Který dům byste si měli vybrat – Bradavice Legacy Guide – IGN, nejlepší Bradavice Legacy House, který si můžete vybrat | PCGamesn

Nejlepší Bradavice Legacy House si vybrat

Studenti Zmijozelu, známý pro usilování o mazaný a ambice, jsou často vrženi ve pochybnějším světle, protože nejčastěji jsou ti, kteří plánují uspět ve svém úsilí s malým úctou k morálce nebo důsledkům pro ostatní.

Který dům byste si měli vybrat

Svět

Když začnete dědictví Bradavic, třídicí klobouk vás třídí do jednoho ze čtyř různých domů – gryffindor, Zmijozel, Ravenclaw a Hufflepuff. Být v domě je více než jen nosit konkrétní barvy, mění prvky vaší hry, aby nabídl jedinečný zážitek relevantní pro dům, ve kterém jste. Tento průvodce IGN Wiki vysvětluje hlavní rozdíl mezi domy Bradavice a který z nich byste si měli vybrat.

Jak si vybrat dům v Bradavickém dědictví

Třídění klobouku.png

Zatímco se třídící klobouk objeví ve věku Bradavic. Jediné, co musíte udělat, je vybrat svůj preferovaný dům, jakmile se výběr představí. Pokud se chcete ponořit, odpovědět na jeho otázku s pravý dům přiměje ho, aby navrhl ten, kterého budete hledat, Ale vždy si můžete vybrat jinak, jakmile třídící klobouk navrhne dům:

 • Statečnost (Neffindor)
 • Zvědavost (Ravenclaw)
 • Loajalita (Hufflepuff)
 • Ambice (Zmijozel)

Třídění domu

Pokud hledáte více personalizovanější zážitek, můžete si vytvořit účet pro fanoušek Harry Potter (Wizarding World) a vzít kvíz třídění klobouku. Poté propojte svůj účet Fan Fan Club Harryho Pottera se svým účtem WB Games, abyste do hry přinesli vaši hůlku a váš preferovaný dům Bradavic. Pamatujte, že musíte také propojit svůj účet WB Games s účtem vaší konzole také.

Pokud se rozhodnete propojit své účty, získáte také speciální bonusy, jako je exkluzivní školní župan a zobáková lebka.

Rozdíly mezi Bradavicemi Legacy Houses

Existují čtyři domy, ke kterým se můžete připojit k Bradavic, a zatímco každý dům je odlišný, je důležité si to poznamenat Kromě jediného hlavního úkolu bude hodně z toho, co zažijete, stejné bez ohledu na to, který dům si vyberete. Nejdůležitější rozdíly, se kterými se setkáte, zahrnují následující:

 • Barvy domu začleněné do některého z vašeho vybavení budou odrážet váš zvolený dům
 • Exkluzivní přístup do vašeho umístění na společenské místnosti (a floo plamen rychlý cestovní bod, který není přístupný jiným domům)
 • Extra socializace a úvod s dalšími studenty 5. ročníku ve vašem domě
 • Určitý další dialog, který může odkazovat na váš dům

Zajímavé je, že v závislosti na vašem domě bude pro hráče odlišný úkol vedoucí k setkání s Richardem Jackdawem:

 • Studenti Nebelvírce se pustí do honba na chybějící stránky, kde se setkáte s klepnutím a odhalíte
 • Studenti Ravenclaw začínají hon na Ollivander’s Heirloom, kde prozkoumáte klepnutí a odhalíte
 • Zmijozelští studenti se stanou poslední nadějí SCROPE, která zahrnuje klepnutí
 • Studenti Hufflepuff hledají vězně lásky, včetně výletu na klepnutí

Nezdá se, že by existovali žádné vlastní bonusy, výhody nebo exkluzivní společníci, kteří jsou uzamčeni do jednoho domu. Ve skutečnosti, bez ohledu na váš dům, budete se moci stýkat, provádět úkoly a dokonce se seskupovat s 5. ročníkem studentů z každého z domů – a někteří budou mít své vlastní questlinky, které se nespoléhají na to, že jste v stejný dům jako oni.

Podívejte se na níže uvedené sekce, kde se dozvíte o známých rozdílech.

Nebelvír

Studenti Neffindor jsou známí svou odvahou pod ohněm, neochvějnou statečností a tvrdou rytířství, nejpravděpodobněji se zapojují do hrdinství a mohou být bezpečná sázka pro ty čaroděj a čarodějnice ochotné udělat správnou věc bez ohledu na to, bez ohledu na to, bez ohledu na náklady.

Založený Godric Gryffindorem je dům zdoben lvem a jeho barvy jsou barvy červené a zlaté a jsou uvedeny v různých oděvech, které by mohl nosit student. Studenti také získávají exkluzivní přístup do společnosti Gryffindor Commons (viz ve videu výše), který se nachází v Nebelvírské věži South Wing – a hlídán portrétem tlusté dámy.

Zatímco se připojuje k Gryffindor, nebude mít vliv na příběh žádným pozoruhodným způsobem, možná budete mít větší šanci mluvit a poznat své kolegy z 5. ročníku, včetně Garreth Weasley (synovec profesora Weasley), Nellie Oggspire a Cressida Blume. Můžete také trávit více času s Natasi Onai, který vás bude doprovázet na určitých doprovodných úkolech.

Mezi další pozoruhodné postavy, které byly součástí Nebelvíru, patří Sir Nicholas D E Mimsy-Porpington, Albus Brumbál, Rubeus Hagrid a samozřejmě Harry Potter a jeho nejbližší přátelé (z nichž většina se zúčastnila Bradavic dlouho po událostech hry).

Zmijozel

Studenti Zmijozelu, známý pro usilování o mazaný a ambice, jsou často vrženi ve pochybnějším světle, protože nejčastěji jsou ti, kteří plánují uspět ve svém úsilí s malým úctou k morálce nebo důsledkům pro ostatní.

Založený Salazarem Zmijozelem je dům zastoupen hadem a jeho barvy jsou barvy zelené a stříbrné – a mohou být uvedeny v oděvech a šátcích, které nosí studenti Zmijozel. Tito studenti mají také přístup do společenské místnosti Zmijozel (viz ve videu výše), která se nachází dolů v dungeonech pod velkým schodištěm, a samo o sobě se nachází pod velkým jezerem a vrhá vodnatou záři z oken, kde si můžete prohlédnout ryby z.

Připojení se k Zmijonštině neovlivní příběh žádným pozoruhodným způsobem (pokud opravdu chcete fušovat do temného umění, je to seřazení do tohoto domu předpokladem). Možná však budete mít více šancí mluvit a seznámit se s kolegy z na 5. ročníku Zmijozelských studentů, včetně Ominis Gaunt, Imelda Reyes a Sebastian Sall. Zejména Sebastian má důležitý příběh, který budete moci provést vedle něj ve společenských úkolech.

Mezi další pozoruhodné postavy, které byly součástí Zmijozelu, patří Bloody Baron, Merlin, Tom Riddle a Severus Snape (většina z nich navštěvovala Bradavice dlouho po událostech hry).

Havraspár

Studenti z Ravenclaw, známý pro svou moudrost, vtip a kreativní inteligenci pro řešení problémů. Ravenlaw se zaměřuje méně na syrovou sílu a více na pronásledování akademické obce a pyšní se magickým uměním s pohonem a usilovností, aby se stal mistry kouzel a magie.

Dům založil Rowena Ravenclaw, je zastoupen orlem a ohlašováním v modrém a bronzu, který se pravděpodobně stane rysy oblečení, které nosí studenti v jeho domě. Vlastní společenská místnost Ravenclaw je další z větvících věží Grand Schodiště (viz ve videu výše), i když namísto toho, aby vyžadovaly heslo, jsou studenti zadáni s řešením hádanek, aby vstoupili a mohou si užít velkou otevřenou místnost s širokými otevřenými okny Overlooking areál níže.

Být tříděn na Ravenclaw nebude mít žádné pozoruhodné změny v příběhu žádným pozoruhodným způsobem, ale možná budete mít větší šanci mluvit a poznat své kolegy z 5. ročníku Ravenclaw, jako je Duncan Everett Clopton, Samantha Dare a Amit Thakkar – – – Amit Thakkar – – – Amit Thakkar – – Kdo se může k vám připojit na doprovodně doprovodně.

Mezi další pozoruhodné postavy, které byly součástí Ravenclaw, patří The Grey Lady, Uric The Oddball, Filius Flitwick, Sybill Trelawney a Luna Lovegood (většina z nich není naživu během událostí dědictví Bradavic).

Hufflepuff

Studenti Hufflepuff House, známý tím, že je nejvíce inkluzivním domem, který pozván kohokoli, kdo si váží tvrdé práce. I když to není tak ambiciózní nebo konkurenceschopné jako jiné domy, jsou vyzkoušeny a pravdivé a stále schopné velkých věcí – i když se pravděpodobně nebude chlubit svými úspěchy.

Založený Helgou Hufflepuffovou je dům zdoben jezevcem vedle barev žluté a černé, které jsou prominentně na oděvech, které nosí studenti Hufflepuff. Jejich společenská místnost se nachází poměrně blízko kuchyní Velké haly po samostatném schodišti od velkého schodiště po sklepy a má domácí a útulnou místnost plnou různých nádherných rostlin a fauny (viz vidění ve videu výše) – a dokonce se nachází Blízko kuchyní House-Elf.

Studenti Hufflepuff neuvidí žádné drastické změny příběhu žádným pozoruhodným způsobem, ale možná budete mít více šancí mluvit a poznat své kolegy z 5. ročníku Hufflepuff, jako jsou Adelaide Oakes, AuthUr Plummly a Lenora Everleigh. Budete mít také více času na strávení s Poppy Sweeting, který má důležitý společenský questline.

Mezi další pozoruhodné postavy, jejichž linie zahrnuje čas strávený v Hufflepuffu, patří Fat Friar, Newton Scamander a Cedric Diggory.

Nejlepší Bradavice Legacy House si vybrat

Nebelvír, Zmijozel, Hufflepuff a Ravenclaw jsou čtyři datové dědictví, ale neměli byste se starat o to, do kterého domu jste seřadili.

HOGWARTS LEGACY HOMES: Student na sobě třídicí klobouk

Publikováno: 4. května 2023

Nejistý, který je nejlepší dům Bradavic? I když v každém z Bradavických domů je spousta pozoruhodných postav, vždy se zdá, že studenti Nebelvíru jsou vždy předurčeni, aby se stali hrdiny příběhu. Naštěstí jsme tu, abychom vás ujistili, že váš dům neurčuje váš osud.

Bez ohledu na to, kde vás končí třídění dědictví Bradavic, nebudete muset běžet čtyři úspory najednou, abyste viděli, jak jinak hraje hra RPG v každém domě. Nebojte se, pokud jste si vytvořili průvodce světový účet pro importu vašeho domu a hůlky, máte možnost přepsat tyto volby, včetně nejlepší hůlky. I když existuje několik rozdílů v závislosti na tom, ve kterém domu skončíte, nejsou dostatečně významné, aby si vybrali jeden přes druhé.

Vyberte si dům v dědictví Bradavic

Chcete -li přesvědčit třídící klobouk, aby si vybral svůj oblíbený dům, musíte jej poskytnout správnou odpověď. Každý dům Bradavic má k nim přiřazené vlastnosti a musíte říct klobouk, který dům se nejvíce ztotožňujete.

Zde jsou čtyři domácí rysy v dědictví Bradavic:

Alternativně si můžete vybrat svůj dům, než začnete hrát dědictví Bradavic propojením účtu Wizarding Worldr s vaším účtem Warner Bros. Web Wizarding World vám umožňuje projít procesem třídění klobouků předem. Obřad třídění klobouků ve hře se stále odehrává, ale víte, do kterého domu budete umístěni předčasně. Naštěstí můžete tuto možnost přepsat požádáním třídicího klobouku, aby vás umístil do jiného domu.

Bradavice Legacy House rozdíly

Pokud je nám známo, neexistuje žádný skutečný rozdíl mezi staršími domy Bradavic, jinými než několika rozdíly ve hře. Některé postavy Bradavic mohou odkazovat na skutečnost, že sdílíte stejný dům jako oni, ale obvykle k tomu dochází, když se představíte poprvé. Získáte také přístup k umístění Floo Flame, které může být užitečné při dokončování úkolů kolem Bradavic. Kromě toho je hlavním rozdílem barva oblečení, které nosíte, a Bradavice Legacy Commons, ke kterým máte přístup.

Pokud si myslíte, že by vaše postava mohla vypadat lépe v zelené než červené, měli byste vážně zvážit připojení k Zmijozelu spíše než. Věřte nám, jen to opravdu záleží, jak dobře vypadají vaše oblečení spíše než předpokládané vlastnosti, které má každý dům. Nikdo si nebude pamatovat, že jste se připojili k domu známému tím, že jste mazali, ambiciózní a hrdí. Na druhou stranu si budou pamatovat, jak dobře jste vypadali každý den díky Systému Bradavice Legacy. Můžete dokonce změnit své fyzické atributy s naším Jak změnit vzhled v Bradavickém průvodci.

To je vše, co potřebujete vědět o rozdílech mezi domy Bradavice. S tímto z cesty se můžete soustředit na důležité věci, jako je nalezení všech datových dědických míst Gobstone a Daedalian Keys. Měli byste také vědět, že můžete přeskočit Bradavice Legacy cutscenes stisknutím tlačítka, což vám ušetří před potenciálně hodiny nudných konverzací. Pokud hledáte něco úplně jiného, ​​náš nejlepší seznam her PC by vás měl na konci pobavit měsíce.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.