Kultovní rust mapa je již v Modern Warfare 2 – ale je tu úlovek – Dexerto, Rust je v moderní válce 2! | Brzká hra

Rust je v moderní válce 2

Na počest OG Modern Warfare 2 od roku 2009 je Classic 1v1 Map Rust zpět. Ale zatím to není striktně mapa, právě teď existuje v jiné mapě a s největší pravděpodobností se jen rozdělí od této větší mapy se spuštěním střelby.

Kultovní mapa Rust je již v Modern Warfare 2 – ale je tu úlovek

Rust v MW2 2009

Aktivita

Rust je oblíbená mapa fanoušků od Modern Warfare 2 (2009)

Kultovní mapa pro více hráčů Rust je živá a dobře v moderní válce 2, ale hráči, kteří doufají, že tam upadnou na zápas, mohou být zklamaní.

Modern Warfare 2 přichází se 16 mapami pro více hráčů při spuštění, přičemž hráče přivedou na různé místa, když soutěží v mnoha režimech střelce. Všechny to jsou všechny zbrusu nové mapy vyrobené speciálně pro MW2 2022, ale mnoho fanoušků doufají, že některé klasiky se také vrátí.

Již víme, že některé známé mapy dorazí do moderní sezóny Warfare 2 Season 1, ale jak se ukázalo, jedna z nejznámějších arén série série je již ve hře. Nelze však hrát jako samostatná mapa.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Známý COD Streamer Modernwarzone sdílel klip na Twitteru a odhalil, že rez je ve skutečnosti součástí mapy pozemní války Taraq. Cíl B je umístěn vedle velké kovové struktury, která je totožná s mapou stejného názvu z roku 2009.

Dokonce přichází s žebříkem, aby dosáhl notoricky známého místa kempu nahoře, stejně jako dlouhá kovová rampa.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Rzi najdete na nové Warzone 2.0 mapa Al Mazrah. Právě teď si to můžete prohlédnout na mapě pozemní války Taraq. Je to přímo u vlajky B. #ModernWarfare2 #mw2 pic.cvrlikání.com/nvehjbtvqb

– Modernwarzone (@modernwarzone) 28. října 2022

Leaker také poukázal na to, že Taraq je jednou z map zasazených v oblasti Al Mazrah, což bude také nastavení Warzone 2 při spuštění. To znamená, že Rust bude pravděpodobně Poi nebo alespoň součástí POI na další bitvě Royale mapy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Rust se stal okamžitým oblíbeným, když byl původní moderní Warfare 2 vydán v roce 2009 a sloužil jako jedna z více zběsilých menších map v režimu pro více hráčů této hry a také pozadí pro dramatický závěr kampaně pro jednoho hráče.

Zbývá zjistit, zda to znamená, že Rust se v budoucnu dostane do seznamů skladeb 6v6 jako samostatná mapa. Klasické arény COD jsou připraveny v sezóně 1 a dále a není pochyb o tom, že Rust by byla populární volbou.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Mezitím budete muset zamířit do pozemní války, abyste získali představu o tom, jak vypadá Rust v roce 2022.

Rust je v moderní válce 2!

Na počest OG Modern Warfare 2 od roku 2009 je Classic 1v1 Map Rust zpět. Ale zatím to není striktně mapa, právě teď existuje v jiné mapě a s největší pravděpodobností se jen rozdělí od této větší mapy se spuštěním střelby.

Rust in Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 je nyní venku a je spuštěn s 10 6V6 map (Většina z nich je v pořádku, s výjimkou jedné absolutně dogsh*t mapy). Nemusí to vypadat jako mnoho, ale jak jsme řekli naše recenze, Design mapy IW se od MW2019 výrazně zlepšil.

Jak však objeví hráči pozemní války, Existují spoustu předělávaných starších map, které se objevují jako umístění v mapách ve větším měřítku. Nejpozoruhodnějším příkladem je absolutní klasika: rzi. A myslíme si Při uvolnění střelby by se mohla stát jeho vlastní mapou.

Rust in Modern Warfare 2

Centrální věž z Rust Map, na obrázku výše, byla znovu vytvořena v jedné z moderních pozemních válečných map moderních válečných války. Toto je klasická aktivita, vždy si hraje s naší nostalgií za minulost. Ale to znamená, že je nemohu obviňovat; Rust je naprosto ikonická z OG MW2, a proto je to správné, že by se měl objevit v MW2 (2022) v nějaké formě.

Zde můžete vidět hraní Rusti v moderním válce 2:

Vzhledem k tomu, že je to ve hře, jsme si jisti, že bude znovu použit a stane se jeho vlastní mapou, když bude uvolněn populární režim střelby 2v2. Nebo alespoň doufáme, že tomu tak je.

Pokud vás zařazení rzi přesvědčilo, abyste je získali hru, zde je odkaz koupit mw2 .

Zde je to, na co se můžete těšit v Modern Warfare 2:

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.

Rez

MW2

Rez je mapa multiplayeru uvedená v Call of Duty: Modern Warfare 2 a Call of Duty Online. Rzi je také k dispozici v Call of Duty: Modern Warfare kde byla přidána jako součást aktualizace sezóny dva a v Call of Duty: Mobile kde byl přidán 29. dubna 2020 jako součást sezóny 6 Once Upon A Time in Rust Update. Rust bude také k dispozici v Call of Duty: Modern Warfare III.

Obsah

 • 1 Přehled
 • 2 Galerie
  • 2.1 Call of Duty: Advanced Warfare
  • 2.2 Call of Duty: Modern Warfare
  • 2.3 Call of Duty: Mobile
  • 3.1 Call of Duty: Online
  • 4.1 Obecně
  • 4.2 Call of Duty: Modern Warfare 2
  • 4.3 Call of Duty: Modern Warfare

  Přehled []

  Rust je zasazen do ropného dvora uprostřed pouště. Je to výrazně větší než odeslání z Call of Duty 4: Modern Warfare, I když je to nejmenší v Modern Warfare 2. Má vysokou věž obklopenou otevřeným prostorem s určitým krytem, ​​jako jsou kontejnery a některé trubky. Centrální věž má žebřík a dva spojovací trubky k dosažení vrcholu, což umožňuje hráčům vidět oblast níže. V rohu je další zvýšená oblast přístupem k kulatému potrubí. Za touto budovou je malý tunel, jedna z mála oblastí, které poskytují dobré krytí před leteckými útoky. Kromě toho má oblast kolem věže dva skryté „tunely“, jeden po žebříku a druhou na druhé straně. Jsou velmi temné a malé a mohou být použity tajnými hráči k přepadení nepřátel.

  Rust je „duchovní nástupce“ Call of Duty 4: Modern Warfare náklad. Zatímco většina rozvržení Rusto je jiná, obě mapy jsou velmi malé mapy s čtvercovým rozvržením. Toto je také jedna z více multiplayerových map. Zbraně z blízkého dosahu budou fungovat pravděpodobně nejlepší, ale delší zbraně, jako jsou útočné pušky, lehké kulomety a poloautomatické ostřelovací pušky, mohou také dobře fungovat. Vzhledem k malé velikosti mapy se hráči vytvoří v těsné blízkosti k sobě navzájem. Občas se hráči vynoří přímo do linie někoho jiného, ​​což má za následek velmi rychlé zabíjení. Existuje jen velmi málo životaschopných míst kempování, protože většina míst je exponovaná nebo snadno dostupná.

  Tuto mapu je obecně obtížné hrát ve velkých týmových hrách kvůli množství tření a výbušného spamu.

  To je dobrá mapa, pokud hráč chce dosáhnout co nejvíce zabití v jediném zápase, pokud hráč nevšímá svému vlastnímu počtu úmrtí, protože těsná blízkost boje často vede k rychlým zabíjení i k rychlým zabíjení i úmrtí.

  Některé zabijáky mohou na této mapě fungovat velmi dobře, zejména s nebezpečím. Například AC130 a Chopper Gunner mohou vládnout hráči více zabití velmi rychle a Stealth Bomber může dosáhnout téměř každé oblasti mapy, což jí bude téměř nemožné vyhnout Shellshock). Avšak vzhledem k velmi rychlé akci na mapě může být získání odměn zabijáku poměrně obtížné, než bude hráč zabit.

  Recenze expertů GameSpot