Krmení zvířat v Disney Dreamlight Valley: Citters Favorite Food Guide – Prima Games, Disney Dreamlight Valley: Oblíbená zvířecí jídla – GameSinny

Disney Dreamlight Valley: Oblíbená zvířecí jídla

Tam by mohli chtít dát zvířatům jejich oblíbená jídla Disney Dreamlight Valley. Prvním je, že dávat jim jejich oblíbená jídla je váš primární způsob, jak získat cenné snové střepy, a druhým je to, že je jejich krmení může k vám připojit jako vaše společníky. Společníci vás budou následovat, ať jste kdekoli.

Krmení zvířat v údolí Disney Dreamlight: Cittersův oblíbený průvodce jídlem

Ačkoli jedním z prodejních bodů Disney Dreamlight Valley je setkání a spřátelení s vašimi oblíbenými postavami Disney, každá oblast ve hře také obsahuje roztomilé tvory, kteří se potulují kolem. Vítězství jejich laskavosti je však trochu jiné než hvězdy Disney, a budete je muset nakrmit určitá jídla, abyste získali jejich pozornost. Pokud tak učiníte, přidejte je do vaší sbírky a dokonce vám získá kosmetické odměny.

Oblíbená jídla pro každého tvora v údolí Disney Dreamlight

První jsou veverky. Nalezeny na náměstí, jsou docela přátelské a je relativně snadné je nakrmit. Naštěstí si také užívají několik potravin jako jablka, borůvky, a arašídy. Králíci, Na druhou stranu není tak snadné přistupovat, ale ocenit hlávkový salát a mrkve. Králíky najdete na mírové louce.

Mývalové jsou také spíše energické a raději na večeři borůvky. Když jste v lese Valor, ujistěte se, že pro ně dáte oči. Lišky se nacházejí v matných výškách. Jsou společenské, když mají hlad, což perfektně vyjde, pokud máte náhodou Bílý jeseter.

Pokud jde o více vodní stvoření, mořské želvy Nalezeno na oslnivé pláži Mořská řasa. Zajímavé je, že krokodýli v glade důvěry jsou přátelštější, než si myslíte. Když mají hlad, opatrně přistupujte humr, sleď, a/nebo chobotnice dostat se na jejich dobrou stránku.

The Slunce Na sluncem jsou náhorní plošiny trochu jiné než ostatní zvířata. Každá barevná variace ptáka má svůj oblíbený typ jídla, uvedený níže:

 • Červený slunečník – Red Bromeliad
 • Zlatý sunbird – Slunečnice
 • Sunbird orchideje – Orange Houseleek
 • Emerald Sunbird – Zelená vášeň Lily
 • Tyrkysový sunbird – Pink Houseleek

Nakonec najdete havrany v zapomenutých zemích. Existuje pět různých typů, ale všichni mají rádi totéž: Jakékoli 5hvězdičkové jídlo.

Disney Dreamlight Valley je k dispozici pro hraní na PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X | S a Playstation Platforms prostřednictvím oficiální webové stránky.

Disney Dreamlight Valley: Oblíbená zvířecí jídla

Krmení zvířat, jejich oblíbená jídla vám mohou poskytnout různé odměny v údolí Disney Dreamlight. Tady je každý typ oblíbeného jídla zvířete.

Krmení zvířat, jejich oblíbená jídla vám mohou poskytnout různé odměny v údolí Disney Dreamlight. Tady je každý typ oblíbeného jídla zvířete.

Tam by mohli chtít dát zvířatům jejich oblíbená jídla Disney Dreamlight Valley. Prvním je, že dávat jim jejich oblíbená jídla je váš primární způsob, jak získat cenné snové střepy, a druhým je to, že je jejich krmení může k vám připojit jako vaše společníky. Společníci vás budou následovat, ať jste kdekoli.

Jak krmit zvířata v údolí Disney Dreamlight

Než skočíme do toho, jak skutečně krmit zvířata, je důležité si to poznamenat Pokud chcete, aby to bylo svého společníka, budete muset nakrmit zvíře dva dny, A zvířata mohou být krmena pouze jednou denně. Protože Dreamlight Valley čte váš místní čas, to znamená, že budete muset hrát hru a nakrmit zvíře dva skutečné dny v řadě.

Skutečný akt krmení zvířat je docela snadný, i když je budete muset nejprve pronásledovat. Obecně platí, že se budete chtít přiblížit každému zvířeti pomalu místo toho, abyste k nim běhali.

Většinu času budete muset chvilku sledovat tvor, dokud se nezastaví a nakonec je nenechá nakrmit. Zvířata jako veverky a králíci se obecně snadno nakrmí, ale zvířata jako mývalové mohou být trochu složitější následovat a krmit se.

Zde je obecná představa o tom, jak se budete chtít přiblížit k každému z nich, a uvědomte si, že i když existují různé barvy a varianty každého zvířete, všechny fungují úplně stejné.

 • Veverky – Velmi snadné se krmit, jednoduše k nim chodit a chvilku, pokud potřebujete.
 • Králíci – Tito zvířátka obvykle utíkají a skočí na místo, když k nim přistupujete.
 • Mývalové – Mývalové jsou neuvěřitelně skotští a budete se k nim muset přistupovat velmi pomalu a opatrně. Obecně je dobrý nápad přistupovat k těmto zvířatům zezadu nebo zatímco se dívají na zem a vychytávání.
 • Lišky – Tito zvířátka budou muset být trochu pronásledováni, než je budete moci přesvědčit, aby jedli. Nejsou však příliš rychlé, takže je jednoduše sledujte, kamkoli jdou.
 • Mořské želvy – Tato zvířata vlastně vůbec netrhnou, ale když se přiblížíte, ustoupí do své skořápky. Vše, co musíte udělat, je počkat poblíž, dokud stvoření nevyskočí hlavou a vy budete moci nakrmit.
 • Slunce – Ptáci jsou rychlejší než většina ostatních zvířat, ale nemusí být naštěstí pronásledováni. Mohou být překvapivě přátelští, takže se pokuste držet krok.
 • Krokodýli – Krokodýli jsou poněkud podobné mývalům a Will často uteče, jakmile vás uvidí. Z tohoto důvodu se také budete chtít proklouznout a přiblížit se, když jsou rozptýleni zemí.

Všechna zvířata Oblíbená jídla v údolí Disney Dreamlight

Každý typ zvířete v Dreamlight Valley má typ jídla, které se mu líbí nejlépe, a dobrá zpráva je, že jsou to všechno docela běžné ingredience, které můžete získat téměř kdekoli.

Mějte na paměti, že tato zvířata můžete nakrmit cokoli a stále dostávat snové střepy nebo předměty, ale je mnohem pravděpodobnější, že získáte lepší odměny tím, že jim nakrmíte své oblíbené jídlo.

Jako další poznámka, sluncem slunce pracují trochu jinak od ostatních zvířat, protože každá barva slunce má jiné oblíbené jídlo. Zde je přehled oblíbeného jídla pro každé zvíře.

 • Veverky – Arašídy (Lze si zakoupit z restaurace Remy’s Restaurant.)
 • Králíci – Mrkve (Lze pěstovat ze semen nebo zakoupit ze stánku Goofy na mírové louce.)
 • Mývalové – Borůvky (Lze shromáždit z keřů v oslnivé pláži a lese Valor.)
 • Lišky – Bílý jeseter (Chycen z rybářských míst v matných výšinách.)
 • Mořské želvy – Mořská řasa (Chycen z jakéhokoli rybářského místa kdekoli nebo se shromáždil na pláži v oslnivé pláži.)
 • Krokodýli – Humr (Zachyceno ze zlatých rybářských míst v Glade of Trust.)
 • Sunbird orchideje – Orange Houseleek (Květina se shromáždila na sluncem náhorní plošině)
 • Golden Sunbird – Slunečnice (Květina se shromáždila na oslnivé pláži.)
 • ČERVENÝ SUNCIRD – Červená bromeliad (Květina se shromáždila na sluncem náhorní plošině.)
 • Emerald Sunbird – Zelená vášeň Lily (Květina se shromáždila v matných výškách.)
 • Tyrkysový sluneční pták – Pink Houseliek (Květina se shromáždila na sluncem náhorní plošině.)

To je vše, co byste měli vědět o tom, jak nakrmit zvířata Disney Dreamlight Valley. Chcete -li vidět ještě více průvodců a průchodů Disney Dreamlight Valley Vedení Hub.