Koupit sezení: Skate SIM | Xbox, EA S New Skate je hravá hra na hraní zdarma

EA S NOVÝ Skate je živá hra na hraní zdarma

Jedná se o živý název služby zdarma s mikrotrankce . Abyste odemkli oblasti mapy, nebudete muset rozvětvit hotovost (akce je nastavena v novém místě zvaném San Vansterdam) a neexistují žádné výhody placených her. „Inspirujeme se her jako Apex legendy .

Session: Skate Sim

Autentická hratelnost s ovládacími prvky duálních tyčinek představuje každá hůlka jedna z vašich nohou. Budete se muset naučit, jak je ovládat a přenášet váhu, stejně jako na skutečné skateboardu. . Stejně jako v reálném životě pro nového skateboardisty se první hodiny mohou zdát náročné, ale jakmile tuto techniku ​​zvládnete, budete cítit bezkonkurenční vzrušení z odtažení svého prvního prvního kickflipu! . Úplný tutoriál poskytuje veškerou pomoc, kterou potřebujete k zahájení, a můžete si vybrat ze čtyř úrovní obtížnosti! ! Není třeba, aby vám soudci řekli, že vaše noseslide nebo varial Heelflip jsou pro toto místo perfektní. A protože některá místa jsou ikonická, vývojáři do hry přidali několik z nich, abyste mohli bruslit a vyjádřit svou kreativitu, včetně Black Hubbas (New York City), Brooklyn Banks (New York City), FDR Park (Philadelphia) a mnoho dalších míst. „Pokud by to nebylo chyceno na videu, nestalo se to“ bruslení a vytažení nejlepších řádků na nejlepších místech je jedna věc, ale pokud tam nikdo není, aby to natáčel, opravdu se to nestalo … v relaci se to opravdu nestalo … : Skate Sim, můžete natáčet s objektivem filtru nebo rybího objektivu z 90. let a můžete použít editor videa k vytvoření klipů a sdílení je. Můžete hrát s více možnostmi, včetně změny zorného pole, denního času, filtrů a různých zobrazení fotoaparátu (stativ, oběžná dráha atd.). Session: Skate Sim také nabízí šanci přejít od bruslaře k filmaře: Vytáhněte své pohyby a poté přejděte do filmového režimu, abyste zažili akci z pohledu operátora fotoaparátu a vytvořili nejlepší klip. Přizpůsobení předveďte svůj styl s rozsáhlým systémem přizpůsobení pro váš bruslař a skateboard. Dokončením výzev vyděláváte peníze na utrácení v obchodech. Najdete téměř 200 položek (mikiny, boty, čepice, trička, kalhoty atd.) od nejlepších značek, jako jsou Fallen, Zero, Grindking, Thakyou, Hijinx Net, Antilanta, Roger Skate Co, No-Comply, Idable a další. Skateboard si můžete také přizpůsobit s více než 250 díly, jako jsou kola, nákladní automobily a mnoho dalších komponent od slavných značek, jako jsou bez-comply, grindking, děkuji a mnoho dalších. Kromě aspektu designu ovlivňují komponenty (nákladní automobily, stoupačky, kola…). Najděte ty správné pro váš styl a skartujte nejznámější místa!

Publikováno

Vyvinul

Datum vydání

Hratelné na

Schopnosti

  • 4K Ultra HD
  • Jeden hráč
  • 60 fps+
  • Optimalizováno pro Xbox Series X | S
  • Inteligentní doručení
  • PC Game Pad
  • Úspěchy Xbox
  • Xbox Cloud se ukládá
  • Xbox Live

Nová „Skate“ EA je hravá hra na hraní zdarma

Nebude to výplata a žádná z mapy nebude za výplatou.

Kris Holt

Přispívající reportér
Pá, 15. července, 2022, 12:00 AM · 2 Min Číst

Už je to něco přes dva roky, co jsme se dozvěděli, že první vstup do série skate od roku 2010 Skate 3. Ačkoli vydavatel není zcela připraven oznámit okno vydání, odhalil to další podrobnosti, včetně skutečnosti, že hra je právě volána .

Jedná se o živý název služby zdarma s mikrotrankce . . „Inspirujeme se her jako Apex legendy nebo jiné populární tituly, které mohou hrát zdarma, kde utrácení peněz je naprosto volitelné a je to hlavně o kosmetice a pohodlí, “řekla Isabelle Mocquard, vedoucí produktového managementu na EA, uvedla .

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. Klikněte sem a zobrazte „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

EA plánuje podporovat Skejt Po celá léta přicházejí s dalšími funkcemi hraní, změny rovnováhy, více obsahu a sezónními událostmi. „Jsme v tom na dlouhou trať. To znamená, že nejsme iterativní název, „kreativní režisér Chris„ Cuz “řekl Parry. „Nebude existovat Skate 5 přes 10. Nebudeme je neustále vyčerpávat.”

Vydavatel vyzval fanoušky, aby playtest „pre-, pre-, pre-alfa software“ a poskytl zpětnou vazbu, která pomůže učinit hru tak dobrou, jak to může být. Brzy přivítá více hráčů, aby vyzkoušeli rané verze hry .

EA otevřela nové studio ve Vancouveru, aby si vzala otěže Skejt, I když je to většinou vzdálený tým s vývojáři se sídlem po celé Severní Americe. .

Skejt . Celý kruh také pracuje na mobilní verzi, která je v raných fázích vývoje. Na všech platformách bude také křížová hra a křížová progrese.