Lazy Lagoon – Fortnite Wiki, Lazy Lagoon Fortnite: Kde je umístění v sezóně 3? Millenium

Lagoon Fortnite: Kde je umístění v sezóně 3

Tady je náš kompletní průvodce Hildou, Simulacrum SR a její zbraň vyhlazovače. Najdete všechny informace, které si můžete přehrát na Tower of Fantasy, nejlepší matice, které na to vloží, dary, které jej nabízejí, a jeho postup ve hvězdách.

Líná laguna

Přesunuli jsme se! Stejně jako Gamepedia spojila síly s fandomem, tato wiki spojila síly s naším ekvivalentem fandomu. Wiki byla archivována a žádáme, aby se čtenáři a editoři přesunuli na nyní kombinované wiki na fandomu. Kliknutím přejdete na novou wiki

Líná laguna byl jmenovaným bodem zájmu v Battle Royale, který byl přidán na mapu v sezóně 8, který se nachází uvnitř souřadnic F2 a F3, východně od bloku, severovýchodně od Loot Lake, severně od Dusty Depot, severozápadně od tlakové závody a daleko od západu od Sunny kroky, které nahradily líné odkazy v sezóně 8. Byla to vesnice jezera s malým městem přímo na to s pirátskou lodí uprostřed. Tato oblast zahrnovala několik palmů a také písek. Na východním pobřeží byly některé staromódní budovy, které vytvořily malé město.

Líná laguna měl potenciál se vynořit až 28 truhly.

Obsah

 • 1 body a sublokace
  • 1.1 hospoda
  • 1.2 byt časopisu a červeného dřeva
  • 1.3 Strážní věž a modrý dřevěný dům
  • 1.4 klidová plocha
  • 1.5 trh s potravinami
  • 1.6 obchod
  • 1.7 pirátské lodi
  • 1.8 ostrovů
  • 1.9 rekvizit

  Body a sublokace []

  Pohled laguny Lagoon Air View Season 9

  O tomto obrázku

  * Kliknutím na mapu zobrazíte geografické dílčí locations.

  Další podrobnosti o domech a budovách najdete na líné laguně/budovách

  Recenze expertů GameSpot

  Tavern []

  Velká třípodlažní budova s ​​barem a nahoře posezení. 2 truhly se nacházejí v podkroví a v malém prostoru nad schodištěm prvního patra.

  Apartmán časopisu & Red Wood []

  V přízemí dělové koule s malým bytem nahoře. 1 hrudník nalezl v ložnici na vrcholu postele.

  Strážce a Blue Wood House []

  Velký dvoupodlažní dům s vysokou strážní věží na střeše. Za postelí v ložnici se nacházelo 2 truhly a na vrcholu věže se nacházela 1 hrudní hrudník.

  Klidová oblast []

  Malá, otevřená budova s ​​odbavením dole a houpací sítě nahoře. 1 hrudník lze nalézt v podkroví.

  Potraviny [ ]

  Obchod [ ]

  Drobné obchod s potravinami s ložnicí nahoře a 1 hrudník v podkroví.

  Pirátská loď [ ]

  Dřevěná pirátská loď s vysokými stožáry a velkými plachtami. Měl pracující děly pod hlavní palubou, stejně jako kapitánovy ubikace, studijní hala, jídelna, vězení, skladovací místnost a dvě spací plochy. Na vrcholu chobotnice to bylo nalezeno na přední straně lodi. Další 2 truhly byly nalezeny na prádelníku v kapitánových čtvrtích a mezi některými bedny ve studované hale níže. Ještě jedna hrudník lze nalézt ve spíži jídelny a další 2 truhly v úložné místnosti. Jeden poslední 1 hrudník nalezen ve velké buňce ve vězení.

  Ostrovy []

  Tři malé ostrovy se nacházejí ve středu laguny. Centrální měla zlomenou boudu a některé palmy. Spodní měl nějaké palmy a balvany. A ten nejlepší měl dva stromy a některé kameny. 1 hrudník nalezl vedle rozbité kůlny na centrálním ostrově a 1 hrudník nalezl vedle palmy na horním ostrově.

  Rekvizity []

  • Palmy
  • Pirátská děla
  • Pirátská vlajka
  • Ship Mast
  • Houpací sít
  • Síť
  • Látková taška
  • Lodní nos
  • Kraken Chandler

  Lagoon Fortnite: Kde je umístění v sezóně 3?

  Je to velký návrat líné laguny! Toto takzvané symbolické místo z kapitoly 1 Resurfaces prostřednictvím aktualizace Dragon Ball Z. Je čas znovu objevit nádechem nostalgie této pirátské lodi tak drahé pro naše srdce.

  Lazy Lagoon Fortnite: Kde je umístění v sezóně 3?

  Velmi nedávných 21.40 Aktualizace Fortnite zasáhla hlavně titulky díky příchodu crossoveru s DBZ. Ale to není jediná novinka mapy, protože epické hry nás také zacházely s hlavní reedicí. Město Lazy Lagoon je opravdu zpět a nahrazuje denní bugle . Toto město, a konkrétněji jeho obří pirátská loď, přinese zpět veterány Fortnite zpět mnoho vzpomínek.

  Kde je líná laguna?

  Fortnite

  Město Lazy Lagoon proto nahradilo denní bugle, jakmile je patch 21.10 je implementováno. Pirátskou loď najdete ve středu sopečného kráteru v severovýchodní čtvrti ostrova. Příčinou této náhlé topografické změny je považována za sílu stromu reality, jehož kořeny vítá po celém ostrově.

  Vznešené místo

  Stále více hráčů si stěžuje na nedostatek charakteru nových měst ve Fortnite. Tato reedice je proto více než vítána, vzhledem k tomu, že líná laguna je místem mezi zemí a mořem, které nemá osobnost. Můžete prozkoumat autentickou loď Corsair a projít se po přístavních kabinách, také přímo inspirovanou tématem pirátství.

  Fortnite

  Na vaše zbraně!

  Skutečnou specialitou líné laguny jsou jeho pirátská děla! Mohou na vaše nepřátele vystřelit dělové koule nebo sloužit jako útěk, pokud sami vklouznete do trubice!

  Fortnite

  Tady je náš kompletní průvodce Hildou, Simulacrum SR a její zbraň vyhlazovače. Najdete všechny informace, které si můžete přehrát na Tower of Fantasy, nejlepší matice, které na to vloží, dary, které jej nabízejí, a jeho postup ve hvězdách.

  Spisovatel na volné noze přináší zprávy, waifus a spoustu kávy!

  02:30 Twitch: Tento Fortnite Streamer byl ve „vězení“ po dobu 60 dní na svém vlastním proudu! 09:28 Počet nejlepších 1 a hodin hry: Tento web shrnuje váš rok 2022 na Fortnite! 10:52 Poškození protivníků s odstřelovací puškou 10:44 Hodijte sváteční dárky na různých pojmenovaných místech 02:41 Epické hry: Nezletilé hráči nejsou chráněni? Kolosální pokuta pro vydavatele Fortnite! 07:44 Jaký vánoční dárek si vyberete na tento nebo ten objekt? 07:36 Fortnite: Získejte bezplatnou kůži Papa Guff během Vánoc! 07:34 Fortnite dělá top 1 v srdcích milovníků porno 11:00 Tyto mapy XP závaží posílí úroveň bitevního průchodu při plné rychlosti 10:20 Fortnite x My Hero Academia: Tento klíčový manga má šanci získat jeho 99% šanci dostat jeho kůže tento týden