League of Legends každou chybu, lekce: Kdo to říká?, Který mistr League of Legends říká každou chybu, lekce?

Každá chyba, lekce: Odpověď na dnešní šampion League of Legends Mystery Champion

Pokud se chcete dozvědět více o události a předchozích odpovědích, klikněte zde a najděte všechny vyřešené mise.

League of Legends „Každá chyba, lekce“: Kdo to říká?

League of Legends

Napsal Dave McAdam

Zveřejněno 16. ledna 2023 09:54

  • K tomuto střednímu lanéru přicházejí velké změny, dozvíte se více v naší lize legend Aurelion Sol Rewarch Complirer.

League of Legends „Každá chyba“: Kdo je citát?

Tyto citace, které se v poslední době objevovaly League of Legends Mystery Champion Series of Missions. Každý z nich je poměrně jednoduchý, máte za úkol hrát jako nebo na stejném týmu jako konkrétní šampion. Vaše jediná stopa, kdo je ten šampion, je v názvu mise, který zahrnuje citát.

Pro citát „Každá chyba, lekci“ je dotyčný tajemný šampion Wukong. Čínská mytologie opice.

  • Někdy mají potíže s připojením? Kliknutím sem se dozvíte, jak opravit nemohu se připojit k chybě přihlašovací fronty v League of Legends.

League of Legends „Každá chyba“: Jak dokončit misi

Nyní, když víte, kdo je tajemný šampion, máte informace potřebné k dokončení mise. Existuje řada způsobů, jak toho dosáhnout, takže se nebojte, pokud nejste obeznámeni s šampionem. Hlavní metodou dokončení mise je buď dokončit zápas jako Wukong, nebo být ve stejném týmu jako hráč Wukong.

Je zřejmé, že nemáte kontrolu nad touto druhou možností, která opravdu existuje, takže hráči, kteří neznají nabídku, mají šanci dokončit misi, když jsou spárováni s někým, kdo na to přišel. Chcete -li se ujistit, že to dostanete, jste nejlepší hrát zápas jako wukong sami. Naštěstí, pokud nejste jisti s šampionem, můžete hrát kooperační zápas vs a.I. a to také dokončí misi.

To je pro Ligu legend „Každá chyba, lekce“ Citace tajemství. Pro více informací o hře naleznete v našem rozbalení Patch 13 League of Legends 13.1 poznámky k opravě.

„Každá chyba, lekce“: Odpověď na dnešní šampion záhad League of Legends

Jungler

Se spuštěním sezóny 2023 v roste League of Legends, Riot Games představily novou sadu misí.

Tyto úkoly událostí byly přidány do hry na oslavu začátku hodnocené sezóny. Od Jan. 10, byla přidána nová mise liga každý den a jeho cílem je nechat hráče hrát hru s určitým šampionem v týmu.

Šampióni v misích však nejsou přesně popsáni. Místo toho jsou hráči dány jeden citát od šampiona nebo své kůže a musí předvést své znalosti o tradicích, aby hádali, který šampion je v jejich týmu vyžadován, aby dokončil úkol.

Naštěstí mají hráči do Jan. 24 k dokončení misí s možností dokončit úkoly z předchozích dnů v kterémkoli bodě v tomto období.

Ne každý je obeznámen s tradicí hry a někdy je těžké vědět, který šampion říká určitý citát. Pokud hledáte dnešní odpověď, nebojte se. Máme vás zakryté.

„Každá chyba, lekce“: Toto je dnešní liga Mystery Champion

Citát daný liga Hráči na leden. 15 je „každá chyba, lekce.„Tento citát pochází od nikoho jiného než krále opic, Wukong.

Pokud hrajete hru jako Wukong nebo s tímto šampionem ve svém týmu, získáte si hextech hrudník a klíč jako odměnu. Obdržíte také Shard Aatrox Champion, který by měl být odpovědí na zítřejší hádanku.

Pokud se chcete dozvědět více o události a předchozích odpovědích, klikněte zde a najděte všechny vyřešené mise.

Polský spisovatel štábu. Mateusz dříve pracoval pro řadu prodejen a herních společností, včetně ESL. League of Legends nebo CS: GO? Miluje je oba. Ve skutečnosti se diví, jakou hru miluje každý den více. Chtěl jít před lety, ale někde na cestě rozhodl, že žurnalistika je rozumnější volbou – a měl pravdu.

LOL Každá chyba vysvětlil mistr záhady lekce

LOL Mystery Champ: Každá chyba lekce

Pokud hledáte odpověď na Lol každou chybu, lekce tajemného šampiona Riddle, máme tě. Riot založil sezónu League League League League Strong, se soubor denních hádanek se soustředil kolem konkrétního tajemného šampiona, odhalil, pouze když zjistíte nabídku připojenou k misi. Dokončení této mise bude činit odměny, včetně hrudníků Hextech, šampionů a modré esence.

Nejnovější záhadný šampion Riddle je soustředěn kolem citace „Každá chyba, lekce“ a může být obtížné dešifrovat, pokud neznáte svou lol tradici dovnitř i venku. Všechny předchozí mise měly téma, včetně procházky zahalenou cestou, nebo se nebojí o temnotu, takže hráči měli místo skákání, aby zahájili svůj tajemný šampion v plnější hře zdarma.

LOL Mystery Champ: Každá chyba je heimer lekce

Kdo je League of Legends každou chybu, mistr záhady lekce?

Každá chyba, lekce. Moudrá slova, a ne něco, co obvykle slyšíme ve hře MOBA, protože každá chyba se obecně překládá do týmově plamene. Mystery Champion je inteligentní, to je jisté, takže by to mohl být jeden z vynálezců v seznamu?

Například Viktor může mít ve své snaze o Hextech nadřazenost mírně podezřelé motivy, ale jeho génius je bezkonkurenční. Kit Heimerdinger je plná nástrojů jeho vlastního designu, od jeho balistických zbrojů po jeho věže – ale ne, ukáže se, že hledáme inteligenci i spiritualitu, klid, který vaše vlastní selhání může vést k osobnímu růstu.

LOL každou chybu mistr lekce je Wukong. Žák mistra Yi a plně naplněný mistr ve svém vlastním právu na bojové umění Wuju. Jeho výcvik mu dal pozitivní výhled na to, jak ho jeho vlastní selhání formovaly – myšlení, na které bychom se měli všichni snažit.

LOL Mystery Champ: Každá chyba lekce Wukong

Tady máte lol každou chybu, mistr záhady lekce. Pokud bojujete s ostatními hádankami v této sadě misí, máme řešení záhadných šampionů, abych se nebo bojil temnoty a co leží za zahalenou cestou. S novou bitvou omdlíte, stojí za to zkontrolovat, kolik jste utratili v League of Legends, takže se nepředvídáte při pronásledování těchto mythmakerů.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.