 5 do PC

Prozatím budete muset utopit smrt.

Halo 5: Strážci

Halo 5: Strážci

Halo 5: Guardians přináší epické zážitky pro více hráčů, které pokrývají více režimů, plnohodnotných nástrojů pro stavbu na úrovni a dosud nejdramatičtější příběh Halo. S vydáním 10 masivních bezplatných obsahů od spuštění, Halo 5: Guardians nabízí více obsahu, více multiplayerového chaosu a více rozmanitosti, než jakýkoli Halo, kdy kdy byl vydán! Epická kampaň Master Chief Saga pokračuje ve 4-hráčové kooperativní zkušenosti, která zahrnuje tři světy. Galax ohrožuje tajemná a nezastavitelná síla.

Vizuální prvky

Halo 5: Screenshot 1 Guardians 1

Halo 5: Screenshot 2 Guardians 2

Halo 5: Screenshot Guardians 3

Halo 5: Screenshot Guardians 4

Halo 5: Screenshot 5: Strážci 5

Popis

Halo 5: Guardians přináší epické zážitky pro více hráčů, které pokrývají více režimů, plnohodnotných nástrojů pro stavbu na úrovni a dosud nejdramatičtější příběh Halo. S vydáním 10 masivních bezplatných obsahů od spuštění, Halo 5: Guardians nabízí více obsahu, více multiplayerového chaosu a více rozmanitosti, než jakýkoli Halo, kdy kdy byl vydán!
Epická kampaň Master Chief Saga pokračuje ve 4-hráčové kooperativní zkušenosti, která zahrnuje tři světy. Galaxie ohrožuje tajemná a nezastavitelná síla. Mistr šéf chybí a jeho loajalita byla zpochybněna. Vydejte se na cestu, která změní průběh historie a budoucnost lidstva.
Warzone Multiplayer Hraje s přáteli a soutěžit proti soupeřům ve třech masivních režimech pro více hráčů NOVINKY FRANCHISE HALO: Warzone, Warzone Assault a Warzone Firefight.
-Warzone je zbrusu nový, masivní režim pro více hráčů, který podporuje bitvy s 24 hráči s přátelským i nepřátelským AI, která neustále propadne, aby se smíchala zážitek.
-Ve Warzone Assault je to útok na útok 24 hráčů s útočným týmem, který chce překročit strategické cíle, zatímco protichůdná síla pracuje na zastavení náporu.
-Firefight Warzone je ambiciózní nový zážitek pro více hráčů, který přináší největší zážitek z halo kooperativní v historii franšízy. Až osm hráčů bude spolupracovat na dokončení pěti kol stále obtížnějších a dynamičtějších cílů stanovených proti časovači, aby se objevil vítězství.
Multiplayer Arena Arena Arena Arena Arena Multiplayer pokračuje v zavedeném franšízovém dědictví čistého konkurenčního boje 4-VS-4 založené na dovednostech. Každý hráč začíná stejnými zbraněmi a schopnostmi a souhlasími s držením mocenských zbraní a power-upů v celém zápase. Více režimů arény poskytuje nekonečné způsoby, jak hrát a soutěžit, od standardního zabijáka a zachytit režimy vlajky, až po klasické halo sociální režimy, jako je infekce, grifball a velká týmová bitva.
Forge po celá léta, Halo’s Forge Mode zmocnil fanoušky Halo, aby vytvořili nové mapy a herní režimy, které změnily způsob, jakým lidé hrají a zažívají halo. Stáhněte si nové úrovně z komunity Forge vytvořené na obou oken (pomocí „Halo 5: Forge“ pro Windows 10) nebo Xbox One. Přizpůsobte stávající mapy nebo si vytvořte vlastní od nuly. Procházejte, najděte a hrajte nekonečnou řadu vlastních her vytvořených a hostovaných komunitou.
Req System Nový pro Halo 5: Guardians je systém Requisition (System), který odměňuje hráče za čas strávený v režimech pro více hráčů Halo 5. Hráči získají body REQ po každém zápase v aréně nebo Warzone, které lze poté použít k nákupu balíčků Req obsahujících různé položky REQ ve formě odemknutí zbraní, zbroje, vozidel, postojů, atentátů a dalších!Xbox Live Gold 14denní zkušební verze zahrnuta – ideální pro hraní s přáteli.

Neexistují „žádné plány“ přivést Halo 5 do PC

Sparťané jsou připraveni bojovat v Halo 5

Máme sami ságu, která se sem v PCGamesnu, protože titulky včetně „Halo 5 nepřichází na PC, promiňte“, „Halo 5 by mohlo přijít na PC“ a „Halo 5 stále nepřichází do PC“ publikoval v průběhu let může potvrdit. Ale teď je to jiná éra, kdy hlavní kolekce hlavní hlavní kolekce běží silné a více halo PC her na Steam, správně? To stále neznamená, že na PC dostáváme Halo 5.

Odkazy na Halo 5 pro PC se tento týden objevily jako součást NVIDIA GeForce nyní. Obecně, výrobce GPU potvrdil, že tyto úniky jsou přesné, ale představují mnoho názvů zástupných symbolů. Nyní lidé z 343 průmyslových odvětví vstoupili, aby potvrdili, že bohužel není šance na přístav Halo 5 v tuto chvíli.

“Možná to bylo pro” H5: Forge “, ale mohu potvrdit. “Víme, že na to existuje určitá poptávka, ale jak jsme již uvedli, ne na kartách, protože studio je plně zaměřeno na nekonečné a MCC. Nikdy neřekne nikdy, ale v současné době nic probíhá.“

Prozatím budete muset utopit smrt.

Nebo se těšíme na datum vydání Halo Infinite v prosinci.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.