Kovové tyče vs Kovový list vs. Wood Barricade: Project Zomboid общие обсуждения, jak zabarizovat a nastoupit na okna v projektu Zomboid – Pro Game Guides

Jak barikádovat a nastoupit na Windows v projektu Zomboid

Hráči mohou také nasekat stromy a použít pilu k výrobě dřevěných prken v projektu Zomboid. Aby se strom nasekal dolů, musí hráči přímo na nich nebo ručně nasekat strom tím. Po sekání stromu klepněte pravým tlačítkem myši na protokoly a vyberte možnost vyrobit prkna.

Projekt Zomboid Barricade

8 сен. 2022 в 12:05

Kovové tyče vs kovový list vs. dřevěné barikády

Dostal jsem hru jako metalworker, který vzlétl. Právě jsem našel svařovací masku a propanovou pochodně a mám druhý příběh, který vstoupím pouze Sheetrope nad rezidencí ve WP. A uložil jsem několik kovových listů a barů z hromadné sbírky, kterou jsem udělal o týden dříve. Ale teď čas přijde příště, aby se barikádoval přízemí.

Nikdy jsem nehrál kovovou práci

Blokovat všechna okna ve struktuře přízemí mé základny

Kovové tyče nebo kovové listy?

Сообщения 1 – 10 из 10

8 сен. 2022 в 12:10

Kovové listy uvnitř i vně oken. Ale hlavní věc je postavit plot kolem domu.

8 сен. 2022 в 12:13

Co se děje s bary?

8 сен. 2022 в 12:16

Jediným rozdílem je kovové vs. dřevo. Kov má vyšší trvanlivost.

8 сен. 2022 в 12:19

Protože je to na přízemí a ve skutečnosti nežiji v té části. Raději mám viditelnost venku. Pravděpodobně vyzkouším kovové tyče. Možná, že je můžu střílet, by bylo užitečnější.

Doufejme, že náklady na viditelnost jsou odolnější než listy?

8 сен. 2022 в 13:15

Kovové tyče uvnitř i vnějšku je moje cesta, pokud mohu získat bary, jak můžete vidět a střílet skrz ně, zatímco chrání vaše okna

8 сен. 2022 в 13:19

Bary dovnitř a ven, mohou střílet a dívat se skrz je kdykoli nahlédnout.

8 сен. 2022 в 14:33

Vidím, že bary jsou také drahé.

Ale ano, bary vypadají jako lepší volba.

Přemýšlejte o tom, jak užitečné je opravit kufr automobilu s listy.

Bary jsou zasaženy a chybí vám na autovrapech. Možná bych měl demontovat příspěvek lampy

Отредактировано Animalman; 8 сен. 2022 в 14:34

8 сен. 2022 в 14:36

Stačí přidat bary na vnější stranu. Nemusíte to dělat uvnitř a upřímně, opravdu nemusíte dělat vnější stranu, pokud jste vyčistili zombie ve vaší místní oblasti. Je to prostě hezké mít pro příležitostného Stragglera. Bary vám umožňují vidět, kde to kovové listy ne.

Kovové listy a tyče mají 5k za SA, pokud zdvojnásobíte barikádu, získáte celkem 10k.

Každé dřevěné prkno, které máte, vám poskytne 1k ochranu, takže pokud máte čtyři na každé straně, je to celkem 8k.

Ale znovu, pokud jste vyčistili, že vaše místní oblastní barikády nejsou do značné míry potřeba

8 сен. 2022 в 14:45

Snažím se udržet místní hordy naživu pro účely PVP. Othewise Každý na úrovni země může vypálit zbraň a neočekávat, že ze všech směrů přichází žádné příchozí. Dokážu to na svém druhém příběhu, ale útočník by na mě nemohl vystřelit, aniž by se musel vypořádat s Zom

8K vs 10k dělá dřevěné barikády lepší volbou pro ekonomiku. Ale myslím, že musíte vyměnit každou desku, jakmile se zlomí, zatímco kov je jen jedna aplikace na stranu. Ale myslím, že se dřevem můžete říct, jak daleko je poškození.

Pravděpodobně nedostanu dostatek barů pro úplnou práci uvnitř i venku. Ale budu zamíchat celý venku a Prbable Wood Board interiér. Uložte listy pro věci. Na konci kovového pracovního běhu pro Ultimate Bar Gate, budu potřebovat více barů, takže bych měl pravděpodobně omezit své jejich použití.

Tyč je také vyžadován pro kovový rám stěny. Abych byl upřímný jako bary pro okno, doufám, že jsou docela nízké údržby. Není to tak, jako bych na ně házel mega hordy, aby je narazili na skartuje. Jen zpozdit poutníka z způsobu způsobující destrukci.

Jak barikádovat a nastoupit na Windows v projektu Zomboid

Nakonec musí hráči najít úkryt, ale aby správně zajistili svou základnu. Pro nové hráče je však na palubu okna a vytváření barikád je náročnou funkcí.

Jak nastoupit na Windows v projektu zomboid

K barikádě oken a dveří v projektu zmboid, hráči potřebují a kladivo, některé nehty a dřevěné prkna. Poté, co hráči mají všechny tři položky, mohou nastoupit a zabalit se okna nebo dveře zabalit na ně pravým tlačítkem myši a vybrat si možnost barikády. Pomocí kovových listů můžete také vytvořit barikády, ale vyžaduje a Propanový pochodeň a a Maska svářeče. Poslední metoda pro baricading Windows používá Tři kovové tyče, Tato metoda však také vyžaduje a Propanový pochodeň a Maska svářeče. Tady je kde a jak získat všechny položky potřebné k nastoupení oken v projektu Zomboid:

 • Jak získat kladiva – Hráči mohou získat kladiva rabováním garáží a skříní nástrojů a další logická místa, jako jsou úložné jednotky a velké továrny.
 • Jak získat nehty – Můžete získat nehty na stejných místech jako Hammers a další nástroje. Ve zkratce, garáže,skříňky na nástroje, a jiné kontejnery. Nehty můžete také získat rozebíráním nábytku, jako jsou dveře a kontejnery.
 • Jak získat prkna – Nejlepší způsob, jak získat dřevěná prkna v zomboid projektu, je rozebrání různých nábytek. Pokud máte, můžete rozebrat většinu typů nábytku jeden viděl a kladivo.
  • Jak vyrobit prkna – Hráči mohou vyrábět dřevěná prkna klepnutím pravým tlačítkem myši na položky, jako jsou dveře nebo skříně, a kliknutím na demontáž.
  • Jak získat svářečskou masku – Prohledávejte umístění Simliar, kde najdete nástroje k nalezení svatostní masky v projektu zomboid. Některá z nejlepších umístění zahrnují následující: Garáže, přístřešky na nástroje, Koše/kovové police, bedny, a kovodělník a Stavební pracovníka vozidla.
  • Jak získat propanovou pochodně – Podobně jako u jiných míst pro nástroje doporučujeme hledat garáže, přístřešky na nástroje, úložné jednotky a velké továrny nebo obchody s nástroji pro propan pochodně.
  • Jak získat kovové listy – Hráči najdou kovové listy v kufru stavebních nebo kovových vozidel. Úložné jednotky, garáže, obchody s nástroji, továrny, bedny/kovové police a další logická místa mohou mít také kovové listy.
   • Jak vyrobit kovové listy – Vytváření kovových listů odemknutím receptu z časopisu Metalwork Vol. 4. Po odemknutí to vyžaduje čtyři malé kovové listy plus svařovanou masku a propanovou pochodní k vytvoření normálních kovových listů. Než budete moci vypracovat kovové listy.

   Celkové baricadingové náklady na zdroje v projektu Zomboid

   Následuje celkové náklady na zabarikátování oken a dveří na barikádu.

   • Jeden kovový list + svařovače maska ​​+ propan pochodně
   • Tři kovové tyče + svařovače maska ​​+ propan pochodeň
   • Čtyři prkna + osm nehtů + jeden kladivo

   Další způsoby, jak získat dřevěná prkna v projektu Zomboid

   Hráči mohou také nasekat stromy a použít pilu k výrobě dřevěných prken v projektu Zomboid. Aby se strom nasekal dolů, musí hráči přímo na nich nebo ručně nasekat strom tím. Po sekání stromu klepněte pravým tlačítkem myši na protokoly a vyberte možnost vyrobit prkna.

   Jak získat požární sekeru v projektu zomboid

   Osaty často najdete uvnitř hasičských stanic, bedny a dalších úložných kontejnerů pro nástroje. Když najdete ohnivou sekeru nebo položku Simliar, můžete ji použít k nasekání stromů kliknutím pravým tlačítkem myši na ně.

   Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

   o autorovi

   Andrew Vaughan je přispívající spisovatel v Pro Game Guides, který již několik let píše o populárních titulech RPG a FPS pro přežití. Andrew Vaughan se specializuje na přežití a hraní her a byl celoživotním hráčem.