Las Almas Warzone 2 Mapa: Datum vydání, POIS a další – Charlie Intel, Warzone 2 Map Al Mazrah a všechna místa POI | Turtle Beach Blog

. .

Mapa Las Almas Warzone 2: Datum propuštěného vydání, POI a další

Logo Warzone 2 před Las Almas

Úniky odhalily, že Warzone 2 získá zbrusu novou mapu Battle Royale spolu s MW3 s názvem Las Almas, která je nastavena jako změna tempa z Al Mazrah. Zde je vše, co víme o dosud rumorované mapě Warzone 2 Las Almas, včetně datum propuštěného vydání.

. Ostrov Ashika Resurgence a Vondel byl přidán později, ale Al Mazrah zůstal pozadí pro Battle Royale i v režimu DMZ.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

11. května velký únik odhalil, že Cod 2023 bude nazván Modern Warfare 3, ale také to vrhlo světlo na novou mapu Warzone 2 s názvem Las Almas. Nedávno, 25. července, úniky odhalily nové podrobnosti o pohybu a designu údajně další mapy Warzone.

Zde je vše, co doposud víme o mapě Warzone 2 Las Almas, od toho, jak by to mohlo vypadat do únikového data vydání.

 • Warzone 2 Las Almas unikl datum vydání

Warzone 2 Las Almas unikl datum vydání

Podle úniku ze zasvěcených her, Las Almas Warzone 2 , který se údajně rozběhne 5. prosince 2023. To by bylo těsně necelé měsíc po údajném datu vydání MW3, které únik tvrdil, bylo 10. listopadu.

Článek pokračuje po reklamě

To vše je samozřejmě založeno na uniklých informacích, které samotní vývojáři ještě nepotvrdili, takže existuje každá šance, že by se plán mohl změnit. Jakmile budou odhaleny.

Vysvětlená mapa Warzone 2 Las Almas

Mapa Las Alamas v MW2

Mapa Las Almas byla poprvé spatřena v kampani MW2.

Během kampaně Modern Warfare 2 jsme poprvé dostali slovo o mapě Las Almas Battle Royale pro Warzone 2. Mise El Sin Nombre se konala v mexické oblasti Las Almas a hráči rychle našli mapu oblasti ležící na stole.

Článek pokračuje po reklamě

.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Podle metafory tvůrce obsahu nebude mapa Las Almas zahrnovat centrální výšku, jako u Vanguardovy kaldery, a místo toho bude mít „tuny budov a zájmové body“ Podobně jako Verdansk, Nejoblíbenější a nejoblíbenější mapa hry.

Článek pokračuje po reklamě

.

Ačkoli se očekává, že mapa Las Almas může nahradit Al Mazrah ve Warzone, podobně jako Caldera Verdansk, dosud nebylo nic potvrzeno, což umožnilo, aby obě mapy mohly být součástí rotace podobné apexové legendy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Warzone 2 Las Almas Pois

. Protože je však nastavena ve stejném mexickém regionu, lze bezpečné předpokládat, že Mapa z moderní války 2 bude tvořit jednu sekci.

Odpočítávání a původní moderní válečnou 3 mapa. Vypadá to, že vývojáři budou zahrnovat klasické mapy tresky, jak tomu bylo dříve ve svých návrzích Battle Royale, takže fanoušci mohou očekávat, že uvidí více známá místa kolem Las Almas.

Článek pokračuje po reklamě

.

Mapa Warzone 2 Al Mazrah a všechna místa Poi

Mapa Call of Duty Warzone 2 byla konečně odhalena a nyní má jméno. Al Mazrah.

. Henderson, který píše o tvrdých průvodcích, odhalil obrázek, který ukazuje obecnou strukturu nové mapy Warzone 2 spolu s různými novými body zájmu (POI) pro hru. .

Ale dost o dohadu, konečně potvrdíme tyto umístění Warzone 2 mapy, POI a další s některými oficiálními informacemi sdílenými během Call of Duty Next Showcase.

Poslední zprávy

Pokud jsou před představením nějaké zprávy, upustíme ji sem.

Mapa Call of Duty Warzone 2 Al Mazrah byla konečně oznámena. .

!

!

10. září – Warzone 2 City jako „GTA“ Leaker tvrdí

Jeden Call of Duty Content Creator and Leaker, který upustil mnoho podrobností o pozdější je metafora. Metafora v jednom konkrétním případě (jak je spatřeno naložením) popsala hlavní město Poi jako „extrémně podrobné a vypadá úžasně“, poté navrhla, že je to druh městského stvoření, který byste mohli očekávat ve hře GTA.

. Metafora také navrhla, že hráči budou schopni přikázat vrtulníku Highrise, který dříve seděl uprostřed mapy pro více hráčů Highrise.

Nyní jsme méně než týden od další události Call of Duty!

Být varováni, ale nebyli bychom překvapeni, když jsme v příštích několika dnech viděli všechny druhy úniků.

.

Budoucnost Call of Duty bude odhalena na Call of Duty: Next, franšízová předváděcí událost.

Přestože nebylo potvrzeno, nebylo by nás překvapeno, kdybychom získali náš první správný vzhled Wat Call of Duty Warzone 2!

Mapa Warzone 2 – Al Mazrah

.

Tato masivní metropolitní oblast hraje stejně gigantickou roli ve vesmíru Modern Warfare 2, uvedená v kampani a klíčová část událostí po ní po ní.

Stejně jako v Call of Duty: Modern Warfare (2019), zvažte Al Mazrah a jeho hlavní body zájmu jako váš nový domov pro různé mise: Zvláštní operace se čtyřmi hráči, bitvy 6v6, operace pozemní války, up-to- Battle Royals 150 hráčů a další.

Navíc, pokud jste již nějakou dobu hráli Call of Duty, může být tento nový domov známější, než si myslíte. .

Všechna místa Warzone 2 POI

Ačkoli Activision oficiálně nepotvrdila mapu Warzone 2, spolehlivý únik Tom Henderson již uvedl, že mapa Warzone 2 bude obsahovat 18 mapových POI, které jsou uvedeny těsně níže.

Zde je rychlý seznam všech míst Warzone 2 Poi:

 • Oáza
 • Rohan olej
 • Quarry (Al Safwa Quarry)
 • Město Al Mazrah
 • Marshlands (Mawizeh Marshlands)
 • Al Sharim Pass
 • Ahkdar Village
 • Sa’id City
 • Port (port Hafid)
 • Vesnice Sawah
 • Hřbitov (hřbitov El Samman)
 • Sariff Bay
 • Letiště (letiště Al Malik)

.

Oáza

. Všimněte si starověkých ruin – tato malá oblast byla kdysi životním prostředkem v minulém věku.

Sjednocená ofenzíva snížila tuto jednou klidnou vesnici na pouhou rzi a trosky. Těsné omezení těchto oblastí způsobuje, že vedou k malému boji s týmem, zejména série.

Rohan olej

Rohanská rafinérie Rohan, jeden z největších zaměstnavatelů v regionu. .

Quarry (Al Safwa Quarry)

Masivní vklady vápence dělají z lomu jednu ze tří největších průmyslových oblastí v Al Mazrah, s téměř tuctem skladů a stovkami individuálně sekáčených kamenných bloků.

Město Al Mazrah

Za posledních 100 let historie Adal: Vysoké stoupání a moderní budovy jsou jádrem největšího zájmu o Al Mazrah. Bylo plánováno být ideálním městem – brzy přivítal téměř milion lidí, kteří byli tlačeni na slumy na okraji okraje.

Hydroelektrická (Zarqwa Hydroelectric)

Kolébka civilizace nyní přichází do moderní éry s příchodem obnovitelné energie v plném kruhu. Kolem řek, které vytvářejí elektřinu pro toto malé město, a také pro celý region, a také pro celý region, a také pro celé region, je rozptýlena směs historických orientačních bodů, uspořádání životního prostředí a moderních průmyslových budov.

. .

Jeskyně (jeskyně Sattiq)

. Jinde se vysoká komunikační věž a malá sbírka domů rozšiřují zpět k lomu.

Observatoř (Observatoř Zaya)

. .

. .

Ahkdar Village

“Staré město se hodí na zúčtování,” jak jednou napsal jeden spisovatel zakrývající starý převrat. Místo světového dědictví se skládá z centrálního nádvoří a tržní oblasti definují západní polovinu, zatímco modernější byty tvoří východ.

Sa’id City

. Tato oblast také obsahuje středověký motivovaný karneval a fotbalový stadion menší ligy.

. Několik velkých skladových struktur lze nalézt do vnitrozemí, zatímco samotný přístav má kvůli mezinárodním ekonomickým omezením pro region malé kontejnery.

Vesnice Sawah

.

. .

. .

Al Bagra Fortress

Definice středověké historie regionu, toto zděné ostrovní město bylo muzeem zaměřeným na projevení jeho kulturního významu až do okupace. .

Letiště (letiště Al Malik)

Terminál na jižní špičku Al Mazrah, toto moderní letiště mísí tradiční a moderní architekturu, aby hostil obchodní i volnočasové aktivity. Pozorovací věž poblíž moře je nesmírně přístupná.