Last City Eliksni Quarter: Jak ji najít v Destiny 2 – Player Assist | Herní průvodce a návody, Destiny 2 Eliksni Quarter Guide a odměny | PCGamesn

Destiny 2 Eliksni Quarter Event Guide and Rewards

Zde je vše, co potřebujete vědět o komunitní akci Destiny 2 Eliksni Quarter.

Poslední město Eliksni Quarter: Jak ji najít v Destiny 2

Věci se určitě změnily Destiny 2, ne? V sezóně Spliceru je nyní frakce Eliksni (Fallen), kteří jsou tak přátelští s strážci, že skutečně chrání v posledním městě. Během prvních fází první mise sezóny můžete krátce vidět nový domov House of Light, ale poté můžete být zmateni o tom, jak znovu dosáhnout posledního města Eliksni čtvrtiny Eliksni. Nebojte se – máme vás zakryté.

Poslední město Eliksni Quarter: Jak ji najít v Destiny 2

Jak najít poslední město Eliksni Quarter

Můžete předpokládat, že toto nové umístění je pod věží v režiséru, protože toto místo je také v posledním městě, takže by mohlo ubytovat další cíl ve stejné oblasti. Bohužel to není správné. Bungie místo toho umístila ikonu rychlého cestování pro poslední město Eliksni Quarter v sekci ředitele pro kormidlo. Musíte posunout kurzor dolů a doleva na této obrazovce, abyste to lépe viděli.

Helm se zaměřuje jako centrum, které obsahuje celý sezónní obsah – takže věci, které se objevují během Destiny 2Období, pak by mohla potenciálně zmizet, jakmile nová expanze klesne. V této souvislosti má uvedení čtvrtiny smysl.

Mimochodem – pokud jste tak již neučinili, měli byste se opravdu podívat na všechny skryté tradice, kterou čtvrtina nabízí. Existují různé položky Eliksni, s nimiž můžete komunikovat s tím, že přehrávají hlasové nahrávky, které zbyl Eido, Mithraxova dcera. Jsou velmi zajímavé, protože poskytují nahlédnutí do většiny toho, co tato mimozemská rasa zažila ve své historii.

Takto najdete nový domov House of Light Destiny 2. Nyní, když ve hře existuje spojenecký Eliksni frakce, se věci určitě stanou velmi zajímavými. Doufejme, že budeme mít nějaké boje spolu s Mithraxem v budoucím obsahu.

Destiny 2 Eliksni Quarter Event Guide and Rewards

Průvodce událostí a odměny Destiny 2 Eliksni: Eido, Eliksni, mluví s The Guardian

The Akce Destiny 2 Eliksni Quarter zahájil jako nejnovější komunitní událost a strážci tvrdě pracují na sběr kapitánových mincí, aby darovali úsilí o vyčištění svých Eliksniho spojenců v Eliksni čtvrti v posledním městě a tyto oblasti kontrolují v rámci úkolu nazývanou rostoucí příliv. S 400 miliony mincí potřebných k plnému upgradu čtvrtí Eliksni, strážci již brouší, aby odemkli různé fáze události – spolu s jejich odměnami.

Komunitní akce staví na ději ve hře FPS, která odstartovala v Beyond Light, která viděla vysídlené Eliksniho se v posledním městě a nakonec ve čtvrti Eliksni. Sezóna lupu byla prvním úvodem hry do této oblasti mapy a hráči si mohou najít cestu do čtvrtí Eliksni kliknutím na H.E.L.M. na cílové mapě.

Strážci mají dva týdny na to, aby shromažďovali poklad z aktivit kolem sluneční soustavy. Tento poklad se objevuje ve formě kapitánových mincí a darování těchto mincí pomáhá pavoukům se zlepšením a údržbou, zatímco Misraaks a Eido nadále zkoumá relikvie Nazareku, které hráči shromáždili během příběhových misí v minulé sezóně. Všimněte si, že událost je vázána na období lupu a je k dispozici pouze hráčům, kteří zaplatili za sezónní obsah.

Zde je vše, co potřebujete vědět o komunitní akci Destiny 2 Eliksni Quarter.

Eliksni Quarter Event: Vydělávání kapitánských mincí

Musíte si vydělat kapitánovy mince, a ty najdete v cílových hrudnících, ztracených odvětvích, veřejných akcích a sezóně Ketchcrash a Expedice Activity. Ty jsou oddělené od kroků úkolu nastíněných v rostoucím přílivu.

Průvodce událostí a odměny Destiny 2 Eliksni: Pohled shora dolů na Eliksni Quarter

Navíc po vybavení znaku této hry mohou hráči vydělat bonusové odměny z úderů, kelímek, Gambit a dalších aktivit. Všimněte si, že při zahájení akce hráči uvedli, že neobdrželi kapitánské mince z aktivit seznamu skladeb, ale tento problém byl od té doby vyřešen.

Jak komunita dosáhne milníků událostí, budou existovat další způsoby, jak sbírat kapitánovy mince a darovat čtvrtině Eliksni. Můžete je zkontrolovat v sekci komunity níže.

Strážci mají také své vlastní odměny za své osobní dary, mezi něž patří znak události, materiály upgradu zbraní a Swashbuckler Ghost Shell. Přispívání do komunitního fondu také udělí hráčům odměny ve formě kořisti, jako jsou hluboké zbraně a další „odměny za„ komunitu získané.“

Komunitní cíle Eliksni čtvrtiny

Komunita Destiny 2 odemkne určité odměny po dosažení konkrétních milníků sběru. To je následující:

 • Cíl komunity I (40 milionů mincí): Čištění – odemkne schopnost darovat sezónu fragmentů mapy darů na dary hrudníku.
 • Komunitní cíl II: Ether Tank (80 milionů mincí) – odemkne schopnost darovat sezónu koordinátů pokladů darů na dary hrudníku.
 • Komunitní cíl III: pohodlí (140 milionů mincí) – Odemkne schopnost darovat cílové materiály darům na hrudi.
 • Komunitní cíl IV: Rekruti (200 milionů mincí) – Odemkne schopnost zakoupit dárkové krabice Eliksni Quarter na dary hrudníku.
 • Komunitní cíl V: Housing (260 milionů mincí) – Odemkne šanci na dárkovou krabici Eliksni Quarter, aby poklesla z úderů.
 • Komunitní cíl VI: Zahrada (320 milionů mincí) – Odemkne šanci na dárkovou krabici Eliksni Quarter, aby poklesla z aktivit Gambit.
 • Komunitní cíl VII: Městské náměstí (400 milionů mincí) – Odemkne šanci na dárkovou krabici Eliksni Quarter, aby poklesla z aktivit kelímku.

Průvodce událostí a odměny Destiny 2 Eliksni: upřímný pohled na čtvrť Eliksni

Osobní odměny Eliksni Quarter

Hráči účastnící se akce také získá odměny na základě počtu kapitánových mincí, které darují celkovému fondu, až 2400. Níže najdete osobní milník pokladů a jeho odpovídající odměnu.

 • 1 Treasure – Emblem, který uděluje bonusové kapitánské mince z úderů, kelímku a gambit, když je emblem vybaven
 • 300 Treasure – 5 mistrovských jádra
 • 600 Treasure – 5 upgrade modulů
 • 1000 Treasure – Eliksni Quarter Gift Box (může obsahovat hluboké zbraně)
 • 1400 Treasure – Masterwork Prism
 • 1800 Treasure – Ascendant Shard
 • 2400 Treasure – Exotic Swashbuckler Ghost Shell

Rostoucí příliv a sezónní triumf

Kromě cílů komunity a osobních odměn lze z výše uvedeného přílivu vyzvednout z darů hrudníku v posledním městě. Úkol zahrnuje návštěvu každého z vylepšení Eliksni Quarter. Existují však určité kroky, které hráč může postupovat pouze po splnění odpovídajícího cíle komunity.

Průvodce událostí a odměny Destiny 2 Eliksni: Strážci přistupují k Eliksni čtvrti v posledním městě

Hráči, kteří chtějí dokončit sezónu rituálního triumfu, se musí účastnit komunitní akce, aby splnili všechny sezónní cíle. Kromě celé sezóny dříve uvedené sezóny rituálních triumfů musí hráči také získat kapitánovy mince během sezóny drancování, získat každou z osobních odměn z akce a prozkoumat každé z Eliksni Quarter Vylepšení vylepšení.
Osud 2 Eliksni Quarter Activity odměnit částky

Během této akce nabízejí různé aktivity Destiny 2 různé množství kapitánových mincí jako odměny. Podle destického bulletinu na Twitteru jsou částky odměny jako následovníci.

 • King’s Fall Raid: 100 (Oryx)
 • Ketchcrash: 50
 • Expedice: 50
 • Ztracené sektory: 14
 • Veřejné akce: 10 (Heroic)
 • Cílové truhly: 3
 • Dares of Eternity: 35 (bez bonusového kola)
 • Dares of Eternity: ~ 56 (s bonusovým kolem)

Průvodce událostí a odměny Destiny 2 Eliksni: Strážci se dívají na rozpadající se školní autobus ve čtvrti Eliksni

V době této aktualizace příručky získala komunita přibližně 288 milionů mincí. Při této sazbě hráči pravděpodobně odemknou všechna vylepšení během několika dnů.

To je vše, co potřebujete vědět o komunitní akci Destiny 2 Eliksni Quarter. Chcete-li co nejrychleji farmovat kapitánské mince, nezapomeňte se podívat na naše průvodce nejlepším sestavením Destiny 2 Warlock, nejlepší stavění Destiny 2 Hunter a nejlepší sestavy Destiny 2 Titan pro sestavení, které vám pomohou rychle brousit ve hře ve hře aktivity.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.