Kulturní vítězství – civilizace 6 (vi) wiki, civilizace VI: Nejlepší vůdci pro vítězství v kultuře

Civilizace VI: Nejlepší vůdci pro vítězství v kultuře

MVEMBA znamená obchodování s bonusy, které dává z relikvie, artefaktů a soch, ale to, co vám skutečně pomůže k vítězství v kultuře, je, že získáte dvojnásobný skvělý spisovatel, skvělý umělec, skvělý hudebník a skvělé obchodní body. Navíc ve vašem paláci více skvělých pracovních slotů.

Vítězství kultury

The Vítězství kultury je podmínka vítězství v Civilizace VI. To je jedno z nejtěžších vítězství. Kultura umožňuje hráčům generovat cestovní ruch, šířit jejich produkci v průběhu let a ovlivňovat další civilizace.

Popis [| ]

Chcete -li dosáhnout kulturního vítězství, musíte přilákat hostující turisty generováním velkého množství kultury a cestovního ruchu. Vítězství je dosaženo, když přilákáte do vaší civilizace více hostujících turistů, než jakákoli jiná civilizace má domácí turisty doma.

  • Domácí turisté hráče představují turisty z civilizace hráče, kteří jsou v současné době šťastnou dovolenou na hranicích hráče.
  • Návštěva turistů hráče představují počet občanů, které hráč přitahoval z domácích turistických bazénů jiných civilizací

Poznámky [| ]

Průvodce vítězstvím kultury učí aplikace kultury a cestovního ruchu. Kulturní vítězství vyžadují, aby generace cestovního ruchu hráče v polovině až do poznání překročila v průběhu let veškerou konkurenční kultivační produkci civilizace v průběhu let. Hráči se musí naučit nejlepší zázraky, skvělé umělce, spisovatele a hudebníky, aby šířili vliv jejich civilizace po celém světě.

Viz také [| ]

  • Vítězství nadvlády
  • Náboženské vítězství
  • Vědecké vítězství
  • Skóre vítězství

Civilizace VI: Nejlepší vůdci pro vítězství v kultuře

Civilizace VI přináší zpět kulturní vítězství se svým statečným novým světem. Budete muset posílit cestovní ruch svých měst a stát se kulturním jevem, abyste si vzali zlato zde. Ale které civilizace a vůdci vám to pomohou rychle? Podívejme se.

Catherine de Medici (Francie)

Catherine je dobrá volba, protože podporuje výrobu směrem k zázrakům, které lidé přirozeně budou chtít cestovat široko daleko, aby viděli a obdivovali jejich kulturu. Navíc umožňuje, aby byl vybudován Chateaus, jakmile budou splněny příslušné požadavky na výzkum, které dávají plus jednu kulturu, plus dvě kultury, pokud vedle zázraku, a plus jedno zlato, pokud vedle luxusního zdroje.

Kleopatra (Egypt)

Kleopatra poskytuje svou civilizaci zvýšení výroby, což vám umožní rychleji budovat zázraky a okresy, pokud jsou vedle řeky, to je.

Gorgo (Řecko)

Pokud si přejete pokračovat v kulturním vítězství s Gorgo, musíte být v pořádku, pokud si přejete pokračovat. Umožňuje bojovým vítězstvím poskytovat kulturní body rovnající se 50% bojové síly poražené jednotky. To se může naskládat, zejména v rané hře, když porazíte barbary doleva a doprava. Kromě toho vám pro jakoukoli vládu dostanete jeden další politický slot pro zástupné znaky, což by mohlo znamenat přidání jiné karty naplněné kulturou.

Mvyba a nzinga (Kongo)

MVEMBA znamená obchodování s bonusy, které dává z relikvie, artefaktů a soch, ale to, co vám skutečně pomůže k vítězství v kultuře, je, že získáte dvojnásobný skvělý spisovatel, skvělý umělec, skvělý hudebník a skvělé obchodní body. Navíc ve vašem paláci více skvělých pracovních slotů.

Pedro II (Brazílie)

Pedro je optimální pro vítězství v kultuře. Po přijetí velkého člověka bude vráceno 20% bodů. Navíc, karnevalový projekt, který získáte.

Pericles (Řecko)

Pericles vám dává pěkný, i když malý, podporuje kulturu, pokud se vám líbí spřátelit se s městskými státy. Pokud jste s nimi velmi cool (získejte je na nejvyšší úroveň přátelství, suzerain), získáte 5% kulturu na každou z nich.

Tady to máš; To jsou šest civilizací, které byste mohli chtít mít na paměti, když se chystáte vyhrát vítězstvím kultury. Jen mějte na paměti, že správné možnosti technologického stromu, občanství a budovy (divadelní čtvrť pro vítězství) a získáte to v žádném okamžiku.

Další tipy a triky najdete na Wiki Twinfinite pro civilizaci VI Guides!

O autorovi

YAMILIA AVENDANO

Yami byl zakladatelem Twinfinite, který pro tento web napsal od svého založení v roce 2012 až do doby, kdy ji v březnu 2022 prodala síti Gamurs Network. Yami hraje hry od roku 1991, s zálibou pro cokoli v simulačních a akčních žánrech. Sims 4 konzumoval tisíce hodin Yamiho života a ona je s tím naprosto v pořádku.